Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Båter i pitstop     

Endelige resultater

Klasse:

NOR Rating - A Nor-Rating < 0,930

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,8940

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,8940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:44:16 19:44:16 17:38:44 3
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:06:28 7:22:12 6:35:19 1
Total 20.05.2017 18:06:28 27:06:28 24:14:03 1
Marild

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,8940

Matt Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,8940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:44:16 19:44:16 17:38:44 3
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:06:28 7:22:12 6:35:19 1
Total 20.05.2017 18:06:28 27:06:28 24:14:03 1

Skipper: Stig Gard Paulsen (Seilforeningen 1928)
Matt Kallenberg (Seilforeningen 1928)
Mixer Cr 27:06:28 24:14:03 OK
2 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:40:25 19:40:25 17:21:07 1
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:46:16 8:05:51 7:08:31 3
Total 20.05.2017 18:46:16 27:46:16 24:29:38 2
Mathilda

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:40:25 19:40:25 17:21:07 1
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:46:16 8:05:51 7:08:31 3
Total 20.05.2017 18:46:16 27:46:16 24:29:38 2

Skipper: Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening)
Arne Øi (Nordhordland Seilforening)
Aphrodite 101 27:46:16 24:29:38 OK
3 NOR-14232

Otto Hægland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8630

Seilbakgrunn
Min seilkarrière er så kort at jeg kunne brukt en blits til arbeidslys.

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8630

Seilbakgrunn
Seilkarrièren min er ufattelig lang. Det vil ta for lang tid å ramse opp alt, men jeg kan nevne at jeg har hatt en Fenix. Den gikk så seint, at hver gang jeg var ute og seilte brukte jeg veldig lang tid. Jeg kan med andre ord takke Fenixen for at seilkarrièren min er så lang.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 08:23:51 21:23:51 18:27:57 4
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 20:41:48 8:17:57 7:09:43 4
Total 20.05.2017 20:41:48 29:41:48 25:37:40 3
Tayo

Otto Hægland

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8630

Seilbakgrunn
Min seilkarrière er så kort at jeg kunne brukt en blits til arbeidslys.

Ove Gullbrå

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8630

Seilbakgrunn
Seilkarrièren min er ufattelig lang. Det vil ta for lang tid å ramse opp alt, men jeg kan nevne at jeg har hatt en Fenix. Den gikk så seint, at hver gang jeg var ute og seilte brukte jeg veldig lang tid. Jeg kan med andre ord takke Fenixen for at seilkarrièren min er så lang.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 08:23:51 21:23:51 18:27:57 4
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 20:41:48 8:17:57 7:09:43 4
Total 20.05.2017 20:41:48 29:41:48 25:37:40 3

Skipper: Otto Hægland (Os Seilforening)
Ove Gullbrå (Hjellestad Seilforening)
Linjett 32 29:41:48 25:37:41 OK
4 NOR-8368

Petter Strømme

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Octavia
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: NOR 8368
NOR Rating: NOR 0,8910

Sebastian Lie-Strømme

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Octavia
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: NOR 8368
NOR Rating: NOR 0,8910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 08:14:36 21:14:36 18:55:40 5
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 19:49:02 7:34:26 6:44:54 2
Total 20.05.2017 19:49:02 28:49:02 25:40:34 4
Octavia

Petter Strømme

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Octavia
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: NOR 8368
NOR Rating: NOR 0,8910

Sebastian Lie-Strømme

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Octavia
Båttype: Albin Stratus
Seilnummer: NOR 8368
NOR Rating: NOR 0,8910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 08:14:36 21:14:36 18:55:40 5
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 19:49:02 7:34:26 6:44:54 2
Total 20.05.2017 19:49:02 28:49:02 25:40:34 4

Skipper: Petter Strømme (Askøy Seilforening)
Sebastian Lie-Strømme (Bergens Seilforening)
Albin Stratus 28:49:02 25:40:34 OK
5 NOR-11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Seilbakgrunn
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 4

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Seilbakgrunn
2009: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2010: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2011: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2013: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 13
2014: Askøy Shorthanded Race - Nr. 1
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:22:04 19:22:04 17:36:19 2
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 19:51:16 9:29:12 8:37:24 5
Total 20.05.2017 19:51:16 28:51:16 26:13:43 5
Båtenvår

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Seilbakgrunn
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 4

