Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring og informasjon
Resultater
For deltagerne
Banekart
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
012
NOR 3
Thorvald Grung Moe
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Komet
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KOMET
Thorvald Grung Moe
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Komet
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thorvald Grung Moe
, Tønsberg Seilforening
Klasse: IOD Princess
NOR 148
Terje Hansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Grei
Seilnummer:
NOR 148
Stian Stabell
Seilforening:
Båtnavn:
Grei
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
GREI
Terje Hansen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Grei
Seilnummer:
NOR 148
Stian Stabell
Seilforening:
Båtnavn:
Grei
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Terje Hansen
, Tønsberg Seilforening
Stian Stabell,
Klasse: Knarr
NOR 14
Birger Sevaldson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nøtterøyjenta
Seilnummer:
NOR 14
Helge Tor Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Nøtterøyjenta
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NøTTERøYJENTA
Birger Sevaldson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Nøtterøyjenta
Seilnummer:
NOR 14
Helge Tor Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Nøtterøyjenta
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Birger Sevaldson
, Tønsberg Seilforening
Helge Tor Kristiansen,
Anders Kristiansen,
Klasse: IOD Princess
NOR 7297
Hans Petter Lundgaard
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
june
Seilnummer:
NOR 7297
Kjartan Fleten
Seilforening:
Båtnavn:
june
Seilnummer:
NOR 7297
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JUNE
Hans Petter Lundgaard
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
june
Seilnummer:
NOR 7297
Kjartan Fleten
Seilforening:
Båtnavn:
june
Seilnummer:
NOR 7297
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hans Petter Lundgaard
, Tønsberg Seilforening
Kjartan Fleten,
Klasse: Alle klasser (Åpent)
N 22
Torkild Strand
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
N 22
Otto Berg
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
N 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Torkild Strand
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
N 22
Otto Berg
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
N 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torkild Strand
, Tønsberg Seilforening
Otto Berg,
Trond Frøshaug,
Klasse: IOD Princess
NOR 23
Reidar Sørensen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Knut Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
TARTAR
Reidar Sørensen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Knut Kristiansen
Seilforening:
Båtnavn:
Tartar
Seilnummer:
NOR 23
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reidar Sørensen
, Tønsberg Seilforening
Knut Kristiansen,
Arne Halling,
Klasse: IOD Princess
NOR 83
Jens Pran
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Lyst til å prøve?
Seilnummer:
NOR 83
Dag Pettersen
Seilforening:
Båtnavn:
Lyst til å prøve?
Seilnummer:
NOR 83
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
LYST TIL å PRøVE?
Jens Pran
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Lyst til å prøve?
Seilnummer:
NOR 83
Dag Pettersen
Seilforening:
Båtnavn:
Lyst til å prøve?
Seilnummer:
NOR 83
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Pran
, Tønsberg Seilforening
Dag Pettersen,
Christian Reider,
Klasse: Soling
NOR 6
Steinar Wøien
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seksern
Seilnummer:
NOR 6
Niels Espeland
Seilforening:
Båtnavn:
Seksern
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SEKSERN
Steinar Wøien
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Seksern
Seilnummer:
NOR 6
Niels Espeland
Seilforening:
Båtnavn:
Seksern
Seilnummer:
NOR 6
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steinar Wøien
, Tønsberg Seilforening
Niels Espeland,
Roy Nilsen,
Klasse: IOD Princess
NOR 24
Thor Erik Karlsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thor Erik Karlsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thor Erik Karlsen
, Horten Seilforening
Klasse: IOD Princess
NOR 2
Stig Hvinden
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mosquito
Seilnummer:
NOR 2
Espen Aker
Seilforening:
Båtnavn:
Mosquito
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MOSQUITO
Stig Hvinden
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Mosquito
Seilnummer:
NOR 2
Espen Aker
Seilforening:
Båtnavn:
Mosquito
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stig Hvinden
, Kongelig Norsk Seilforening
Espen Aker,
Andreas Iversen,
Geir Røvik,
Klasse: 6 mR
NOR 8
Egil Ragnar Langemyhr
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Foynlandsjenta
Seilnummer:
NOR 8
Petter Høglund
Seilforening:
Båtnavn:
Foynlandsjenta
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
FOYNLANDSJENTA
Egil Ragnar Langemyhr
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Båtnavn:
Foynlandsjenta
Seilnummer:
NOR 8
Petter Høglund
Seilforening:
Båtnavn:
Foynlandsjenta
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Egil Ragnar Langemyhr
, Tønsberg Seilforening
Petter Høglund,
Robert Horst,
Klasse: IOD Princess
NOR 1
Trond Otto Dahl
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Storebror
Seilnummer:
NOR 1
Torhild Johanne Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
Storebror
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
STOREBROR
Trond Otto Dahl
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Storebror
Seilnummer:
NOR 1
Torhild Johanne Dahl
Seilforening:
Båtnavn:
Storebror
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Trond Otto Dahl
, Asker Seilforening
Torhild Johanne Dahl,
Tobias Dahl,
Klasse: Alle klasser (Åpent)
Last ned CSV fil