Klasse: 2.4 mR |
NOR 125
Bjørn ole Gullichsen-Larsen
Seilforening: Karmøy Seilforening Båtnavn: Micro Midas II Båttype: Norlin mk 3 Seilnummer: NOR 125
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Micro Midas II
Bjørn ole Gullichsen-Larsen
Seilforening: Karmøy Seilforening Båtnavn: Micro Midas II Båttype: Norlin mk 3 Seilnummer: NOR 125
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Norlin mk 3 |
Bjørn ole Gullichsen-Larsen |
Karmøy Seilforening |
NOR 98
Tom Lauritz Haaland
Seilforening: Karmøy Seilforening Båtnavn: Gipsy Båttype: 2.4 mR Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gipsy
Tom Lauritz Haaland
Seilforening: Karmøy Seilforening Båtnavn: Gipsy Båttype: 2.4 mR Seilnummer: NOR 98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
2.4 mR |
Tom Lauritz Haaland |
Karmøy Seilforening |
NOR 116
Bjørn Forshei
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Pene Helene Båttype: Norlin Mk.3 Seilnummer: NOR 116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pene Helene
Bjørn Forshei
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Pene Helene Båttype: Norlin Mk.3 Seilnummer: NOR 116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Norlin Mk.3 |
Bjørn Forshei |
Seilforeningen 1928 |
NOR 128
TROND ATLE HUTH
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Melissa Båttype: Norlin MK3 Seilnummer: NOR 128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melissa
TROND ATLE HUTH
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Melissa Båttype: Norlin MK3 Seilnummer: NOR 128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Norlin MK3 |
TROND ATLE HUTH |
Seilforeningen 1928 |
NOR 115
Ola Herje
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: Siggi IX Båttype: 2.4mR Seilnummer: NOR 115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Siggi IX
Ola Herje
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: Siggi IX Båttype: 2.4mR Seilnummer: NOR 115
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
2.4mR |
Ola Herje |
Ålesunds Seilforening |
NOR 129
Ronny Tollaksen
Seilforening: Karmøy Seilforening Båtnavn: Sweet`D`Sign Båttype: Norlin MK III Seilnummer: NOR 129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sweet`D`Sign
Ronny Tollaksen
Seilforening: Karmøy Seilforening Båtnavn: Sweet`D`Sign Båttype: Norlin MK III Seilnummer: NOR 129
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Norlin MK III |
Ronny Tollaksen |
Karmøy Seilforening |
NOR 118
Pål Kragset
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: Sjøblomsten Båttype: 2.4mR Seilnummer: NOR 118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sjøblomsten
Pål Kragset
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: Sjøblomsten Båttype: 2.4mR Seilnummer: NOR 118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
2.4mR |
Pål Kragset |
Ålesunds Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Express |
NOR 693
Leif Kristian Garvik
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: salt 3 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
salt 3
Leif Kristian Garvik
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: salt 3 Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Leif Kristian Garvik |
Ran Seilforening |
SWE 693
Steffen Bertelsen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Party Expressen Båttype: Albin Express Seilnummer: SWE 693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Party Expressen
Steffen Bertelsen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Party Expressen Båttype: Albin Express Seilnummer: SWE 693
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Steffen Bertelsen |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Formula 18 |
SWE 41
Trond Aarø
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Untitled 1 Båttype: Formula 18 Seilnummer: SWE 41
|
|
Helge Holmbek
Seilforening: Båtnavn: Untitled 1 Båttype: Formula 18 Seilnummer: SWE 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Untitled 1
Trond Aarø
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Untitled 1 Båttype: Formula 18 Seilnummer: SWE 41
|
|
Helge Holmbek
Seilforening: Båtnavn: Untitled 1 Båttype: Formula 18 Seilnummer: SWE 41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Formula 18 |
Trond Aarø |
Ran Seilforening |
NED 193
Daniel Baquero
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: NN Båttype: F18 Seilnummer: NED 193
|
|
Kim Henriksen
Seilforening: Båtnavn: NN Båttype: F18 Seilnummer: NED 193
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NN
Daniel Baquero
Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: NN Båttype: F18 Seilnummer: NED 193
|
|
Kim Henriksen
Seilforening: Båtnavn: NN Båttype: F18 Seilnummer: NED 193
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
F18 |
Daniel Baquero |
Milde Båtlag |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Melges 24 |
NOR 799
Jens Altern Wathne
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: Party Girl Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 799
|
|
Jørgen Altern Wathne
Seilforening: Båtnavn: Party Girl Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 799
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Party Girl
Jens Altern Wathne
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: Party Girl Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 799
|
|
Jørgen Altern Wathne
Seilforening: Båtnavn: Party Girl Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 799
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Jens Altern Wathne |
Haugesund Seilforening |
NOR 745
Eivind Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Pyxis Nautica Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 745
|
|
Erling Wiik
Seilforening: Båtnavn: Pyxis Nautica Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pyxis Nautica
Eivind Wiik
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Pyxis Nautica Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 745
|
|
Erling Wiik
Seilforening: Båtnavn: Pyxis Nautica Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Eivind Wiik |
Askøy Seilforening |
NOR 294
Jan Inge Hellesmark
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Carrera Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 294
|
|
NN NN
Seilforening: Båtnavn: Carrera Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 294
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carrera
Jan Inge Hellesmark
Seilforening: Seilforeningen 1928 Båtnavn: Carrera Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 294
|
|
NN NN
Seilforening: Båtnavn: Carrera Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 294
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Jan Inge Hellesmark |
Seilforeningen 1928 |
NOR 754
Lars Henrik Hjellestad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: BS 1 Båttype: Melges Seilnummer: NOR 754