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9090

Seilbakgrunn
2009: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2010: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2011: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2013: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 13
2014: Askøy Shorthanded Race - Nr. 1
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:22:04 19:22:04 17:36:19 2
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 19:51:16 9:29:12 8:37:24 5
Total 20.05.2017 19:51:16 28:51:16 26:13:43 5

Skipper: Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter (Askøy Seilforening)
Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31,7 28:51:16 26:13:43 OK
6 NOR-12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8960

Bjørn Marchmann Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 10:37:50 23:37:50 21:10:22 6
Garpaskjærskaien - Mål 21.05.2017 00:50:01 10:12:11 9:08:30 6
Total 21.05.2017 00:50:01 33:50:01 30:18:52 6
MissMarianne

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8960

Bjørn Marchmann Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: MissMarianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 10:37:50 23:37:50 21:10:22 6
Garpaskjærskaien - Mål 21.05.2017 00:50:01 10:12:11 9:08:30 6
Total 21.05.2017 00:50:01 33:50:01 30:18:52 6

Skipper: Jarle Vika (Åsane Seilforening)
Bjørn Marchmann Andersen (Åsane Seilforening)
Bavaria 33 33:50:01 30:18:53 OK

NOR Rating - B Nor Rating > 0,930 og < 0,989

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Seilbakgrunn
2009: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2010: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2011: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 13

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Seilbakgrunn
2009: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2010: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2011: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 03:30:17 16:30:17 16:00:34 1
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 15:55:37 8:25:20 8:10:10 13
Total 20.05.2017 15:55:37 24:55:37 24:10:44 1
vito 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Seilbakgrunn
2009: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2010: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2011: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 13

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Seilbakgrunn
2009: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2010: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2011: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 03:30:17 16:30:17 16:00:34 1
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 15:55:37 8:25:20 8:10:10 13
Total 20.05.2017 15:55:37 24:55:37 24:10:44 1

Skipper: Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Petter Ankjær-Jensen (Ran Seilforening)
Elan 37 24:55:37 24:10:44 OK
2 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,946

Seilbakgrunn
2007: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 5
2008: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 2
2009: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 7
2010: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 7
2011: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 1
2012: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 6
2013: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 12
2014: Askøy Shorthanded Race - Nr. 8
2015: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 4
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 1

Shetland Race 2003 mannskap på Amante
Shetland Race 2005 skippar på Karisma
Shetland Race 2006 skippar på Karisma
Seilmakeren doublehanded 2007 co skippar på Mixer. 5.plass i klassen.
Shetland Race 2007 Skippar på Karisma. 5.plass overall.
Seilmakeren doublehanded 2008. Co-skippar på Mixer. 2.plass i klassen, 4.plass overall av 100 startande båtar.
Shetland Race 2008. Skippar på Karisma.
Seilmakeren doublehanded 2009. Skippar på Karisma. 7.plass i klassen.
Shetland Race 2009. Skippar på Karisma.
Seilmakeren doublehanded 2010. Skippar på X-faktor. 2.plass i klassen.
Shetland Race 2010. Skippar på X-faktor. 2.plass i klassen.
Seilmakeren doublehanded 2011 med X-faktor. Klasseseier.
Shetland Race 2011. Skippar på X-faktor. 2.plass i klassen.
Seilmakeren doublehanded 2012 med X-faktor. 6.plass.
Shetland Race 2012 med X-faktor. Seier i doublehandedklassen.
Pelle P Bergen singlehanded 2012. Klasseseier.
Shetland Race 2013 med X-faktor. Klasseseier.
Seilmakeren doublehanded 2013 med X-faktor.
Askøy Shorthanbded Race 2014. 8.plass i klassen.
Shetland Race 2014 med X-faktor. 2.plass i klassen.

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,946

Seilbakgrunn
2010: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 7
2011: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 1
2012: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 6
2013: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 12
2015: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 4
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:45:36 18:45:36 17:44:49 3
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:44:37 7:59:01 7:33:08 5
Total 20.05.2017 17:44:37 26:44:37 25:17:57 2
X-faktor

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,946

Seilbakgrunn
2007: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 5
2008: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 2
2009: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 7
2010: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 7
2011: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 1
2012: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 6
2013: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 12
2014: Askøy Shorthanded Race - Nr. 8
2015: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 4
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 1

