Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

BB11

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7
1 NOR-284

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284

Hanne L. Sondresen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BIRRA

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284

Hanne L. Sondresen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Birra
Seilnummer: NOR 284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn Nilsen (Brevik Seilforening
Hanne L. Sondresen (Brevik Seilforening))
11 3212127
2 NOR-232

Jørn Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232

Eivind Bergerud Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
EMMA

Jørn Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232

Eivind Bergerud Pettersen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Emma
Seilnummer: NOR 232
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jørn Pettersen (Brevik Seilforening
Eivind Bergerud Pettersen (Brevik Seilforening))
14 1421515
3 NOR-312

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312

Christian Botha

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HAFSø

Petter Mørland Pedersen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312

Christian Botha

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Hafsø
Seilnummer: NOR 312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Petter Mørland Pedersen (Arendals Seilforening
Christian Botha (Arendals Seilforening))
18 2365251
4 NOR-148

Pål Persen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148

Runar Borge

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
OLIVIA

Pål Persen

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148

Runar Borge

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Olivia
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Persen (Kragerø Seilforening
Runar Borge (Brevik Seilforening))
24 6146634
5 NOR-258

Sigurd Lunøe Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258

Sivert Møklegård Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ALBATROSS

Sigurd Lunøe Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258

Sivert Møklegård Pihl

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: ALBATROSS
Seilnummer: NOR 258
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sigurd Lunøe Pihl (Arendals Seilforening
Sivert Møklegård Pihl (Arendals Seilforening))
31 81137472
6 NOR-464

Herman Persen Fostvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464

Einar Pfeiffer

Seilforening:
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ROOKIE

Herman Persen Fostvedt

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464

Einar Pfeiffer

Seilforening:
Båtnavn: Rookie
Seilnummer: NOR 464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Herman Persen Fostvedt (Kragerø Seilforening
Einar Pfeiffer ())
35 4674968
7 NOR-326

Eivind Berg

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326

Tore Christensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FUS

Eivind Berg

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326

Tore Christensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: FUS
Seilnummer: NOR 326
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Eivind Berg (Arendals Seilforening
Tore Christensen (Arendals Seilforening))
44 16511310123
8 NOR-22

Erik Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22

Bjørn Johansson

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ADIEU DE ARENDAL

Erik Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22

Bjørn Johansson

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Adieu de Arendal
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Steller (Arendals Seilforening
Bjørn Johansson (Arendals Seilforening))
51 149591486
9 NOR-122

Halvor Poulsson

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122

Matz Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CONSTANTIA

Halvor Poulsson

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122

Matz Jenssen

Seilforening:
Båtnavn: Constantia
Seilnummer: NOR 122
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Halvor Poulsson (Kragerø Seilforening
Matz Jenssen ())
59 10791913416
10 NOR-280

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280

Knut Gaarder Rakvåg

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Dukan

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280

Knut Gaarder Rakvåg

Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Fredrik Dukan (Arendals Seilforening
Knut Gaarder Rakvåg ())
61 5141010121113
11 NOR-107

Arild de Lange Nilsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107

Bjarne Hiis

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JIPPI

Arild de Lange Nilsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107

Bjarne Hiis

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jippi
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arild de Lange Nilsen (Arendals Seilforening
Bjarne Hiis (Arendals Seilforening))
64 17888151510
12 NOR-305

Inge Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305

Emma Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SELMA 2

Inge Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305

Emma Roppen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Selma 2
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Inge Roppen (Arendals Seilforening
Emma Roppen (Arendals Seilforening))
69 2013151331411
13 NOR-3051

Anders Krogholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051

Linn Eve Krogholm

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HATARI

Anders Krogholm

Seilforening: Færder Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051

Linn Eve Krogholm

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Hatari
Seilnummer: NOR 3051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anders Krogholm (Færder Seilforening
Linn Eve Krogholm (Tønsberg Seilforening))
73 211617118912
14 NOR-18

Ola Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18

Lars Waleniussen-Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PLACEBO

Ola Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18

Lars Waleniussen-Aarseth

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Placebo
Seilnummer: NOR 18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ola Aarseth (Brevik Seilforening
Lars Waleniussen-Aarseth (Brevik Seilforening)
Fasting Lykseth ())
74 910121771921
15 NOR-5