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BS 1
Lars Henrik Hjellestad
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: BS 1 Båttype: Melges Seilnummer: NOR 754
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges |
Lars Henrik Hjellestad |
Bergens Seilforening |
NOR 755
Carl Edward Jansen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: I don't know Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 755
|
|
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening: Båtnavn: I don't know Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
I don't know
Carl Edward Jansen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: I don't know Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 755
|
|
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening: Båtnavn: I don't know Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 755
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Carl Edward Jansen |
Askøy Seilforening |
NOR 748
Marius Hamre Nordrik
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: BS2 Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BS2
Marius Hamre Nordrik
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: BS2 Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 748
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Marius Hamre Nordrik |
Bergens Seilforening |
NOR 338
Oddvard Myrnes
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Mas Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 338
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mas
Oddvard Myrnes
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Mas Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 338
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melges 24 |
Oddvard Myrnes |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Tur & Hav - RAN T/H Klubbmesterskap |
NOR 9666
Børre Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Spin Off Båttype: B?teau First 31.7 Seilnummer: NOR 9666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:36:45 |
3:10:45 |
2:57:23 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Spin Off
Børre Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Spin Off Båttype: B?teau First 31.7 Seilnummer: NOR 9666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:36:45 |
3:10:45 |
2:57:23 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
B?teau First 31.7 |
Børre Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 11168
Toril Haugsdal
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Silius Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11168
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:02:25 |
2:36:25 |
2:36:25 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Silius
Toril Haugsdal
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Silius Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11168
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:02:25 |
2:36:25 |
2:36:25 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 37 |
Toril Haugsdal |
Ran Seilforening |
NOR 13343
Bjørn Normann
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Jølle Båttype: Dufour 34 performance Seilnummer: NOR 13343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:21:07 |
2:55:07 |
2:48:06 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jølle
Bjørn Normann
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Jølle Båttype: Dufour 34 performance Seilnummer: NOR 13343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:21:07 |
2:55:07 |
2:48:06 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dufour 34 performance |
Bjørn Normann |
Ran Seilforening |
NOR 7315
HÅKON MAGNE FJÆREIDE
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Marta Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:48:21 |
3:22:21 |
2:56:51 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marta
HÅKON MAGNE FJÆREIDE
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Marta Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:48:21 |
3:22:21 |
2:56:51 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 345 |
HÅKON MAGNE FJÆREIDE |
Ran Seilforening |
NOR 5763
Rolf Hermansen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Hanna Marie Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 5763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Marie
Rolf Hermansen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Hanna Marie Båttype: Omega 34 Seilnummer: NOR 5763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Omega 34 |
Rolf Hermansen |
Ran Seilforening |
NOR 7106
Axel Sømme
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Anitra Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 7106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:32:06 |
3:06:06 |
2:43:57 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anitra
Axel Sømme
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Anitra Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 7106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:32:06 |
3:06:06 |
2:43:57 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi 999 |
Axel Sømme |
Ran Seilforening |
NOR ukjent
Øyvind Hodne
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: NN Båttype: Knarr Variant Seilnummer: NOR ukjent
|
|
Birgitte Furevik
Seilforening: Båtnavn: NN Båttype: Knarr Variant Seilnummer: NOR ukjent
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NN
Øyvind Hodne
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: NN Båttype: Knarr Variant Seilnummer: NOR ukjent
|
|
Birgitte Furevik
Seilforening: Båtnavn: NN Båttype: Knarr Variant Seilnummer: NOR ukjent
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knarr Variant |
Øyvind Hodne |
Ran Seilforening |
NOR 10272
Svein Holmefjord
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Regina II Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10272
|
|
Mads Mads Bolstad
Seilforening: Båtnavn: Regina II Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10272
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:09:01 |
2:43:01 |
2:42:12 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Regina II
Svein Holmefjord
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Regina II Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10272
|
|
Mads Mads Bolstad
Seilforening: Båtnavn: Regina II Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 10272
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:09:01 |
2:43:01 |
2:42:12 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36,7 |
Svein Holmefjord |
Ran Seilforening |
NOR 13574
BÅRD HENRIKSEN
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Marlin Båttype: Bavaria 31 Seilnummer: NOR 13574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marlin
BÅRD HENRIKSEN