Shetland Race 2003 mannskap på Amante
Shetland Race 2005 skippar på Karisma
Shetland Race 2006 skippar på Karisma
Seilmakeren doublehanded 2007 co skippar på Mixer. 5.plass i klassen.
Shetland Race 2007 Skippar på Karisma. 5.plass overall.
Seilmakeren doublehanded 2008. Co-skippar på Mixer. 2.plass i klassen, 4.plass overall av 100 startande båtar.
Shetland Race 2008. Skippar på Karisma.
Seilmakeren doublehanded 2009. Skippar på Karisma. 7.plass i klassen.
Shetland Race 2009. Skippar på Karisma.
Seilmakeren doublehanded 2010. Skippar på X-faktor. 2.plass i klassen.
Shetland Race 2010. Skippar på X-faktor. 2.plass i klassen.
Seilmakeren doublehanded 2011 med X-faktor. Klasseseier.
Shetland Race 2011. Skippar på X-faktor. 2.plass i klassen.
Seilmakeren doublehanded 2012 med X-faktor. 6.plass.
Shetland Race 2012 med X-faktor. Seier i doublehandedklassen.
Pelle P Bergen singlehanded 2012. Klasseseier.
Shetland Race 2013 med X-faktor. Klasseseier.
Seilmakeren doublehanded 2013 med X-faktor.
Askøy Shorthanbded Race 2014. 8.plass i klassen.
Shetland Race 2014 med X-faktor. 2.plass i klassen.

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,946

Seilbakgrunn
2010: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 7
2011: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 1
2012: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 6
2013: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 12
2015: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 4
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:45:36 18:45:36 17:44:49 3
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:44:37 7:59:01 7:33:08 5
Total 20.05.2017 17:44:37 26:44:37 25:17:57 2

Skipper: Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
Torkjell Tolo (Hardanger Seglklubb)
X-332 26:44:37 25:17:58 OK
3 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9680

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:07:08 18:07:08 17:32:20 2
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:18:11 8:11:03 7:55:20 9
Total 20.05.2017 17:18:11 26:18:11 25:27:40 3
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9680

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:07:08 18:07:08 17:32:20 2
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:18:11 8:11:03 7:55:20 9
Total 20.05.2017 17:18:11 26:18:11 25:27:40 3

Skipper: Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
Willy Forland (Ran Seilforening)
First 34.7 26:18:11 25:27:40 OK
4 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9530

Seilbakgrunn
Shorthanded sailing i Nordsjøen, Shetlandrace og Seilmakeren

Rasmus Tørnquist

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9530

Seilbakgrunn
1000 mile, Shetland, Seilmakeren
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:10:27 19:10:27 18:16:22 7
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:52:22 7:41:55 7:20:12 3
Total 20.05.2017 17:52:22 26:52:22 25:36:34 4
Vandal

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9530

Seilbakgrunn
Shorthanded sailing i Nordsjøen, Shetlandrace og Seilmakeren

Rasmus Tørnquist

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9530

Seilbakgrunn
1000 mile, Shetland, Seilmakeren
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:10:27 19:10:27 18:16:22 7
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:52:22 7:41:55 7:20:12 3
Total 20.05.2017 17:52:22 26:52:22 25:36:34 4

Skipper: Bård Singstad (Ran Seilforening)
Rasmus Tørnquist (Gandsfjord Seilforening)
VQ32 26:52:22 25:36:35 OK
5 NOR-11247

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9710

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:40:40 18:40:40 18:08:10 5
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:31:01 7:50:21 7:36:42 7
Total 20.05.2017 17:31:01 26:31:01 25:44:52 5
Miss Helen

Frode Rønning

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9710

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Miss Helen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11247
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:40:40 18:40:40 18:08:10 5
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:31:01 7:50:21 7:36:42 7
Total 20.05.2017 17:31:01 26:31:01 25:44:52 5

Skipper: Frode Rønning (Bergens Seilforening)
Magne Aalen (Bergens Seilforening)
First 36,7 26:31:01 25:44:52 OK
6 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,972

Seilbakgrunn
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 8

Monika Christensen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,972

Seilbakgrunn
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:02:41 19:02:41 18:30:41 11
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:41:37 7:38:56 7:26:04 4
Total 20.05.2017 17:41:37 26:41:37 25:56:45 6
Kelso

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,972

Seilbakgrunn
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 8

Monika Christensen

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,972

Seilbakgrunn
2016: Norgeshus Seilmakeren Doublehanded - Nr. 8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:02:41 19:02:41 18:30:41 11
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:41:37 7:38:56 7:26:04 4
Total 20.05.2017 17:41:37 26:41:37 25:56:45 6

