Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrSkipperForening
Klasse: Alle klasser (Åpent) - Basic Teamrace B og C optimist
NOR 3539

Tom Gilbertson

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tom Gilbertson Askøy Seilforening
NOR 3828

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Agnes Soltvedt Askøy Seilforening
NOR 3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR 3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erland Handegard Askøy Seilforening
NOR 2

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johannes Bjørsvik Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: Bic-brett
NOR 148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils-Henrik Lind Bergens Seilforening
NOR 90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Martin Hope Bergens Seilforening
NOR 130

Mikkel Løtveit

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mikkel Løtveit Åsane Seilforening
NOR 61

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kathinka Mørner Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 4
 
Klasse: Brett
NOR 000

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tuva Skjold-Rosenvinge Åsane Seilforening
NOR 0000

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 2
 
Klasse: Laser 4.7
NOR 209762

Mats Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209762
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mats Offerdal Ran Seilforening
NOR 203538

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 203538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Kristine Hjellestad Hjellestad Seilforening
NOR 209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Simen Guldberg Ran Seilforening
NOR 206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Celia Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Andreas Hjellestad Hella Hjellestad Seilforening
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: Laser Radial
NOR 206868

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206868
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erling Tobias Wiik Ran Seilforening
NOR 206866

Alexander Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206866
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR 206864

Victor Dahl Høgheim

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Victor Dahl Høgheim Ran Seilforening
NOR 208685

Einar Nystad

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 208685
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Einar Nystad Ran Seilforening
NOR 205714

Malin Elvingdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 205714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Malin Elvingdal Ran Seilforening
NOR 206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Inger Margrethe Vabø Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: Optimist - NC Tune Up A-optimist
NOR 3364

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR 3776

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Aslak Iveland Haugesund Seilforening
NOR 3845

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Didrik Jelstad Åsane Seilforening
NOR 3875

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tobias Sandmo Birkeland Ran Seilforening
NOR 3885

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3885
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erik Karlsen Ran Seilforening
NOR 3470

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sander Hendrikse Haugesund Seilforening
NOR 3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR 3820

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik Ran Seilforening
NOR 3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mikal Tveita Åsane Seilforening
NOR 3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3663

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 12
 
Klasse: Optimist - Optimist A
NOR 3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Oscar Nøttingnes Skovly Ran Seilforening
NOR 3384

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3384
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Ingrid Wiik Ran Seilforening
NOR 3845

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Didrik Jelstad Åsane Seilforening
NOR 3776

Aslak Iveland

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Aslak Iveland Haugesund Seilforening
NOR 3750

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Albertine Lind Bergens Seilforening
NOR 3692

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3692
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mathilde Elise Lind Bergens Seilforening
NOR 3364

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sunniva Knudsen Ran Seilforening
NOR 3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mikal Tveita Åsane Seilforening
NOR 3875

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3875
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tobias Sandmo Birkeland Ran Seilforening
NOR 3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Peter Guldberg Ran Seilforening
NOR 3826

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erik Karlsen Ran Seilforening
NOR 3470

Sander Hendrikse

Seilforening: Haugesund Seilforening
Seilnummer: NOR 3470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sander Hendrikse Haugesund Seilforening
NOR 3820

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marius Bjelkarøy Westervik Ran Seilforening
NOR 3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Ina Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Alexander Valeur Børresen Ran Seilforening
NOR 3663

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3663
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arvid Elias Guddal Einan Bergens Seilforening
NOR 3577

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karoline Eirin Vabø Ran Seilforening
NOR 3461

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Andre Vabø Ran Seilforening
Deltagere i klassen: 18
 
Klasse: Optimist - Optimist B
NOR 3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Daniel Hjorth Askøy Seilforening
NOR 3539

Tom Gilbertson

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3539
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tom Gilbertson Askøy Seilforening
NOR 3828

Agnes Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3828
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Agnes Soltvedt Askøy Seilforening
NOR 3829

Tuva Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3829
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Tuva Handegard Askøy Seilforening
NOR 3522

Erland Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3522
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Erland Handegard Askøy Seilforening
NOR 71

August Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 71
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
August Soltvedt Askøy Seilforening
NOR 2

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Johannes Bjørsvik Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 7
 
Klasse: Optimist - Optimist C
NOR 3512

Iben Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Iben Offerdal Ran Seilforening
NOR 3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR 3778

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Pia Tveita Åsane Seilforening
NOR 10

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening
NOR 0000

Sindre Berven

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Sindre Berven Åsane Seilforening
NOR 0

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Oliver Mellingen Åsane Seilforening
Deltagere i klassen: 6
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 15:11:23Cache read