Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating - Shorthanded

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-15271

Ole Jacob Eide

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: P.Fykerten
Båttype: Skippi 650 Racer
Seilnummer: NOR 15271
NOR Rating: NOR 0,8800

Ole Marius Ekeberg

Seilforening:
Båtnavn: P.Fykerten
Båttype: Skippi 650 Racer
Seilnummer: NOR 15271
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:32 2:44:32 2:24:47 1
Total 06.10.2018 14:44:32 2:44:32 2:24:47 1
P.FYKERTEN

Ole Jacob Eide

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: P.Fykerten
Båttype: Skippi 650 Racer
Seilnummer: NOR 15271
NOR Rating: NOR 0,8800

Ole Marius Ekeberg

Seilforening:
Båtnavn: P.Fykerten
Båttype: Skippi 650 Racer
Seilnummer: NOR 15271
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:32 2:44:32 2:24:47 1
Total 06.10.2018 14:44:32 2:44:32 2:24:47 1

Ole Jacob Eide (Stord Seilforening)
Skippi 650 Racer 2:44:32 2:24:47
2 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9445

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:21 2:44:21 2:35:13 2
Total 06.10.2018 14:44:21 2:44:21 2:35:13 2
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9445

Åse Espeseth

Seilforening:
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:21 2:44:21 2:35:13 2
Total 06.10.2018 14:44:21 2:44:21 2:35:13 2

Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 2:44:21 2:35:13
3 NOR-14787

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:51:17 2:51:17 2:35:21 3
Total 06.10.2018 14:51:17 2:51:17 2:35:21 3
MARIE G

Ketil Greve

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Marie G
Båttype: X-99 JR
Seilnummer: NOR 14787
NOR Rating: NOR 0,907
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:51:17 2:51:17 2:35:21 3
Total 06.10.2018 14:51:17 2:51:17 2:35:21 3

Ketil Greve (Stavanger Seilforening)
X-99 JR 2:51:17 2:35:21
4 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9490

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:46:07 2:46:07 2:37:38 4
Total 06.10.2018 14:46:07 2:46:07 2:37:38 4
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9490

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:46:07 2:46:07 2:37:38 4
Total 06.10.2018 14:46:07 2:46:07 2:37:38 4

Per Aga (Os Seilforening)
Jeanneau Sun Fast 37 2:46:07 2:37:38
5 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600

Ivar Hoflandsdal

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:42 2:47:42 2:40:59 5
Total 06.10.2018 14:47:42 2:47:42 2:40:59 5
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600

Ivar Hoflandsdal

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:42 2:47:42 2:40:59 5
Total 06.10.2018 14:47:42 2:47:42 2:40:59 5

Bård Singstad (Ran Seilforening)
VQ32 2:47:42 2:40:59
6 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800

Arvid Eikås

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:30 2:44:30 2:41:12 6
Total 06.10.2018 14:44:30 2:44:30 2:41:12 6
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800

Arvid Eikås

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:30 2:44:30 2:41:12 6
Total 06.10.2018 14:44:30 2:44:30 2:41:12 6

Jon Hardie (Milde Båtlag)
Crown 39 2:44:30 2:41:12
7 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,979

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:45 2:45:45 2:42:16 7
Total 06.10.2018 14:45:45 2:45:45 2:42:16 7
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,979

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,979
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:45 2:45:45 2:42:16 7
Total 06.10.2018 14:45:45 2:45:45 2:42:16 7

Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Elan 37 2:45:45 2:42:16
8 NOR-15644

Sølvi Uthaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240

Henrik Julius Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:49:18 8
Total 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:49:18 8
SNOW WHITE

Sølvi Uthaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240

Henrik Julius Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Snow White
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:49:18 8
Total 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:49:18 8

Sølvi Uthaug (Bergens Seilforening)
Elan S4 2:45:20 2:49:18
9 NOR-11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0323

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0323
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:11 2:44:11 2:49:29 9
Total 06.10.2018 14:44:11 2:44:11 2:49:29 9
FRøKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0323

