Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kort om RAN Eintype Regatta
Kartdiagram over baneområdet
NSFs lisensreglar
HSK Eintype KM-reglar 2013
Hordaland Seilkrets sitt Eintypeutval
Norgesranking 2013 Melges
Norges Cup 2013 for 2,4M
Invitasjon RAN Eintype Regatta
Seglingsprogram RAN Eintype Regatta
Invitasjon Klubbmesterskap T/H
Seglingsprogram Klubbmesterskap T/H
For deltagerne
Vegskildring
Hamneplan
Info om Ranheim
Påmelding overnatting Ranheim
Deltakarliste Overnatting Ranheim
Påmelding Seglarfest laurdag 28/9
Deltakarliste Seglarfest 28/9
For publikum
Medieomtale
Kontakt oss
Kontaktperson
Historie - tidligere regatta
Ran Eintype Regatta 2012
Bilete og film frå 2012
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
039
NOR 7106
Axel Sømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Anitra
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
NOR 7106
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:32:06
3:06:06
2:43:57
4
Total
28.09.2013 15:32:06
3:06:06
2:43:57
4
ANITRA
Axel Sømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Anitra
Båttype:
Maxi 999
Seilnummer:
NOR 7106
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:32:06
3:06:06
2:43:57
4
Total
28.09.2013 15:32:06
3:06:06
2:43:57
4
Axel Sømme
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Maxi 999
Måltall: 0,8810
NOR 221
Fredrik Karlsen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Asterix
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ASTERIX
Fredrik Karlsen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Asterix
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Karlsen
, Askøy Seilforening
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 105
Claus Gladyszak
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Batman
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 105
Lene Seim
Seilforening:
Båtnavn:
Batman
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BATMAN
Claus Gladyszak
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Batman
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 105
Lene Seim
Seilforening:
Båtnavn:
Batman
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Claus Gladyszak
, Askøy Seilforening
Lene Seim,
Petter Hermansen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 404
Karl Petter Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Bravo Zulu
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 404
Terje Sture
Seilforening:
Båtnavn:
Bravo Zulu
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BRAVO ZULU
Karl Petter Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Bravo Zulu
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 404
Terje Sture
Seilforening:
Båtnavn:
Bravo Zulu
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karl Petter Haugen
, Askøy Seilforening
Terje Sture,
Karl Emil Haugen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 754
Lars Henrik Hjellestad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
BS 1
Båttype:
Melges
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BS 1
Lars Henrik Hjellestad
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
BS 1
Båttype:
Melges
Seilnummer:
NOR 754
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Henrik Hjellestad
, Bergens Seilforening
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges
Måltall:
NOR 748
Marius Hamre Nordrik
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
BS2
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 748
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BS2
Marius Hamre Nordrik
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
BS2
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 748
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marius Hamre Nordrik
, Bergens Seilforening
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 294
Jan Inge Hellesmark
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Carrera
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 294
NN NN
Seilforening:
Båtnavn:
Carrera
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CARRERA
Jan Inge Hellesmark
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Carrera
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 294
NN NN
Seilforening:
Båtnavn:
Carrera
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 294
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Inge Hellesmark
, Seilforeningen 1928
NN NN,
NN NN,
NN NN,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 98
Tom Lauritz Haaland
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Gipsy
Båttype:
2.4 mR
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GIPSY
Tom Lauritz Haaland
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Gipsy
Båttype:
2.4 mR
Seilnummer:
NOR 98
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Lauritz Haaland
, Karmøy Seilforening
Klasse: 2.4 mR
Båttype: 2.4 mR
Måltall:
NOR 5763
Rolf Hermansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Hanna Marie
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 5763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
11
Total
DNC
11
HANNA MARIE
Rolf Hermansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Hanna Marie
Båttype:
Omega 34
Seilnummer:
NOR 5763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNC
11
Total
DNC
11
Rolf Hermansen
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Omega 34
Måltall: 0,9240
NOR 755
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
I don't know
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 755
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Båtnavn:
I don't know
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
I DON'T KNOW
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
