Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Class 1 NOR Rating DH

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Bergen - LerwickLerwick - Bergen
1 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:38:21 36:38:21 34:57:13 1
Total 27.06.2019 22:38:21 36:38:21 34:57:13 1
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553

Jonas Grefsrud

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:38:21 36:38:21 34:57:13 1
Total 27.06.2019 22:38:21 36:38:21 34:57:13 1

Bård Singstad (Ran Seilforening
Jonas Grefsrud ())
VQ 32 1 10
2 NOR-8104

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104

Peder E. Brand

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:35:05 36:35:05 37:46:38 2
Total 27.06.2019 22:35:05 36:35:05 37:46:38 2
FRI

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104

Peder E. Brand

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:35:05 36:35:05 37:46:38 2
Total 27.06.2019 22:35:05 36:35:05 37:46:38 2

Jo G. Brand (Kongelig Norsk Seilforening
Peder E. Brand ())
Jeanneau 51 2 20

Class 2 NOR Rating up and including 0,9600

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Bergen - LerwickLerwick - Bergen
1 NOR-10350

John Cooper

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Xanadu
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10350

Snorre Risa

Seilforening:
Båtnavn: Xanadu
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 20:18:54 34:18:54 32:40:16 1
Total 27.06.2019 20:18:54 34:18:54 32:40:16 1
XANADU

John Cooper

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Xanadu
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10350

Snorre Risa

Seilforening:
Båtnavn: Xanadu
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 10350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 20:18:54 34:18:54 32:40:16 1
Total 27.06.2019 20:18:54 34:18:54 32:40:16 1

John Cooper (Stavanger Seilforening)
Comfortina 35 1 10
2 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:14:41 35:14:41 33:45:13 2
Total 27.06.2019 21:14:41 35:14:41 33:45:13 2
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:14:41 35:14:41 33:45:13 2
Total 27.06.2019 21:14:41 35:14:41 33:45:13 2

Per Aga (Os Seilforening)
Jeanneau Sun Fast 37 2 20
3 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447

Endre Eliassen

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:22:38 37:22:38 34:38:41 3
Total 27.06.2019 23:22:38 37:22:38 34:38:41 3
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447

Endre Eliassen

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:22:38 37:22:38 34:38:41 3
Total 27.06.2019 23:22:38 37:22:38 34:38:41 3

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening)
Hanse 325 3 30
4 NOR-7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albæk

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 03:41:12 41:41:12 35:01:30 4
Total 28.06.2019 03:41:12 41:41:12 35:01:30 4
AMANTE

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Lene Albæk

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 03:41:12 41:41:12 35:01:30 4
Total 28.06.2019 03:41:12 41:41:12 35:01:30 4

Terje Sætre (Nordhordland Seilforening)
Mørebas 33 4 40
5 NOR-15523

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:23:42 37:23:42 35:16:42 5
Total 27.06.2019 23:23:42 37:23:42 35:16:42 5
MEMENTO MORI

Knud Nagell Dahl

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523

Torodd Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Memento Mori
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 15523
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:23:42 37:23:42 35:16:42 5
Total 27.06.2019 23:23:42 37:23:42 35:16:42 5

Knud Nagell Dahl (Stord Seilforening)
Hanse 350 5 50
6 NOR-13951

Audun Midttveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951

Knut Olaussen

Seilforening:
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 01:41:08 39:41:08 35:55:24 6
Total 28.06.2019 01:41:08 39:41:08 35:55:24 6
STORMEN

Audun Midttveit

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951

Knut Olaussen

Seilforening:
Båtnavn: Stormen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 13951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 01:41:08 39:41:08 35:55:24 6
Total 28.06.2019 01:41:08 39:41:08 35:55:24 6

Audun Midttveit (Askøy Seilforening)
Hanse 320 6 60
7 NOR-9723

SVERRE FAUGSTAD

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723

Rune Stølsnes

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 01:13:45 39:13:45 35:55:33 7
Total 28.06.2019 01:13:45 39:13:45 35:55:33 7
FRYD

SVERRE FAUGSTAD

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723

Rune Stølsnes

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 01:13:45 39:13:45 35:55:33 7
Total 28.06.2019 01:13:45 39:13:45 35:55:33 7

