Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
kunngjøring
Askøy Seilforening inviterer til NC Tune-up for Optimist A Basic Teamracing for Optimist B og C
Egenerklæring hordacup
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
065
NOR 3828
Agnes Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Agnes Soltvedt
, Askøy Seilforening
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Basic Teamrace B og C optimist
NOR 3828
Agnes Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Agnes Soltvedt
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3663
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aslak Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3776
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Aslak Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 71
August Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 71
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
August Soltvedt
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3845
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3845
Didrik Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Didrik Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Nystad
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3885
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3885
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3826
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erland Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Basic Teamrace B og C optimist
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Tobias Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 0000
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett
NOR 3512
Iben Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3512
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Iben Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3384
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3384
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 2
Johannes Bjørsvik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johannes Bjørsvik
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 2
Johannes Bjørsvik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Bjørsvik
, Askøy Seilforening
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Basic Teamrace B og C optimist
NOR 3254
Jon Henrik De Boer
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jon Henrik De Boer
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 3577
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 61
Kathinka Mørner
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 61
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kathinka Mørner
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 203538
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 203538
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 10
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 10
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205714
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Malin Elvingdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 209762
Mats Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mats Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 130
Mikkel Løtveit
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikkel Løtveit
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett
NOR 0
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oliver Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Peter Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3778
Pia Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 3470
Sander Hendrikse
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3470
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sander Hendrikse
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3470
Sander Hendrikse
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3470
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sander Hendrikse
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 0000
Sindre Berven
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Berven
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 3364
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3364
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3364
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3364
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3875
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3875
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3875
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3875
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3539
Tom Gilbertson
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tom Gilbertson
, Askøy Seilforening
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Basic Teamrace B og C optimist
NOR 3539
Tom Gilbertson
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tom Gilbertson
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Basic Teamrace B og C optimist
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 000
Tuva Skjold-Rosenvinge
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tuva Skjold-Rosenvinge
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett
NOR 206864
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Victor Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
Last ned CSV fil