I don't know
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 755
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Båtnavn:
I don't know
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl Edward Jansen
, Askøy Seilforening
Ida Kristine Jansen Vardøy,
Per Henning Theodor,
Kristoffer Jansen Vardøy,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 11240
Jan Fjeldsbø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jenny E
Båttype:
First 36,7
Seilnummer:
NOR 11240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:05:32
2:39:32
2:38:44
2
Total
28.09.2013 15:05:32
2:39:32
2:38:44
2
JENNY E
Jan Fjeldsbø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jenny E
Båttype:
First 36,7
Seilnummer:
NOR 11240
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:05:32
2:39:32
2:38:44
2
Total
28.09.2013 15:05:32
2:39:32
2:38:44
2
Jan Fjeldsbø
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: First 36,7
Måltall: 0,9950
NOR 13343
Bjørn Normann
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jølle
Båttype:
Dufour 34 performance
Seilnummer:
NOR 13343
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:21:07
2:55:07
2:48:06
5
Total
28.09.2013 15:21:07
2:55:07
2:48:06
5
JøLLE
Bjørn Normann
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Jølle
Båttype:
Dufour 34 performance
Seilnummer:
NOR 13343
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:21:07
2:55:07
2:48:06
5
Total
28.09.2013 15:21:07
2:55:07
2:48:06
5
Bjørn Normann
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Dufour 34 performance
Måltall: 0,9600
NOR 2620
Jan Erik Iversen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Kompis
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
NOR 2620
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:44:20
3:18:20
2:48:23
6
Total
28.09.2013 15:44:20
3:18:20
2:48:23
6
KOMPIS
Jan Erik Iversen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Kompis
Båttype:
Cumulus
Seilnummer:
NOR 2620
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:44:20
3:18:20
2:48:23
6
Total
28.09.2013 15:44:20
3:18:20
2:48:23
6
Jan Erik Iversen
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Cumulus
Måltall: 0,8490
NOR 138
Svein Andre Hol
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Kon Leaky
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 138
Eivind Mellingen
Seilforening:
Båtnavn:
Kon Leaky
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KON LEAKY
Svein Andre Hol
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Kon Leaky
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 138
Eivind Mellingen
Seilforening:
Båtnavn:
Kon Leaky
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Svein Andre Hol
, Askøy Seilforening
Eivind Mellingen,
Fabian Bruvik,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR 13574
BÅRD HENRIKSEN
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Marlin
Båttype:
Bavaria 31
Seilnummer:
NOR 13574
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
DNF
11
MARLIN
BÅRD HENRIKSEN
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Marlin
Båttype:
Bavaria 31
Seilnummer:
NOR 13574
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
DNF
11
BÅRD HENRIKSEN
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Bavaria 31
Måltall: 0,8480
NOR 7315
HÅKON MAGNE FJÆREIDE
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Marta
Båttype:
Scanmar 345
Seilnummer:
NOR 7315
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:48:21
3:22:21
2:56:51
7
Total
28.09.2013 15:48:21
3:22:21
2:56:51
7
MARTA
HÅKON MAGNE FJÆREIDE
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Marta
Båttype:
Scanmar 345
Seilnummer:
NOR 7315
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:48:21
3:22:21
2:56:51
7
Total
28.09.2013 15:48:21
3:22:21
2:56:51
7
HÅKON MAGNE FJÆREIDE
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Scanmar 345
Måltall: 0,8740
NOR 338
Oddvard Myrnes
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Mas
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 338
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MAS
Oddvard Myrnes
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Mas
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 338
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oddvard Myrnes
, Stavanger Seilforening
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 12128
Hans Petter Helgesen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Matilde
Båttype:
Maxi84
Seilnummer:
NOR 12128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 16:08:07
3:42:07
3:00:21
9
Total
28.09.2013 16:08:07
3:42:07
3:00:21
9
MATILDE
Hans Petter Helgesen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Matilde
Båttype:
Maxi84
Seilnummer:
NOR 12128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 16:08:07
3:42:07
3:00:21
9
Total
28.09.2013 16:08:07
3:42:07
3:00:21
9
Hans Petter Helgesen
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Maxi84
Måltall: 0,8120
NOR 128
TROND ATLE HUTH
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Melissa
Båttype:
Norlin MK3
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MELISSA
TROND ATLE HUTH
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Melissa
Båttype:
Norlin MK3
Seilnummer:
NOR 128
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TROND ATLE HUTH
, Seilforeningen 1928
Klasse: 2.4 mR
Båttype: Norlin MK3
Måltall:
NOR 125
Bjørn ole Gullichsen-Larsen
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Micro Midas II
Båttype:
Norlin mk 3
Seilnummer:
NOR 125
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MICRO MIDAS II
Bjørn ole Gullichsen-Larsen
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Micro Midas II
