Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift betalt
NOR 214016

Anders Lindemark

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 214016
Anders Lindemark Stavanger Seilforening
NOR 213131

Theodor Middelthon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 213131
Theodor Middelthon Stavanger Seilforening
NOR 206869

Guro Gjesdal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 206869
Guro Gjesdal Stavanger Seilforening
NOR 210992

August Hanevik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 210992
August Hanevik Stavanger Seilforening
NOR 214943

Lucie Franssen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 214943
Lucie Franssen Stavanger Seilforening
NOR 20954

Olai Hagland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 20954
Olai Hagland Stavanger Seilforening
NOR 207109

John Butler Wang

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 207109
John Butler Wang Stavanger Seilforening
NOR 206362

Hanna Katle Fjon

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 206362
Hanna Katle Fjon Stavanger Seilforening
NOR 213130

Aslak Iveland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 213130
Aslak Iveland Stavanger Seilforening
NOR 206864

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Erik Karlsen Ran Seilforening
NOR 206864

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Erik Karlsen Ran Seilforening
NOR 207832

John-Øivind Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik Stavanger Seilforening
NOR 207832

John-Øivind Tollevik Garvik

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik Stavanger Seilforening
NOR 184993

Markus Hammerø Hagen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 184993
Markus Hammerø Hagen Stavanger Seilforening
NOR 184993

Markus Hammerø Hagen

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 184993
Markus Hammerø Hagen Stavanger Seilforening
NOR 204247

Per Lund

Seilforening:
Seilnummer: NOR 204247
Per Lund
NOR 206362

Hanna Katle Fjon

Seilforening:
Seilnummer: NOR 206362
Hanna Katle Fjon
Deltagere i klassen: 17
 
Klasse: Laser (alle typer) - Treningsavgift IKKE betalt
NOR 204347

Per Lund

Seilforening: Ytre Namdal Seilforening
Seilnummer: NOR 204347
Per Lund Ytre Namdal Seilforening
NOR 192679

Sven Håland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 192679
Sven Håland Stavanger Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Optimist - Treningsavgift IKKE betalt
NOR 3610

William André Nagel-Alne

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3610
William André Nagel-Alne Stavanger Seilforening
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Optimist - Treningsavgift betalt
NOR 3250

Søren Homme Håland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3250
Søren Homme Håland Stavanger Seilforening
NOR 3003

Gudleik Berg KJøpsnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3003
Gudleik Berg KJøpsnes Stavanger Seilforening
NOR 3556

Daniel Nising Lundal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3556
Daniel Nising Lundal Stavanger Seilforening
NOR 3556

Daniel Nising Lundal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3556
Daniel Nising Lundal Stavanger Seilforening
NOR 3448

Pelayo Salvadores

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3448
Pelayo Salvadores Stavanger Seilforening
NOR 3318

Dina Sirum

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3318
Dina Sirum Stavanger Seilforening
NOR 3658

Linnea Huth

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3658
Linnea Huth Stavanger Seilforening
NOR 3720

Lars Huth

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3720
Lars Huth Stavanger Seilforening
NOR 1

Eskil Lunde Solvik

Seilforening:
Seilnummer: NOR 1
Eskil Lunde Solvik
NOR 3640

Jonathan Hansen Sirevåg

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 3640
Jonathan Hansen Sirevåg Stavanger Seilforening
Deltagere i klassen: 10
 
Klasse: Snipe
NOR 30355

Olga Elisabeth Balzer

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 30355

Heinz Balzer

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30355
Olga Elisabeth Balzer Stavanger Seilforening
NOR 30585

christian haaland

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 30585

Birte Noer Borrevik

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30585
christian haaland Stavanger Seilforening
NOR 29938

Adriaan Schönhage

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 29938

Trudie Scholman

Seilforening:
Seilnummer: NOR 29938
Adriaan Schönhage Stavanger Seilforening
NOR 29855

Randi Stray

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 29855

Morten Konttorp

Seilforening:
Seilnummer: NOR 29855
Randi Stray Stavanger Seilforening
NOR 28691

Jose Salvadores

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 28691

Jose Salvadores-Janssen

Seilforening:
Seilnummer: NOR 28691
Jose Salvadores Stavanger Seilforening
NOR 29456

Robert Ewald

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 29456

Swen Roemer

Seilforening:
Seilnummer: NOR 29456
Robert Ewald Stavanger Seilforening
NOR 30270

Rune Kartveit

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 30270
Rune Kartveit Stavanger Seilforening
NOR 30675

Carl Fredrik Gyllenhammar

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 30675

Marit Heskja

Seilforening:
Seilnummer: NOR 30675
Carl Fredrik Gyllenhammar Stavanger Seilforening
NOR 27139

Luis Fernando de Lucca Carbonesi

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 27139

Vilde Thomseth

Seilforening:
Seilnummer: NOR 27139
Luis Fernando de Lucca Carbonesi Stavanger Seilforening
NOR 29895

Clement Aanestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 29895

- -

Seilforening:
Seilnummer: NOR 29895
Clement Aanestad Stavanger Seilforening
NOR 30847

Kristian Kleiberg

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 30847
Kristian Kleiberg Stavanger Seilforening
Deltagere i klassen: 11
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-06-13 20:30:24Cache read