Klasse: Melges 24 |
DEN 634
Anders Nybroe
Seilforening: Vallensbæk Båtnavn: Play Seilnummer: DEN 634
|
|
Michael Bernfeld
Seilforening: Vallensbæk Båtnavn: Play Seilnummer: DEN 634
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Play
Anders Nybroe
Seilforening: Vallensbæk Båtnavn: Play Seilnummer: DEN 634
|
|
Michael Bernfeld
Seilforening: Vallensbæk Båtnavn: Play Seilnummer: DEN 634
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Nybroe |
Vallensbæk |
NOR 628
Andreas Sola Fischer
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Nortek Sailing Team Seilnummer: NOR 628
|
|
Jon Aksel Mortensen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Nortek Sailing Team Seilnummer: NOR 628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nortek Sailing Team
Andreas Sola Fischer
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Nortek Sailing Team Seilnummer: NOR 628
|
|
Jon Aksel Mortensen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Nortek Sailing Team Seilnummer: NOR 628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Sola Fischer |
Christianssands Seilforening |
NOR 487
August Austefjord
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: Igland Garasjen Seilnummer: NOR 487
|
|
Vidar Ljungstrøm
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: Igland Garasjen Seilnummer: NOR 487
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Igland Garasjen
August Austefjord
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: Igland Garasjen Seilnummer: NOR 487
|
|
Vidar Ljungstrøm
Seilforening: Grimstad Seilforening Båtnavn: Igland Garasjen Seilnummer: NOR 487
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Austefjord |
Grimstad Seilforening |
NOR 585
Bernt Ove Bessesen
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Spica Seilnummer: NOR 585
|
|
Inge Salvesen
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Spica Seilnummer: NOR 585
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Spica
Bernt Ove Bessesen
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Spica Seilnummer: NOR 585
|
|
Inge Salvesen
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Spica Seilnummer: NOR 585
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bernt Ove Bessesen |
Christianssands Seilforening |
NOR 357
Bjørn Stien
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: T20%C Seilnummer: NOR 357
|
|
Nils Vidar Stray
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: T20%C Seilnummer: NOR 357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
T20%C
Bjørn Stien
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: T20%C Seilnummer: NOR 357
|
|
Nils Vidar Stray
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: T20%C Seilnummer: NOR 357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Stien |
Vågsbygd Seilforening |
SWE 683
Calle Pihlgren
Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap Båtnavn: exilia racing Seilnummer: SWE 683
|
|
Kristoffer Borre
Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap Båtnavn: exilia racing Seilnummer: SWE 683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
exilia racing
Calle Pihlgren
Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap Båtnavn: exilia racing Seilnummer: SWE 683
|
|
Kristoffer Borre
Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap Båtnavn: exilia racing Seilnummer: SWE 683
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Calle Pihlgren |
Björlanda Kile Segelsällskap |
NOR 755
Carl Edward Jansen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Lille 2 OB Seilnummer: NOR 755
|
|
Erling Holler
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Lille 2 OB Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lille 2 OB
Carl Edward Jansen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Lille 2 OB Seilnummer: NOR 755
|
|
Erling Holler
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Lille 2 OB Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl Edward Jansen |
Askøy Seilforening |
NOR 402
Carl-Erik Berentsen Kullmann
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Lunacy Seilnummer: NOR 402
|
|
Morten Angset Christophersen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Lunacy Seilnummer: NOR 402
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lunacy
Carl-Erik Berentsen Kullmann
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Lunacy Seilnummer: NOR 402
|
|
Morten Angset Christophersen
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Lunacy Seilnummer: NOR 402
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl-Erik Berentsen Kullmann |
Trondhjems Seilforening |
NOR 592
Christoffer Solgaard Jakobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Renegade Seilnummer: NOR 592
|
|
Henrik Haug Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Renegade Seilnummer: NOR 592
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Renegade
Christoffer Solgaard Jakobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Renegade Seilnummer: NOR 592
|
|
Henrik Haug Hansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Renegade Seilnummer: NOR 592
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer Solgaard Jakobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 754
Dag Buch
Seilforening: Farsund Seilforening Båtnavn: BLACK JACK Seilnummer: NOR 754
|
|
Kjell Cato Jensen
Seilforening: Farsund Seilforening Båtnavn: BLACK JACK Seilnummer: NOR 754
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BLACK JACK
Dag Buch
Seilforening: Farsund Seilforening Båtnavn: BLACK JACK Seilnummer: NOR 754
|
|