Båttype:
Norlin mk 3
Seilnummer:
NOR 125
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn ole Gullichsen-Larsen
, Karmøy Seilforening
Klasse: 2.4 mR
Båttype: Norlin mk 3
Måltall:
NOR 217
Rannveig Strømsnes
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NN
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 217
Silje Christine Fløysand
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 217
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Rannveig Strømsnes
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NN
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 217
Silje Christine Fløysand
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 217
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rannveig Strømsnes
, Bergens Seilforening
Silje Christine Fløysand,
Trine-Lise Isager,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
NOR ukjent
Øyvind Hodne
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
NN
Båttype:
Knarr Variant
Seilnummer:
NOR ukjent
Birgitte Furevik
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Båttype:
Knarr Variant
Seilnummer:
NOR ukjent
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
DNF
11
NN
Øyvind Hodne
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
NN
Båttype:
Knarr Variant
Seilnummer:
NOR ukjent
Birgitte Furevik
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Båttype:
Knarr Variant
Seilnummer:
NOR ukjent
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
DNF
11
Total
DNF
11
Øyvind Hodne
, Ran Seilforening
Birgitte Furevik,
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Knarr Variant
Måltall: 0,8250
NED 193
Daniel Baquero
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
NN
Båttype:
F18
Seilnummer:
NED 193
Kim Henriksen
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Båttype:
F18
Seilnummer:
NED 193
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NN
Daniel Baquero
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
NN
Båttype:
F18
Seilnummer:
NED 193
Kim Henriksen
Seilforening:
Båtnavn:
NN
Båttype:
F18
Seilnummer:
NED 193
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Baquero
, Milde Båtlag
Kim Henriksen,
Klasse: Formula 18
Båttype: F18
Måltall:
NOR 254
Torstein Hellebust
Seilforening:
Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
NOR 254
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 254
Lasse Åsbø
Seilforening:
Båtnavn:
NOR 254
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NOR 254
Torstein Hellebust
Seilforening:
Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
NOR 254
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 254
Lasse Åsbø
Seilforening:
Båtnavn:
NOR 254
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Torstein Hellebust
, Sjøkrigsskolen Seilforening
Lasse Åsbø,
Jørund Sildnes,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
SWE 693
Steffen Bertelsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Party Expressen
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
SWE 693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
PARTY EXPRESSEN
Steffen Bertelsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Party Expressen
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
SWE 693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Steffen Bertelsen
, Ran Seilforening
Klasse: Express
Båttype: Albin Express
Måltall:
NOR 799
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 799
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Party Girl
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PARTY GIRL
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Båtnavn:
Party Girl
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 799
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Båtnavn:
Party Girl
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Altern Wathne
, Haugesund Seilforening
Jørgen Altern Wathne,
Sindre Alvestad,
Erling Holler,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 12408
Amund Nordland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Pedro
Båttype:
Hanse 370e
Seilnummer:
NOR 12408
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:41:32
3:15:32
3:15:08
10
Total
28.09.2013 15:41:32
3:15:32
3:15:08
10
PEDRO
Amund Nordland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Pedro
Båttype:
Hanse 370e
Seilnummer:
NOR 12408
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:41:32
3:15:32
3:15:08
10
Total
28.09.2013 15:41:32
3:15:32
3:15:08
10
Amund Nordland
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Hanse 370e
Måltall: 0,9980
NOR 116
Bjørn Forshei
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Pene Helene
Båttype:
Norlin Mk.3
Seilnummer:
NOR 116
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PENE HELENE
Bjørn Forshei
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Pene Helene
Båttype:
Norlin Mk.3
Seilnummer:
NOR 116
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Forshei
, Seilforeningen 1928
Klasse: 2.4 mR
Båttype: Norlin Mk.3
Måltall:
NOR 745
Eivind Wiik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Pyxis Nautica
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 745
Erling Wiik
Seilforening:
Båtnavn:
Pyxis Nautica
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PYXIS NAUTICA
Eivind Wiik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Pyxis Nautica
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 745
Erling Wiik
Seilforening:
Båtnavn:
Pyxis Nautica
Båttype:
Melges 24
Seilnummer:
NOR 745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eivind Wiik
, Askøy Seilforening
Erling Wiik,
August Austefjord,
Mikkel Berger,
Ingrid Nordaas,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 10272