Ivar A Hesseberg

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5

Jens Patrick Holmsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SIMA

Ivar A Hesseberg

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5

Jens Patrick Holmsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: SIMA
Seilnummer: NOR 5
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ivar A Hesseberg (Haugesund Seilforening
Jens Patrick Holmsen (Arendals Seilforening))
86 13121412171822
16 NOR-84

Aleksander Gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84

Oliver Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ONE MILLION

Aleksander Gauslaa

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84

Oliver Walker

Seilforening: Lillesand Seilforening
Båtnavn: One million
Seilnummer: NOR 84
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Aleksander Gauslaa (Lillesand Seilforening
Oliver Walker (Lillesand Seilforening))
87 1220131518229
17 NOR-44

Rune Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44

Eivind Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rune Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44

Eivind Speikland

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rune Speikland (Arendals Seilforening
Eivind Speikland (Arendals Seilforening))
92 151919DNF (30)111018
18 NOR-318

Bjørn Anders Sti

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318

Brit Maria Marcussen

Seilforening: Tvedestrand Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JALLA

Bjørn Anders Sti

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318

Brit Maria Marcussen

Seilforening: Tvedestrand Seilforening
Båtnavn: Jalla
Seilnummer: NOR 318
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn Anders Sti (Arendals Seilforening
Brit Maria Marcussen (Tvedestrand Seilforening)
Henning Weid (Arendals Seilforening))
102 11221816202515
19 NOR-92

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SNAKKES

Kristian Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92

Markus Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Snakkes
Seilnummer: NOR 92
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristian Vale (Arendals Seilforening
Markus Vale (Arendals Seilforening))
102 18212214161617
20 NOR-192

Are Haslund

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192

Mariann Trondal

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Are Haslund

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192

Mariann Trondal

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 192
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Are Haslund (Arendals Seilforening
Mariann Trondal (Arendals Seilforening))
104 24182018211314
21 NOR-297

Einar A Berg

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297

Michael Heger

Seilforening:
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
007

Einar A Berg

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297

Michael Heger

Seilforening:
Båtnavn: 007
Seilnummer: NOR 297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Einar A Berg (Horten Seilforening
Michael Heger ())
111 715DNF (30)DNC (30)191723
22 NOR-114

Jan Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114

Didrik Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
AURORA II

Jan Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114

Didrik Løschbrandt

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Aurora II
Seilnummer: NOR 114
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jan Løschbrandt (Arendals Seilforening
Didrik Løschbrandt (Arendals Seilforening)
Kjell Lunde (NN))
119 19171624222125
23 NOR-218

Kari Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218

Anne Kjøge

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Kari Steller

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218

Anne Kjøge

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 218
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kari Steller (Arendals Seilforening
Anne Kjøge (Arendals Seilforening))
126 23232120262019
24 SWE-13

René Olsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13

Geir Myhren

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ÄLVAN

René Olsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13

Geir Myhren

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Älvan
Seilnummer: SWE 13
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

René Olsen (Arendals Seilforening
Geir Myhren (Arendals Seilforening))
140 262423212323DNF (30)
25 NOR-108

Bent Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108

Gro Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bent Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108

Gro Vale

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bent Vale (Arendals Seilforening
Gro Vale (Arendals Seilforening))
141 22272425242620
26 NOR-10

Terri Jay

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10

Tore Ramstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PINK PANTHER

Terri Jay

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10

Tore Ramstad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Pink Panther
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Terri Jay (Arendals Seilforening
Tore Ramstad (Arendals Seilforening))
148 27262822252424
27 NOR-80

Erik Dunseth

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80

Tom Arvesen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BARRACUDA

Erik Dunseth

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80

Tom Arvesen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Barracuda
Seilnummer: NOR 80
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Dunseth (Arendals Seilforening
Tom Arvesen (Arendals Seilforening))
158 25252523DNC (30)DNC (30)DNC (30)
28 NOR-100

Frode Haaversen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Ruby
Seilnummer: NOR 100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RUBY

Frode Haaversen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Ruby
Seilnummer: NOR 100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Frode Haaversen (Arendals Seilforening)
161 28282726272726
29 NOR-15

Bjarne Augestad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15

Tom Bent Opsal Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Bjarne Augestad

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15

Tom Bent Opsal Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 15
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjarne Augestad (Arendals Seilforening
Tom Bent Opsal Nielsen ())
175 29RAF (30)26DNF (30)DNS (30)DNC (30)DNC (30)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-04 22:16:15Cache read