6. mai - 7. mai 2017
Rekrutteringshelg joller og brett
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
019
Tord Jebsen Misje
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tord Jebsen Misje
Klasse: Rekrutteringshelg
Casper Opstvedt
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Casper Opstvedt
Klasse: Rekrutteringshelg
Live Chemnitz Amundsen
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Live Chemnitz Amundsen
Klasse: Rekrutteringshelg
Ole Birkeland
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Birkeland
Klasse: Rekrutteringshelg
Marie Birkeland
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marie Birkeland
Klasse: Rekrutteringshelg
Birk Thunold
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Birk Thunold
Klasse: Rekrutteringshelg
Emilie Rolland
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie Rolland
Klasse: Rekrutteringshelg
Jonathan Andersson
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonathan Andersson
Klasse: Rekrutteringshelg
Marcus Lampe-Bellamy
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marcus Lampe-Bellamy
Klasse: Rekrutteringshelg
Even Ruud Iversen
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Ruud Iversen
Klasse: Rekrutteringshelg
Markus Haugland
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus Haugland
Klasse: Rekrutteringshelg
Elisabeth Lampe
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elisabeth Lampe
Klasse: Rekrutteringshelg
Hannes Midtveit
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannes Midtveit
Klasse: Rekrutteringshelg
Halvor Midtveit
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Midtveit
Klasse: Rekrutteringshelg
Silja Midtveit
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Silja Midtveit
Klasse: Rekrutteringshelg
Ida Hordvik
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Hordvik
Klasse: Rekrutteringshelg
Steinar Larusson - Arnesen
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steinar Larusson - Arnesen
Klasse: Rekrutteringshelg
Oskar Størksen Sæthre
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oskar Størksen Sæthre
Klasse: Rekrutteringshelg
Lauritz Aase Gravdal
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lauritz Aase Gravdal
Klasse: Rekrutteringshelg
Last ned CSV fil