Kjell Cato Jensen
Seilforening: Farsund Seilforening Båtnavn: BLACK JACK Seilnummer: NOR 754
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dag Buch |
Farsund Seilforening |
NOR 307
Dag Rune Wiksten
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Helo Seilnummer: NOR 307
|
|
Sharon Wiksten
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Helo Seilnummer: NOR 307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helo
Dag Rune Wiksten
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Helo Seilnummer: NOR 307
|
|
Sharon Wiksten
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Helo Seilnummer: NOR 307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dag Rune Wiksten |
Larvik Seilforening |
NOR 366
Eivind Feragen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Without Seilnummer: NOR 366
|
|
Hermann Hoel
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Without Seilnummer: NOR 366
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Without
Eivind Feragen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Without Seilnummer: NOR 366
|
|
Hermann Hoel
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Without Seilnummer: NOR 366
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eivind Feragen |
Arendals Seilforening |
NOR 642
Erik Christensen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Leia Seilnummer: NOR 642
|
|
Linn Emelie Schäffer
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Leia Seilnummer: NOR 642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leia
Erik Christensen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Leia Seilnummer: NOR 642
|
|
Linn Emelie Schäffer
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Leia Seilnummer: NOR 642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Christensen |
Trondhjems Seilforening |
NOR 724
Gard Jakob Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: MÅS - Moro Å Seile Seilnummer: NOR 724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MÅS - Moro Å Seile
Gard Jakob Ørka
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: MÅS - Moro Å Seile Seilnummer: NOR 724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gard Jakob Ørka |
Bærum Seilforening |
NOR 534
Geir Tufteland
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: Fast Lady Seilnummer: NOR 534
|
|
Trond Russvoll
Seilforening: Båtnavn: Fast Lady Seilnummer: NOR 534
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fast Lady
Geir Tufteland
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: Fast Lady Seilnummer: NOR 534
|
|
Trond Russvoll
Seilforening: Båtnavn: Fast Lady Seilnummer: NOR 534
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Tufteland |
Vågsbygd Seilforening |
NOR 706
Gisle Bjørsrud Bø
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Kaboom Seilnummer: NOR 706
|
|
Kjell Anders Olsen
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Kaboom Seilnummer: NOR 706
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaboom
Gisle Bjørsrud Bø
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Kaboom Seilnummer: NOR 706
|
|
Kjell Anders Olsen
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Kaboom Seilnummer: NOR 706
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gisle Bjørsrud Bø |
Christianssands Seilforening |
NOR 418
Henrik Larsen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Parody Seilnummer: NOR 418
|
|
Sigve Kjelstrup
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Parody Seilnummer: NOR 418
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Parody
Henrik Larsen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Parody Seilnummer: NOR 418
|
|
Sigve Kjelstrup
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Parody Seilnummer: NOR 418
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Larsen |
Trondhjems Seilforening |
NOR 733
Inge Skaar
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: General Lee Seilnummer: NOR 733
|
|
Egil Sandvik
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: General Lee Seilnummer: NOR 733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
General Lee
Inge Skaar
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: General Lee Seilnummer: NOR 733
|
|
Egil Sandvik
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: General Lee Seilnummer: NOR 733
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inge Skaar |
Stord Seilforening |
NOR 294
Jan Hellesmark
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Carrera Seilnummer: NOR 294
|
|
Asbjørn Strømsnes
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Carrera Seilnummer: NOR 294
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carrera
Jan Hellesmark
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Carrera Seilnummer: NOR 294
|
|
Asbjørn Strømsnes
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Carrera Seilnummer: NOR 294
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Hellesmark |
Seilforeningen 1928 |
NOR 249
Jan Otto Jahnsen
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: Brio Seilnummer: NOR 249
|
|
Jostein Søbye
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: Brio Seilnummer: NOR 249
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Brio
Jan Otto Jahnsen
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: Brio Seilnummer: NOR 249
|
|
Jostein Søbye
Seilforening: Vågsbygd Seilforening Båtnavn: Brio Seilnummer: NOR 249
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Otto Jahnsen |
Vågsbygd Seilforening |
NOR 799
Jens Altern Wathne
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: HTB Racing - Party Girl Seilnummer: NOR 799
