Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåttypeSkipperForeningHvor mange kommer på lørdag kveld ?
Klasse: Regatta
NOR 204

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: J80
Seilnummer: NOR 204
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J80 Daniel Ingebretsen Hurum Seilforening 0
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Shorthand
NOR 13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 13533
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SunFast 3200 Eira Naustvik Asker Seilforening 0
NOR 11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kron wolfgang eichstetter Asker Seilforening 2
NOR 12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arcona 370 RAGNAR ANDREASSEN Bundefjorden Seilforening 2
NOR 6647

Harald Hauglin

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 6647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First Class 8 Harald Hauglin Hurum Seilforening 0
NOR 10434

Håvard Vestgren

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Alltiett35
Seilnummer: NOR 10434
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alltiett35 Håvard Vestgren Røyken Seilforening 1
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: Turseiler/nybegynner – lær å kjenne din båt
NOR 2224

Andreas Meyer Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 33i
Seilnummer: NOR 2224
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jeanneau Sun Odyssey 33i Andreas Meyer Johansen Asker Seilforening 0
NOR 11863

Simen Moe

Seilforening: Ingen medlemskap
Båttype: Bavaria 30 Cruiser
Seilnummer: NOR 11863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 30 Cruiser Simen Moe Ingen medlemskap 2
NOR 14669

Svend owe Jamth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Bavaria
Seilnummer: NOR 14669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria Svend owe Jamth Røyken Seilforening 2
NOR 0

Svein Hoff

Seilforening: Røyken Seilforening
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 33 Svein Hoff Røyken Seilforening 1
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: x. IKKE BRUK !!
NOR 11001

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bavaria 38 Match Albert Roll Asker Seilforening
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening 0
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: SF 3600
Seilnummer: NOR 15461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SF 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening 1
NOR 7250

Trygve Olav Heidal

Seilforening: Hurum Seilforening
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 7250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First Class 8 Trygve Olav Heidal Hurum Seilforening
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-31 09:05:34Cache read