Klasse: NOR Rating - m spinnaker |
NOR 11357
Henrik Wigers Larsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Krabbelure Båttype: First45f5 Seilnummer: NOR 11357
|
|
Nils-Herik Lind
Seilforening: Båtnavn: Krabbelure Båttype: First45f5 Seilnummer: NOR 11357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:25:30 |
3:15:30 |
3:23:33 |
|
1 |
Total |
12.06.2021 14:25:30 |
3:15:30 |
3:23:33 |
|
1 |
|
Krabbelure
Henrik Wigers Larsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Krabbelure Båttype: First45f5 Seilnummer: NOR 11357
|
|
Nils-Herik Lind
Seilforening: Båtnavn: Krabbelure Båttype: First45f5 Seilnummer: NOR 11357
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:25:30 |
3:15:30 |
3:23:33 |
|
1 |
Total |
12.06.2021 14:25:30 |
3:15:30 |
3:23:33 |
|
1 |
|
First45f5 |
Henrik Wigers Larsen |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: NOR Rating - u spinnaker |
NOR 7888
Magnus Valland
Seilforening: Voss Siglarlaug Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Sverre Lorentzen
Seilforening: Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:26:39 |
3:26:39 |
3:28:55 |
|
4 |
Total |
12.06.2021 14:26:39 |
3:26:39 |
3:28:55 |
|
4 |
|
Vilje
Magnus Valland
Seilforening: Voss Siglarlaug Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Sverre Lorentzen
Seilforening: Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:26:39 |
3:26:39 |
3:28:55 |
|
4 |
Total |
12.06.2021 14:26:39 |
3:26:39 |
3:28:55 |
|
4 |
|
X-119 |
Magnus Valland |
Voss Siglarlaug |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Shorthand - NorRating Doublehanded / Shorthanded |
NOR 6045
sigurd utbjoe
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Rune Lodden
Seilforening: Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:45:51 |
3:35:51 |
3:21:19 |
|
10 |
Total |
12.06.2021 14:45:51 |
3:35:51 |
3:21:19 |
|
10 |
|
Sea-Girl
sigurd utbjoe
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Rune Lodden
Seilforening: Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:45:51 |
3:35:51 |
3:21:19 |
|
10 |
Total |
12.06.2021 14:45:51 |
3:35:51 |
3:21:19 |
|
10 |
|
Comfortina 36 |
sigurd utbjoe |
Stord Seilforening |
NOR 6854
Arne Kjell Nilsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FRI Båttype: Sadler34 Seilnummer: NOR 6854
|
|
Bjørn Tønnesen
Seilforening: Båtnavn: FRI Båttype: Sadler34 Seilnummer: NOR 6854
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 15:17:54 |
4:07:54 |
3:37:11 |
|
16 |
Total |
12.06.2021 15:17:54 |
4:07:54 |
3:37:11 |
|
16 |
|
FRI
Arne Kjell Nilsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FRI Båttype: Sadler34 Seilnummer: NOR 6854
|
|
Bjørn Tønnesen
Seilforening: Båtnavn: FRI Båttype: Sadler34 Seilnummer: NOR 6854
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 15:17:54 |
4:07:54 |
3:37:11 |
|
16 |
Total |
12.06.2021 15:17:54 |
4:07:54 |
3:37:11 |
|
16 |
|
Sadler34 |
Arne Kjell Nilsen |
Bergens Seilforening |
NOR 9341
Harald Matland
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Eivind Tysse
Seilforening: Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:35:50 |
3:25:50 |
3:14:24 |
|
1 |
Total |
12.06.2021 14:35:50 |
3:25:50 |
3:14:24 |
|
1 |
|
X-faktor
Harald Matland
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Eivind Tysse
Seilforening: Båtnavn: X-faktor Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 9341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:35:50 |
3:25:50 |
3:14:24 |
|
1 |
Total |
12.06.2021 14:35:50 |
3:25:50 |
3:14:24 |
|
1 |
|
X-332 |
Harald Matland |
Nordhordland Seilforening |
NOR 9479
Terje Klyve
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Alida Båttype: Dufour 30 classic Seilnummer: NOR 9479
|
|
Andre Hellesø
Seilforening: Båtnavn: Alida Båttype: Dufour 30 classic Seilnummer: NOR 9479
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 15:13:59 |
4:03:59 |
3:27:42 |
|
13 |
Total |
12.06.2021 15:13:59 |
4:03:59 |
3:27:42 |
|
13 |
|
Alida
Terje Klyve
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Alida Båttype: Dufour 30 classic Seilnummer: NOR 9479
|
|
Andre Hellesø
Seilforening: Båtnavn: Alida Båttype: Dufour 30 classic Seilnummer: NOR 9479