|
|
Jørgen Altern Wathne
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: HTB Racing - Party Girl Seilnummer: NOR 799
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HTB Racing - Party Girl
Jens Altern Wathne
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: HTB Racing - Party Girl Seilnummer: NOR 799
|
|
Jørgen Altern Wathne
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: HTB Racing - Party Girl Seilnummer: NOR 799
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Altern Wathne |
Askøy Seilforening |
NOR 745
Jens Altern Wathne
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Javacup U30 Seilnummer: NOR 745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Javacup U30
Jens Altern Wathne
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Javacup U30 Seilnummer: NOR 745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Altern Wathne |
Askøy Seilforening |
SWE 574
Johan Stenhoff
Seilforening: Nyköpings Segelsällskap Båtnavn: Doris Seilnummer: SWE 574
|
|
Jenny Ahlin
Seilforening: Runmarö Yacht Club Båtnavn: Doris Seilnummer: SWE 574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Doris
Johan Stenhoff
Seilforening: Nyköpings Segelsällskap Båtnavn: Doris Seilnummer: SWE 574
|
|
Jenny Ahlin
Seilforening: Runmarö Yacht Club Båtnavn: Doris Seilnummer: SWE 574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johan Stenhoff |
Nyköpings Segelsällskap |
SWE 715
Jonas Berntsson
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Båtnavn: NN Seilnummer: SWE 715
|
|
Magnus Lundberg
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: SWE 715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Jonas Berntsson
Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap Båtnavn: NN Seilnummer: SWE 715
|
|
Magnus Lundberg
Seilforening: Båtnavn: NN Seilnummer: SWE 715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Berntsson |
Stenungsunds Segelsällskap |
NOR 560
Knut-Ove Eidsnes
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Siste Liten Seilnummer: NOR 560
|
|
Ingvald Miljeteig
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Siste Liten Seilnummer: NOR 560
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Siste Liten
Knut-Ove Eidsnes
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Siste Liten Seilnummer: NOR 560
|
|
Ingvald Miljeteig
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Siste Liten Seilnummer: NOR 560
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut-Ove Eidsnes |
Stord Seilforening |
NOR 600
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Baghdad I Seilnummer: NOR 600
|
|
Trond Solli Sæther
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Baghdad I Seilnummer: NOR 600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Baghdad I
Kristian Nergaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Baghdad I Seilnummer: NOR 600
|
|
Trond Solli Sæther
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Baghdad I Seilnummer: NOR 600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Nergaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 697
Kristoffer Spone
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lisa Baghdad II Seilnummer: NOR 697
|
|
Christen Horn Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lisa Baghdad II Seilnummer: NOR 697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lisa Baghdad II
Kristoffer Spone
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lisa Baghdad II Seilnummer: NOR 697
|
|
Christen Horn Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Lisa Baghdad II Seilnummer: NOR 697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Spone |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 743
Leif Kristian Garvik
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Salt 6 Seilnummer: NOR 743
|
|
Kurt Furnes
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Salt 6 Seilnummer: NOR 743
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Salt 6
Leif Kristian Garvik
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Salt 6 Seilnummer: NOR 743
|
|
Kurt Furnes
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Salt 6 Seilnummer: NOR 743
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leif Kristian Garvik |
Ran Seilforening |
GER 612
Lennart Burke
Seilforening: Stralsunder Segelverein Habsa e.V. Båtnavn: Laika Seilnummer: GER 612
|
|
Daniel Schmidt
Seilforening: Stralsunder Segelverein Habsa e.V. Båtnavn: Laika Seilnummer: GER 612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laika
Lennart Burke
Seilforening: Stralsunder Segelverein Habsa e.V. Båtnavn: Laika Seilnummer: GER 612
|
|
Daniel Schmidt
Seilforening: Stralsunder Segelverein Habsa e.V. Båtnavn: Laika Seilnummer: GER 612
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lennart Burke |
Stralsunder Segelverein Habsa e.V. |
DEN 840
Marc Wain Pedersen
Seilforening: Hellerup/SSF Båtnavn: Bodil Seilnummer: DEN 840
|
|
Lea Høy
Seilforening: Århus Båtnavn: Bodil Seilnummer: DEN 840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bodil
Marc Wain Pedersen
Seilforening: Hellerup/SSF Båtnavn: Bodil Seilnummer: DEN 840
|
|
Lea Høy
Seilforening: Århus Båtnavn: Bodil Seilnummer: DEN 840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marc Wain Pedersen |
Hellerup/SSF |
NOR 632
Mauritz Talseth
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Stormfokk Seilnummer: NOR 632
|
|
Ole-Aleksander Ottesen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Stormfokk Seilnummer: NOR 632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stormfokk
