5. november - 6. november 2016
(Sen)Høstsamling for Juniorseilere
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
067
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mathilde Robertstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 209553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 197762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3471
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3471
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3850
FREDRIKKE Foss
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3850
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FREDRIKKE Foss
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3849
jens Kaastad ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
jens Kaastad ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 210214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Grønlund
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 204355
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3712
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3712
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 210225
Thomas J. Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 210225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas J. Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Andresen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR210993 2109993
Even Baanrud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR210993 2109993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Baanrud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 188599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Sofie Kjellevold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203660
Jacob Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 203660
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3701
Marie Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3701
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 5893
Nora Bruaset Andersen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 5893
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Bruaset Andersen
, Moss Seilforening
Klasse: Feva
NOR 3883
Herman Bruaset Andersen
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3883
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Bruaset Andersen
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1606
Henrik Bordal
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1606
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Bordal
, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2056
Marie Bordal
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 2056
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Bordal
, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2056
Caroline Heiberg
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 2056
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Heiberg
, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liam Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 107446
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 107446
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 190684
Tobias Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 190684
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 208683
Sindre Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 208683
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 210216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas August Stjernstrøm
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3824
Jonas Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3824
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1745
William Andreas Svensrud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
William Andreas Svensrud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 696969
Kristian Vale
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 696969
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Vale
, Grimstad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 196988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eirik Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser 4.7
207545
Olav Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
207545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3542
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3542
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida-Linn Vittersø
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 210995
Henrik Haaland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210995
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Haaland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3729
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 2497
Team Thodesen&Pollen Pollen&Thodesen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2497
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Team Thodesen&Pollen Pollen&Thodesen
, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3649
Mia B Klæboe
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mia B Klæboe
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 207827
Preben Moberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 207827
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Preben Moberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Hylen Klippenberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 205719
Ludvig Linus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 205719
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ludvig Linus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 2057
Jeppe Nilsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2057
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jeppe Nilsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1621
Jacob Undrum
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1621
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Undrum
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1892
Sebastian Alveberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1892
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Alveberg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203908
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tarjei Mo Batalden
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203262
aron Heimonen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203262
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
aron Heimonen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3242
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Olaf Blydt Aarnæs
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 204904
Knuta Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 204904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knuta Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 1892
Lukas Bengston
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1892
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lukas Bengston
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1199
Arthur Llewelyn
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1199
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Llewelyn
, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2319
Maren Edland
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 2319
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maren Edland
, Asker Seilforening
Klasse: 29er
NOR 2319
Emilie Dahl Andersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2319
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie Dahl Andersen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3618
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 207543
victoria espeseth
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207543
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
victoria espeseth
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 558
Vilde Anine Svatun Berg
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 558
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Anine Svatun Berg
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3518
Nils Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3518
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1606
Eirik Mathias Silnes
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 1606
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eirik Mathias Silnes
, Moss Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3086
Cedrik Sannerud
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3086
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cedrik Sannerud
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3018
Cornelius Sannerud
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 3018
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cornelius Sannerud
, Moss Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 1962
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1962
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Brudevoll Rognlien
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3789
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Skjønborg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 1595
Elise Ludvigsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1595
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elise Ludvigsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 1595
Madelen Stenbakk Monstad
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 1595
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Madelen Stenbakk Monstad
, Tønsberg Seilforening
Klasse: 29er
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 201735
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Behrens
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser Radial
Last ned CSV fil