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 15:13:59 |
4:03:59 |
3:27:42 |
|
13 |
Total |
12.06.2021 15:13:59 |
4:03:59 |
3:27:42 |
|
13 |
|
Dufour 30 classic |
Terje Klyve |
Os Seilforening |
NOR 11136
Finn Espeseth
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136
|
|
Åse Espeseth
Seilforening: Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:40:46 |
3:30:46 |
3:17:10 |
|
6 |
Total |
12.06.2021 14:40:46 |
3:30:46 |
3:17:10 |
|
6 |
|
Gleden
Finn Espeseth
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136
|
|
Åse Espeseth
Seilforening: Båtnavn: Gleden Båttype: Maxi 1050 Seilnummer: NOR 11136
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:40:46 |
3:30:46 |
3:17:10 |
|
6 |
Total |
12.06.2021 14:40:46 |
3:30:46 |
3:17:10 |
|
6 |
|
Maxi 1050 |
Finn Espeseth |
Askøy Seilforening |
NOR 11341
Willy Forland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Kåre Forland
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:34:54 |
3:24:54 |
3:22:21 |
|
11 |
Total |
12.06.2021 14:34:54 |
3:24:54 |
3:22:21 |
|
11 |
|
Levens
Willy Forland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Kåre Forland
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:34:54 |
3:24:54 |
3:22:21 |
|
11 |
Total |
12.06.2021 14:34:54 |
3:24:54 |
3:22:21 |
|
11 |
|
Elan 37 |
Willy Forland |
Ran Seilforening |
NOR 11651
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Båtenvår Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11651
|
|
Harald Gjøsæter
Seilforening: Båtnavn: Båtenvår Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:52:45 |
3:42:45 |
3:23:43 |
|
12 |
Total |
12.06.2021 14:52:45 |
3:42:45 |
3:23:43 |
|
12 |
|
Båtenvår
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Båtenvår Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11651
|
|
Harald Gjøsæter
Seilforening: Båtnavn: Båtenvår Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:52:45 |
3:42:45 |
3:23:43 |
|
12 |
Total |
12.06.2021 14:52:45 |
3:42:45 |
3:23:43 |
|
12 |
|
First 31.7 |
Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter |
Askøy Seilforening |
NOR 11921
Roy Nilsen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Silje Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11921
|
|
Leif Rune Gravdal
Seilforening: Båtnavn: Silje Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:34:02 |
3:24:02 |
3:15:44 |
|
2 |
Total |
12.06.2021 14:34:02 |
3:24:02 |
3:15:44 |
|
2 |
|
Silje
Roy Nilsen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Silje Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11921
|
|
Leif Rune Gravdal
Seilforening: Båtnavn: Silje Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:34:02 |
3:24:02 |
3:15:44 |
|
2 |
Total |
12.06.2021 14:34:02 |
3:24:02 |
3:15:44 |
|
2 |
|
J Sun Odyssey 40.3 |
Roy Nilsen |
Stord Seilforening |
NOR 11968
Arvid Høgelid
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Farvide Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 11968
|
|
Tom Berg
Seilforening: Båtnavn: Farvide Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 11968
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
17 |
Total |
|
|
|
DNS |
17 |
|
Farvide
Arvid Høgelid
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Farvide Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 11968
|
|
Tom Berg
Seilforening: Båtnavn: Farvide Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 11968
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
17 |
Total |
|
|
|
DNS |
17 |
|
First 44.7 |
Arvid Høgelid |
Milde Båtlag |
NOR 12144
Jan Vidar Nordstrand
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Karen Drange
Seilforening: Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:37:22 |
3:27:22 |
3:19:44 |
|
8 |
Total |
12.06.2021 14:37:22 |
3:27:22 |
3:19:44 |
|
8 |
|
FS 2
Jan Vidar Nordstrand
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Karen Drange
Seilforening: Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:37:22 |
3:27:22 |
3:19:44 |
|
8 |
Total |
12.06.2021 14:37:22 |
3:27:22 |
3:19:44 |
|
8 |
|
First 34.7 |
Jan Vidar Nordstrand |
Bergens Seilforening |
NOR 13700
John Gustav Lothe
