16. februar - 17. februar 2019
Kretssamling for joller og brett
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
024
NOR 205718
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 123
Tinus Strømme
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tinus Strømme
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 321
Tiliam Strømme
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tiliam Strømme
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206861
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 199080
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 199080
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208682
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 208682
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikal Christian Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206863
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 212553
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 212553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Didrik Rødland Jelstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207832
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Nystad
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 207105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3921
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A
NOR 3871
Tea Risvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3871
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tea Risvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist A
NOR 3820
Emilie K. Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie K. Nilsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A
Erland Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erland Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Henriette Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist A
NOR 4011
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 4011
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist A
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist A
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist B
NOR 0000
Ivar Bringedal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ivar Bringedal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist C
NOR 0000
Sirja Tubez
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sirja Tubez
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist C
Last ned CSV fil