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0323
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:11 2:44:11 2:49:29 9
Total 06.10.2018 14:44:11 2:44:11 2:49:29 9

Morten Fotland (Bergens Seilforening)
First 40.7 2:44:11 2:49:29
10 NOR-15831

Joachim Strøm-Erichsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9884

Anne Linn Strøm-Erichsen

Seilforening:
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:52:44 2:52:44 2:50:43 10
Total 06.10.2018 14:52:44 2:52:44 2:50:43 10
HVA

Joachim Strøm-Erichsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9884

Anne Linn Strøm-Erichsen

Seilforening:
Båtnavn: Hva
Båttype: Hanse 495
Seilnummer: NOR 15831
NOR Rating: NOR 0,9884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:52:44 2:52:44 2:50:43 10
Total 06.10.2018 14:52:44 2:52:44 2:50:43 10

Joachim Strøm-Erichsen (Bergens Seilforening)
Hanse 495 2:52:44 2:50:43

NOR Rating 0.000 - 0.920

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-1344

Torodd Olsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Robberinnen
Båttype: Robber 3e
Seilnummer: NOR 1344
NOR Rating: NOR 0,8170

Kent Spissøy

Seilforening:
Båtnavn: Robberinnen
Båttype: Robber 3e
Seilnummer: NOR 1344
NOR Rating: NOR 0,8170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:49:44 2:49:44 2:18:40 1
Total 06.10.2018 14:49:44 2:49:44 2:18:40 1
ROBBERINNEN

Torodd Olsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Robberinnen
Båttype: Robber 3e
Seilnummer: NOR 1344
NOR Rating: NOR 0,8170

Kent Spissøy

Seilforening:
Båtnavn: Robberinnen
Båttype: Robber 3e
Seilnummer: NOR 1344
NOR Rating: NOR 0,8170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:49:44 2:49:44 2:18:40 1
Total 06.10.2018 14:49:44 2:49:44 2:18:40 1

Torodd Olsen (Stord Seilforening)
Robber 3e 2:49:44 2:18:40
2 NOR-5263

Svein Inge Erland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8610

Stian Erland

Seilforening:
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:48 2:45:48 2:22:45 2
Total 06.10.2018 14:45:48 2:45:48 2:22:45 2
NEFERTITI

Svein Inge Erland

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8610

Stian Erland

Seilforening:
Båtnavn: Nefertiti
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 5263
NOR Rating: NOR 0,8610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:48 2:45:48 2:22:45 2
Total 06.10.2018 14:45:48 2:45:48 2:22:45 2

Svein Inge Erland (Karmøy Seilforening)
Omega 34 2:45:48 2:22:45
3 NOR-14764

Ole Reinert Eskeland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Voodoo
Båttype: Elan 210
Seilnummer: NOR 14764
NOR Rating: NOR 0,8590

Alf Lidal

Seilforening:
Båtnavn: Voodoo
Båttype: Elan 210
Seilnummer: NOR 14764
NOR Rating: NOR 0,8590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:23 2:47:23 2:23:46 3
Total 06.10.2018 14:47:23 2:47:23 2:23:46 3
VOODOO

Ole Reinert Eskeland

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Voodoo
Båttype: Elan 210
Seilnummer: NOR 14764
NOR Rating: NOR 0,8590

Alf Lidal

Seilforening:
Båtnavn: Voodoo
Båttype: Elan 210
Seilnummer: NOR 14764
NOR Rating: NOR 0,8590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:23 2:47:23 2:23:46 3
Total 06.10.2018 14:47:23 2:47:23 2:23:46 3

Ole Reinert Eskeland (Stord Seilforening)
Elan 210 2:47:23 2:23:46
4 NOR-14987

Pål Tofte

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Soles
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14987
NOR Rating: NOR 0,8820

Endre Nicolaisen

Seilforening:
Båtnavn: Soles
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14987
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:04:29 3:04:29 2:42:42 4
Total 06.10.2018 15:04:29 3:04:29 2:42:42 4
SOLES

Pål Tofte

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Soles
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14987
NOR Rating: NOR 0,8820