Svein Holmefjord
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Regina II
Båttype:
First 36,7
Seilnummer:
NOR 10272
Mads Mads Bolstad
Seilforening:
Båtnavn:
Regina II
Båttype:
First 36,7
Seilnummer:
NOR 10272
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:09:01
2:43:01
2:42:12
3
Total
28.09.2013 15:09:01
2:43:01
2:42:12
3
REGINA II
Svein Holmefjord
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Regina II
Båttype:
First 36,7
Seilnummer:
NOR 10272
Mads Mads Bolstad
Seilforening:
Båtnavn:
Regina II
Båttype:
First 36,7
Seilnummer:
NOR 10272
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:09:01
2:43:01
2:42:12
3
Total
28.09.2013 15:09:01
2:43:01
2:42:12
3
Svein Holmefjord
, Ran Seilforening
Mads Mads Bolstad,
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: First 36,7
Måltall: 0,9950
NOR 693
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
salt 3
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
SALT 3
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
salt 3
Båttype:
Albin Express
Seilnummer:
NOR 693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leif Kristian Garvik
, Ran Seilforening
Klasse: Express
Båttype: Albin Express
Måltall:
NOR 115
Ola Herje
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi IX
Båttype:
2.4mR
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SIGGI IX
Ola Herje
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Siggi IX
Båttype:
2.4mR
Seilnummer:
NOR 115
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ola Herje
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
Båttype: 2.4mR
Måltall:
NOR 11168
Toril Haugsdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Silius
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11168
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:02:25
2:36:25
2:36:25
1
Total
28.09.2013 15:02:25
2:36:25
2:36:25
1
SILIUS
Toril Haugsdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Silius
Båttype:
Elan 37
Seilnummer:
NOR 11168
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:02:25
2:36:25
2:36:25
1
Total
28.09.2013 15:02:25
2:36:25
2:36:25
1
Toril Haugsdal
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: Elan 37
Måltall: 1,0000
NOR 118
Pål Kragset
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sjøblomsten
Båttype:
2.4mR
Seilnummer:
NOR 118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SJøBLOMSTEN
Pål Kragset
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Båtnavn:
Sjøblomsten
Båttype:
2.4mR
Seilnummer:
NOR 118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pål Kragset
, Ålesunds Seilforening
Klasse: 2.4 mR
Båttype: 2.4mR
Måltall:
NOR 9666
Børre Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Spin Off
Båttype:
B?teau First 31.7
Seilnummer:
NOR 9666
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:36:45
3:10:45
2:57:23
8
Total
28.09.2013 15:36:45
3:10:45
2:57:23
8
SPIN OFF
Børre Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Spin Off
Båttype:
B?teau First 31.7
Seilnummer:
NOR 9666
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
28.09.2013 15:36:45
3:10:45
2:57:23
8
Total
28.09.2013 15:36:45
3:10:45
2:57:23
8
Børre Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap
Båttype: B?teau First 31.7
Måltall: 0,9300
NOR 129
Ronny Tollaksen
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Sweet`D`Sign
Båttype:
Norlin MK III
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SWEET`D`SIGN
Ronny Tollaksen
Seilforening:
Karmøy Seilforening
Båtnavn:
Sweet`D`Sign
Båttype:
Norlin MK III
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ronny Tollaksen
, Karmøy Seilforening
Klasse: 2.4 mR
Båttype: Norlin MK III
Måltall:
NOR 369
Chris Skogen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Team Guffen
Båttype:
yngling
Seilnummer:
NOR 369
Rikke Thorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Team Guffen
Båttype:
yngling
Seilnummer:
NOR 369
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TEAM GUFFEN
Chris Skogen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Team Guffen
Båttype:
yngling
Seilnummer:
NOR 369
Rikke Thorsen
Seilforening:
Båtnavn:
Team Guffen
Båttype:
yngling
Seilnummer:
NOR 369
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Chris Skogen
, Askøy Seilforening
Rikke Thorsen,
Per Ivar Thorsen,
Klasse: Yngling
Båttype: yngling
Måltall:
SWE 41
Trond Aarø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Untitled 1
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
SWE 41
Helge Holmbek
Seilforening:
Båtnavn:
Untitled 1
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
SWE 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
UNTITLED 1
Trond Aarø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Untitled 1
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
SWE 41
Helge Holmbek
Seilforening:
Båtnavn:
Untitled 1
Båttype:
Formula 18
Seilnummer:
SWE 41
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Aarø
, Ran Seilforening
Helge Holmbek,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:
NOR 25
Erik Tjølsen
Seilforening:
Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Y02
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 25
Lasse Fornes
Seilforening:
Båtnavn:
Y02
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Y02
Erik Tjølsen
Seilforening:
Sjøkrigsskolen Seilforening
Båtnavn:
Y02
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 25
Lasse Fornes
Seilforening:
Båtnavn:
Y02
Båttype:
Yngling
Seilnummer:
NOR 25
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Tjølsen
, Sjøkrigsskolen Seilforening
Lasse Fornes,
Øyvind Nilsen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:
Last ned CSV fil