Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

AA - NOR Rating 1 Arendal

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
NOR-10230

Sven Haaø

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Team Haaø
Båtnavn: Andrine
Båttype: Bavaria 34 AC
Seilnummer: NOR 10230
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
ANDRINE

Sven Haaø

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Team Haaø
Båtnavn: Andrine
Båttype: Bavaria 34 AC
Seilnummer: NOR 10230
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Sven Haaø (Grimstad Seilforening)
Bavaria 34 AC DNF
NOR-14392

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
MILEN

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Vidar Ljungstrøm (Grimstad Seilforening)
Hanse 320 DNF
NOR-5741

Jan Ivar Terkelsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 1
JACOBINE

Jan Ivar Terkelsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 1
Total DNS 1

Jan Ivar Terkelsen (Arendals Seilforening)
Wasa 38 DNS

AA - NOR Rating 2 Arendal

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
NOR-13857

Trygve Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Vika
Båtnavn: Aurora 2
Båttype: Dufour 45P
Seilnummer: NOR 13857
NOR Rating: NOR 1,0720

Per Tveiten

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Vika
Båtnavn: Aurora 2
Båttype: Dufour 45P
Seilnummer: NOR 13857
NOR Rating: NOR 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
AURORA 2

Trygve Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Vika
Båtnavn: Aurora 2
Båttype: Dufour 45P
Seilnummer: NOR 13857
NOR Rating: NOR 1,0720

Per Tveiten

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Vika
Båtnavn: Aurora 2
Båttype: Dufour 45P
Seilnummer: NOR 13857
NOR Rating: NOR 1,0720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Trygve Gustavsen (Arendals Seilforening)
Dufour 45P DNF
NOR-10804

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0580

Bjørnar Haugland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
NORBREEZ2

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0580

Bjørnar Haugland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

BENGT DE Vylder Larsen (Vågsbygd Seilforening)
First 47,7 DNF
NOR-13502

Ole Richard Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Papillion
Båtnavn: Papillion
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13502
NOR Rating: NOR 0,9870

Bjørn Fossestøl

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Papillion
Båtnavn: Papillion
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13502
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
PAPILLION

Ole Richard Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Papillion
Båtnavn: Papillion
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13502
NOR Rating: NOR 0,9870

Bjørn Fossestøl

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Papillion
Båtnavn: Papillion
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13502
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Ole Richard Mortensen (Arendals Seilforening)
Elan 37 DNF

AA - NOR Rating uten spinnaker Arendal

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
NOR-15701

Christian Mosgren

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Raphael
Båttype: Koral 46
Seilnummer: NOR 15701
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
RAPHAEL

Christian Mosgren

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Raphael
Båttype: Koral 46
Seilnummer: NOR 15701
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Christian Mosgren (Arendals Seilforening)
Koral 46 DNF

ÅA - NOR Singlehanded Åsgårdstrand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:48:05 18:48:05 20:21:42 1
Total 10.05.2018 13:48:05 18:48:05 20:21:42 1
FEELGOOD

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:48:05 18:48:05 20:21:42 1
Total 10.05.2018 13:48:05 18:48:05 20:21:42 1

Christer Lie (Bærum Seilforening)
Arcona 430 18:48:05 20:21:42
2 NOR-12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:15:33 21:15:33 20:51:18 2
Total 10.05.2018 16:15:33 21:15:33 20:51:18 2
FRI FLYT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:15:33 21:15:33 20:51:18 2
Total 10.05.2018 16:15:33 21:15:33 20:51:18 2

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening)
Hanse 370e 21:15:33 20:51:18
3 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:59:19 23:59:19 22:41:35 3
Total 10.05.2018 18:59:19 23:59:19 22:41:35 3
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:59:19 23:59:19 22:41:35 3
Total 10.05.2018 18:59:19 23:59:19 22:41:35 3

Frank Sandberg (Drøbaksund Seilforening)
Sun Fast 35 23:59:19 22:41:35
4 NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cruella deVil
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:46:36 23:46:36 22:53:48 4
Total 10.05.2018 18:46:36 23:46:36 22:53:48 4
CRUELLA DEVIL

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cruella deVil
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:46:36 23:46:36 22:53:48 4
Total 10.05.2018 18:46:36 23:46:36 22:53:48 4

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Sun Fast 3200 23:46:36 22:53:48
5 NOR-14035

Knut Andreas Selliken

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Delan
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:38:27 26:38:27 24:36:58 5
Total 10.05.2018 21:38:27 26:38:27 24:36:58 5
DELAN

Knut Andreas Selliken

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Delan
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:38:27 26:38:27 24:36:58 5
Total 10.05.2018 21:38:27 26:38:27 24:36:58 5

Knut Andreas Selliken (Drøbaksund Seilforening)
Elan 310 26:38:27 24:36:58
6 NOR-267

Sverre Samdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SVEMAR
Båttype: Classe Mini
Seilnummer: NOR 267
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6
SVEMAR

Sverre Samdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SVEMAR
Båttype: Classe Mini
Seilnummer: NOR 267
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 6
Total DNF 6

Sverre Samdal (Kongelig Norsk Seilforening)
Classe Mini DNF

ÅC- NOR Shorthanded 1 Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-6972

Svein Olav Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: F.U. and Moe
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9820

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: F.U. and Moe
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:57:40 19:47:40 19:26:17 1
Total 10.05.2018 14:57:40 19:47:40 19:26:17 1
VENNINNA

Svein Olav Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: F.U. and Moe
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9820

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: F.U. and Moe
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:57:40 19:47:40 19:26:17 1
Total 10.05.2018 14:57:40 19:47:40 19:26:17 1

Svein Olav Moe (Fredrikstad Seilforening
Per Arne Skjeggestad (Fredrikstad Seilforening))
Cayenne 42 19:47:40 19:26:17
2 NOR-15393

Andreas Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9760

Erik Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:07:17 19:57:17 19:28:32 2
Total 10.05.2018 15:07:17 19:57:17 19:28:32 2
REDLINE

Andreas Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9760

Erik Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:07:17 19:57:17 19:28:32 2
Total 10.05.2018 15:07:17 19:57:17 19:28:32 2

Andreas Lawson (Kongelig Norsk Seilforening
Erik Lawson (Kongelig Norsk Seilforening))
Sun Fast 3200 19:57:17 19:28:32
3 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:06:11 19:56:11 19:44:13 3
Total 10.05.2018 15:06:11 19:56:11 19:44:13 3
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:06:11 19:56:11 19:44:13 3
Total 10.05.2018 15:06:11 19:56:11 19:44:13 3

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening
Emil Moholth (Tønsberg Seilforening))
Elan 37 19:56:11 19:44:13
4 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn: Team Lønmo
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn: Team Lønmo
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:31:33 21:21:33 19:49:16 4
Total 10.05.2018 16:31:33 21:21:33 19:49:16 4
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn: Team Lønmo
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn: Team Lønmo
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:31:33 21:21:33 19:49:16 4
Total 10.05.2018 16:31:33 21:21:33 19:49:16 4

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening
Asbjørn Lønmo (Hurum Seilforening))
J/92 21:21:33 19:49:16
5 NOR-13975

Esben Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9580

Jan Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:53:53 20:43:53 19:51:38 5
Total 10.05.2018 15:53:53 20:43:53 19:51:38 5
PING

Esben Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9580

Jan Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:53:53 20:43:53 19:51:38 5
Total 10.05.2018 15:53:53 20:43:53 19:51:38 5

Esben Hall Torgersen (Bundefjorden Seilforening
Jan Martin Brodin (Bundefjorden Seilforening))
A31 20:43:53 19:51:38
6 NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM L'ESCALIER
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9690

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM L'ESCALIER
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:10:52 21:00:52 20:21:46 6
Total 10.05.2018 16:10:52 21:00:52 20:21:46 6
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM L'ESCALIER
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9690

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM L'ESCALIER
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:10:52 21:00:52 20:21:46 6
Total 10.05.2018 16:10:52 21:00:52 20:21:46 6

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening
Erling Moen Synnes (Kongelig Norsk Seilforening))
SunFast 3200 21:00:52 20:21:46
7 NOR-15427

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:21:09 21:11:09 20:52:04 7
Total 10.05.2018 16:21:09 21:11:09 20:52:04 7
STUTT-TJUKKEN

KRISTIAN FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:21:09 21:11:09 20:52:04 7
Total 10.05.2018 16:21:09 21:11:09 20:52:04 7

KRISTIAN FÆSTE (Drøbaksund Seilforening
Lars Erik Svendsen (Drøbaksund Seilforening))
Pogo 30 21:11:09 20:52:04
8 NOR-10912

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780

Anders Johnsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:34:46 21:24:46 20:56:30 8
Total 10.05.2018 16:34:46 21:24:46 20:56:30 8
FIRST WE TAKE

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780

Anders Johnsrud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:34:46 21:24:46 20:56:30 8
Total 10.05.2018 16:34:46 21:24:46 20:56:30 8

Stian Mæland (Bundefjorden Seilforening
Anders Johnsrud (Bundefjorden Seilforening))
First 36,7 21:24:46 20:56:30
9 NOR-11643

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Huba banana
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9800

Roar Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: Huba banana
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:51:56 21:41:56 21:15:53 9
Total 10.05.2018 16:51:56 21:41:56 21:15:53 9
SPIRALIS

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Huba banana
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9800

Roar Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: Huba banana
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:51:56 21:41:56 21:15:53 9
Total 10.05.2018 16:51:56 21:41:56 21:15:53 9

Sven Olav Olvin (Bundefjorden Seilforening
Roar Nygaard ())
Hanse 370 21:41:56 21:15:53
10 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:21:52 23:11:52 21:16:20 10
Total 10.05.2018 18:21:52 23:11:52 21:16:20 10
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:21:52 23:11:52 21:16:20 10
Total 10.05.2018 18:21:52 23:11:52 21:16:20 10

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klas Ekeland (Frognerkilen Seilforening Av 1860))
Pogo 8,50 23:11:52 21:16:20
11 NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:14:02 24:04:02 22:09:57 11
Total 10.05.2018 19:14:02 24:04:02 22:09:57 11
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:14:02 24:04:02 22:09:57 11
Total 10.05.2018 19:14:02 24:04:02 22:09:57 11

Edvard Aspelund (Bundefjorden Seilforening
Vegard Aspelund (Bundefjorden Seilforening))
First 31.7 24:04:02 22:09:57
12 NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9370

Kirill Miazine

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:58:26 25:48:26 24:10:52 12
Total 10.05.2018 20:58:26 25:48:26 24:10:52 12
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9370

Kirill Miazine

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:58:26 25:48:26 24:10:52 12
Total 10.05.2018 20:58:26 25:48:26 24:10:52 12

jan nic. langfeldt (Asker Seilforening
Kirill Miazine ())
makTEN 25:48:26 24:10:52
13 NOR-14742

