Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

1A - Singlehanded

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:11:16 4:11:16 4:21:03 1
Total 17.08.2019 13:11:16 4:11:16 4:21:03 1
ILLUMINATI

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:11:16 4:11:16 4:21:03 1
Total 17.08.2019 13:11:16 4:11:16 4:21:03 1

Håkon Hjorthøy (Asker Seilforening)
Grand Soleil 43B 4:11:16 4:21:03 1 1
2 NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:10:27 4:10:27 4:24:43 2
Total 17.08.2019 13:10:27 4:10:27 4:24:43 2
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0570
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:10:27 4:10:27 4:24:43 2
Total 17.08.2019 13:10:27 4:10:27 4:24:43 2

Sigmund Andre Hertzberg (Oslofjorden Seilklubb)
Elan 400S 4:10:27 4:24:43 2 2
3 NOR-15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:08:21 4:08:21 4:29:21 3
Total 17.08.2019 13:08:21 4:08:21 4:29:21 3
FRAMTIA

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:08:21 4:08:21 4:29:21 3
Total 17.08.2019 13:08:21 4:08:21 4:29:21 3

Kjetil Tørseth (Hurum Seilforening)
XP-44 4:08:21 4:29:21 3 3
4 NOR-10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr 395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:20:27 4:20:27 4:35:53 4
Total 17.08.2019 13:20:27 4:20:27 4:35:53 4
FARROUT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr 395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:20:27 4:20:27 4:35:53 4
Total 17.08.2019 13:20:27 4:20:27 4:35:53 4

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening)
Farr 395 4:20:27 4:35:53 4 4
5 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:06:01 5:06:01 4:40:22 5
Total 17.08.2019 14:06:01 5:06:01 4:40:22 5
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:06:01 5:06:01 4:40:22 5
Total 17.08.2019 14:06:01 5:06:01 4:40:22 5

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Pogo 8.50 5:06:01 4:40:22 5 5
6 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:07:01 5:07:01 4:44:16 6
Total 17.08.2019 14:07:01 5:07:01 4:44:16 6
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:07:01 5:07:01 4:44:16 6
Total 17.08.2019 14:07:01 5:07:01 4:44:16 6

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening)
J/92 5:07:01 4:44:16 6 6
7 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:53:45 4:53:45 4:49:13 7
Total 17.08.2019 13:53:45 4:53:45 4:49:13 7
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 13:53:45 4:53:45 4:49:13 7
Total 17.08.2019 13:53:45 4:53:45 4:49:13 7

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening)
Elan 37 4:53:45 4:49:13 7 7
8 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:03:40 5:03:40 5:11:20 8
Total 17.08.2019 14:03:40 5:03:40 5:11:20 8
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:03:40 5:03:40 5:11:20 8
Total 17.08.2019 14:03:40 5:03:40 5:11:20 8

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 5:03:40 5:11:20 8 8
9 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9442
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:31:54 5:31:54 5:13:22 9
Total 17.08.2019 14:31:54 5:31:54 5:13:22 9
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9442
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:31:54 5:31:54 5:13:22 9
Total 17.08.2019 14:31:54 5:31:54 5:13:22 9

Frank Sandberg (Drøbaksund Seilforening)
Sun Fast 35 5:31:54 5:13:22 9 9
10 NOR-11110

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:59:52 5:59:52 5:18:50 10
Total 17.08.2019 14:59:52 5:59:52 5:18:50 10
LUPONA

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 14:59:52 5:59:52 5:18:50 10
Total 17.08.2019 14:59:52 5:59:52 5:18:50 10

Wolfgang Eichstetter (Asker Seilforening)
Kron 5:59:52 5:18:50 10 10
11 NOR-15689

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 19:09:26 10:09:26 9:35:29 11
Total 17.08.2019 19:09:26 10:09:26 9:35:29 11
MAVERICK

Christian Huse

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: MAVERICK
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15689
NOR Rating: NOR 0,9443
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.08.2019 19:09:26 10:09:26 9:35:29 11
Total 17.08.2019 19:09:26 10:09:26 9:35:29 11

Christian Huse (Drammens Seilforening)
Seascape 24 10:09:26 9:35:29 11 11
12 NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
CRUELLA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Sun Fast 3200 DNF (18)
12 NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

jan nic. langfeldt (Asker Seilforening)
makTEN DNF (18)
12 NOR-15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
FEELGOOD

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Christer Lie (Bærum Seilforening)
Arcona 430 DNF (18)
12 NOR-11817

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12
MINION

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 12
Total DNF 12

Øystein Skjønborg (Asker Seilforening)
First 31.7 DNF (18)
12 NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Colin Campbell (Hurum Seilforening)
Sun Fast 3600 DNS (18)
12 NOR-10701

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: OutOfOffice
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
OUTOFOFFICE

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: OutOfOffice
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Geir Kristensen (Asker Seilforening)
First 36.7 DNS (18)

Meterklasse start 1 LOA 10 - 10,99 meter

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 NOR-14415

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GREEN MAGIC

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tore Glen Berg (Asker Seilforening)
1 1
2 NOR-15735

John Moen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: merlin 2
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR

Kristine Sara

Seilforening:
Båtnavn: merlin 2
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MERLIN 2

John Moen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: merlin 2
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR

Kristine Sara

Seilforening:
Båtnavn: merlin 2
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 15735
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John Moen (Ullern Seilforening)
2 2
3 NOR-14852

