Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Bic-brett - U13
NOR 1501

Felix Dybdahl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Felix Dybdahl Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 146

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR 1231

August Landmark

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
August Landmark Kongelig Norsk Seilforening
NOR 65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
NOR 332

Mina Mobekk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 332
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mina Mobekk Kongelig Norsk Seilforening
NOR 148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR 154

Nora Myhre Rabo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Nora Myhre Rabo Kongelig Norsk Seilforening
NOR 126

Oda Sverre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oda Sverre Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Bic-brett - U17
NOR 157

Christian Linnerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 157
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Christian Linnerud Kongelig Norsk Seilforening
NOR 321

Tobias L Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 321
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tobias L Nilsen Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Bic-brett - U19
NOR 39

Helle Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Helle Oppedal Stavanger Seilforening
NOR 90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Martin Hope Bergens Seilforening
NOR 144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 3
 
Klasse: RS:X - Junior
NOR 141

Kristian kramer Wendelborg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristian kramer Wendelborg Kongelig Norsk Seilforening
NOR 30

Matteo Fregosi Maaø

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Matteo Fregosi Maaø Kongelig Norsk Seilforening
NOR 424

Ola Bjørne

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 424
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ola Bjørne Kongelig Norsk Seilforening
NOR 60

Sofia Maaø

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 60
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sofia Maaø Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-29 02:38:22Cache read