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Er’e MoeLie?
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9560

Tormod Lie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Er’e MoeLie?
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
JOPPE

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Er’e MoeLie?
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9560

Tormod Lie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Er’e MoeLie?
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Vidar Moe (Fredrikstad Seilforening)
Tormod Lie (Fredrikstad Seilforening)
Humphrey 30 DNF
13 NOR-5598

Arild Haraldstad

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ocean Girl
Båttype: HR 31
Seilnummer: NOR 5598
NOR Rating: NOR 0,8010

Henrik Brun

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Ocean Girl
Båttype: HR 31
Seilnummer: NOR 5598
NOR Rating: NOR 0,8010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
OCEAN GIRL

Arild Haraldstad

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ocean Girl
Båttype: HR 31
Seilnummer: NOR 5598
NOR Rating: NOR 0,8010

Henrik Brun

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Ocean Girl
Båttype: HR 31
Seilnummer: NOR 5598
NOR Rating: NOR 0,8010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Arild Haraldstad (Brevik Seilforening)
Henrik Brun (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
HR 31 DNF
13 NOR-15599

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rollon
Båttype: Colin Archer 49
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,8750

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Teamnavn:
Båtnavn: Rollon
Båttype: Colin Archer 49
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13
ROLLON

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Rollon
Båttype: Colin Archer 49
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,8750

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Teamnavn:
Båtnavn: Rollon
Båttype: Colin Archer 49
Seilnummer: NOR 15599
NOR Rating: NOR 0,8750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 13
Total DNF 13

Børre Søraas-Sæther (Nesodden Seilforening)
Gustav Gabinus (Bohuslänska Jaktklubben)
Colin Archer 49 DNF
13 NOR-5

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Whatever
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9670

Kristian Jannson

Seilforening: Hovås Yacht Club
Teamnavn:
Båtnavn: Whatever
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13
WHATEVER

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Whatever
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9670

Kristian Jannson

Seilforening: Hovås Yacht Club
Teamnavn:
Båtnavn: Whatever
Båttype: Sunfast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 13
Total DNS 13

Steffen Skjønberg (Bærum Seilforening)
Kristian Jannson (Hovås Yacht Club)
Sunfast 3200 DNS

ÅD - NOR Shorthanded 2 Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:01:21 17:41:21 18:06:49 1
Total 10.05.2018 13:01:21 17:41:21 18:06:49 1
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:01:21 17:41:21 18:06:49 1
Total 10.05.2018 13:01:21 17:41:21 18:06:49 1

Colin Campbell (Hurum Seilforening
Edward Campbell (Hurum Seilforening))
Sun Fast 3600 17:41:21 18:06:49
2 NOR-14643

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0510

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:47:09 17:27:09 18:20:33 2
Total 10.05.2018 12:47:09 17:27:09 18:20:33 2
BEGGE DEHLER

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0510

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:47:09 17:27:09 18:20:33 2
Total 10.05.2018 12:47:09 17:27:09 18:20:33 2

Truls Olsen (Fredrikstad Seilforening
Morten Rustad (Fredrikstad Seilforening))
Dehler 41 JV 17:27:09 18:20:33
3 NOR-10333

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xana
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10333
NOR Rating: NOR 1,0520

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xana
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10333
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:52:18 17:32:18 18:27:01 3
Total 10.05.2018 12:52:18 17:32:18 18:27:01 3
XANA

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xana
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10333
NOR Rating: NOR 1,0520

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xana
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10333
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:52:18 17:32:18 18:27:01 3
Total 10.05.2018 12:52:18 17:32:18 18:27:01 3

Per Haugen (Oppegård Seilforening
Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening))
IMX 40 17:32:18 18:27:01
4 NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:42:54 17:22:54 18:33:49 4
Total 10.05.2018 12:42:54 17:22:54 18:33:49 4
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:42:54 17:22:54 18:33:49 4
Total 10.05.2018 12:42:54 17:22:54 18:33:49 4

Sigmund Andre Hertzberg (Bærum Seilforening
Tim Sandberg (Tønsberg Seilforening))
Elan 400S 17:22:54 18:33:49
5 NOR-13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470

Halvard Hedemark

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 11:41:00 16:21:00 18:45:12 5
Total 10.05.2018 11:41:00 16:21:00 18:45:12 5
BLACK PEARL

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470

Halvard Hedemark

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 11:41:00 16:21:00 18:45:12 5
Total 10.05.2018 11:41:00 16:21:00 18:45:12 5

Sverre Marius Ellingsen (Kongelig Norsk Seilforening
Halvard Hedemark (Kongelig Norsk Seilforening))
Pogo 40 16:21:00 18:45:12
6 NOR-10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:23:18 18:03:18 18:52:02 6
Total 10.05.2018 13:23:18 18:03:18 18:52:02 6
XBOX

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:23:18 18:03:18 18:52:02 6
Total 10.05.2018 13:23:18 18:03:18 18:52:02 6

Fredrik Holm (Kongelig Norsk Seilforening
Andreas Drøsdal (Kongelig Norsk Seilforening))
IMX 40 18:03:18 18:52:02
7 NOR-12471

Johan Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9920

Fredrik Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:59:39 19:39:39 19:30:12 7
Total 10.05.2018 14:59:39 19:39:39 19:30:12 7
FLORA

Johan Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9920

Fredrik Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:59:39 19:39:39 19:30:12 7
Total 10.05.2018 14:59:39 19:39:39 19:30:12 7

Johan Andersen (Soon Seilforening
Fredrik Andersen (Soon Seilforening))
CB365 19:39:39 19:30:12
8 NOR-11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:56:51 19:36:51 19:35:40 8
Total 10.05.2018 14:56:51 19:36:51 19:35:40 8
ARIEL

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:56:51 19:36:51 19:35:40 8
Total 10.05.2018 14:56:51 19:36:51 19:35:40 8

Henning Gundersen (Kongelig Norsk Seilforening
Tom Lillemoen (Kongelig Norsk Seilforening))
X-37 19:36:51 19:35:40
9 NOR-11201

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0440

Robert Nyhus

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:55:40 19:35:40 20:27:23 9
Total 10.05.2018 14:55:40 19:35:40 20:27:23 9
ZOMBRERO2

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0440

Robert Nyhus

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:55:40 19:35:40 20:27:23 9
Total 10.05.2018 14:55:40 19:35:40 20:27:23 9

Per Erik Johansen (Oppegård Seilforening
Robert Nyhus (Oppegård Seilforening))
K43 19:35:40 20:27:23
10 NOR-11400

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: X’est La Vie
Båtnavn: X’est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0240

Øyvinn Brudevold

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: X’est La Vie
Båtnavn: X’est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:31:10 20:11:10 20:40:14 10
Total 10.05.2018 15:31:10 20:11:10 20:40:14 10
X’EST LA VIE

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: X’est La Vie
Båtnavn: X’est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0240

Øyvinn Brudevold

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: X’est La Vie
Båtnavn: X’est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:31:10 20:11:10 20:40:14 10
Total 10.05.2018 15:31:10 20:11:10 20:40:14 10

Ketil Fridheim (Kongelig Norsk Seilforening
Øyvinn Brudevold (Asker Seilforening))
X-40 20:11:10 20:40:14
11 NOR-13488

Lars Andersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0090

Karl Oscar Jørgensen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:53:42 20:33:42 20:44:48 11
Total 10.05.2018 15:53:42 20:33:42 20:44:48 11
BåTEN

Lars Andersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0090

Karl Oscar Jørgensen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Båten
Båttype: Arcona400
Seilnummer: NOR 13488
NOR Rating: NOR 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:53:42 20:33:42 20:44:48 11
Total 10.05.2018 15:53:42 20:33:42 20:44:48 11

Lars Andersen (Bærum Seilforening
Karl Oscar Jørgensen (Sandefjord Seilforening))
Arcona400 20:33:42 20:44:48
12 NOR-15038

rune øverås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0330

Fredrik Magnussen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:25:22 20:05:22 20:45:08 12
Total 10.05.2018 15:25:22 20:05:22 20:45:08 12
XPRONTO

rune øverås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0330

Fredrik Magnussen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0330
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:25:22 20:05:22 20:45:08 12
Total 10.05.2018 15:25:22 20:05:22 20:45:08 12

rune øverås (Kongelig Norsk Seilforening
Fredrik Magnussen ())
Xp 38 20:05:22 20:45:08
13 NOR-11541

Geir Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0010

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:17:30 20:57:30 20:58:45 13
Total 10.05.2018 16:17:30 20:57:30 20:58:45 13
JJ FLASH

Geir Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0010

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:17:30 20:57:30 20:58:45 13
Total 10.05.2018 16:17:30 20:57:30 20:58:45 13

Geir Juriks (Kongelig Norsk Seilforening
Cecilia Løyning Stokkeland (Ullern Seilforening))
J-109 20:57:30 20:58:45
14 NOR-14406

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,0020

Rune Hjertaas

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:25:45 21:05:45 21:08:16 14
Total 10.05.2018 16:25:45 21:05:45 21:08:16 14
GRANUAILE

Sandra Hjertås

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,0020

Rune Hjertaas

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Granuaile
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14406
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:25:45 21:05:45 21:08:16 14
Total 10.05.2018 16:25:45 21:05:45 21:08:16 14

Sandra Hjertås (Tønsberg Seilforening
Rune Hjertaas (Tønsberg Seilforening))
Elan 350 21:05:45 21:08:16
15 NOR-6500

Christian Langlo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady Jane
Båttype: Baltic 58
Seilnummer: NOR 6500
NOR Rating: NOR 1,1750

Anders Kristensen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lady Jane
Båttype: Baltic 58
Seilnummer: NOR 6500
NOR Rating: NOR 1,1750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:08:05 18:48:05 22:05:29 15
Total 10.05.2018 14:08:05 18:48:05 22:05:29 15
LADY JANE

Christian Langlo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady Jane
Båttype: Baltic 58
Seilnummer: NOR 6500
NOR Rating: NOR 1,1750

Anders Kristensen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lady Jane
Båttype: Baltic 58
Seilnummer: NOR 6500
NOR Rating: NOR 1,1750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:08:05 18:48:05 22:05:29 15
Total 10.05.2018 14:08:05 18:48:05 22:05:29 15

Christian Langlo (Kongelig Norsk Seilforening
Anders Kristensen ())
Baltic 58 18:48:05 22:05:29
16 NOR-14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0070

Helga Therese Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:04:35 23:44:35 23:54:33 16
Total 10.05.2018 19:04:35 23:44:35 23:54:33 16
CAROMILLA

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0070

Helga Therese Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:04:35 23:44:35 23:54:33 16
Total 10.05.2018 19:04:35 23:44:35 23:54:33 16

