Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: 29er
NOR 1199

Wilhelm Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1199

Fredrik Harlem

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Wilhelm Harlem Kongelig Norsk Seilforening
NOR 2663

Milla Wang

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2663

Filippa Blakstad Nilsson

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 2663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Milla Wang Kongelig Norsk Seilforening
NOR 1361

Mårten Hillig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361

Wilhelm Ringvold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mårten Hillig Kongelig Norsk Seilforening
NOR 1035

Karsten Grav Kringlebotn

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035

Erik Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 1035
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karsten Grav Kringlebotn Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Finnjolle
NOR 55

Arild Heldal

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 55
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arild Heldal Røyken Seilforening
NOR 5

Frank M. Ormstad

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Frank M. Ormstad Asker Seilforening
AUS 221

Anthony Nossiter

Seilforening: MHYC
Seilnummer: AUS 221
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anthony Nossiter MHYC
Deltagere i klassen: 3
 
Klasse: Laser 4.7
NOR 203265

Stian BERGSBAKK

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 203265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Stian BERGSBAKK Bærum Seilforening
NOR 000000

Balder Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 000000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Balder Støen Nesodden Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Optimist - A
NOR 3300

Christian Staubo

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Christian Staubo Bærum Seilforening
NOR 3694

Sam Leikvang

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sam Leikvang Bærum Seilforening
NOR 4037

Hanne Birkeland

Seilforening: Soon Seilforening
Seilnummer: NOR 4037
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Hanne Birkeland Soon Seilforening
NOR 3744

Sindre Johannes Blydt Aarnæs

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3744
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sindre Johannes Blydt Aarnæs Bundefjorden Seilforening
NOR 3861

Magnus Pollen Briså

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magnus Pollen Briså Bærum Seilforening
NOR 3917

Ana Emile Svanes Winther

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ana Emile Svanes Winther Bundefjorden Seilforening
NOR 3884

NikolaiLøhren Kuhle

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3884
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NikolaiLøhren Kuhle Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3955

Pontus Rønold

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3955
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Pontus Rønold Kongelig Norsk Seilforening
NOR 4047

Philip Forslund

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 4047
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Philip Forslund Nesodden Seilforening
DEN 8242

Tara Nicoline Marcussen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: DEN 8242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tara Nicoline Marcussen Nesodden Seilforening
NOR 3929

Vilde Bjørland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vilde Bjørland Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3847

Iselin Ruud

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Iselin Ruud Bærum Seilforening
NOR 4046

Vetle Støen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 4046
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Vetle Støen Nesodden Seilforening
NOR 3822

Henrik Lundblad

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3822
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Lundblad Nesodden Seilforening
NOR 3922

Mikkel Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikkel Jansen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3817

Mette Aabye

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mette Aabye Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3554

Philip Valentin Nodeland de Lange

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3554
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Philip Valentin Nodeland de Lange Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 17
 
Klasse: Optimist - B
NOR 3934

Ida Stenhagen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ida Stenhagen Bærum Seilforening
NOR 266

Lasse Greidung-Strohhammer

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 266
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lasse Greidung-Strohhammer Bærum Seilforening
NOR 026

Darius Sillmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 026
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Darius Sillmann Bærum Seilforening
NOR 3618

Arthur Husvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3618
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arthur Husvik Bundefjorden Seilforening
NOR 3189

Ingrid Husvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Husvik Bundefjorden Seilforening
NOR 3679

Linus Alkanger-Eriksson

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3679
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Linus Alkanger-Eriksson Bundefjorden Seilforening
NOR 3621

Tim Roswall

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tim Roswall Bærum Seilforening
NOR 3881

Kristoffer Randall

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 3881
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristoffer Randall Drøbaksund Seilforening
NOR 3225

Eva Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3225
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Eva Unhjem Johansen Asker Seilforening
NOR 3219

Elise Alexandra Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3219
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Elise Alexandra Høegh Bærum Seilforening
NOR 3413

August Sjursen-Eriksen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
August Sjursen-Eriksen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3777

Ulrik Bjelland

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ulrik Bjelland Asker Seilforening
NOR 3669

Henrik Westby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Westby Kongelig Norsk Seilforening
NOR A5

Luca Schrader

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR A5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Luca Schrader Asker Seilforening
NOR 3191

Karolis Jakavicius

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 3191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Karolis Jakavicius Røyken Seilforening
NOR 3460

Helena Hafver Rønjum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Helena Hafver Rønjum Bundefjorden Seilforening
NOR 3527

Gwenaelle Witsø Brod

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3527
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gwenaelle Witsø Brod Bundefjorden Seilforening
Deltagere i klassen: 17
 
