Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Startliste

Race 5: Nor Rating Starttid: 06.05.2017 00:02:00 Startflagg: D Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening
NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening
NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening

Race 4: Nor Rating Starttid: 06.05.2017 00:03:00 Startflagg: D Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening
NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening
NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening

Race 1: Nor Rating Starttid: 06.05.2017 00:04:00 Startflagg: D Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening
NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening
NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening

Race 2: Nor Rating Starttid: 06.05.2017 00:04:00 Startflagg: D Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening
NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening
NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening

Race 3: Nor Rating Starttid: 06.05.2017 00:04:00 Startflagg: D Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening
NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening
NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening

Race 1: Yngling Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: E Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
NOR-219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CUBITA

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Dirk Nolte Trondhjems Seilforening
NOR-411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening
NOR-407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Achim Gerstenberg Trondhjems Seilforening

Race 4: Yngling Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: E Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
NOR-219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CUBITA

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Dirk Nolte Trondhjems Seilforening
NOR-411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening
NOR-407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Achim Gerstenberg Trondhjems Seilforening

Race 1: Melges 24 Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Race 2: Yngling Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: E Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
NOR-219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CUBITA

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Dirk Nolte Trondhjems Seilforening
NOR-411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening
NOR-407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Achim Gerstenberg Trondhjems Seilforening

Race 3: Yngling Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: E Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
NOR-219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CUBITA

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Dirk Nolte Trondhjems Seilforening
NOR-411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening
NOR-407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Achim Gerstenberg Trondhjems Seilforening

Race 6: Melges 24 Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Race 3: Melges 24 Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Race 2: Melges 24 Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Race 4: Melges 24 Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Race 5: Melges 24 Starttid: 06.05.2017 16:15:27 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Race 7: Nor Rating Starttid: 07.05.2017 00:15:00 Startflagg: D Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening
NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening
NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening

Race 9: Nor Rating Starttid: 07.05.2017 00:15:00 Startflagg: D Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening
NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening
NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening

Race 6: Nor Rating Starttid: 07.05.2017 00:15:00 Startflagg: D Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening
NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening
NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening

Race 8: Nor Rating Starttid: 07.05.2017 00:15:00 Startflagg: D Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-5010

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
HERA

Mikael Viggen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Hera
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 5010
NOR Rating: NOR 0,8760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Total 06.05.2017 00:29:40 0:25:40 0:22:29 2
Comfortina 32 Mikael Viggen Trondhjems Seilforening
NOR-727

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MILES AHEAD

Runar Søråsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Miles Ahead
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 727
NOR Rating: NOR 0.922
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Runar Søråsen Trondhjems Seilforening
NOR-11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
NOR Rating: NOR 0,978
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
First 34.7 Paul Høiskar Trondhjems Seilforening
NOR-164

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
SHADOWFAX

Bård Fjeldaas

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: ShadowfaX
Båttype: X-35 One Design
Seilnummer: NOR 164
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
Total 06.05.2017 00:21:54 0:17:54 0:18:07 1
X-35 One Design Bård Fjeldaas Trondhjems Seilforening

Race 7: Yngling Starttid: 07.05.2017 15:01:06 Startflagg: E Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
NOR-219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CUBITA

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Dirk Nolte Trondhjems Seilforening
NOR-411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening
NOR-407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Achim Gerstenberg Trondhjems Seilforening

Race 8: Yngling Starttid: 07.05.2017 15:01:06 Startflagg: E Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
NOR-219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CUBITA

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Dirk Nolte Trondhjems Seilforening
NOR-411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening
NOR-407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Achim Gerstenberg Trondhjems Seilforening

Race 5: Yngling Starttid: 07.05.2017 15:01:06 Startflagg: E Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
NOR-219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CUBITA

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Dirk Nolte Trondhjems Seilforening
NOR-411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening
NOR-407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Achim Gerstenberg Trondhjems Seilforening

Race 6: Yngling Starttid: 07.05.2017 15:01:06 Startflagg: E Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-251

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BøLLA

Rimmert van der Kooij

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Bølla
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 251
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Rimmert van der Kooij Trondhjems Seilforening
NOR-219

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CUBITA

Dirk Nolte

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR

Sverre Andreassen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Cubita
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 219
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Dirk Nolte Trondhjems Seilforening
NOR-411

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
THOR

Kenneth Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR

Christoffer Buvik

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Thor
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 411
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Kenneth Buvik Trondhjems Seilforening
NOR-407

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TIGERGUTT

Achim Gerstenberg

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR

Christos Kalavrytinos

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 407
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Yngling Achim Gerstenberg Trondhjems Seilforening

Race 10: Melges 24 Starttid: 07.05.2017 15:01:06 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Race 7: Melges 24 Starttid: 07.05.2017 15:01:06 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Race 8: Melges 24 Starttid: 07.05.2017 15:01:06 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Race 9: Melges 24 Starttid: 07.05.2017 15:01:06 Startflagg: F Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-402

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUNACY

Carl-Erik Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 402
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Carl-Erik Kullmann Trondhjems Seilforening
NOR-418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Sigve Kjelstrup Trondhjems Seilforening
NOR-632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM STORMFOKK

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Team Stormfokk
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 632
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges 24 Ole-Aleksander Ottesen Trondhjems Seilforening
NOR-527

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
UNGEN

Lars Kåre Valla

Seilforening: Malvik og Stjørdal Seilforening
Båtnavn: Ungen
Båttype: Melges
Seilnummer: NOR 527
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Melges Lars Kåre Valla Malvik og Stjørdal Seilforening

Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-10 11:01:03Cache read