Petter Johansen (Fredrikstad Seilforening
Helga Therese Nilsen (Fredrikstad Seilforening))
Elan 350 23:44:35 23:54:33
17 NOR-14430

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0100

Fredrik Myhre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
NULL STRESS

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0100

Fredrik Myhre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

Steinar Torsvik (Kongelig Norsk Seilforening)
Fredrik Myhre (Kongelig Norsk Seilforening)
Elan 350 DNF

ÅE - NOR Rating uten spinnaker 1 Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9040

Linda Røssland

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:37:04 25:37:04 23:09:30 1
Total 10.05.2018 21:37:04 25:37:04 23:09:30 1
LUNA

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9040

Linda Røssland

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:37:04 25:37:04 23:09:30 1
Total 10.05.2018 21:37:04 25:37:04 23:09:30 1

TROND MÅRVIK (Drøbaksund Seilforening)
Hanse 355 25:37:04 23:09:30
2 NOR-14100

STEN WALØEN

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facile
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 14100
NOR Rating: NOR 0,9320

Trygve Trengereid

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Facile
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 14100
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:33:36 25:33:36 23:49:18 2
Total 10.05.2018 21:33:36 25:33:36 23:49:18 2
FACILE

STEN WALØEN

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facile
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 14100
NOR Rating: NOR 0,9320

Trygve Trengereid

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Facile
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 14100
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:33:36 25:33:36 23:49:18 2
Total 10.05.2018 21:33:36 25:33:36 23:49:18 2

STEN WALØEN (Holmestrand Seilforening)
Dufour 425 Grand Large 25:33:36 23:49:18
3 NOR-14597

Arne Johannessen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,9210

Stephanie Kirkerud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:01:22 26:01:22 23:58:01 3
Total 10.05.2018 22:01:22 26:01:22 23:58:01 3
BLUE CIRRUS

Arne Johannessen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,9210

Stephanie Kirkerud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Cirrus
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 14597
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:01:22 26:01:22 23:58:01 3
Total 10.05.2018 22:01:22 26:01:22 23:58:01 3

Arne Johannessen (Drøbaksund Seilforening)
Delphia 47 26:01:22 23:58:01
4 NOR-7573

Arild Pedersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norwegian Spell
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 7573
NOR Rating: NOR 0,9410

Nils Petter Flatner

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norwegian Spell
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 7573
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:02:18 26:02:18 24:30:07 4
Total 10.05.2018 22:02:18 26:02:18 24:30:07 4
NORWEGIAN SPELL

Arild Pedersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norwegian Spell
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 7573
NOR Rating: NOR 0,9410

Nils Petter Flatner

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norwegian Spell
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 7573
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:02:18 26:02:18 24:30:07 4
Total 10.05.2018 22:02:18 26:02:18 24:30:07 4

Arild Pedersen (Bundefjorden Seilforening)
Jeanneau 26:02:18 24:30:07
5 NOR-12561

Michael Heldre

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9280

Jan Rønning

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:40:55 27:40:55 25:41:19 5
Total 10.05.2018 23:40:55 27:40:55 25:41:19 5
MARGARITAVILLE

Michael Heldre

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9280

Jan Rønning

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:40:55 27:40:55 25:41:19 5
Total 10.05.2018 23:40:55 27:40:55 25:41:19 5

Michael Heldre (Hvaler Seilforening)
Hanse 370 27:40:55 25:41:19
6 NOR-15496

Dan Rosenberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
NOR Rating: NOR 0,9470

Daniel Rosenberg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:07:57 27:07:57 25:41:40 6
Total 10.05.2018 23:07:57 27:07:57 25:41:40 6
TIMEOUT II

Dan Rosenberg

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
NOR Rating: NOR 0,9470

Daniel Rosenberg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Timeout II
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15496
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:07:57 27:07:57 25:41:40 6
Total 10.05.2018 23:07:57 27:07:57 25:41:40 6

Dan Rosenberg (Hvaler Seilforening)
Delphia 47 27:07:57 25:41:40
7 NOR-11791

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9520

Håvard Rye

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
ARIA

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9520

Håvard Rye

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,9520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Karl Erik Rønstad (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser DNF
7 NOR-14740

Beate G Andreassen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
DANICA

Beate G Andreassen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruer
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Beate G Andreassen (Brevik Seilforening)
Hanse 400 DNF

ÅE - NOR Rating uten spinnaker 2 Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-37

Per H Movig

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Bella
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 1,0360

Hans Olav Amundsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Bella
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:28:16 19:28:16 20:10:19 1
Total 10.05.2018 15:28:16 19:28:16 20:10:19 1
BELLATRIX

Per H Movig

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Bella
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 1,0360

Hans Olav Amundsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Bella
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:28:16 19:28:16 20:10:19 1
Total 10.05.2018 15:28:16 19:28:16 20:10:19 1

Per H Movig (Bærum Seilforening)
X - 41 19:28:16 20:10:19
2 NOR-12102

Jeppe von Düring

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0470

Erling Teig

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:42:43 19:42:43 20:38:18 2
Total 10.05.2018 15:42:43 19:42:43 20:38:18 2
MY

Jeppe von Düring

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0470

Erling Teig

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: MY
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:42:43 19:42:43 20:38:18 2
Total 10.05.2018 15:42:43 19:42:43 20:38:18 2

Jeppe von Düring (Kongelig Norsk Seilforening)
First 50 19:42:43 20:38:18
3 NOR-14211

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9940

Anders Haugen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:52:57 24:52:57 24:43:59 3
Total 10.05.2018 20:52:57 24:52:57 24:43:59 3
OTHILIE

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9940

Anders Haugen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:52:57 24:52:57 24:43:59 3
Total 10.05.2018 20:52:57 24:52:57 24:43:59 3

Svenn Erik Forsstrøm (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 47Cruiser 24:52:57 24:43:59
4 NOR-15118

Øyvind Bjørnås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9690

Eirik Bergersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:28:30 27:28:30 26:37:23 4
Total 10.05.2018 23:28:30 27:28:30 26:37:23 4
CARISMA II

Øyvind Bjørnås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9690

Eirik Bergersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma II
Båttype: Bavaria 46 Vision
Seilnummer: NOR 15118
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:28:30 27:28:30 26:37:23 4
Total 10.05.2018 23:28:30 27:28:30 26:37:23 4

Øyvind Bjørnås (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 46 Vision 27:28:30 26:37:23
5 NOR-12555

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: FEM
Båtnavn: FEM
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 12555
NOR Rating: NOR 0,9630

Hans Erik Lindbom

Seilforening:
Teamnavn: FEM
Båtnavn: FEM
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 12555
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
FEM

Finn Erik Bjerke

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: FEM
Båtnavn: FEM
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 12555
NOR Rating: NOR 0,9630

Hans Erik Lindbom

Seilforening:
Teamnavn: FEM
Båtnavn: FEM
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 12555
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Finn Erik Bjerke (Kongelig Norsk Seilforening)
X-37 DNF
5 NOR-10438

Morten BIONG-NILSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 0,9890

Marius Harlem-Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
GUTTA`S

Morten BIONG-NILSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 0,9890

Marius Harlem-Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Morten BIONG-NILSEN (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 44 DNF
5 NOR-15789

Richard Karlsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Retail24
Båtnavn: Swansea
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15789
NOR Rating: NOR 0,9670

Snorre Storevik

Seilforening:
Teamnavn: Retail24
Båtnavn: Swansea
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15789
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
SWANSEA

Richard Karlsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Retail24
Båtnavn: Swansea
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15789
NOR Rating: NOR 0,9670

Snorre Storevik

Seilforening:
Teamnavn: Retail24
Båtnavn: Swansea
Båttype: Bavaria 46
Seilnummer: NOR 15789
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Richard Karlsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 46 DNF
5 NOR-14937

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0130

Hans Rune Mikkelsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 5
Total DNS 5
NEWAGE

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0130

Hans Rune Mikkelsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 5
Total DNS 5

Andreas Skar (Fredrikstad Seilforening)
Hanse 470e DNS
5 NOR-15741

Dag Olav Tangen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Rypa
Båtnavn: Rypa VI
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15741
NOR Rating: NOR 0,9770

Jakob Haenel

Seilforening:
Teamnavn: Team Rypa
Båtnavn: Rypa VI
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15741
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 5
Total DNS 5
RYPA VI

Dag Olav Tangen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Rypa
Båtnavn: Rypa VI
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15741
NOR Rating: NOR 0,9770

Jakob Haenel

Seilforening:
Teamnavn: Team Rypa
Båtnavn: Rypa VI
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15741
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 5
Total DNS 5

Dag Olav Tangen (Kongelig Norsk Seilforening)
Jeanneau SO 440 DNS

ÅE - Tur Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-15731

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Enderpearl
Båttype: CNB76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR

Nina Bjerkely

Seilforening:
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Enderpearl
Båttype: CNB76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:54:31 16:54:31 16:54:31 1
Total 10.05.2018 12:54:31 16:54:31 16:54:31 1
ENDERPEARL

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Enderpearl
Båttype: CNB76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR

Nina Bjerkely

Seilforening:
Teamnavn: Captain Morgan
Båtnavn: Enderpearl
Båttype: CNB76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:54:31 16:54:31 16:54:31 1
Total 10.05.2018 12:54:31 16:54:31 16:54:31 1

Kenneth Bjørklund (Holmestrand Seilforening)
CNB76 16:54:31 16:54:31
2 NOR-8430

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR

Astrid Nedrud

Seilforening:
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 17:13:18 21:13:18 21:13:18 2
Total 10.05.2018 17:13:18 21:13:18 21:13:18 2
S/Y UMOE

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR

Astrid Nedrud

Seilforening:
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 17:13:18 21:13:18 21:13:18 2
Total 10.05.2018 17:13:18 21:13:18 21:13:18 2

Marius Ilstad (Kongelig Norsk Seilforening)
Baltic Yacht 21:13:18 21:13:18
3 NOR-235

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR

Jenny Enzell

Seilforening: Santanas Venner
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:37:37 23:37:37 23:37:37 3
Total 10.05.2018 19:37:37 23:37:37 23:37:37 3
SANTANA

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR

Jenny Enzell

Seilforening: Santanas Venner
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:37:37 23:37:37 23:37:37 3
Total 10.05.2018 19:37:37 23:37:37 23:37:37 3

Simen Løvgren (Asker Seilforening)
Ocean 71 23:37:37 23:37:37
4 NOR-15594

Jørn Aalefjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR

Jill Ytterstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:22:51 26:22:51 26:22:51 4
Total 10.05.2018 22:22:51 26:22:51 26:22:51 4
TICORA III

Jørn Aalefjær

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR

Jill Ytterstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ticora
Båtnavn: Ticora III
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 469
Seilnummer: NOR 15594
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:22:51 26:22:51 26:22:51 4
Total 10.05.2018 22:22:51 26:22:51 26:22:51 4