SVERRE FAUGSTAD (Ran Seilforening)
Linjett 33 7 70
8 NOR-14873

Rune Fanebust

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873

Bjørn Rune Blomvågnes

Seilforening:
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 00:34:05 38:34:05 36:31:26 8
Total 28.06.2019 00:34:05 38:34:05 36:31:26 8
ANCHRISSI

Rune Fanebust

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873

Bjørn Rune Blomvågnes

Seilforening:
Båtnavn: ANCHRISSI
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 14873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 00:34:05 38:34:05 36:31:26 8
Total 28.06.2019 00:34:05 38:34:05 36:31:26 8

Rune Fanebust (Nordhordland Seilforening)
Hanse 385 8 80
9 NOR-15627

Øystein Horneland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Minmin
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627

Roald Skjoldal

Seilforening:
Båtnavn: Minmin
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
MINMIN

Øystein Horneland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Minmin
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627

Roald Skjoldal

Seilforening:
Båtnavn: Minmin
Båttype: HR34
Seilnummer: NOR 15627
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Øystein Horneland (Bergens Seilforening)
HR34 10 DNF (10)0

Class 3 NOR Rating 0,9601 - 1,0200

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Bergen - LerwickLerwick - Bergen
1 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:05:44 33:05:44 32:38:43 1
Total 27.06.2019 19:05:44 33:05:44 32:38:43 1
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:05:44 33:05:44 32:38:43 1
Total 27.06.2019 19:05:44 33:05:44 32:38:43 1

Jan Vidar Nordstrand (Bergens Seilforening)
First 34.7 1 10
2 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Rune Myrvågnes

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:40:56 33:40:56 33:23:08 2
Total 27.06.2019 19:40:56 33:40:56 33:23:08 2
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Rune Myrvågnes

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:40:56 33:40:56 33:23:08 2
Total 27.06.2019 19:40:56 33:40:56 33:23:08 2

Jon Hardie (Milde Båtlag)
Crown 39 2 20
3 NOR-11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:40:42 33:40:42 33:27:21 3
Total 27.06.2019 19:40:42 33:40:42 33:27:21 3
KILROY

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:40:42 33:40:42 33:27:21 3
Total 27.06.2019 19:40:42 33:40:42 33:27:21 3

Steinar Hansen (Nordhordland Seilforening)
First 36.7 3 30
4 NOR-8915

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915

Karl Otto Book

Seilforening:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:25:28 33:25:28 33:46:55 4
Total 27.06.2019 19:25:28 33:25:28 33:46:55 4
CAPRICCIO

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915

Karl Otto Book

Seilforening:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:25:28 33:25:28 33:46:55 4
Total 27.06.2019 19:25:28 33:25:28 33:46:55 4

Otto Book (Åsgårdstrand Seilforening)
Victory 42 4 40
5 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:51:15 33:51:15 34:08:55 5
Total 27.06.2019 19:51:15 33:51:15 34:08:55 5
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:51:15 33:51:15 34:08:55 5
Total 27.06.2019 19:51:15 33:51:15 34:08:55 5

Willy Forland (Ran Seilforening)
ELAN 37 5 50
6 NOR-6045

Rune Lodden

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:22:49 35:22:49 34:11:42 6
Total 27.06.2019 21:22:49 35:22:49 34:11:42 6
SEA-GIRL

Rune Lodden

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045

Inge Utbjoe

Seilforening:
Båtnavn: Sea-Girl
Båttype: Comfortina 36
Seilnummer: NOR 6045
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:22:49 35:22:49 34:11:42 6
Total 27.06.2019 21:22:49 35:22:49 34:11:42 6

Rune Lodden (Stord Seilforening)
Comfortina 36 6 60
7 NOR-15634

Hege Kvalnes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634

Morten Wilmann

Seilforening:
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 20:30:25 34:30:25 34:17:59 7
Total 27.06.2019 20:30:25 34:30:25 34:17:59 7
EGO

Hege Kvalnes

Seilforening: Bodø Seilforening
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634