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3149

Silje Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Silje Brattum Asker Seilforening
NOR 3804

Eva Andreeva

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eva Andreeva Bærum Seilforening
NOR 4

Christian Westby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Christian Westby Kongelig Norsk Seilforening
NOR 41

Anders Sletten

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anders Sletten Nesodden Seilforening
NOR 3504

Sophie Caroline Myhre

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3504
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sophie Caroline Myhre Bærum Seilforening
NOR 6

Tind Kirvil Haaland Tjore

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tind Kirvil Haaland Tjore Kongelig Norsk Seilforening
NOR 0

Justine Rikter Wiborg

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Justine Rikter Wiborg Asker Seilforening
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Optimist - D (født 2009 eller senere) Ytre bane
NOR 004

Leonas Sillmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 004
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leonas Sillmann Bærum Seilforening
NOR 3518

Nikolai Renø

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 3518
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nikolai Renø Bundefjorden Seilforening
NOR 3352

Sander Ellingsen

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 3352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sander Ellingsen Røyken Seilforening
NOR 3676

Nicolai Gjerpen-Huser

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3676
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nicolai Gjerpen-Huser Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3750

Anniken Bjørland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anniken Bjørland Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3843

Oscar Ova

Seilforening: Nesodden Seilforening
Seilnummer: NOR 3843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oscar Ova Nesodden Seilforening
NOR 3417

Julie Sandvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 3417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Julie Sandvik Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3550

Jacob Nyegaard Hoffmann

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 3550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jacob Nyegaard Hoffmann Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: RS Feva
NOR 5795

Theodor Godheim

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795

Theodor Hermansen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5795
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Theodor Godheim Asker Seilforening
NOR 6560

Vuk Apic

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6560

Henry Lawrence

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Vuk Apic Kongelig Norsk Seilforening
NOR 7351

Alexander Bull Gabor

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 7351

Elias Nordklev

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 7351
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Bull Gabor Kongelig Norsk Seilforening
NOR 5969

Sebastian Tinholt

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969

Alexander Reis

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5969
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sebastian Tinholt Asker Seilforening
NOR 5596

Benjamin Ryen

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 5596

Jacob Ness

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 5596
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Benjamin Ryen Asker Seilforening
NOR 6563

Marthea Haaland Tjore

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6563

Sen Harald Hjorth Inao

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 6563
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Marthea Haaland Tjore Kongelig Norsk Seilforening
NOR 5591

Simen Hope Abel

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 5591

Charlotte Bauer Ellingsen

Seilforening: Røyken Seilforening
Seilnummer: NOR 5591
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Simen Hope Abel Røyken Seilforening
NOR 3265

Elise Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 3265

Giorgio Magnanti

Seilforening:
Seilnummer: NOR 3265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Elise Brattum Asker Seilforening
NOR 4155

Francesco Esposito

Seilforening: Campeggiatori Romani
Seilnummer: NOR 4155

Lorenzo Grimaldi

Seilforening: Campeggiatori Romani
Seilnummer: NOR 4155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Francesco Esposito Campeggiatori Romani
Deltagere i klassen: 9
 
Klasse: Waszp
NOR 2325

Thomas Efskind

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2325
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Thomas Efskind Asker Seilforening
NOR 0

Mathilde Bregner Robertstad

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Bregner Robertstad Tønsberg Seilforening
NOR 2594

Anders Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Anders Hjorthøy Asker Seilforening
NOR 2324

Sivert Svane With

Seilforening: Asker Seilforening
Seilnummer: NOR 2324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sivert Svane With Asker Seilforening
NOR 2322

Sarah K. L. Thodesen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Seilnummer: NOR 2322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sarah K. L. Thodesen Bundefjorden Seilforening
NOR 2127

Eira Svedal Nilsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 2127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Eira Svedal Nilsson Kongelig Norsk Seilforening
NOR X

Nora Doksrød

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Seilnummer: NOR X
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nora Doksrød Sandefjord Seilforening
NOR 2044

Axel Eklund

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Seilnummer: NOR 2044
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Axel Eklund Fredrikstad Seilforening
NOR 11

Karoline Brudevoll Rognlien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karoline Brudevoll Rognlien Kongelig Norsk Seilforening
NOR HH

FREDRIKKE FOSS

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR HH
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FREDRIKKE FOSS Kongelig Norsk Seilforening
NOR 2326

Mathilde elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 2326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde elise Lind Bergens Seilforening
NOR 1

Vilde Tønnessen

Seilforening: Bærum Seilforening
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Vilde Tønnessen Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 12
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-25 16:54:50Cache read