Jørn Aalefjær (Kongelig Norsk Seilforening)
Jeanneau Sun Odyssey 469 26:22:51 26:22:51
5 NOR-14836

ØYVIND HØGSLUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR

tore bjareng

Seilforening:
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:12:14 27:12:14 27:12:14 5
Total 10.05.2018 23:12:14 27:12:14 27:12:14 5
SPRAY

ØYVIND HØGSLUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR

tore bjareng

Seilforening:
Teamnavn: Spray
Båtnavn: Spray
Båttype: jeanneau so.ds
Seilnummer: NOR 14836
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:12:14 27:12:14 27:12:14 5
Total 10.05.2018 23:12:14 27:12:14 27:12:14 5

ØYVIND HØGSLUND (Kongelig Norsk Seilforening)
jeanneau so.ds 27:12:14 27:12:14
6 NOR-13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0690

Tore Kjellevand

Seilforening:
Teamnavn: Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:17:14 27:17:14 29:10:12 6
Total 10.05.2018 23:17:14 27:17:14 29:10:12 6
HYGGEN

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0690

Tore Kjellevand

Seilforening:
Teamnavn: Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:17:14 27:17:14 29:10:12 6
Total 10.05.2018 23:17:14 27:17:14 29:10:12 6

Ole Gunnar Tveiten (Asker Seilforening)
Hanse430e 27:17:14 29:10:12
7 NOR-10782

Håkon Goto

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Madam Felle
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Madam Felle
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
MADAM FELLE

Håkon Goto

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Madam Felle
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Madam Felle
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10782
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Håkon Goto (Bundefjorden Seilforening)
First 40.7 DNF

ÅF - NOR Rating 1 Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-14037

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9650

Audun Tobias Narjord

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:12:12 25:02:12 24:09:37 1
Total 10.05.2018 21:12:12 25:02:12 24:09:37 1
SLAPPA

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9650

Audun Tobias Narjord

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:12:12 25:02:12 24:09:37 1
Total 10.05.2018 21:12:12 25:02:12 24:09:37 1

Tobias Brodtkorb (Holmestrand Seilforening)
X-34 25:02:12 24:09:37
2 NOR-9660

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9530

Gunder Valle

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:35:48 25:25:48 24:14:05 2
Total 10.05.2018 21:35:48 25:25:48 24:14:05 2
ANDANTE

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9530

Gunder Valle

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:35:48 25:25:48 24:14:05 2
Total 10.05.2018 21:35:48 25:25:48 24:14:05 2

Terje Hall Torgersen (Bundefjorden Seilforening)
X-332 25:25:48 24:14:05
3 NOR-12575

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team Extase
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9670

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team Extase
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:26:41 25:16:41 24:26:37 3
Total 10.05.2018 21:26:41 25:16:41 24:26:37 3
EXTASE

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team Extase
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9670

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team Extase
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:26:41 25:16:41 24:26:37 3
Total 10.05.2018 21:26:41 25:16:41 24:26:37 3

Nils Kamfjord (Tønsberg Seilforening)
X34 25:16:41 24:26:37
4 NOR-11882

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9570

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:42:32 25:32:32 24:26:38 4
Total 10.05.2018 21:42:32 25:32:32 24:26:38 4
KONG NEPTUN

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9570

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:42:32 25:32:32 24:26:38 4
Total 10.05.2018 21:42:32 25:32:32 24:26:38 4

Paul Holst (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 36 AC 25:32:32 24:26:38
5 NOR-5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8950

Frode Bjerke

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:35:10 27:25:10 24:32:25 5
Total 10.05.2018 23:35:10 27:25:10 24:32:25 5
EXCITER

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8950

Frode Bjerke

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:35:10 27:25:10 24:32:25 5
Total 10.05.2018 23:35:10 27:25:10 24:32:25 5

Oddvar Eide (Hurum Seilforening)
Scanmar 33 27:25:10 24:32:25
6 NOR-10423

Jon Helland

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9730

Tom Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:32:46 25:22:46 24:41:39 6
Total 10.05.2018 21:32:46 25:22:46 24:41:39 6
BAROLO II

Jon Helland

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9730

Tom Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:32:46 25:22:46 24:41:39 6
Total 10.05.2018 21:32:46 25:22:46 24:41:39 6

Jon Helland (Brevik Seilforening)
Hanse 371 25:22:46 24:41:39
7 NOR-14906

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: #BøttaSkalHjem
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9540

Sean Ryel

Seilforening:
Teamnavn: #BøttaSkalHjem
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:05:12 25:55:12 24:43:39 7
Total 10.05.2018 22:05:12 25:55:12 24:43:39 7
FRIFLYT

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: #BøttaSkalHjem
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9540

Sean Ryel

Seilforening:
Teamnavn: #BøttaSkalHjem
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:05:12 25:55:12 24:43:39 7
Total 10.05.2018 22:05:12 25:55:12 24:43:39 7

Anders Dalsegg Strand (Hvaler Seilforening)
Hanse 355 25:55:12 24:43:39
8 NOR-10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9630

Erik Martinsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:12:48 26:02:48 25:04:58 8
Total 10.05.2018 22:12:48 26:02:48 25:04:58 8
EXITA

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9630

Erik Martinsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:12:48 26:02:48 25:04:58 8
Total 10.05.2018 22:12:48 26:02:48 25:04:58 8

Svein Arild Nilsen (Fredrikstad Seilforening)
X-332 26:02:48 25:04:58
9 NOR-9320

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9690

Tore Meum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:11:31 26:01:31 25:13:06 9
Total 10.05.2018 22:11:31 26:01:31 25:13:06 9
EMPIRE

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9690

Tore Meum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:11:31 26:01:31 25:13:06 9
Total 10.05.2018 22:11:31 26:01:31 25:13:06 9

Eivind Bogerud (Bundefjorden Seilforening)
Bavaria 42 AC 26:01:31 25:13:06
10 NOR-12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team Fortissimo
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9350

Per-Erik Kjellesvik

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Fortissimo
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:09:36 26:59:36 25:14:19 10
Total 10.05.2018 23:09:36 26:59:36 25:14:19 10
FORTISSIMO

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team Fortissimo
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9350

Per-Erik Kjellesvik

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Fortissimo
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:09:36 26:59:36 25:14:19 10
Total 10.05.2018 23:09:36 26:59:36 25:14:19 10

Emil Kjellesvik (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7 26:59:36 25:14:19
11 NOR-9801

stephen edwardsen

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Trigger
Båtnavn: Trigger
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 9801
NOR Rating: NOR 0,9590

Pål Enge

Seilforening:
Teamnavn: Team Trigger
Båtnavn: Trigger
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 9801
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:09:50 26:59:50 25:53:25 11
Total 10.05.2018 23:09:50 26:59:50 25:53:25 11
TRIGGER

stephen edwardsen

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Trigger
Båtnavn: Trigger
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 9801
NOR Rating: NOR 0,9590

Pål Enge

Seilforening:
Teamnavn: Team Trigger
Båtnavn: Trigger
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 9801
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:09:50 26:59:50 25:53:25 11
Total 10.05.2018 23:09:50 26:59:50 25:53:25 11

stephen edwardsen (Gåsøkalven Seilselskab)
Elan 333 26:59:50 25:53:25
12 NOR-12271

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9340

Per Asle Åkre

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.05.2018 00:00:58 27:50:58 26:00:40 12
Total 11.05.2018 00:00:58 27:50:58 26:00:40 12
RABALDER

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9340

Per Asle Åkre

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.05.2018 00:00:58 27:50:58 26:00:40 12
Total 11.05.2018 00:00:58 27:50:58 26:00:40 12

Ivar Christiansen (Brevik Seilforening)
Sun Od 42,2 27:50:58 26:00:40
13 NOR-13946

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9580

Geir Sundin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:55:54 27:45:54 26:35:55 13
Total 10.05.2018 23:55:54 27:45:54 26:35:55 13
JUST 4 FUN

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9580

Geir Sundin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:55:54 27:45:54 26:35:55 13
Total 10.05.2018 23:55:54 27:45:54 26:35:55 13

Christian Toverud (Bundefjorden Seilforening)
Salona 34 27:45:54 26:35:55
14 NOR-11175

Lars Marius Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: havkatt
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR 0,9320

Paul Knutsen

Seilforening: NHK - Norsk havseilerklubb
Teamnavn: havkatt
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
HAVKATT

Lars Marius Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: havkatt
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR 0,9320

Paul Knutsen

Seilforening: NHK - Norsk havseilerklubb
Teamnavn: havkatt
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Lars Marius Valstad (Oslo Seilforening)
First 31.7 DNF
14 NOR-15409

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8890

Jørn Halvorsen

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
RASPUTIN

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8890

Jørn Halvorsen

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

LARS FRODE HAUGEN (Kongelig Norsk Seilforening)
Hallberg Rassy 342 DNF
14 NOR-10839

Ari Hauksson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839
NOR Rating: NOR 0,8980

Petter Hauksson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839
NOR Rating: NOR 0,8980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14
SIMETRA

Ari Hauksson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839
NOR Rating: NOR 0,8980

Petter Hauksson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SIMETRA
Båttype: J Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 10839
NOR Rating: NOR 0,8980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 14
Total DNF 14

Ari Hauksson (Kongelig Norsk Seilforening)
J Sun Odyssey 35 DNF

ÅG - NOR Rating 2 Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-14887

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0020

Stein Sørlie

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 17:11:52 20:51:52 20:54:22 1
Total 10.05.2018 17:11:52 20:51:52 20:54:22 1
JUBEL

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0020

Stein Sørlie

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 17:11:52 20:51:52 20:54:22 1
Total 10.05.2018 17:11:52 20:51:52 20:54:22 1

Jon Holm (Oslo Seilforening)
J/109 20:51:52 20:54:22
2 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890

Kristofer Bjørnå

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:01:29 21:41:29 21:27:10 2
Total 10.05.2018 18:01:29 21:41:29 21:27:10 2
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890

Kristofer Bjørnå

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:01:29 21:41:29 21:27:10 2
Total 10.05.2018 18:01:29 21:41:29 21:27:10 2

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
First 36,7 21:41:29 21:27:10
3 NOR-12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9830

Morten Knudsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:13:42 21:53:42 21:31:22 3
Total 10.05.2018 18:13:42 21:53:42 21:31:22 3
LETHE

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9830

Morten Knudsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:13:42 21:53:42 21:31:22 3
Total 10.05.2018 18:13:42 21:53:42 21:31:22 3

Øyvind Knudsen (Moss Seilforening)
First 34.7 21:53:42 21:31:22
4 NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0140

Håkon Staver

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:07:40 21:47:40 22:05:58 4
Total 10.05.2018 18:07:40 21:47:40 22:05:58 4
CEBINA

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0140

Håkon Staver

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0140
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:07:40 21:47:40 22:05:58 4
Total 10.05.2018 18:07:40 21:47:40 22:05:58 4