Morten Wilmann

Seilforening:
Båtnavn: EGO
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15634
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 20:30:25 34:30:25 34:17:59 7
Total 27.06.2019 20:30:25 34:30:25 34:17:59 7

Hege Kvalnes (Bodø Seilforening)
Dehler 38 7 70
8 NOR-11356

BJØRN VIE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356

Gry Hove Vie

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:02:47 35:02:47 35:18:33 8
Total 27.06.2019 21:02:47 35:02:47 35:18:33 8
NEMO

BJØRN VIE

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356

Gry Hove Vie

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 21:02:47 35:02:47 35:18:33 8
Total 27.06.2019 21:02:47 35:02:47 35:18:33 8

BJØRN VIE (Ran Seilforening)
Elan 37 8 80
9 NOR-15120

Joar Størksen

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120

Jørgen Lieng

Seilforening:
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:14:28 37:14:28 37:54:54 9
Total 27.06.2019 23:14:28 37:14:28 37:54:54 9
POLEPOLE

Joar Størksen

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120

Jørgen Lieng

Seilforening:
Båtnavn: PolePole
Båttype: Jeanneau SO 439
Seilnummer: NOR 15120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 23:14:28 37:14:28 37:54:54 9
Total 27.06.2019 23:14:28 37:14:28 37:54:54 9

Joar Størksen (Haugesund Seilforening)
Jeanneau SO 439 9 90
10 NOR-10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901

Bjørn Saltvik

Seilforening:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 10
Total DNC 10
BETTY BOOP

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901

Bjørn Saltvik

Seilforening:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 10
Total DNC 10

Morten Christensen (Skøyen Seilforening)
Bavaria 35 Match 11 DNC (11)0

Class 4 NOR Rating 1,0201 and up

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Bergen - LerwickLerwick - Bergen
1 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Stein-Håvard Bergstad

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:53:02 29:53:02 31:11:01 1
Total 27.06.2019 15:53:02 29:53:02 31:11:01 1
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Stein-Håvard Bergstad

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:53:02 29:53:02 31:11:01 1
Total 27.06.2019 15:53:02 29:53:02 31:11:01 1

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 1 10
2 NOR-12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:52:34 29:52:34 31:15:33 2
Total 27.06.2019 15:52:34 29:52:34 31:15:33 2
WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:52:34 29:52:34 31:15:33 2
Total 27.06.2019 15:52:34 29:52:34 31:15:33 2

Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening)
First 40.7 2 20
3 NOR-13333

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40rc
Seilnummer: NOR 13333

John Sanderød

Seilforening:
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40rc
Seilnummer: NOR 13333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:04:33 29:04:33 31:30:34 3
Total 27.06.2019 15:04:33 29:04:33 31:30:34 3
ASISS

Ole Birger Giæver

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40rc
Seilnummer: NOR 13333

John Sanderød

Seilforening:
Båtnavn: ASISS
Båttype: A40rc
Seilnummer: NOR 13333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 15:04:33 29:04:33 31:30:34 3
Total 27.06.2019 15:04:33 29:04:33 31:30:34 3

Ole Birger Giæver (Trondhjems Seilforening)
A40rc 3 30
4 NOR-2649

John Murphy

Seilforening: PEYC
Båtnavn: Erin
Båttype: SunOd49
Seilnummer: NOR 2649

Emma Scott

Seilforening:
Båtnavn: Erin
Båttype: SunOd49
Seilnummer: NOR 2649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 17:34:04 31:34:04 33:03:05 4
Total 27.06.2019 17:34:04 31:34:04 33:03:05 4
ERIN

John Murphy

Seilforening: PEYC
Båtnavn: Erin
Båttype: SunOd49
Seilnummer: NOR 2649

Emma Scott

Seilforening:
Båtnavn: Erin
Båttype: SunOd49
Seilnummer: NOR 2649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 17:34:04 31:34:04 33:03:05 4
Total 27.06.2019 17:34:04 31:34:04 33:03:05 4

John Murphy (PEYC)
SunOd49 4 40
5 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Morten Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 17:19:28 31:19:28 33:21:49 5
Total 27.06.2019 17:19:28 31:19:28 33:21:49 5
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Morten Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 17:19:28 31:19:28 33:21:49 5
Total 27.06.2019 17:19:28 31:19:28 33:21:49 5