Endre Nicolaisen

Seilforening:
Båtnavn: Soles
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14987
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:04:29 3:04:29 2:42:42 4
Total 06.10.2018 15:04:29 3:04:29 2:42:42 4

Pål Tofte (Stord Seilforening)
Sun Fast 37 3:04:29 2:42:42
5 NOR-5829

Dino Ivkovic

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9180

Michaela Weissova

Seilforening:
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:57:24 2:57:24 2:42:51 5
Total 06.10.2018 14:57:24 2:57:24 2:42:51 5
FESTINA LENTE

Dino Ivkovic

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9180

Michaela Weissova

Seilforening:
Båtnavn: FESTINA LENTE
Båttype: FIRST CLASS 8
Seilnummer: NOR 5829
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:57:24 2:57:24 2:42:51 5
Total 06.10.2018 14:57:24 2:57:24 2:42:51 5

Dino Ivkovic (Stord Seilforening)
FIRST CLASS 8 2:57:24 2:42:51
6 NOR-15668

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,885

Stig Løseth

Seilforening:
Båtnavn: Fri flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:05:36 3:05:36 2:44:15 6
Total 06.10.2018 15:05:36 3:05:36 2:44:15 6
FRI FLYT

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,885

Stig Løseth

Seilforening:
Båtnavn: Fri flyt
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:05:36 3:05:36 2:44:15 6
Total 06.10.2018 15:05:36 3:05:36 2:44:15 6

Bernt Bjørnsen (Bergens Seilforening)
Hanse 385 3:05:36 2:44:15
7 NOR-15507

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,9100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:02:17 3:02:17 2:45:52 7
Total 06.10.2018 15:02:17 3:02:17 2:45:52 7
SANSSOUCY

Martin van Velzen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sanssoucy
Båttype: Oceanis 361
Seilnummer: NOR 15507
NOR Rating: NOR 0,9100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:02:17 3:02:17 2:45:52 7
Total 06.10.2018 15:02:17 3:02:17 2:45:52 7

Martin van Velzen (Stord Seilforening)
Oceanis 361 3:02:17 2:45:52
8 NOR-14477

Svein Louis Bersaas

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8660

Astrid Barli Storjord

Seilforening:
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:20:14 3:20:14 2:53:24 8
Total 06.10.2018 15:20:14 3:20:14 2:53:24 8
MARTINE

Svein Louis Bersaas

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8660

Astrid Barli Storjord

Seilforening:
Båtnavn: Martine
Båttype: HR 310
Seilnummer: NOR 14477
NOR Rating: NOR 0,8660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:20:14 3:20:14 2:53:24 8
Total 06.10.2018 15:20:14 3:20:14 2:53:24 8

Svein Louis Bersaas (Haugesund Seilforening)
HR 310 3:20:14 2:53:24

NOR Rating 0.921-0.999

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-14840

Erling Tyse

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: La Linea
Båttype: Sunfast 37
Seilnummer: NOR 14840
NOR Rating: NOR 0,9470

Agnieszka Perkovic

Seilforening:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Sunfast 37
Seilnummer: NOR 14840
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:25 2:45:25 2:36:38 1
Total 06.10.2018 14:45:25 2:45:25 2:36:38 1
LA LINEA

Erling Tyse

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: La Linea
Båttype: Sunfast 37
Seilnummer: NOR 14840
NOR Rating: NOR 0,9470

Agnieszka Perkovic

Seilforening:
Båtnavn: La Linea
Båttype: Sunfast 37
Seilnummer: NOR 14840
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:25 2:45:25 2:36:38 1
Total 06.10.2018 14:45:25 2:45:25 2:36:38 1

Erling Tyse (Stord Seilforening)
Sunfast 37 2:45:25 2:36:38
2 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9880

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:38:35 2:38:35 2:36:40 2
Total 06.10.2018 14:38:35 2:38:35 2:36:40 2
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9880

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:38:35 2:38:35 2:36:40 2
Total 06.10.2018 14:38:35 2:38:35 2:36:40 2