Eirik Bjargo (Bærum Seilforening)
grand soleil 40 21:47:40 22:05:58
5 NOR-8801

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9900

Kjell Messenlien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:46:56 22:26:56 22:13:27 5
Total 10.05.2018 18:46:56 22:26:56 22:13:27 5
OLLIE

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9900

Kjell Messenlien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:46:56 22:26:56 22:13:27 5
Total 10.05.2018 18:46:56 22:26:56 22:13:27 5

Rino Fred Jensen (Fredrikstad Seilforening)
Finngulf 38 22:26:56 22:13:27
6 NOR-11733

Pål Saltvedt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: JONNA
Båttype: ELAN
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0160

Alexander Thøgersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: JONNA
Båttype: ELAN
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:39:42 22:19:42 22:41:08 6
Total 10.05.2018 18:39:42 22:19:42 22:41:08 6
JONNA

Pål Saltvedt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: JONNA
Båttype: ELAN
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0160

Alexander Thøgersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: JONNA
Båttype: ELAN
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:39:42 22:19:42 22:41:08 6
Total 10.05.2018 18:39:42 22:19:42 22:41:08 6

Pål Saltvedt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
ELAN 22:19:42 22:41:08
7 NOR-4737

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 1,0050

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:34:30 23:14:30 23:21:28 7
Total 10.05.2018 19:34:30 23:14:30 23:21:28 7
BLUE SPIRIT

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 1,0050

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:34:30 23:14:30 23:21:28 7
Total 10.05.2018 19:34:30 23:14:30 23:21:28 7

Stein Amundsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Oceanis 473 23:14:30 23:21:28
8 NOR-8915

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
NOR Rating: NOR 0,9880

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:11:38 24:51:38 24:33:44 8
Total 10.05.2018 21:11:38 24:51:38 24:33:44 8
CAPRICCIO

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
NOR Rating: NOR 0,9880

Karl Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:11:38 24:51:38 24:33:44 8
Total 10.05.2018 21:11:38 24:51:38 24:33:44 8

Otto Book (Åsgårdstrand Seilforening)
Victory 42 24:51:38 24:33:44
9 NOR-9155

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Bodille's
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800

Trond Strøm

Seilforening:
Teamnavn: Team Bodille's
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:27:28 25:07:28 24:37:19 9
Total 10.05.2018 21:27:28 25:07:28 24:37:19 9
HAVHESTEN

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Bodille's
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800

Trond Strøm

Seilforening:
Teamnavn: Team Bodille's
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:27:28 25:07:28 24:37:19 9
Total 10.05.2018 21:27:28 25:07:28 24:37:19 9

Magnus Lingjærde (Bærum Seilforening)
First 41S5 25:07:28 24:37:19
10 NOR-15566

Jon Alexander Rosén

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Alex Sailing Tour 2018
Båtnavn: Tangled up in Blue
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,0000

Thomas Oksmo

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Alex Sailing Tour 2018
Båtnavn: Tangled up in Blue
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:12:04 24:52:04 24:52:30 10
Total 10.05.2018 21:12:04 24:52:04 24:52:30 10
TANGLED UP IN BLUE

Jon Alexander Rosén

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Alex Sailing Tour 2018
Båtnavn: Tangled up in Blue
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,0000

Thomas Oksmo

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Alex Sailing Tour 2018
Båtnavn: Tangled up in Blue
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:12:04 24:52:04 24:52:30 10
Total 10.05.2018 21:12:04 24:52:04 24:52:30 10

Jon Alexander Rosén (Bærum Seilforening)
Dehler 38 24:52:04 24:52:30
11 NOR-11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 1,0050

Lars Gøran Fernløf

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:06:39 24:46:39 24:54:04 11
Total 10.05.2018 21:06:39 24:46:39 24:54:04 11
LISA

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 1,0050

Lars Gøran Fernløf

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:06:39 24:46:39 24:54:04 11
Total 10.05.2018 21:06:39 24:46:39 24:54:04 11

Morten Fernløf (Fredrikstad Seilforening)
Bavaria 35 Match 24:46:39 24:54:04
12 NOR-13891

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9940

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:28:48 25:08:48 24:59:44 12
Total 10.05.2018 21:28:48 25:08:48 24:59:44 12
CARISMA

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9940

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:28:48 25:08:48 24:59:44 12
Total 10.05.2018 21:28:48 25:08:48 24:59:44 12

Johnny Dolvik (Bundefjorden Seilforening)
Bavaria Vision 40 25:08:48 24:59:44
13 NOR-153

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0200

Arne Norsted

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:50:36 24:30:36 25:00:00 13
Total 10.05.2018 20:50:36 24:30:36 25:00:00 13
PASSATEMPO

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0200

Arne Norsted

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:50:36 24:30:36 25:00:00 13
Total 10.05.2018 20:50:36 24:30:36 25:00:00 13

Geir Gramdal (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35OD 24:30:36 25:00:00
14 NOR-13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0220

Audun Carlsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:06:07 24:46:07 25:18:48 14
Total 10.05.2018 21:06:07 24:46:07 25:18:48 14
BAGHEERA

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0220

Audun Carlsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:06:07 24:46:07 25:18:48 14
Total 10.05.2018 21:06:07 24:46:07 25:18:48 14

Eivind Carlsen (Fredrikstad Seilforening)
Dehler 39sq 24:46:07 25:18:48
15 NOR-13882

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn lll
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830

Øyvind Gjone

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn lll
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:07:32 25:47:32 25:21:13 15
Total 10.05.2018 22:07:32 25:47:32 25:21:13 15
EL DRAGòN LLL

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn lll
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830

Øyvind Gjone

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn lll
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:07:32 25:47:32 25:21:13 15
Total 10.05.2018 22:07:32 25:47:32 25:21:13 15

Marius Frenvik Odberg (Larvik Seilforening)
A31 25:47:32 25:21:13
16 NOR-9683

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0150

Anders Gelander

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:19:11 24:59:11 25:21:40 16
Total 10.05.2018 21:19:11 24:59:11 25:21:40 16
LANCING

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0150

Anders Gelander

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Grand Soleil 40c
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:19:11 24:59:11 25:21:40 16
Total 10.05.2018 21:19:11 24:59:11 25:21:40 16

Anstein Næverdal (Fredrikstad Seilforening)
Grand Soleil 40c 24:59:11 25:21:40
17 NOR-11073

Jan Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: match35
Båtnavn: match 35
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0000

Christian Barth

Seilforening:
Teamnavn: match35
Båtnavn: match 35
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:46:46 25:26:46 25:26:46 17
Total 10.05.2018 21:46:46 25:26:46 25:26:46 17
MATCH 35

Jan Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: match35
Båtnavn: match 35
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0000

Christian Barth

Seilforening:
Teamnavn: match35
Båtnavn: match 35
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:46:46 25:26:46 25:26:46 17
Total 10.05.2018 21:46:46 25:26:46 25:26:46 17

Jan Sylte (Drøbaksund Seilforening)
Bavaria 35 Match 25:26:46 25:26:46
18 NOR-13592

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9950

Torkild Strand

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:15:24 25:55:24 25:47:37 18
Total 10.05.2018 22:15:24 25:55:24 25:47:37 18
TIKK TAKK

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9950

Torkild Strand

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:15:24 25:55:24 25:47:37 18
Total 10.05.2018 22:15:24 25:55:24 25:47:37 18

Birger Sevaldson (Tønsberg Seilforening)
Beneteau First Class 10 25:55:24 25:47:37
19 NOR10901-10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Team Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR10901 10901
NOR Rating: NOR10901 1,0170

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Team Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR10901 10901
NOR Rating: NOR10901 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19
BETTY BOOP

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Team Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR10901 10901
NOR Rating: NOR10901 1,0170

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Team Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR10901 10901
NOR Rating: NOR10901 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19

Morten Christensen (Skøyen Seilforening)
Bavaria 35 Match DNF
19 NOR-12591

Morten Ingebretsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 0,0000

Rune Groven

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19
CHRISTIAN IV

Morten Ingebretsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 0,0000

Rune Groven

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19

Morten Ingebretsen (Åsgårdstrand Seilforening)
Oceanis 46 DNF
19 NOR-11441

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9820

Hans Inge Søvik

Seilforening:
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19
JUST DO IT

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9820

Hans Inge Søvik

Seilforening:
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19

Edvin Borgheim (Bærum Seilforening)
Bavaria AC DNF
19 NOR-444

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 1,0120

Harald Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19
MOONLIGHT

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 1,0120

Harald Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19

Guttorm Guttormsen (Arendals Seilforening)
Swan 46 DNF
19 NOR-7111

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9800

Robert Larsen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19
SOMLE

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9800

Robert Larsen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19

Morten Hansen (Oppegård Seilforening)
Omega 36 DNF
19 NOR-11046

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Me Wind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0220

annette hatlo

Seilforening:
Teamnavn: Me Wind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 19
Total DNS 19
INTERMESSO

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Me Wind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0220

annette hatlo

Seilforening:
Teamnavn: Me Wind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 19
Total DNS 19

andreas hatlo (Gåsøkalven Seilselskab)
Bavaria Match 42 DNS
19 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 19
Total DNS 19
LUCKY LADY II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 19
Total DNS 19

Morten Lycke (Bærum Seilforening)
First 36.7 DNS

ÅH - NOR Rating 3 Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-12538

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0480

Dag Harald Østlie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:57:31 19:27:31 20:23:33 1
Total 10.05.2018 15:57:31 19:27:31 20:23:33 1
MASITO

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0480

Dag Harald Østlie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:57:31 19:27:31 20:23:33 1
Total 10.05.2018 15:57:31 19:27:31 20:23:33 1

EIVIND BAKKE (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 430 19:27:31 20:23:33
2 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360

Geir Gulliksen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:17:32 19:47:32 20:30:17 2
Total 10.05.2018 16:17:32 19:47:32 20:30:17 2
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360

Geir Gulliksen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:17:32 19:47:32 20:30:17 2
Total 10.05.2018 16:17:32 19:47:32 20:30:17 2

HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
JPK 1080 19:47:32 20:30:17
3 NOR-11313

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0460

Frode Johansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:11:21 19:41:21 20:35:41 3
Total 10.05.2018 16:11:21 19:41:21 20:35:41 3
SNAKKAS

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0460

Frode Johansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:11:21 19:41:21 20:35:41 3
Total 10.05.2018 16:11:21 19:41:21 20:35:41 3

Per Sortedal (Brevik Seilforening)
Bavaria 42 Match 19:41:21 20:35:41
4 NOR-26

Olaf Christensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0410

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:17:24 19:47:24 20:36:05 4
Total 10.05.2018 16:17:24 19:47:24 20:36:05 4
PAKALOLO II

