Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Innbydelse
HSKs bestemmelser for KM
HSK Regler for HordaCup
For deltagerne
HSK Egenerklæring
Seilingsbestemmelser for KM / HC5
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
052
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC 293
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC 293
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC 293
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 61
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kathinka Mørner
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC 293
NOR 00
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC 293
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 39
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helle Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC 293
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - Rekrutt
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 1
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 209762
Mats Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mats Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 207105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 211309
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 211309
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206862
Peder Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peder Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205716
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Victor Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205714
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Malin Elvingdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206868
Erling Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peter Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3851
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3539
Tom Gilbertson
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Gilbertson
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3742
Tilla skjold Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3742
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tilla skjold Hansen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 0
Lars Sjursen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Sjursen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3663
Marta Guddal Einan
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marta Guddal Einan
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3512
Iben Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3512
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Iben Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3828
Agnes Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Agnes Soltvedt
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3254
Jon Henrik De Boer
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jon Henrik De Boer
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 0
kristoffer Stusdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
kristoffer Stusdal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 25
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3577
Pia Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oliver Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 000
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jakob Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 000
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0000
Michele Gannau
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Michele Gannau
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 7802
Nora Valland Sokki
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 7802
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Valland Sokki
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 003
Angelina Ørn
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 003
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Angelina Ørn
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
Last ned CSV fil