Deltagerliste
Utvidet liste
Last ned CSV fil
Skipper |
---|
Klasse: Helgekurs 13-14 juni |
Matilda Hopland |
Alma O. Hauen |
Birk H. Bjelland |
Leon Østrem-Braastad |
Jakob Dale |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Helgekurs 22-23 august |
Loen Øvreeide |
Linus Næsheim Monclair |
Martin Fyllingen |
Elise Lønning |
Stina Gravdal |
Sindre Bjørnen |
Ylva Bjørnen |
Håkon Litleré |
Philip Moulton |
Even Garzonio |
Andrea Færøyvik Bergesen |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Helgekurs 23-24 mai |
Nina Price |
Bjørn David Muga-Dahl |
Clara Gärtner |
Arthur Kaland |
Alexander Bjørnsen |
Mathias Rogge |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Helgekurs 30-31 mai |
Nicolai Severin Schilbred |
Leonora Oen- fromreide |
Milian Oen- fromreide |
Aja-Marie Fromreide |
Henriette Røed |
Iason Stefatos |
Arthur Hauge Valevatn |
Søster Rogge |
Dorothy Dankel |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Mellomgruppe |
Lars Boonstra |
Knut Bernhard Vikøy |
Philip Hjertnes Mellingen |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Regatta/Videregående |
Julie Leren Ellingsen |
Endre Bøthun Havnen |
Frida Hjellestad |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sensommer |
Aurora Schaufel |
Maja Bjørnsdottir |
Samson Økland |
Mathias Rogge |
Herman Wagner-Larsen |
Haakon Wagner-Larsen |
Nora Skaathun |
Victor Doublet |
Magnus Bjørkeli |
Håkon Litleré |
Kelly Moulton |
Sofie Stanghelle |
Martin Fyllingen |
Tomas Gaarder |
Bjørn Vatne Benum |
Benjamin Vatne Benum |
Jonathan Fatland |
Elise Lønning |
Stina Gravdal |
Sindre Bjørnen |
Ylvs Bjørnen |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: Rekrutt/Nybegynner - Sesong |
Maja Bjørnsdottir |
Aslak Kaald Drageset |
Ingrid Rød |
Josefine Blomquist |
Matilda G Svedberg |
Vetle Høvik Larsen |
Albert Wergeland |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Sommerseilskole - siste uke |
Matilda Svedberg |
Ester Svedberg |
Selma Svedberg |
Victor Doublet |
Herman Wagner-Larsen |
Haakon Wagner-Larsen |
Petter Risnes |
Vebjørn Thowsen Hauge |
Sander Instefjord Lien |
Magnus Johnsen Bjørkeli |
Oda Vatshelle Bratberg |
Nora Instefjord Lien |
Nora Skaathun |
Mathea Lindøen-Kjellnes |
Fredik Grieg |
Deltagere i klassen: 15 |