Olaf Christensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0410

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:17:24 19:47:24 20:36:05 4
Total 10.05.2018 16:17:24 19:47:24 20:36:05 4

Olaf Christensen (Kongelig Norsk Seilforening)
Farr 30 19:47:24 20:36:05
5 NOR-13924

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0520

Anders Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:39:03 20:09:03 21:11:55 5
Total 10.05.2018 16:39:03 20:09:03 21:11:55 5
SJIRAFF

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0520

Anders Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:39:03 20:09:03 21:11:55 5
Total 10.05.2018 16:39:03 20:09:03 21:11:55 5

Yngve Lindvig (Kongelig Norsk Seilforening)
Hanse 430 20:09:03 21:11:55
6 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0390

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 17:33:34 21:03:34 21:52:50 6
Total 10.05.2018 17:33:34 21:03:34 21:52:50 6
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0390

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 17:33:34 21:03:34 21:52:50 6
Total 10.05.2018 17:33:34 21:03:34 21:52:50 6

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 21:03:34 21:52:50
7 NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0320

Heili Alnmås

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:00:27 21:30:27 22:11:44 7
Total 10.05.2018 18:00:27 21:30:27 22:11:44 7
MARIALENE

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0320

Heili Alnmås

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:00:27 21:30:27 22:11:44 7
Total 10.05.2018 18:00:27 21:30:27 22:11:44 7

Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening)
Elan 350 21:30:27 22:11:44
8 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team WilDa
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0260

Maria Therese Haug

Seilforening:
Teamnavn: Team WilDa
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:10:09 21:40:09 22:13:57 8
Total 10.05.2018 18:10:09 21:40:09 22:13:57 8
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team WilDa
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0260

Maria Therese Haug

Seilforening:
Teamnavn: Team WilDa
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:10:09 21:40:09 22:13:57 8
Total 10.05.2018 18:10:09 21:40:09 22:13:57 8

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance 21:40:09 22:13:57
9 NOR-14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0460

Andreas Michelsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:16:59 21:46:59 22:47:06 9
Total 10.05.2018 18:16:59 21:46:59 22:47:06 9
VINDFANG

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0460

Andreas Michelsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:16:59 21:46:59 22:47:06 9
Total 10.05.2018 18:16:59 21:46:59 22:47:06 9

Tormod S. Petersen (Nesodden Seilforening)
HP1030 21:46:59 22:47:06
10 NOR-11227

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Herveli
Båtnavn: SY Mango
Båttype: Bavaria 42 match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0470

Tone Christin Galaasen

Seilforening:
Teamnavn: Herveli
Båtnavn: SY Mango
Båttype: Bavaria 42 match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:39:42 22:09:42 23:12:11 10
Total 10.05.2018 18:39:42 22:09:42 23:12:11 10
SY MANGO

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Herveli
Båtnavn: SY Mango
Båttype: Bavaria 42 match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0470

Tone Christin Galaasen

Seilforening:
Teamnavn: Herveli
Båtnavn: SY Mango
Båttype: Bavaria 42 match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 18:39:42 22:09:42 23:12:11 10
Total 10.05.2018 18:39:42 22:09:42 23:12:11 10

Frode Lund (Bærum Seilforening)
Bavaria 42 match 22:09:42 23:12:11
11 NOR-15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0310

Erik Sørlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:44:23 23:14:23 23:57:36 11
Total 10.05.2018 19:44:23 23:14:23 23:57:36 11
WINIFI

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0310

Erik Sørlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:44:23 23:14:23 23:57:36 11
Total 10.05.2018 19:44:23 23:14:23 23:57:36 11

Arne Sørlie (Bærum Seilforening)
Dehler 38 23:14:23 23:57:36
12 NOR-9770

kristoffer olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Quadriga
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:51:54 23:21:54 24:06:45 12
Total 10.05.2018 19:51:54 23:21:54 24:06:45 12
QUADRIGA

kristoffer olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Quadriga
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:51:54 23:21:54 24:06:45 12
Total 10.05.2018 19:51:54 23:21:54 24:06:45 12

kristoffer olsen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 40,7 23:21:54 24:06:45
13 NOR-3

Jens Gran

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0490

Jon Ramm Pedersen

Seilforening: Askersunds Segel Och Motorbåtsklubb
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:33:39 23:03:39 24:11:26 13
Total 10.05.2018 19:33:39 23:03:39 24:11:26 13
ANAHITA

Jens Gran

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0490

Jon Ramm Pedersen

Seilforening: Askersunds Segel Och Motorbåtsklubb
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:33:39 23:03:39 24:11:26 13
Total 10.05.2018 19:33:39 23:03:39 24:11:26 13

Jens Gran (Kongelig Norsk Seilforening)
Laurin One Off 23:03:39 24:11:26
14 NOR-9555

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0360

Mohsen Shadidi

Seilforening:
Teamnavn: Team SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:05:52 23:35:52 24:26:50 14
Total 10.05.2018 20:05:52 23:35:52 24:26:50 14
SNEHVIT

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0360

Mohsen Shadidi

Seilforening:
Teamnavn: Team SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:05:52 23:35:52 24:26:50 14
Total 10.05.2018 20:05:52 23:35:52 24:26:50 14

ARILD BERG (Bærum Seilforening)
N-Yachts 41 23:35:52 24:26:50
15 NOR-15678

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0530

Nina Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:16:05 23:46:05 25:01:39 15
Total 10.05.2018 20:16:05 23:46:05 25:01:39 15
BERENIKE

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0530

Nina Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:16:05 23:46:05 25:01:39 15
Total 10.05.2018 20:16:05 23:46:05 25:01:39 15

Pål Klavenes (Brevik Seilforening)
Elan 410 23:46:05 25:01:39
16 NOR-12042

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0540

Trygve Sundby Hall

Seilforening:
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:18:10 23:48:10 25:05:17 16
Total 10.05.2018 20:18:10 23:48:10 25:05:17 16
BJøRNSTJERNE

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0540

Trygve Sundby Hall

Seilforening:
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:18:10 23:48:10 25:05:17 16
Total 10.05.2018 20:18:10 23:48:10 25:05:17 16

Christian Hall (Kongelig Norsk Seilforening)
X-43 23:48:10 25:05:17
17 NOR-15125

Erling Høyte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0480

Bjørn Harald Christiansen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:31:13 24:01:13 25:10:23 17
Total 10.05.2018 20:31:13 24:01:13 25:10:23 17
LEX

Erling Høyte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0480

Bjørn Harald Christiansen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:31:13 24:01:13 25:10:23 17
Total 10.05.2018 20:31:13 24:01:13 25:10:23 17

Erling Høyte (Drøbaksund Seilforening)
Xp 38 24:01:13 25:10:23
18 NOR-11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0530

Alf Astrup

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:24:41 23:54:41 25:10:43 18
Total 10.05.2018 20:24:41 23:54:41 25:10:43 18
TRIMAR 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0530

Alf Astrup

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:24:41 23:54:41 25:10:43 18
Total 10.05.2018 20:24:41 23:54:41 25:10:43 18

Martin Borg (Bærum Seilforening)
Bavaria 42 Match 23:54:41 25:10:43
19 NOR-10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0540

Bjørn Mordal

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:30:54 24:00:54 25:18:42 19
Total 10.05.2018 20:30:54 24:00:54 25:18:42 19
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0540

Bjørn Mordal

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:30:54 24:00:54 25:18:42 19
Total 10.05.2018 20:30:54 24:00:54 25:18:42 19

Arne Hammersland (Bærum Seilforening)
IMX-40 24:00:54 25:18:42
20 NOR-8311

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0280

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:08:43 24:38:43 25:20:07 20
Total 10.05.2018 21:08:43 24:38:43 25:20:07 20
BALOO

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0280

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:08:43 24:38:43 25:20:07 20
Total 10.05.2018 21:08:43 24:38:43 25:20:07 20

Torger Lien (Asker Seilforening)
X-412 24:38:43 25:20:07
21 NOR-9373

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0300

Agnes Hov Bjellvåg

Seilforening:
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:25:22 24:55:22 25:40:13 21
Total 10.05.2018 21:25:22 24:55:22 25:40:13 21
HAPPY

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0300

Agnes Hov Bjellvåg

Seilforening:
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:25:22 24:55:22 25:40:13 21
Total 10.05.2018 21:25:22 24:55:22 25:40:13 21

Gunnar Krogh-Hansen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 40.7 24:55:22 25:40:13
22 NOR-12789

Haagen Hølaas

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0360

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:31:09 25:01:09 25:55:11 22
Total 10.05.2018 21:31:09 25:01:09 25:55:11 22
SEA LEMON

Haagen Hølaas

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0360

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:31:09 25:01:09 25:55:11 22
Total 10.05.2018 21:31:09 25:01:09 25:55:11 22

Haagen Hølaas (Kongelig Norsk Seilforening)
Jeanneau Sun Oddyssy 25:01:09 25:55:11
23 NOR-12566

Richard von Mansfeldt Asheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0240

Jan Erik Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:49:36 25:19:36 25:56:04 23
Total 10.05.2018 21:49:36 25:19:36 25:56:04 23
RUFFEN

Richard von Mansfeldt Asheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0240

Jan Erik Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:49:36 25:19:36 25:56:04 23
Total 10.05.2018 21:49:36 25:19:36 25:56:04 23

Richard von Mansfeldt Asheim (Asker Seilforening)
Hanse 400e 25:19:36 25:56:04
24 NOR-15425

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:44:29 25:14:29 26:33:14 24
Total 10.05.2018 21:44:29 25:14:29 26:33:14 24
MARLIN

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:44:29 25:14:29 26:33:14 24
Total 10.05.2018 21:44:29 25:14:29 26:33:14 24

Bjørn Dalen (Bærum Seilforening)
Arcona 380 25:14:29 26:33:14
25 NOR-15392

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420

Bård Hernes

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:45:13 26:15:13 27:21:22 25
Total 10.05.2018 22:45:13 26:15:13 27:21:22 25
GRAYCE

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420

Bård Hernes

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:45:13 26:15:13 27:21:22 25
Total 10.05.2018 22:45:13 26:15:13 27:21:22 25

Arne Engen (Oslo Seilforening)
Hanse 400 26:15:13 27:21:22
26 NOR-14777

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:56:23 27:26:23 28:24:00 26
Total 10.05.2018 23:56:23 27:26:23 28:24:00 26
AAVA

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:56:23 27:26:23 28:24:00 26
Total 10.05.2018 23:56:23 27:26:23 28:24:00 26

Erlend Heli (Drammens Seilforening)
Elan 350 27:26:23 28:24:00
27 NOR-12801

Stig Valderhaug

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: The Stig & Co
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0510

Joakim Anderssen Valderhaug

Seilforening:
Teamnavn: The Stig & Co
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:58:45 27:28:45 28:52:50 27
Total 10.05.2018 23:58:45 27:28:45 28:52:50 27
AMANDA