Anne Karin Augland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo II
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR

Margrethe Ek

Seilforening:
Båtnavn: Passatempo II
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PASSATEMPO II

Anne Karin Augland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Passatempo II
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR

Margrethe Ek

Seilforening:
Båtnavn: Passatempo II
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14852
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anne Karin Augland (Kongelig Norsk Seilforening)
DNF (5)
3 NOR-11310

Håvar Haug

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11310
NOR Rating: NOR

Caroline Aurora Grevstad

Seilforening:
Båtnavn: Vilja
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11310
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VILJA

Håvar Haug

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11310
NOR Rating: NOR

Caroline Aurora Grevstad

Seilforening:
Båtnavn: Vilja
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11310
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Håvar Haug (Bærum Seilforening)
DNF (5)

Meterklasse start 1 LOA 9 - 9,99

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 NOR-6373

Hjalmar Håland

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Leviosa
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LEVIOSA

Hjalmar Håland

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Leviosa
Båttype: Finngulf 31
Seilnummer: NOR 6373
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Hjalmar Håland (Asker Seilforening)
1 1
2 NOR-14776

Ola Sandbu

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
NOR Rating: NOR

nn Sandbu

Seilforening:
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
COCO

Ola Sandbu

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
NOR Rating: NOR

nn Sandbu

Seilforening:
Båtnavn: Coco
Båttype: Bavaria Cruiser 32
Seilnummer: NOR 14776
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ola Sandbu (Asker Seilforening)
DNF (4)
2 NOR-1111

Vidar Hagen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Vilje
Båttype: Bavaria 32 cruser
Seilnummer: NOR 1111
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VILJE

Vidar Hagen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Vilje
Båttype: Bavaria 32 cruser
Seilnummer: NOR 1111
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Vidar Hagen (Oslo Seilforening)
DNS (4)

Meterklasse start 2 LOA 11 - 11,99 meter

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 USA-40777

Svenn Erik Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: First Tracks
Båttype: First 40.7
Seilnummer: USA 40777
NOR Rating: USA
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FIRST TRACKS

Svenn Erik Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: First Tracks
Båttype: First 40.7
Seilnummer: USA 40777
NOR Rating: USA
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Svenn Erik Hansen (Drammens Seilforening)
1 1
2 NOR-14488

Pål Hernes

Seilforening: RMYC
Båtnavn: Rehab
Båttype: Archambault 40
Seilnummer: NOR 14488
NOR Rating: NOR

Hanne Hernes

Seilforening:
Båtnavn: Rehab
Båttype: Archambault 40
Seilnummer: NOR 14488
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
REHAB

Pål Hernes

Seilforening: RMYC
Båtnavn: Rehab
Båttype: Archambault 40
Seilnummer: NOR 14488
NOR Rating: NOR

Hanne Hernes

Seilforening:
Båtnavn: Rehab
Båttype: Archambault 40
Seilnummer: NOR 14488
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Hernes (RMYC)
2 2
3 NOR-9868

Gard Børresen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Flash IV
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9868
NOR Rating: NOR

Christian Raaen

Seilforening:
Båtnavn: Flash IV
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FLASH IV

Gard Børresen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Flash IV
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9868
NOR Rating: NOR

Christian Raaen

Seilforening:
Båtnavn: Flash IV
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gard Børresen (Asker Seilforening)
3 3
4 NOR-7006

Tommy Bergman

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LURINGEN

Tommy Bergman

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tommy Bergman (Asker Seilforening)
4 4
5 NOR-9373

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR

Hanne Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HAPPY

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR

Hanne Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gunnar Krogh-Hansen (Kongelig Norsk Seilforening)
DNS (8)
5 NOR-11560

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR

Randi Roaas

Seilforening:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NEXT CHRISTINE

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR

Randi Roaas

Seilforening:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Terje Roaas (Hurum Seilforening)
DNS (8)
5 GBR-9389

Robin Oberst

Seilforening: ..
Båtnavn: Tiger
Båttype: Reflex 38
Seilnummer: GBR 9389
NOR Rating: GBR

Anne Oberst

Seilforening:
Båtnavn: Tiger
Båttype: Reflex 38
Seilnummer: GBR 9389
NOR Rating: GBR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGER

Robin Oberst

Seilforening: ..
Båtnavn: Tiger
Båttype: Reflex 38
Seilnummer: GBR 9389
NOR Rating: GBR

Anne Oberst

Seilforening:
Båtnavn: Tiger
Båttype: Reflex 38
Seilnummer: GBR 9389
NOR Rating: GBR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Robin Oberst (..)
DNS (8)

Meterklasse start 2 LOA 13 - 13,99 meter

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 NOR-12243

Calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Team Landmark 43
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR

Claus Landmark

Seilforening:
Båtnavn: Team Landmark 43
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM LANDMARK 43

Calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Team Landmark 43
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR

Claus Landmark

Seilforening:
Båtnavn: Team Landmark 43
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Calle Andersen (Asker Seilforening)
1 1
2 NOR-15827

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15827
NOR Rating: NOR

Merete Ferskaug

Seilforening:
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15827
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TOR M HAMMERN

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15827
NOR Rating: NOR

Merete Ferskaug

Seilforening:
Båtnavn: Tor m hammern
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 15827
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per Ferskaug (Røyken Seilforening)
DNS (3)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-10-24 17:47:15Cache read