Jan Vidar Nordstrand (Bergens Seilforening)
First 34.7 2:38:35 2:36:40
3 NOR-11074

Rolf Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9880

Erling Gangdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:40:42 2:40:42 2:38:46 3
Total 06.10.2018 14:40:42 2:40:42 2:38:46 3
MATCH

Rolf Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9880

Erling Gangdal

Seilforening:
Båtnavn: Match
Båttype: Match 35
Seilnummer: NOR 11074
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:40:42 2:40:42 2:38:46 3
Total 06.10.2018 14:40:42 2:40:42 2:38:46 3

Rolf Gangdal (Stord Seilforening)
Match 35 2:40:42 2:38:46
4 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9670

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:14 2:44:14 2:38:48 4
Total 06.10.2018 14:44:14 2:44:14 2:38:48 4
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9670

Siri Matre

Seilforening:
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:14 2:44:14 2:38:48 4
Total 06.10.2018 14:44:14 2:44:14 2:38:48 4

Roy Nilsen (Stord Seilforening)
J Sun Odyssey 40.3 2:44:14 2:38:48
5 NOR-8823

Sverre Holm

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Piano
Båttype: Maxi 380+
Seilnummer: NOR 8823
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:15 2:44:15 2:41:27 5
Total 06.10.2018 14:44:15 2:44:15 2:41:27 5
PIANO

Sverre Holm

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Piano
Båttype: Maxi 380+
Seilnummer: NOR 8823
NOR Rating: NOR 0,983
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:44:15 2:44:15 2:41:27 5
Total 06.10.2018 14:44:15 2:44:15 2:41:27 5

Sverre Holm (Os Seilforening)
Maxi 380+ 2:44:15 2:41:27
6 NOR-13434

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9860

Christoffer Opstvedt

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:03 2:45:03 2:42:44 6
Total 06.10.2018 14:45:03 2:45:03 2:42:44 6
MARLIN

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9860

Christoffer Opstvedt

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:03 2:45:03 2:42:44 6
Total 06.10.2018 14:45:03 2:45:03 2:42:44 6

Hermod Opstvedt (Os Seilforening)
Dehler 34 SV 2:45:03 2:42:44
7 NOR-12595

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9890

Jorunn B .Vatne

Seilforening:
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:28 2:45:28 2:43:38 7
Total 06.10.2018 14:45:28 2:45:28 2:43:38 7
SI-KI

Erik Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9890

Jorunn B .Vatne

Seilforening:
Båtnavn: SI-KI
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 12595
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:28 2:45:28 2:43:38 7
Total 06.10.2018 14:45:28 2:45:28 2:43:38 7

Erik Kristoffersen (Bergens Seilforening)
Hanse 411 2:45:28 2:43:38
8 NOR-15523

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:56:30 2:56:30 2:44:29 8
Total 06.10.2018 14:56:30 2:56:30 2:44:29 8
MEMENTO MORI

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:56:30 2:56:30 2:44:29 8
Total 06.10.2018 14:56:30 2:56:30 2:44:29 8

Knud Nagell Dahl (Stord Seilforening)
Hanse 350 2:56:30 2:44:29
9 NOR-11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:04 2:47:04 2:45:33 9
Total 06.10.2018 14:47:04 2:47:04 2:45:33 9
KILROY

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:47:04 2:47:04 2:45:33 9
Total 06.10.2018 14:47:04 2:47:04 2:45:33 9

Steinar Hansen (Nordhordland Seilforening)
First 36.7 2:47:04 2:45:33
10 NOR-15291

Knut Jørgen Haaland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9655

Arnfinn Hystad

Seilforening:
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:15:43 3:15:43 3:08:57 10
Total 06.10.2018 15:15:43 3:15:43 3:08:57 10
ANGELINA

Knut Jørgen Haaland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9655

Arnfinn Hystad

Seilforening:
Båtnavn: Angelina
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 15291
NOR Rating: NOR 0,9655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 15:15:43 3:15:43 3:08:57 10
Total 06.10.2018 15:15:43 3:15:43 3:08:57 10