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Marlin Båttype: Bavaria 31 Seilnummer: NOR 13574
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 31 |
BÅRD HENRIKSEN |
Ran Seilforening |
NOR 12128
Hans Petter Helgesen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Matilde Båttype: Maxi84 Seilnummer: NOR 12128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 16:08:07 |
3:42:07 |
3:00:21 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Matilde
Hans Petter Helgesen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Matilde Båttype: Maxi84 Seilnummer: NOR 12128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 16:08:07 |
3:42:07 |
3:00:21 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maxi84 |
Hans Petter Helgesen |
Ran Seilforening |
NOR 12408
Amund Nordland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Pedro Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12408
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:41:32 |
3:15:32 |
3:15:08 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pedro
Amund Nordland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Pedro Båttype: Hanse 370e Seilnummer: NOR 12408
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:41:32 |
3:15:32 |
3:15:08 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 370e |
Amund Nordland |
Ran Seilforening |
NOR 11240
Jan Fjeldsbø
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Jenny E Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:05:32 |
2:39:32 |
2:38:44 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenny E
Jan Fjeldsbø
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Jenny E Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:05:32 |
2:39:32 |
2:38:44 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36,7 |
Jan Fjeldsbø |
Ran Seilforening |
NOR 2620
Jan Erik Iversen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Kompis Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 2620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:44:20 |
3:18:20 |
2:48:23 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kompis
Jan Erik Iversen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Kompis Båttype: Cumulus Seilnummer: NOR 2620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.09.2013 15:44:20 |
3:18:20 |
2:48:23 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cumulus |
Jan Erik Iversen |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Yngling |
NOR 105
Claus Gladyszak
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Batman Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 105
|
|
Lene Seim
Seilforening: Båtnavn: Batman Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Batman
Claus Gladyszak
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Batman Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 105
|
|
Lene Seim
Seilforening: Båtnavn: Batman Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Claus Gladyszak |
Askøy Seilforening |
NOR 138
Svein Andre Hol
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Kon Leaky Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 138
|
|
Eivind Mellingen
Seilforening: Båtnavn: Kon Leaky Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kon Leaky
Svein Andre Hol
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Kon Leaky Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 138
|
|
Eivind Mellingen
Seilforening: Båtnavn: Kon Leaky Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 138
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Svein Andre Hol |
Askøy Seilforening |
NOR 369
Chris Skogen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Team Guffen Båttype: yngling Seilnummer: NOR 369
|
|
Rikke Thorsen
Seilforening: Båtnavn: Team Guffen Båttype: yngling Seilnummer: NOR 369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Team Guffen
Chris Skogen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Team Guffen Båttype: yngling Seilnummer: NOR 369
|
|
Rikke Thorsen
Seilforening: Båtnavn: Team Guffen Båttype: yngling Seilnummer: NOR 369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
yngling |
Chris Skogen |
Askøy Seilforening |
NOR 404
Karl Petter Haugen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Bravo Zulu Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 404
|
|
Terje Sture
Seilforening: Båtnavn: Bravo Zulu Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bravo Zulu
Karl Petter Haugen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Bravo Zulu Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 404
|
|
Terje Sture
Seilforening: Båtnavn: Bravo Zulu Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Karl Petter Haugen |
Askøy Seilforening |
NOR 217
Rannveig Strømsnes
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: NN Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 217
|
|
Silje Christine Fløysand
Seilforening: Båtnavn: NN Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 217
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NN
Rannveig Strømsnes
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: NN Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 217
|
|
Silje Christine Fløysand
Seilforening: Båtnavn: NN Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 217
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Rannveig Strømsnes |
Bergens Seilforening |
NOR 221
Fredrik Karlsen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Asterix Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Asterix
Fredrik Karlsen
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Asterix Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Fredrik Karlsen |
Askøy Seilforening |
NOR 25
Erik Tjølsen
Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening Båtnavn: Y02 Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 25
|
|
Lasse Fornes
Seilforening: Båtnavn: Y02 Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Y02
Erik Tjølsen
Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening Båtnavn: Y02 Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 25
|
|
Lasse Fornes
Seilforening: Båtnavn: Y02 Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Erik Tjølsen |
Sjøkrigsskolen Seilforening |
NOR 254
Torstein Hellebust
Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening Båtnavn: NOR 254 Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 254
|
|
Lasse Åsbø
Seilforening: Båtnavn: NOR 254 Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
NOR 254
Torstein Hellebust
Seilforening: Sjøkrigsskolen Seilforening Båtnavn: NOR 254 Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 254
|
|
Lasse Åsbø
Seilforening: Båtnavn: NOR 254 Båttype: Yngling Seilnummer: NOR 254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yngling |
Torstein Hellebust |
Sjøkrigsskolen Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |