22. september - 23. september 2018
Java Cup Akt 5 : Melges 24
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Oppslagstavle
Melding 1 til seilerne
Melding til seilerne 2 Lørdag 22/9 kl 12
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
009
NOR 733
Inge Skaar
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
General Lee
Seilnummer:
NOR 733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GENERAL LEE
Inge Skaar
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
General Lee
Seilnummer:
NOR 733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inge Skaar
, Stord Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 600
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PARTY GIRL
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Altern Wathne
, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 745
Team 4085 Sailing Team Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
U30
Seilnummer:
NOR 745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
U30
Team 4085 Sailing Team Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
U30
Seilnummer:
NOR 745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Team 4085 Sailing Team Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 754
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
BLACK JACK
Seilnummer:
NOR 754
Frank Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
BLACK JACK
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BLACK JACK
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Båtnavn:
BLACK JACK
Seilnummer:
NOR 754
Frank Johansen
Seilforening:
Båtnavn:
BLACK JACK
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dag Buch
, Farsund Seilforening
Frank Johansen,
Kjell Cato Jensen,
Klasse: Melges 24
NOR Ital 79
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Salt 6
Seilnummer:
NOR Ital 79
Kurt Furnes
Seilforening:
Båtnavn:
Salt 6
Seilnummer:
NOR Ital 79
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SALT 6
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Salt 6
Seilnummer:
NOR Ital 79
Kurt Furnes
Seilforening:
Båtnavn:
Salt 6
Seilnummer:
NOR Ital 79
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Kristian Garvik
, Ran Seilforening
Kurt Furnes,
Chris Skogen,
Leif G Sandtov,
Klasse: Melges 24
NOR 560
Ingvald Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Siste liten
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SISTE LITEN
Ingvald Miljeteig
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
Siste liten
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingvald Miljeteig
, Stord Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 8
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
java Joy
Seilnummer:
NOR 8
Gordon Wright
Seilforening:
Båtnavn:
java Joy
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JAVA JOY
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
java Joy
Seilnummer:
NOR 8
Gordon Wright
Seilforening:
Båtnavn:
java Joy
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sandra McCarley
, Askøy Seilforening
Gordon Wright,
Bernt Svendsen,
Klasse: Melges 24
NOR 755
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLE 2 OB
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl Edward Jansen
, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24
NOR 706
Gisle Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Kaboom
Seilnummer:
NOR 706
Ove Bessesen
Seilforening:
Båtnavn:
Kaboom
Seilnummer:
NOR 706
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KABOOM
Gisle Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Båtnavn:
Kaboom
Seilnummer:
NOR 706
Ove Bessesen
Seilforening:
Båtnavn:
Kaboom
Seilnummer:
NOR 706
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gisle Bø
, Christianssands Seilforening
Ove Bessesen,
Terje Antonisen,
Kjetil Solvang,
Klasse: Melges 24
Last ned CSV fil