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: patria 2 Båttype: SO 42i Seilnummer: NOR 13700
|
|
Nils Olson
Seilforening: Båtnavn: patria 2 Båttype: SO 42i Seilnummer: NOR 13700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:43:39 |
3:33:39 |
3:34:32 |
|
15 |
Total |
12.06.2021 14:43:39 |
3:33:39 |
3:34:32 |
|
15 |
|
patria 2
John Gustav Lothe
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: patria 2 Båttype: SO 42i Seilnummer: NOR 13700
|
|
Nils Olson
Seilforening: Båtnavn: patria 2 Båttype: SO 42i Seilnummer: NOR 13700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:43:39 |
3:33:39 |
3:34:32 |
|
15 |
Total |
12.06.2021 14:43:39 |
3:33:39 |
3:34:32 |
|
15 |
|
SO 42i |
John Gustav Lothe |
Stord Seilforening |
NOR 14447
Frode Tveranger Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Nn Nn
Seilforening: Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 15:03:57 |
3:53:57 |
3:33:55 |
|
14 |
Total |
12.06.2021 15:03:57 |
3:53:57 |
3:33:55 |
|
14 |
|
Calluna
Frode Tveranger Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Nn Nn
Seilforening: Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 15:03:57 |
3:53:57 |
3:33:55 |
|
14 |
Total |
12.06.2021 15:03:57 |
3:53:57 |
3:33:55 |
|
14 |
|
Hanse 325 |
Frode Tveranger Haugland |
Askøy Seilforening |
NOR 14452
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Halvor Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:39:10 |
3:29:10 |
3:16:54 |
|
4 |
Total |
12.06.2021 14:39:10 |
3:29:10 |
3:16:54 |
|
4 |
|
Skarven
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Halvor Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:39:10 |
3:29:10 |
3:16:54 |
|
4 |
Total |
12.06.2021 14:39:10 |
3:29:10 |
3:16:54 |
|
4 |
|
Jeanneau Sun Fast 37 |
Per Aga |
Os Seilforening |
NOR 14865
Nina Rosenlund
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865
|
|
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening: Båtnavn: Vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:36:23 |
3:26:23 |
3:20:35 |
|
9 |
Total |
12.06.2021 14:36:23 |
3:26:23 |
3:20:35 |
|
9 |
|
Vito 4
Nina Rosenlund
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865
|
|
Petter Ankjær-Jensen
Seilforening: Båtnavn: Vito 4 Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 14865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:36:23 |
3:26:23 |
3:20:35 |
|
9 |
Total |
12.06.2021 14:36:23 |
3:26:23 |
3:20:35 |
|
9 |
|
Elan 37 |
Nina Rosenlund |
Ran Seilforening |
NOR 15395
Are Pedersen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: LYRA Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15395
|
|
Christer Sørvik
Seilforening: Båtnavn: LYRA Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:24:08 |
3:14:08 |
3:17:02 |
|
5 |
Total |
12.06.2021 14:24:08 |
3:14:08 |
3:17:02 |
|
5 |
|
LYRA
Are Pedersen
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: LYRA Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15395
|
|
Christer Sørvik
Seilforening: Båtnavn: LYRA Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 15395
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:24:08 |
3:14:08 |
3:17:02 |
|
5 |
Total |
12.06.2021 14:24:08 |
3:14:08 |
3:17:02 |
|
5 |
|
Hanse 430 |
Are Pedersen |
Stord Seilforening |
NOR 15489
Andre Farstad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Havglytt 2 Båttype: Sunfast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Kjell Arne Meyer
Seilforening: Båtnavn: Havglytt 2 Båttype: Sunfast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:46:41 |
3:36:41 |
3:15:54 |
|
3 |
Total |
12.06.2021 14:46:41 |
3:36:41 |
3:15:54 |
|
3 |
|
Havglytt 2
Andre Farstad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Havglytt 2 Båttype: Sunfast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Kjell Arne Meyer
Seilforening: Båtnavn: Havglytt 2 Båttype: Sunfast 37 Seilnummer: NOR 15489
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:46:41 |
3:36:41 |
3:15:54 |
|
3 |
Total |
12.06.2021 14:46:41 |
3:36:41 |
3:15:54 |
|
3 |
|
Sunfast 37 |
Andre Farstad |
Bergens Seilforening |
NOR 15878
ASBJØRN SJØVOLL
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Shakeos Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 15878
