Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser Optimist A/B og Laser
Seilingsbestemmelser Optimist C + Brett Rekrutt
For deltagerne
For de som ønsker å løse seil-lisens
E-post sendt deltagerne vedr forsikring og lisens
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
025
NOR 205718
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 205718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 205718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3521
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3614
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jakob Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Nystad
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206861
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3708
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Lynet 2
Seilnummer:
NOR 3708
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LYNET 2
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Lynet 2
Seilnummer:
NOR 3708
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Sletten Hansen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 4051
Emilie K. Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 4051
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Emilie K. Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 4051
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emilie K. Nilsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 000
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jolle
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JOLLE
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jolle
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3816
Frida Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frida Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frida Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 203538
Tiliam Strømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203538
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tiliam Strømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 203538
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tiliam Strømme
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198148
Tinus Strømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tinus Strømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tinus Strømme
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3870
Audun Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Audun Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Audun Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 00
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
00
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
00
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
00
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3856
Ivar Berntsen Bringedal
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ivar Berntsen Bringedal
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ivar Berntsen Bringedal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0000
Øyvind Skoge
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Dolly Duck
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DOLLY DUCK
Øyvind Skoge
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Dolly Duck
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Skoge
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3911
Erland Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 0000
Karl Kerekes Elstad
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Kerekes Elstad
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Kerekes Elstad
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3522
Lars Boonstra
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Boonstra
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Boonstra
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 0000
Maja Giak
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maja Giak
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maja Giak
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
Last ned CSV fil