Knut Jørgen Haaland (Bergens Seilforening)
Oceanis 46 3:15:43 3:08:57
11 NOR-13519

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11
S/Y FRI

John Bjordal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: S/Y FRI
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13519
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 11
Total DNS 11

John Bjordal (Stord Seilforening)
Hanse 350 DNS

NOR Rating 1.000-Over

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-11500

HANS MARTIN VEDING

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:37:16 2:37:16 2:37:16 1
Total 06.10.2018 14:37:16 2:37:16 2:37:16 1
PROMINEO RACING

HANS MARTIN VEDING

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:37:16 2:37:16 2:37:16 1
Total 06.10.2018 14:37:16 2:37:16 2:37:16 1

HANS MARTIN VEDING (Stavanger Seilforening)
J/109 2:37:16 2:37:16
2 NOR-160

Torstein Hellebust

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0200

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:36:37 2:36:37 2:39:44 2
Total 06.10.2018 14:36:37 2:36:37 2:39:44 2
HIMLALEITE

Torstein Hellebust

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0200

Trine Fossheim

Seilforening:
Båtnavn: Himlaleite
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:36:37 2:36:37 2:39:44 2
Total 06.10.2018 14:36:37 2:36:37 2:39:44 2

Torstein Hellebust (Askøy Seilforening)
X-35 2:36:37 2:39:44
3 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0010

Lise Marie Mehammer

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:31 2:41:31 2:41:40 3
Total 06.10.2018 14:41:31 2:41:31 2:41:40 3
TUSSI

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0010

Lise Marie Mehammer

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:31 2:41:31 2:41:40 3
Total 06.10.2018 14:41:31 2:41:31 2:41:40 3

Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening)
Bavaria 38 Match 2:41:31 2:41:40
4 NOR-8484

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0520

Mariann Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:33:58 2:33:58 2:41:58 4
Total 06.10.2018 14:33:58 2:33:58 2:41:58 4
BLUES

Frode Dybvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0520

Mariann Dybvik

Seilforening:
Båtnavn: Blues
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 8484
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:33:58 2:33:58 2:41:58 4
Total 06.10.2018 14:33:58 2:33:58 2:41:58 4

Frode Dybvik (Stord Seilforening)
Luffe 43 2:33:58 2:41:58
5 NOR-12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0450

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:35:09 2:35:09 2:42:07 5
Total 06.10.2018 14:35:09 2:35:09 2:42:07 5
WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0450

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:35:09 2:35:09 2:42:07 5
Total 06.10.2018 14:35:09 2:35:09 2:42:07 5

Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening)
First 40.7 2:35:09 2:42:07
6 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0070

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:43:44 2:43:44 2:44:52 6
Total 06.10.2018 14:43:44 2:43:44 2:44:52 6
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0070

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 1,0070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:43:44 2:43:44 2:44:52 6
Total 06.10.2018 14:43:44 2:43:44 2:44:52 6

Willy Forland (Ran Seilforening)
ELAN 37 2:43:44 2:44:52
7 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0290

Stålette Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:44 2:41:44 2:46:25 7
Total 06.10.2018 14:41:44 2:41:44 2:46:25 7
YABADOO

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0290

Stålette Olsen

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:44 2:41:44 2:46:25 7
Total 06.10.2018 14:41:44 2:41:44 2:46:25 7

Trond Wickman (Bergens Seilforening)
Hanse 430 2:41:44 2:46:25
8 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,043

Anne Solvåg

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:39:54 2:39:54 2:46:46 8
Total 06.10.2018 14:39:54 2:39:54 2:46:46 8
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,043

Anne Solvåg

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:39:54 2:39:54 2:46:46 8
Total 06.10.2018 14:39:54 2:39:54 2:46:46 8

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 2:39:54 2:46:46
9 NOR-11518

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0130

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:34 2:45:34 2:47:43 9
Total 06.10.2018 14:45:34 2:45:34 2:47:43 9
TINA II