Stig Valderhaug

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: The Stig & Co
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0510

Joakim Anderssen Valderhaug

Seilforening:
Teamnavn: The Stig & Co
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 23:58:45 27:28:45 28:52:50 27
Total 10.05.2018 23:58:45 27:28:45 28:52:50 27

Stig Valderhaug (Drøbaksund Seilforening)
Jeanneau Sun Odyssey 49 DS 27:28:45 28:52:50

ÅI - NOR Rating 4 Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 SWE-69

Peter Gustafsson

Seilforening: Göteborgs Yacht Club
Teamnavn: Blur
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0650

Johan Fredriksson

Seilforening:
Teamnavn: Blur
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:02:55 17:22:55 18:30:42 1
Total 10.05.2018 14:02:55 17:22:55 18:30:42 1
BLUR

Peter Gustafsson

Seilforening: Göteborgs Yacht Club
Teamnavn: Blur
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0650

Johan Fredriksson

Seilforening:
Teamnavn: Blur
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:02:55 17:22:55 18:30:42 1
Total 10.05.2018 14:02:55 17:22:55 18:30:42 1

Peter Gustafsson (Göteborgs Yacht Club)
J/111 17:22:55 18:30:42
2 NOR-13540

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0950

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:40:45 17:00:45 18:37:43 2
Total 10.05.2018 13:40:45 17:00:45 18:37:43 2
MAGIC

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0950

Nikolai Bakker

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:40:45 17:00:45 18:37:43 2
Total 10.05.2018 13:40:45 17:00:45 18:37:43 2

Aasmund Drolsum (Soon Seilforening)
King40 17:00:45 18:37:43
3 NOR-13697

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:17:25 17:37:25 18:41:55 3
Total 10.05.2018 14:17:25 17:37:25 18:41:55 3
FLASH V

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:17:25 17:37:25 18:41:55 3
Total 10.05.2018 14:17:25 17:37:25 18:41:55 3

Erik Krister (Sandefjord Seilforening)
First 40 17:37:25 18:41:55
4 NOR-10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1020

Anders Fabian Stenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:06:38 17:26:38 19:13:23 4
Total 10.05.2018 14:06:38 17:26:38 19:13:23 4
EASYGOING

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1020

Anders Fabian Stenberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:06:38 17:26:38 19:13:23 4
Total 10.05.2018 14:06:38 17:26:38 19:13:23 4

Mikkel Vislie (Bærum Seilforening)
X-46 17:26:38 19:13:23
5 NOR-11172

Andreas Buøen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Tango for 5
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1000

Ida Sjøberg

Seilforening:
Teamnavn: Tango for 5
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:08:49 17:28:49 19:13:41 5
Total 10.05.2018 14:08:49 17:28:49 19:13:41 5
TANGO II

Andreas Buøen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Tango for 5
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1000

Ida Sjøberg

Seilforening:
Teamnavn: Tango for 5
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:08:49 17:28:49 19:13:41 5
Total 10.05.2018 14:08:49 17:28:49 19:13:41 5

Andreas Buøen (Nesodden Seilforening)
Grand Soleil 42R 17:28:49 19:13:41
6 NOR-11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0710

Arve Roaas

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:11:46 18:31:46 19:50:42 6
Total 10.05.2018 15:11:46 18:31:46 19:50:42 6
PIXELINE

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0710

Arve Roaas

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:11:46 18:31:46 19:50:42 6
Total 10.05.2018 15:11:46 18:31:46 19:50:42 6

Henning Hansen (Drammens Seilforening)
X-442 MK-1 18:31:46 19:50:42
7 NOR-11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0830

Kristian Lunde

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:05:43 18:25:43 19:57:29 7
Total 10.05.2018 15:05:43 18:25:43 19:57:29 7
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0830

Kristian Lunde

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:05:43 18:25:43 19:57:29 7
Total 10.05.2018 15:05:43 18:25:43 19:57:29 7

Kristian Hersløv (Kongelig Norsk Seilforening)
Dufour 44 18:25:43 19:57:29
8 NOR-9050

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060

Åke Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:11:08 18:31:08 20:28:54 8
Total 10.05.2018 15:11:08 18:31:08 20:28:54 8
LADY XL

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060

Åke Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 15:11:08 18:31:08 20:28:54 8
Total 10.05.2018 15:11:08 18:31:08 20:28:54 8

Jon Letting (Kongelig Norsk Seilforening)
X-512 18:31:08 20:28:54
9 NOR-14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0590

Anneke Osborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:03:23 19:23:23 20:32:01 9
Total 10.05.2018 16:03:23 19:23:23 20:32:01 9
ILLUMINATI

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0590

Anneke Osborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:03:23 19:23:23 20:32:01 9
Total 10.05.2018 16:03:23 19:23:23 20:32:01 9

Håkon Hjorthøy (Asker Seilforening)
Grand Soleil 43B 19:23:23 20:32:01
10 NOR-10936

Mads Bendixby

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Lost marineros
Båtnavn: Chanru
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 10936
NOR Rating: NOR 1,0880

Thomas Tresselt

Seilforening:
Teamnavn: Lost marineros
Båtnavn: Chanru
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 10936
NOR Rating: NOR 1,0880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:02:05 19:22:05 21:04:20 10
Total 10.05.2018 16:02:05 19:22:05 21:04:20 10
CHANRU

Mads Bendixby

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Lost marineros
Båtnavn: Chanru
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 10936
NOR Rating: NOR 1,0880

Thomas Tresselt

Seilforening:
Teamnavn: Lost marineros
Båtnavn: Chanru
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 10936
NOR Rating: NOR 1,0880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:02:05 19:22:05 21:04:20 10
Total 10.05.2018 16:02:05 19:22:05 21:04:20 10

Mads Bendixby (Asker Seilforening)
First 44.7 19:22:05 21:04:20
11 NOR-9

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0890

Ingvild Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:30:00 19:50:00 21:35:54 11
Total 10.05.2018 16:30:00 19:50:00 21:35:54 11
ANARCHY

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0890

Ingvild Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:30:00 19:50:00 21:35:54 11
Total 10.05.2018 16:30:00 19:50:00 21:35:54 11

Andreas Enger (Kongelig Norsk Seilforening)
X-41 OD 19:50:00 21:35:54
12 NOR-9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0630

Rune Skotheim

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:21:28 23:41:28 25:11:01 12
Total 10.05.2018 20:21:28 23:41:28 25:11:01 12
FURIA III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0630

Rune Skotheim

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:21:28 23:41:28 25:11:01 12
Total 10.05.2018 20:21:28 23:41:28 25:11:01 12

Stig Waagbø (Molde Seilforening)
X-442 23:41:28 25:11:01
13 NOR-14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0580

Christopher Rustad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:46:47 24:06:47 25:30:41 13
Total 10.05.2018 20:46:47 24:06:47 25:30:41 13
DIVA

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0580

Christopher Rustad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 20:46:47 24:06:47 25:30:41 13
Total 10.05.2018 20:46:47 24:06:47 25:30:41 13

Bjørn Strand Jacobsen (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 430 24:06:47 25:30:41
14 NOR-12117

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0730

John Allison

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:02:35 24:22:35 26:09:21 14
Total 10.05.2018 21:02:35 24:22:35 26:09:21 14
CAPRAIA III

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0730

John Allison

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:02:35 24:22:35 26:09:21 14
Total 10.05.2018 21:02:35 24:22:35 26:09:21 14

Hallstein Mørk (Kongelig Norsk Seilforening)
Sweden Yacht 45 24:22:35 26:09:21
15 NOR-14951

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0780

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:15:03 24:35:03 26:30:06 15
Total 10.05.2018 21:15:03 24:35:03 26:30:06 15
ARCKAOS

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0780

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 21:15:03 24:35:03 26:30:06 15
Total 10.05.2018 21:15:03 24:35:03 26:30:06 15

Kjell Petter Bruun (Kongelig Norsk Seilforening)
Arcona 410 24:35:03 26:30:06
16 NOR-8542

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0670

Jørgen Vangsnes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:55:32 26:15:32 28:01:05 16
Total 10.05.2018 22:55:32 26:15:32 28:01:05 16
VELA FELICIA

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0670

Jørgen Vangsnes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 22:55:32 26:15:32 28:01:05 16
Total 10.05.2018 22:55:32 26:15:32 28:01:05 16

Odd Aandal (Drøbaksund Seilforening)
Dynamic 43 26:15:32 28:01:05
17 NOR-14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0570

Øyvind Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
FRISKUS VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0570

Øyvind Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

Frode Brattum (Asker Seilforening)
Hanse 445 DNF
17 NOR-15611

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0940

Linda Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
GALATEA

MORTEN HARLEM

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0940

Linda Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

MORTEN HARLEM (Sarpsborg Seilforening)
Swan 48 DNF
17 NOR-12247

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0830

Frode Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
HANSEMANN

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0830

Frode Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

Ketil Hebnes (Oppegård Seilforening)
Hanse 470e DNF
17 NOR-14927

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Verdiløse Menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0660

Ole-Marius Moe-Helgesen

Seilforening:
Teamnavn: Verdiløse Menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
TAMARA

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Verdiløse Menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0660

Ole-Marius Moe-Helgesen

Seilforening:
Teamnavn: Verdiløse Menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

Lars-Fredrik Moe-Helgesen (Drøbaksund Seilforening)
Jeanneau 439 DNF
17 NOR-12804

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0780

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17
THE WHITE PEARL

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0780

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 17

Håkon Ramde (Horten Seilforening)
Dufour 44 DNF

ÅJ - NOR Rating 5 Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-16000

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Raa Glede
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,2340

Silje With

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Raa Glede
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,2340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 11:21:33 14:31:33 17:55:29 1
Total 10.05.2018 11:21:33 14:31:33 17:55:29 1
RAA GLEDE

Christen With

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Raa Glede
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,2340

Silje With

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Raa Glede
Båtnavn: Raa Glede
Båttype: HH42
Seilnummer: NOR 16000
NOR Rating: NOR 1,2340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 11:21:33 14:31:33 17:55:29 1
Total 10.05.2018 11:21:33 14:31:33 17:55:29 1

Christen With (Asker Seilforening)
HH42 14:31:33 17:55:29
2 NOR-15159

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2180

Espen Fridtjof Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 11:44:12 14:54:12 18:09:08 2
Total 10.05.2018 11:44:12 14:54:12 18:09:08 2
KARMA POLICE

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2180

Espen Fridtjof Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 11:44:12 14:54:12 18:09:08 2
Total 10.05.2018 11:44:12 14:54:12 18:09:08 2

Øystein Misje (Holmestrand Seilforening)
Shaw 9 14:54:12 18:09:08
3 NOR-12143

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,1415

calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,1415
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:47:17 15:57:17 18:12:44 3
Total 10.05.2018 12:47:17 15:57:17 18:12:44 3
SANTA

