29. april 2017
Storøenregattaen 2017 HC2
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Praktisk informasjon
Egenerklæring HC 2017
Seilingsbestemmelser
Seilingsbestemmelser optimist C
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
040
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
29.04.2017 13:30:00
1
Total
29.04.2017 13:30:00
1000:40:39
1
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
2
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 0
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 61
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kathinka Mørner
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 2127
Sveinung Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 2127
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sveinung Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 000
Tuva Skjold-Rosenvinge
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Skjold-Rosenvinge
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett - Nybegynner
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 211309
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 211309
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208682
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 208682
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 207105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peter Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3950
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3851
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3851
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pia Henriette Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3254
Jon Henrik De Boer
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jon Henrik De Boer
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3615
Marthine Edvardsen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3615
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marthine Edvardsen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oliver Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 25
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Sletten Hansen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 2
Johannes Bjørsvik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johannes Bjørsvik
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3521
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0000
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jakob Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 001
Tuva Wold Brønlund
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Wold Brønlund
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0
Isabella Lampe-Bellamy
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isabella Lampe-Bellamy
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
Last ned CSV fil