|
|
Kari Sjøvoll
Seilforening: Båtnavn: Shakeos Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 15878
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
17 |
Total |
|
|
|
DNS |
17 |
|
Shakeos
ASBJØRN SJØVOLL
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Shakeos Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 15878
|
|
Kari Sjøvoll
Seilforening: Båtnavn: Shakeos Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 15878
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
17 |
Total |
|
|
|
DNS |
17 |
|
Hanse 385 |
ASBJØRN SJØVOLL |
Stord Seilforening |
NOR 15951
Kjetil Knudsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: SHEEP DIP Båttype: DEHLER 42 Seilnummer: NOR 15951
|
|
Kjell Ove Bruås
Seilforening: Båtnavn: SHEEP DIP Båttype: DEHLER 42 Seilnummer: NOR 15951
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:18:56 |
3:08:56 |
3:18:12 |
|
7 |
Total |
12.06.2021 14:18:56 |
3:08:56 |
3:18:12 |
|
7 |
|
SHEEP DIP
Kjetil Knudsen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: SHEEP DIP Båttype: DEHLER 42 Seilnummer: NOR 15951
|
|
Kjell Ove Bruås
Seilforening: Båtnavn: SHEEP DIP Båttype: DEHLER 42 Seilnummer: NOR 15951
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:18:56 |
3:08:56 |
3:18:12 |
|
7 |
Total |
12.06.2021 14:18:56 |
3:08:56 |
3:18:12 |
|
7 |
|
DEHLER 42 |
Kjetil Knudsen |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 18 |
Klasse: Tur & Hav |
NOR 19
Ola Mathias Johannessen JR
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Stjernebris Båttype: x-35 OD Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:20:23 |
3:20:23 |
3:20:23 |
|
3 |
Total |
12.06.2021 14:20:23 |
3:20:23 |
3:20:23 |
|
3 |
|
Stjernebris
Ola Mathias Johannessen JR
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Stjernebris Båttype: x-35 OD Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:20:23 |
3:20:23 |
3:20:23 |
|
3 |
Total |
12.06.2021 14:20:23 |
3:20:23 |
3:20:23 |
|
3 |
|
x-35 OD |
Ola Mathias Johannessen JR |
Bergens Seilforening |
NOR 399
Bengt Åge Borge
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Odonata Båttype: Dragonfly 800 Mk II Seilnummer: NOR 399
|
|
Terje Sætre
Seilforening: Båtnavn: Odonata Båttype: Dragonfly 800 Mk II Seilnummer: NOR 399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:05:13 |
3:05:13 |
3:05:13 |
|
2 |
Total |
12.06.2021 14:05:13 |
3:05:13 |
3:05:13 |
|
2 |
|
Odonata
Bengt Åge Borge
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Odonata Båttype: Dragonfly 800 Mk II Seilnummer: NOR 399
|
|
Terje Sætre
Seilforening: Båtnavn: Odonata Båttype: Dragonfly 800 Mk II Seilnummer: NOR 399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:05:13 |
3:05:13 |
3:05:13 |
|
2 |
Total |
12.06.2021 14:05:13 |
3:05:13 |
3:05:13 |
|
2 |
|
Dragonfly 800 Mk II |
Bengt Åge Borge |
Askøy Seilforening |
NOR 12443
Eirik Rosenberg
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:02:09 |
3:02:09 |
3:02:09 |
|
1 |
Total |
12.06.2021 14:02:09 |
3:02:09 |
3:02:09 |
|
1 |
|
White Shadow
Eirik Rosenberg
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: White Shadow Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:02:09 |
3:02:09 |
3:02:09 |
|
1 |
Total |
12.06.2021 14:02:09 |
3:02:09 |
3:02:09 |
|
1 |
|
Landmark 43 |
Eirik Rosenberg |
Bergens Seilforening |
NOR 15902
Sascha Bussat
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Emma Båttype: Seascape 18 Seilnummer: NOR 15902
|
|
Anouk Bussat
Seilforening: Båtnavn: Emma Båttype: Seascape 18 Seilnummer: NOR 15902
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:54:32 |
3:54:32 |
3:54:32 |
|
5 |
Total |
12.06.2021 14:54:32 |
3:54:32 |
3:54:32 |
|
5 |
|
Emma
Sascha Bussat
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Emma Båttype: Seascape 18 Seilnummer: NOR 15902
|
|
Anouk Bussat
Seilforening: Båtnavn: Emma Båttype: Seascape 18 Seilnummer: NOR 15902
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
12.06.2021 14:54:32 |
3:54:32 |
3:54:32 |
|
5 |
Total |
12.06.2021 14:54:32 |
3:54:32 |
3:54:32 |
|
5 |
|
Seascape 18 |
Sascha Bussat |
Milde Båtlag |
Deltagere i klassen: 4 |