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening)
First 44.7 5 50
6 NOR-11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:51:47 33:51:47 35:14:52 6
Total 27.06.2019 19:51:47 33:51:47 35:14:52 6
FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:51:47 33:51:47 35:14:52 6
Total 27.06.2019 19:51:47 33:51:47 35:14:52 6

Morten Fotland (Bergens Seilforening)
First 40.7 6 60
7 NOR-10854

Roy Kenneth Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854

Otto Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:27:09 33:27:09 35:22:57 7
Total 27.06.2019 19:27:09 33:27:09 35:22:57 7
BLUE DAWN

Roy Kenneth Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854

Otto Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 19:27:09 33:27:09 35:22:57 7
Total 27.06.2019 19:27:09 33:27:09 35:22:57 7

Roy Kenneth Hansen (Bergens Seilforening)
First 47.7 7 70
8 NOR-9000

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X -Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Arne Lundøy

Seilforening:
Båtnavn: X -Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 18:06:42 32:06:42 36:12:09 8
Total 27.06.2019 18:06:42 32:06:42 36:12:09 8
X -FRAM

OVE GULLBRÅ

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: X -Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000

Arne Lundøy

Seilforening:
Båtnavn: X -Fram
Båttype: Farr 40 ILC
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 18:06:42 32:06:42 36:12:09 8
Total 27.06.2019 18:06:42 32:06:42 36:12:09 8

OVE GULLBRÅ (Hjellestad Seilforening)
Farr 40 ILC 8 80
9 NOR-15651

Einar Gundersen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Poniente
Båttype: Jeanneau SO 479
Seilnummer: NOR 15651

Svein Erik Barstad

Seilforening:
Båtnavn: Poniente
Båttype: Jeanneau SO 479
Seilnummer: NOR 15651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:13:33 36:13:33 37:49:11 9
Total 27.06.2019 22:13:33 36:13:33 37:49:11 9
PONIENTE

Einar Gundersen

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Poniente
Båttype: Jeanneau SO 479
Seilnummer: NOR 15651

Svein Erik Barstad

Seilforening:
Båtnavn: Poniente
Båttype: Jeanneau SO 479
Seilnummer: NOR 15651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.06.2019 22:13:33 36:13:33 37:49:11 9
Total 27.06.2019 22:13:33 36:13:33 37:49:11 9

Einar Gundersen (Ålesunds Seilforening)
Jeanneau SO 479 9 90
10 NOR-37

Paolo Laverda

Seilforening: Lega Navale Italiana
Båtnavn: L'Esprit
Båttype: Breehorn 37
Seilnummer: NOR 37

Guido Soloni

Seilforening:
Båtnavn: L'Esprit
Båttype: Breehorn 37
Seilnummer: NOR 37
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 02:22:27 40:22:27 48:26:56 10
Total 28.06.2019 02:22:27 40:22:27 48:26:56 10
L'ESPRIT

Paolo Laverda

Seilforening: Lega Navale Italiana
Båtnavn: L'Esprit
Båttype: Breehorn 37
Seilnummer: NOR 37

Guido Soloni

Seilforening:
Båtnavn: L'Esprit
Båttype: Breehorn 37
Seilnummer: NOR 37
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2019 02:22:27 40:22:27 48:26:56 10
Total 28.06.2019 02:22:27 40:22:27 48:26:56 10

Paolo Laverda (Lega Navale Italiana)
Breehorn 37 10 100
11 NOR-7888

magnus valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888

Sverre Lorentzen

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
VILJE

magnus valland

Seilforening: Voss Siglarlaug
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888

Sverre Lorentzen

Seilforening:
Båtnavn: Vilje
Båttype: X-119
Seilnummer: NOR 7888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11

magnus valland (Voss Siglarlaug)
X-119 13 DNF (13)0
12 NOR-84

Bjørn Lindgren

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
GALACTIC VIKING

Bjørn Lindgren

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11

Bjørn Lindgren (Soon Seilforening)
Open 60 13 DNC (13)0
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-07-14 22:58:01Cache read