Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 010
NOR 799

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: HTB Racing
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: HTB Racing
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    HTB RACING - PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: HTB Racing
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: HTB Racing
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Altern Wathne, Askøy Seilforening
Jørgen Altern Wathne, Askøy Seilforening
Henrik Rye Jakobsen, Ran Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 743

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 743

Kurt Furnes

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 743
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SALT 6

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 743

Kurt Furnes

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 743
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leif Kristian Garvik, Ran Seilforening
Kurt Furnes, Ran Seilforening
Chris Skogen, Askøy Seilforening
Simen Guldberg, Ran Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 796

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    CHATRIX

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karl Petter Haugen, Askøy Seilforening
Stian Soltvedt, Askøy Seilforening
Øyvind Osdal, Askøy Seilforening
Thomas Hunstad, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 755

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: 2 OB
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Kristoffer Jansen Vardøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: 2 OB
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    LILLE 2 OB

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: 2 OB
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Kristoffer Jansen Vardøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: 2 OB
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Carl Edward Jansen, Askøy Seilforening
Kristoffer Jansen Vardøy, Askøy Seilforening
Erling Holler, Askøy Seilforening
Rolf Beinet, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 748

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JAVA JOY

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sandra McCarley, Askøy Seilforening
Gordon Wright, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 560

Karoline Folgerø Dale

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR 560
Seilnummer: NOR 560

Jakob Molland

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR 560
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NOR 560

Karoline Folgerø Dale

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR 560
Seilnummer: NOR 560

Jakob Molland

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR 560
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karoline Folgerø Dale, Stord Seilforening
Jakob Molland, Stord Seilforening
Svein Sandvik, Stord Seilforening
Jon Lund, Stord Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 754

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BLACK JACK

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dag Buch, Farsund Seilforening Klasse: Melges 24

NOR 311

Mira Høstaker

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR311
Seilnummer: NOR 311

Linn Kirkeli

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR311
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NOR311

Mira Høstaker

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR311
Seilnummer: NOR 311

Linn Kirkeli

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR311
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mira Høstaker, Askøy Seilforening
Linn Kirkeli, Askøy Seilforening
Sunniva Skaalnes,
Klasse: Yngling


NOR 344

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Solveig Eliassen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    REDWHITEBLUE

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Solveig Eliassen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Hopland, Askøy Seilforening
Solveig Eliassen, Askøy Seilforening
Klasse: Yngling


NOR 745

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Javacup U30
Båtnavn: Javacup U30
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    JAVACUP U30

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Javacup U30
Båtnavn: Javacup U30
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Altern Wathne, Askøy Seilforening Klasse: Melges 24

Last ned CSV fil


Last updated: 2018-05-08 03:16:31Cache read