|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
013 |
|
|
Sindre Angell- Hansen, Sandefjord Seilforening Pernille Baann Eftang, Sandefjord Seilforening Christine Gyllenhammar- Wiig, Sandefjord Seilforening Iver Elias Holm, Sandefjord Seilforening - -, Sandefjord Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Julie Leren Ellingsen, Hjellestad Seilforening Marte Wenneck Rasmussen, Hjellestad Seilforening Frida Hjellestad, Hjellestad Seilforening Daniel Fossheim, Hjellestad Seilforening Stian Bergsbakk, Bærum Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Emil Forslund, Nesodden Seilforening Balder Støen, Nesodden Seilforening Philip Forslund, Nesodden Seilforening Mia Klæbo, Nesodden Seilforening Joker Kommer seinere, Nesodden Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Søren Homme Håland, Stavanger Seilforening Sindre Tollevik Garvik, Stavanger Seilforening Gudleik Berg Kjøpsnes, Stavanger Seilforening Daniel Lundal, Stavanger Seilforening Audun Iveland, Haugesund Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Sunniva Knudsen, Ran Seilforening Erland Handegård, Ran Seilforening Magnus Sletten Hansen, Ran Seilforening Tuva Handegård, Ran Seilforening Milla Sandmo Birkeland, Ran Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Nikolai Kuhle, Kongelig Norsk Seilforening t.b.a t.b.a, Kongelig Norsk Seilforening t.b.a. t.b.a, Kongelig Norsk Seilforening t.b.a t.b.a, Kongelig Norsk Seilforening t.b.a t.b.a, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Marie Lepperød, Tønsberg Seilforening Mathilde Robertstad, Tønsberg Seilforening Marie Butler Wang, Tønsberg Seilforening Sivert Foyn-Andersen, Tønsberg Seilforening Felix Toll-Kjær, Tønsberg Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Diane Ninauve-Jutulstad, Bundefjorden Seilforening Einar Olaf Blydt Aarnæs, Bundefjorden Seilforening Vilde Andrea Blydt Aarnæs, Bundefjorden Seilforening Sindre Johannes Blydt Aarnæs, Bundefjorden Seilforening - -, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Eskil Ova, Nesodden Seilforening Vetle Støen, Nesodden Seilforening Henrik Lundblad, Nesodden Seilforening Una Bryhni Utheim, Nesodden Seilforening Joker Kommer seinere, Nesodden Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Jenny Skirstad Pollen, Bærum Seilforening Julie Sverdrup, Bærum Seilforening Anine Halstensen, Bærum Seilforening Jacob Wærsten, Bærum Seilforening Marie Stenhagen, Bærum Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Edvin Iver Stakston, Sandefjord Seilforening Hedvig Doksrød, Sandefjord Seilforening Liva Løset Eriksen, Sandefjord Seilforening Henrik Løset Eriksen, Sandefjord Seilforening - -, Sandefjord Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Mikal Tveita, Åsane Seilforening Pia Tveita, Åsane Seilforening Jakob Begall, Åsane Seilforening Oliver Mellingen, Åsane Seilforening Even Begall, Åsane Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|
|
|
Ingrid Wiik, Ran Seilforening Oscar Nøttingnes Skovly, Ran Seilforening Ina Valeur Børrsen, Ran Seilforening Lars Andre Vabø, Ran Seilforening Emilie Nilsen, Ran Seilforening |
Klasse: Optimist
|
|
|