Skipper: Jon Hardie (Milde Båtlag)
Monika Christensen (Milde Båtlag)
Crown 39 26:41:37 25:56:46 OK
7 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9510

Beste prestasjoner
2010 Vinner av Horda Cup klasse 1,16-1,24
2009 4.plass Horda Cup klasse 1,16-1,24

TorOdd Olsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:40:04 19:40:04 18:42:14 12
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:18:34 7:38:30 7:16:02 2
Total 20.05.2017 18:18:34 27:18:34 25:58:16 7
Silje

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9510

Beste prestasjoner
2010 Vinner av Horda Cup klasse 1,16-1,24
2009 4.plass Horda Cup klasse 1,16-1,24

TorOdd Olsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:40:04 19:40:04 18:42:14 12
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:18:34 7:38:30 7:16:02 2
Total 20.05.2017 18:18:34 27:18:34 25:58:16 7

Skipper: Roy Nilsen (Stord Seilforening)
TorOdd Olsen (Stord Seilforening)
J Sun Odyssey 40.3 27:18:34 25:58:16 OK
8 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,982

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:44:09 18:44:09 18:23:54 10
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:28:30 7:44:21 7:35:59 6
Total 20.05.2017 17:28:30 26:28:30 25:59:53 8
Tussi

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,982

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,982
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:44:09 18:44:09 18:23:54 10
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:28:30 7:44:21 7:35:59 6
Total 20.05.2017 17:28:30 26:28:30 25:59:53 8

Skipper: Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening)
Terje Klyve (Os Seilforening)
Bavaria 38 Match 26:28:30 25:59:54 OK
9 NOR-10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,984

Jens Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:07:19 18:07:19 17:49:55 4
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:28:41 8:21:22 8:13:20 14
Total 20.05.2017 17:28:41 26:28:41 26:03:15 9
Ventus

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,984

Jens Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 0,984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:07:19 18:07:19 17:49:55 4
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:28:41 8:21:22 8:13:20 14
Total 20.05.2017 17:28:41 26:28:41 26:03:15 9

Skipper: Kjell Ove Klungrehaug (Bergens Seilforening)
Jens Åge Ellingsund (Bergens Seilforening)
Bavaria 35 Match 26:28:41 26:03:15 OK
10 NOR-10860

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9810

Trygve Røste

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:45:54 18:45:54 18:21:07 8
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:41:06 7:55:12 7:44:44 8
Total 20.05.2017 17:41:06 26:41:06 26:05:51 10
Lille My

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9810

Trygve Røste

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:45:54 18:45:54 18:21:07 8
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:41:06 7:55:12 7:44:44 8
Total 20.05.2017 17:41:06 26:41:06 26:05:51 10

Skipper: Øystein Spilde (Hardanger Seglklubb)
Trygve Røste (Drammens Seilforening)
Elan 37 26:41:06 26:05:52 OK
11 NOR-11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9730

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:41:19 18:41:19 18:11:02 6
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:01:10 8:19:51 8:06:21 12
Total 20.05.2017 18:01:10 27:01:10 26:17:23 11
Kilroy

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9730

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:41:19 18:41:19 18:11:02 6
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:01:10 8:19:51 8:06:21 12
Total 20.05.2017 18:01:10 27:01:10 26:17:23 11

Skipper: Steinar Hansen (Nordhordland Seilforening)
Kjell Hansen (Nordhordland Seilforening)
First 36.7 27:01:10 26:17:23 OK
12 NOR-11782

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9480

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:21:33 19:21:33 18:21:08 9
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:44:00 8:22:27 7:56:19 10
Total 20.05.2017 18:44:00 27:44:00 26:17:27 12
Rocky Ocean

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9480

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9480
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 06:21:33 19:21:33 18:21:08 9
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 18:44:00 8:22:27 7:56:19 10
Total 20.05.2017 18:44:00 27:44:00 26:17:27 12

Skipper: Halvor Aaslestad (Stavanger Seilforening)
Arne Hammersland (Bærum Seilforening)
Hjemmelagd 36 27:44:00 26:17:28 OK
13 NOR-13584

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,988

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 09:41:40 22:41:40 22:25:19 14
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 20:32:28 6:50:48 6:45:52 1
Total 20.05.2017 20:32:28 29:32:28 29:11:11 13
Calluna