SVEIN SKOGLUND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0130

Svein Holm

Seilforening:
Båtnavn: Tina II
Båttype: Dufour 40 HR
Seilnummer: NOR 11518
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:34 2:45:34 2:47:43 9
Total 06.10.2018 14:45:34 2:45:34 2:47:43 9

SVEIN SKOGLUND (Os Seilforening)
Dufour 40 HR 2:45:34 2:47:43
10 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0160

Stig Kobbeltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:47:58 10
Total 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:47:58 10
OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0160

Stig Kobbeltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:47:58 10
Total 06.10.2018 14:45:20 2:45:20 2:47:58 10

Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
X-37 2:45:20 2:47:58
11 NOR-13430

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:05 2:45:05 2:50:51 11
Total 06.10.2018 14:45:05 2:45:05 2:50:51 11
VENI VI

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:45:05 2:45:05 2:50:51 11
Total 06.10.2018 14:45:05 2:45:05 2:50:51 11

Lars Henrik Hjellestad (Bergens Seilforening)
Hanse 430e 2:45:05 2:50:51
12 NOR-9000

Jan-Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:34:31 2:34:31 2:54:08 12
Total 06.10.2018 14:34:31 2:34:31 2:54:08 12
XFRAM

Jan-Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
NOR Rating: NOR 1,1270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:34:31 2:34:31 2:54:08 12
Total 06.10.2018 14:34:31 2:34:31 2:54:08 12

Jan-Åge Langeland (Nordhordland Seilforening)
ILC40 2:34:31 2:54:08
13 NOR-15395

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0230

Kjersti GUllborg Sørvik Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:52:22 2:52:22 2:56:19 13
Total 06.10.2018 14:52:22 2:52:22 2:56:19 13
LYRA

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0230

Kjersti GUllborg Sørvik Pedersen

Seilforening:
Båtnavn: Lyra
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15395
NOR Rating: NOR 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:52:22 2:52:22 2:56:19 13
Total 06.10.2018 14:52:22 2:52:22 2:56:19 13

Are Pedersen (Stord Seilforening)
Hanse 430 2:52:22 2:56:19
14 NOR-15703

PETTER HERNÆS

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
NOR Rating: NOR 1,0579

Rolf Petter Voltersvik Hernæs

Seilforening:
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
NOR Rating: NOR 1,0579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:46:47 2:46:47 2:56:26 14
Total 06.10.2018 14:46:47 2:46:47 2:56:26 14
FALCONE

PETTER HERNÆS

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
NOR Rating: NOR 1,0579

Rolf Petter Voltersvik Hernæs

Seilforening:
Båtnavn: Falcone
Båttype: Grand Soleil 45
Seilnummer: NOR 15703
NOR Rating: NOR 1,0579
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:46:47 2:46:47 2:56:26 14
Total 06.10.2018 14:46:47 2:46:47 2:56:26 14

PETTER HERNÆS (Bergens Seilforening)
Grand Soleil 45 2:46:47 2:56:26
15 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
DEHLER 38 DNS
15 NOR-14930

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0250

Gunnar Milde

Seilforening:
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15
STEGG XVI

Stein Olav Drange

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0250

Gunnar Milde

Seilforening:
Båtnavn: Stegg XVI
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 14930
NOR Rating: NOR 1,0250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 15
Total DNS 15

Stein Olav Drange (Milde Båtlag)
Dehler 38 DNS

TUR

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-007

Torleif Værøy

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: VetleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 007
NOR Rating: NOR 0,925
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:47 2:41:47 2:24:28 1
Total 06.10.2018 14:41:47 2:41:47 2:24:28 1
VETLEFRI

Torleif Værøy

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: VetleFRI
Båttype: Bavaria B/One
Seilnummer: NOR 007
NOR Rating: NOR 0,925
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.10.2018 14:41:47 2:41:47 2:24:28 1
Total 06.10.2018 14:41:47 2:41:47 2:24:28 1

Torleif Værøy (Stord Seilforening)
Bavaria B/One 2:41:47 2:24:28
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-10-08 09:50:06Cache read