Claus Landmark

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,1415

calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn: Santa
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12143
NOR Rating: NOR 1,1415
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:47:17 15:57:17 18:12:44 3
Total 10.05.2018 12:47:17 15:57:17 18:12:44 3

Claus Landmark (Soon Seilforening)
Landmark 43 15:57:17 18:12:44
4 NOR-13853

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM PROVOCATIVO
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1220

Kim Arthur Nordquelle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM PROVOCATIVO
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:40:10 16:50:10 18:53:24 4
Total 10.05.2018 13:40:10 16:50:10 18:53:24 4
MATCHLESS 2

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM PROVOCATIVO
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1220

Kim Arthur Nordquelle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM PROVOCATIVO
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:40:10 16:50:10 18:53:24 4
Total 10.05.2018 13:40:10 16:50:10 18:53:24 4

Hans Christian Holst (Kongelig Norsk Seilforening)
IMX 45 16:50:10 18:53:24
5 NOR-15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1360

Valborg Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:43:28 16:53:28 19:11:17 5
Total 10.05.2018 13:43:28 16:53:28 19:11:17 5
BORN TO RUN

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1360

Valborg Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 13:43:28 16:53:28 19:11:17 5
Total 10.05.2018 13:43:28 16:53:28 19:11:17 5

Pål Stiansen (Asker Seilforening)
Xp-44 16:53:28 19:11:17
6 DEN-4321

Jan Olesen

Seilforening: GSK
Teamnavn:
Båtnavn: Essex Girl
Båttype: Oyster one off
Seilnummer: DEN 4321
NOR Rating: DEN 1,2160

Kim Koldskov

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Essex Girl
Båttype: Oyster one off
Seilnummer: DEN 4321
NOR Rating: DEN 1,2160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:39:45 15:49:45 19:14:53 6
Total 10.05.2018 12:39:45 15:49:45 19:14:53 6
ESSEX GIRL

Jan Olesen

Seilforening: GSK
Teamnavn:
Båtnavn: Essex Girl
Båttype: Oyster one off
Seilnummer: DEN 4321
NOR Rating: DEN 1,2160

Kim Koldskov

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Essex Girl
Båttype: Oyster one off
Seilnummer: DEN 4321
NOR Rating: DEN 1,2160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:39:45 15:49:45 19:14:53 6
Total 10.05.2018 12:39:45 15:49:45 19:14:53 6

Jan Olesen (GSK)
Oyster one off 15:49:45 19:14:53
7 NOR-84

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Hvitsten seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5370

sverre berg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 11:40:34 14:50:34 22:48:48 7
Total 10.05.2018 11:40:34 14:50:34 22:48:48 7
GALACTIC VIKING

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Hvitsten seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5370

sverre berg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 11:40:34 14:50:34 22:48:48 7
Total 10.05.2018 11:40:34 14:50:34 22:48:48 7

Bjørn William Lindgren (Hvitsten seilforening)
Open 60 14:50:34 22:48:48
8 NOR-15576

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: For alle gutta!
Båtnavn: Victoria 2
Båttype: J Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1260

Lars Olav Gaden

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: For alle gutta!
Båtnavn: Victoria 2
Båttype: J Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8
VICTORIA 2

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: For alle gutta!
Båtnavn: Victoria 2
Båttype: J Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1260

Lars Olav Gaden

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: For alle gutta!
Båtnavn: Victoria 2
Båttype: J Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 8
Total DNF 8

Eirik Dahl (Asker Seilforening)
J Sun Odyssey 57 DNF
8 NOR-12343

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1390

Andreas Myhrvold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8
DESTIN

TORE KANDAHL

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1390

Andreas Myhrvold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DESTIN
Båttype: LANDMARK 43
Seilnummer: NOR 12343
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 8
Total DNS 8

TORE KANDAHL (Asker Seilforening)
LANDMARK 43 DNS

SA - SRS Shorthanded Stenungsund

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 SWE-25

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160

Fredrik Mattsson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:33:37 20:36:37 20:56:24 1
Total 10.05.2018 14:33:37 20:36:37 20:56:24 1
VIDA

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160

Fredrik Mattsson

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VIDA
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:33:37 20:36:37 20:56:24 1
Total 10.05.2018 14:33:37 20:36:37 20:56:24 1

Niclas Holmberg (Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb)
Elan 350 20:36:37 20:56:24

SC - SRS Rating Stenungsund

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 SWE-11131

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:04:23 20:04:23 21:40:44 1
Total 10.05.2018 16:04:23 20:04:23 21:40:44 1
LA PRIMERA

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 16:04:23 20:04:23 21:40:44 1
Total 10.05.2018 16:04:23 20:04:23 21:40:44 1

Peter Lundgren (Stenungsunds Segelsällskap)
Sunfast 3600 20:04:23 21:40:44

TurGlede Arendal

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-15643

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef darre knudsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:18:47 34:18:47 34:18:47 1
Total 10.05.2018 19:18:47 34:18:47 34:18:47 1
TOBO

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef darre knudsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 19:18:47 34:18:47 34:18:47 1
Total 10.05.2018 19:18:47 34:18:47 34:18:47 1

Bernt Omdal (Christianssands Seilforening)
Hanse 400 34:18:47 34:18:47

TurGlede Åsgårdstand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-14444

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 08:56:38 23:56:38 23:56:38 2
Total 10.05.2018 08:56:38 23:56:38 23:56:38 1
WILL

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 08:56:38 23:56:38 23:56:38 2
Total 10.05.2018 08:56:38 23:56:38 23:56:38 1

Rolf eero Dyrnes (Kongelig Norsk Seilforening)
Ridas 46 ds 23:56:38 23:56:38
2 NOR-14702

Olav Moen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Danei
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14702
NOR Rating: NOR

Torgeir Øverlien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Danei
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14702
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 09:37:55 24:37:55 24:37:55 3
Total 10.05.2018 09:37:55 24:37:55 24:37:55 2
DANEI

Olav Moen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Danei
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14702
NOR Rating: NOR

Torgeir Øverlien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Danei
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14702
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 09:37:55 24:37:55 24:37:55 3
Total 10.05.2018 09:37:55 24:37:55 24:37:55 2

Olav Moen (Holmestrand Seilforening)
Hanse 385 24:37:55 24:37:55
3 NOR-12320

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Yngve Næri

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 09:46:00 24:46:00 24:46:00 4
Total 10.05.2018 09:46:00 24:46:00 24:46:00 3
SPIRELLA

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Yngve Næri

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42C
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 09:46:00 24:46:00 24:46:00 4
Total 10.05.2018 09:46:00 24:46:00 24:46:00 3

Øivind Sørum (Larvik Seilforening)
Bavaria 42C 24:46:00 24:46:00
4 NOR-14401

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:11:55 27:11:55 27:11:55 5
Total 10.05.2018 12:11:55 27:11:55 27:11:55 4
VALENTINA

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 12:11:55 27:11:55 27:11:55 5
Total 10.05.2018 12:11:55 27:11:55 27:11:55 4

Are Hauger (Privat)
Bavaria 37 27:11:55 27:11:55
5 NOR-13388

Bengt Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cattiatore
Båttype: Hunter 36
Seilnummer: NOR 13388
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:54:51 29:54:51 29:54:51 6
Total 10.05.2018 14:54:51 29:54:51 29:54:51 5
CATTIATORE

Bengt Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cattiatore
Båttype: Hunter 36
Seilnummer: NOR 13388
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 14:54:51 29:54:51 29:54:51 6
Total 10.05.2018 14:54:51 29:54:51 29:54:51 5

Bengt Karlsen (Fredrikstad Seilforening)
Hunter 36 29:54:51 29:54:51
6 NOR-15330

Petter Johansen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: De Motiverte
Båtnavn: Argo
Båttype: Motiva 43
Seilnummer: NOR 15330
NOR Rating: NOR

Kyrre Fledsberg

Seilforening:
Teamnavn: De Motiverte
Båtnavn: Argo
Båttype: Motiva 43
Seilnummer: NOR 15330
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 6
ARGO

Petter Johansen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: De Motiverte
Båtnavn: Argo
Båttype: Motiva 43
Seilnummer: NOR 15330
NOR Rating: NOR

Kyrre Fledsberg

Seilforening:
Teamnavn: De Motiverte
Båtnavn: Argo
Båttype: Motiva 43
Seilnummer: NOR 15330
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 6

Petter Johansen (Moss Seilforening)
Motiva 43 DNF
6 NOR-11746

Kenneth Hansen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Team Flyt
Båtnavn: FLYT
Båttype: Dufour 385 grand large
Seilnummer: NOR 11746
NOR Rating: NOR

Lennart Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Team Flyt
Båtnavn: FLYT
Båttype: Dufour 385 grand large
Seilnummer: NOR 11746
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 6
FLYT

Kenneth Hansen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Team Flyt
Båtnavn: FLYT
Båttype: Dufour 385 grand large
Seilnummer: NOR 11746
NOR Rating: NOR

Lennart Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Team Flyt
Båtnavn: FLYT
Båttype: Dufour 385 grand large
Seilnummer: NOR 11746
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 6

Kenneth Hansen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Dufour 385 grand large DNF
6 NOR-10286

Mattias Lundqvist

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR

Christian Lundqvist

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 6
MAJA

Mattias Lundqvist

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR

Christian Lundqvist

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: MAJA
Båttype: GibSea 372
Seilnummer: NOR 10286
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 6

Mattias Lundqvist (Soon Seilforening)
GibSea 372 DNF
6 NOR-15172

Roy Lillefosse

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR

Snorre Øynes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 04:24:58 19:24:58 19:24:58 DNF 1
Total DNF 6
MANGO

Roy Lillefosse

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR

Snorre Øynes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.05.2018 04:24:58 19:24:58 19:24:58 DNF 1
Total DNF 6

Roy Lillefosse (Drøbaksund Seilforening)
Jeanneau 45 DS DNF
6 NOR-000

Stein Tronstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: SAP Dolphins
Båtnavn: Havsula
Båttype: Dufour Grand Large 382
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR

Lars Rennesund

Seilforening: Ingen
Teamnavn: SAP Dolphins
Båtnavn: Havsula
Båttype: Dufour Grand Large 382
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 7
Total DNS 6
HAVSULA

Stein Tronstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: SAP Dolphins
Båtnavn: Havsula
Båttype: Dufour Grand Large 382
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR

Lars Rennesund

Seilforening: Ingen
Teamnavn: SAP Dolphins
Båtnavn: Havsula
Båttype: Dufour Grand Large 382
Seilnummer: NOR 000
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 7
Total DNS 6

Stein Tronstad (Kongelig Norsk Seilforening)
Dufour Grand Large 382 DNS
Last ned CSV fil