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,988

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 0,988
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 09:41:40 22:41:40 22:25:19 14
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 20:32:28 6:50:48 6:45:52 1
Total 20.05.2017 20:32:28 29:32:28 29:11:11 13

Skipper: Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening)
Tor Lohne (Askøy Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser 29:32:28 29:11:11 OK
14 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,992

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,992
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 08:54:33 21:54:33 21:44:02 13
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 21:00:18 8:05:45 8:01:51 11
Total 20.05.2017 21:00:18 30:00:18 29:45:53 14
Obelix

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,992

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 0,992
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 08:54:33 21:54:33 21:44:02 13
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 21:00:18 8:05:45 8:01:51 11
Total 20.05.2017 21:00:18 30:00:18 29:45:53 14

Skipper: Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
Hans Steinsland (Askøy Seilforening)
X-37 30:00:18 29:45:53 OK
15 NOR-12475

Bjarte Sjursen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,985

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,985
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 09:51:28 22:51:28 22:30:53 15
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 22:12:51 8:21:23 8:13:51 15
Total 20.05.2017 22:12:51 31:12:51 30:44:44 15
Saramarie

Bjarte Sjursen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,985

Frank Nyheim

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Saramarie
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 12475
NOR Rating: NOR 0,985
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 09:51:28 22:51:28 22:30:53 15
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 22:12:51 8:21:23 8:13:51 15
Total 20.05.2017 22:12:51 31:12:51 30:44:44 15

Skipper: Bjarte Sjursen (Bergens Seilforening)
Frank Nyheim (Askøy Seilforening)
Bavaria 41 31:12:51 30:44:45 OK

NOR Rating - C Nor Rating > 0,989

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9970

Seilbakgrunn
2011: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2013: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 5
2014: Askøy Shorthanded Race - Nr. 3
2015: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 5

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9970

Seilbakgrunn
2014: Askøy Shorthanded Race - Nr. 3
2015: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 03:07:10 16:07:10 16:04:15 3
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 15:23:51 8:16:41 8:15:11 4
Total 20.05.2017 15:23:51 24:23:51 24:19:26 1
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9970

Seilbakgrunn
2011: Seilmakeren Doublehanded - Fullført
2013: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 5
2014: Askøy Shorthanded Race - Nr. 3
2015: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 5

Kjell Ove Bruås

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 0,9970

Seilbakgrunn
2014: Askøy Shorthanded Race - Nr. 3
2015: Seilmakeren Doublehanded - Nr. 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 03:07:10 16:07:10 16:04:15 3
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 15:23:51 8:16:41 8:15:11 4
Total 20.05.2017 15:23:51 24:23:51 24:19:26 1

Skipper: Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
Kjell Ove Bruås (Bergens Seilforening)
DEHLER 38 24:23:51 24:19:27 OK
2 NOR-12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0260

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 01:54:46 14:54:46 15:18:01 2
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 14:45:50 8:51:04 9:04:52 9
Total 20.05.2017 14:45:50 23:45:50 24:22:53 2
Winocean

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0260

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 01:54:46 14:54:46 15:18:01 2
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 14:45:50 8:51:04 9:04:52 9
Total 20.05.2017 14:45:50 23:45:50 24:22:53 2

Skipper: Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening)
Carl Johan Wickmann (Bergens Seilforening)
First 40.7 23:45:50 24:22:54 OK
3 NOR-152

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,000

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 03:12:19 16:12:19 16:12:19 4
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 15:40:21 8:28:02 8:28:02 6
Total 20.05.2017 15:40:21 24:40:21 24:40:21 3
Zefyr-3

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,000

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 1,000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 03:12:19 16:12:19 16:12:19 4
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 15:40:21 8:28:02 8:28:02 6
Total 20.05.2017 15:40:21 24:40:21 24:40:21 3

Skipper: Petter Sørhaug (Askøy Seilforening)
Stian Soltvedt (Askøy Seilforening)
X-35 OD 24:40:21 24:40:21 OK
4 NOR-5690

Sigurd Utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0080

Bjørn Eilertsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:36:24 18:36:24 18:45:19 6
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 16:50:11 7:13:47 7:17:15 1
Total 20.05.2017 16:50:11 25:50:11 26:02:34 4
Amelia