Mauritz Talseth
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Stormfokk Seilnummer: NOR 632
|
|
Ole-Aleksander Ottesen
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: Stormfokk Seilnummer: NOR 632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mauritz Talseth |
Trondhjems Seilforening |
NOR 751
Peder Jahre
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Storm Capital Sail Racing Seilnummer: NOR 751
|
|
Ane Gundersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Storm Capital Sail Racing Seilnummer: NOR 751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Storm Capital Sail Racing
Peder Jahre
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Storm Capital Sail Racing Seilnummer: NOR 751
|
|
Ane Gundersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Storm Capital Sail Racing Seilnummer: NOR 751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peder Jahre |
Tønsberg Seilforening |
NOR 787
peder nergaard
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: BLOW Seilnummer: NOR 787
|
|
Eivind Rubinstein
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: BLOW Seilnummer: NOR 787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
BLOW
peder nergaard
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: BLOW Seilnummer: NOR 787
|
|
Eivind Rubinstein
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: BLOW Seilnummer: NOR 787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
peder nergaard |
Fredrikstad Seilforening |
DEN 779
Peter Warrer
Seilforening: Aarhus Sejlklub Båtnavn: Salty Dog Seilnummer: DEN 779
|
|
Andre Østergaard
Seilforening: Solbjerg Søsport Båtnavn: Salty Dog Seilnummer: DEN 779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Salty Dog
Peter Warrer
Seilforening: Aarhus Sejlklub Båtnavn: Salty Dog Seilnummer: DEN 779
|
|
Andre Østergaard
Seilforening: Solbjerg Søsport Båtnavn: Salty Dog Seilnummer: DEN 779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Peter Warrer |
Aarhus Sejlklub |
NOR 645
Preben Asbjørnrød
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Back in Black Seilnummer: NOR 645
|
|
Jan Kirkedam
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Back in Black Seilnummer: NOR 645
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Back in Black
Preben Asbjørnrød
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Back in Black Seilnummer: NOR 645
|
|
Jan Kirkedam
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Back in Black Seilnummer: NOR 645
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Preben Asbjørnrød |
Arendals Seilforening |
NOR 374
Rolf Anders Stumpf
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Stompen Seilnummer: NOR 374
|
|
Runar Olaussen
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Stompen Seilnummer: NOR 374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stompen
Rolf Anders Stumpf
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Stompen Seilnummer: NOR 374
|
|
Runar Olaussen
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Stompen Seilnummer: NOR 374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rolf Anders Stumpf |
Christianssands Seilforening |
NOR 732
Stian Ness Rørvik
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Team RRH Seilnummer: NOR 732
|
|
Herman Horn-Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Team RRH Seilnummer: NOR 732
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team RRH
Stian Ness Rørvik
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Team RRH Seilnummer: NOR 732
|
|
Herman Horn-Johannessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Team RRH Seilnummer: NOR 732
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stian Ness Rørvik |
Tønsberg Seilforening |
NOR 343
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Båtnavn: Virgo Sailing Team Seilnummer: NOR 343
|
|
Morten Røisland
Seilforening: Risør Seilforening Båtnavn: Virgo Sailing Team Seilnummer: NOR 343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Virgo Sailing Team
Tomas Mathisen
Seilforening: Risør Seilforening Båtnavn: Virgo Sailing Team Seilnummer: NOR 343
|
|
Morten Røisland
Seilforening: Risør Seilforening Båtnavn: Virgo Sailing Team Seilnummer: NOR 343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tomas Mathisen |
Risør Seilforening |
SWE 666
Tomas Skålén
Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken Båtnavn: Miss Devil Seilnummer: SWE 666
|
|
Fredrik Pettersson
Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken Båtnavn: Miss Devil Seilnummer: SWE 666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Miss Devil
Tomas Skålén
Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken Båtnavn: Miss Devil Seilnummer: SWE 666
|
|
Fredrik Pettersson
Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken Båtnavn: Miss Devil Seilnummer: SWE 666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tomas Skålén |
Segelsällskapet Åmålsviken |
NOR 400
Trond Bjorvand
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team BITPRO Seilnummer: NOR 400
|
|
Jon August Houge
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team BITPRO Seilnummer: NOR 400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team BITPRO
Trond Bjorvand
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team BITPRO Seilnummer: NOR 400
|
|
Jon August Houge
Seilforening: Christianssands Seilforening Båtnavn: Team BITPRO Seilnummer: NOR 400
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trond Bjorvand |
Christianssands Seilforening |
Deltagere i klassen: 40 |