Sigurd Utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0080

Bjørn Eilertsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:36:24 18:36:24 18:45:19 6
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 16:50:11 7:13:47 7:17:15 1
Total 20.05.2017 16:50:11 25:50:11 26:02:34 4

Skipper: Sigurd Utbjoe (Stord Seilforening)
Bjørn Eilertsen (Stord Seilforening)
Luffe 44 25:50:11 26:02:35 OK
5 NOR-12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,124

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 00:00:06 13:00:06 14:36:49 1
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 14:34:08 10:34:02 11:52:39 10
Total 20.05.2017 14:34:08 23:34:08 26:29:28 5
Zorro

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,124

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 00:00:06 13:00:06 14:36:49 1
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 14:34:08 10:34:02 11:52:39 10
Total 20.05.2017 14:34:08 23:34:08 26:29:28 5

Skipper: Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening)
Per Haugen (Oppegård Seilforening)
Swan 45 23:34:08 26:29:29 OK
6 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0260

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:44:17 18:44:17 19:13:30 8
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:25:42 7:41:25 7:53:24 2
Total 20.05.2017 17:25:42 26:25:42 27:06:54 6
Amaryllis

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0260

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:44:17 18:44:17 19:13:30 8
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:25:42 7:41:25 7:53:24 2
Total 20.05.2017 17:25:42 26:25:42 27:06:54 6

Skipper: Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
Stein Håvard Bergstad (Askøy Seilforening)
First 40.7 26:25:42 27:06:55 OK
7 NOR-12212

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,147

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,147
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 02:54:12 15:54:12 18:14:28 5
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 14:48:05 7:53:53 9:03:32 8
Total 20.05.2017 14:48:05 23:48:05 27:18:00 7
Rubberduck

Ole-Jørgen MIchelsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,147

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubberduck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
NOR Rating: NOR 1,147
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 02:54:12 15:54:12 18:14:28 5
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 14:48:05 7:53:53 9:03:32 8
Total 20.05.2017 14:48:05 23:48:05 27:18:00 7

Skipper: Ole-Jørgen MIchelsen (Askøy Seilforening)
Morten Offerdal (Askøy Seilforening)
Express 40 23:48:05 27:18:00 OK
8 NOR-11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0230

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:34:12 18:34:12 18:59:49 7
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:50:36 8:16:24 8:27:49 5
Total 20.05.2017 17:50:36 26:50:36 27:27:38 8
Frøken Smilla

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0230

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0230
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:34:12 18:34:12 18:59:49 7
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:50:36 8:16:24 8:27:49 5
Total 20.05.2017 17:50:36 26:50:36 27:27:38 8

Skipper: Morten Fotland (Bergens Seilforening)
Stein Arne Kvåle (Nordhordland Seilforening)
First 40.7 26:50:36 27:27:38 OK
9 NOR-12130

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,057

Henrik julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:35:49 18:35:49 19:39:25 9
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:09:14 7:33:25 7:59:15 3
Total 20.05.2017 17:09:14 26:09:14 27:38:40 9
Chablis

Ole-Eirik Lerøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,057

Henrik julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:35:49 18:35:49 19:39:25 9
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:09:14 7:33:25 7:59:15 3
Total 20.05.2017 17:09:14 26:09:14 27:38:40 9

Skipper: Ole-Eirik Lerøy (Askøy Seilforening)
Henrik julius Nilsen (Bergens Seilforening)
First 44.7 26:09:14 27:38:40 OK
10 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0690

Seilbakgrunn
Seilt siden år 2000.
Banner 28.
First 44.7.
Blant annet 1000 mil D.h.race 2 ganger.

Robert Dale

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:37:49 18:37:49 19:54:56 10
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:35:18 7:57:29 8:30:25 7
Total 20.05.2017 17:35:18 26:35:18 28:25:21 10
Farvide

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0690

Seilbakgrunn
Seilt siden år 2000.
Banner 28.
First 44.7.
Blant annet 1000 mil D.h.race 2 ganger.

Robert Dale

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Garpaskjærskaien 20.05.2017 05:37:49 18:37:49 19:54:56 10
Garpaskjærskaien - Mål 20.05.2017 17:35:18 7:57:29 8:30:25 7
Total 20.05.2017 17:35:18 26:35:18 28:25:21 10

Skipper: Arvid Høgelid (Milde Båtlag)
Robert Dale (Milde Båtlag)
First 44.7 26:35:18 28:25:22 OK
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-22 16:05:51Cache read