Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Doublehanded Fredag og Lørdag rating < 0,99

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng FredagLørdag
1 NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388

Geir Daleng

Seilforening:
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:43:22 2:38:22 2:35:49 2
Total 27.05.2016 20:43:22 2:38:22 2:35:49 2
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388

Geir Daleng

Seilforening:
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:43:22 2:38:22 2:35:49 2
Total 27.05.2016 20:43:22 2:38:22 2:35:49 2

Torgeir Sten Askvig (Asker Seilforening
Geir Daleng ())
J/109 5 23
2 NOR-2908

Sigbjørn Aarak

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908

Hans Petter Evensen

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:23:17 3:18:17 2:44:34 5
Total 27.05.2016 21:23:17 3:18:17 2:44:34 5
FELICITY

Sigbjørn Aarak

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908

Hans Petter Evensen

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Cumulus
Seilnummer: NOR 2908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:23:17 3:18:17 2:44:34 5
Total 27.05.2016 21:23:17 3:18:17 2:44:34 5

Sigbjørn Aarak (Asker Seilforening
Hans Petter Evensen ())
Cumulus 6 51
3 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:06:26 3:01:26 2:44:55 6
Total 27.05.2016 21:06:26 3:01:26 2:44:55 6
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:06:26 3:01:26 2:44:55 6
Total 27.05.2016 21:06:26 3:01:26 2:44:55 6

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860
Jan Sverre Reboli Paulsen ())
Pogo 8,50 8 62
4 NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645

Ole Kristian Kvissel

Seilforening:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:41:41 2:36:41 2:34:19 1
Total 27.05.2016 20:41:41 2:36:41 2:34:19 1
TROLLFJORD

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645

Ole Kristian Kvissel

Seilforening:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:41:41 2:36:41 2:34:19 1
Total 27.05.2016 20:41:41 2:36:41 2:34:19 1

Svein Arild Hildrum (Asker Seilforening
Ole Kristian Kvissel ())
Swedestar 370 11 110
5 NOR-11110

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:11:47 3:06:47 2:45:40 7
Total 27.05.2016 21:11:47 3:06:47 2:45:40 7
LUPONA

Wolfgang Eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:11:47 3:06:47 2:45:40 7
Total 27.05.2016 21:11:47 3:06:47 2:45:40 7

Wolfgang Eichstetter (Asker Seilforening
Gunnar Ebner ())
Kron 11 74
6 NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:48:16 2:43:16 2:41:08 4
Total 27.05.2016 20:48:16 2:43:16 2:41:08 4
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:48:16 2:43:16 2:41:08 4
Total 27.05.2016 20:48:16 2:43:16 2:41:08 4

Olav Mork Bjørnås (Nesodden Seilforening
Børre Søraas-Sæther ())
Elan 37 12 48
7 NOR-10083

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083

Harald Vegstein

Seilforening:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:05:30 3:00:30 2:48:13 9
Total 27.05.2016 21:05:30 3:00:30 2:48:13 9
LEKEN

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083

Harald Vegstein

Seilforening:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:05:30 3:00:30 2:48:13 9
Total 27.05.2016 21:05:30 3:00:30 2:48:13 9

Bjarne Birkeland (Bærum Seilforening
Harald Vegstein ())
J/92 15 96
8 NOR-13975

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975

Christine Walder,

Seilforening:
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:49:03 2:44:03 2:37:19 3
Total 27.05.2016 20:49:03 2:44:03 2:37:19 3
SPARKLING GIRL

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975

Christine Walder,

Seilforening:
Båtnavn: Sparkling girl
Båttype: Archambault 31
Seilnummer: NOR 13975
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:49:03 2:44:03 2:37:19 3
Total 27.05.2016 20:49:03 2:44:03 2:37:19 3

HARALD WALDER (Bærum Seilforening
Christine Walder, ())
Archambault 31 17 3DNF (14)
9 NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:14:55 3:09:55 2:53:35 10
Total 27.05.2016 21:14:55 3:09:55 2:53:35 10
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:14:55 3:09:55 2:53:35 10
Total 27.05.2016 21:14:55 3:09:55 2:53:35 10

Edvard Aspelund (Bundefjorden Seilforening
Vegard Aspelund ())
First 31.7 17 107
10 NOR-13573

Geir Melby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573

Jørn Husemoen

Seilforening:
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:02:34 2:57:34 2:46:54 8
Total 27.05.2016 21:02:34 2:57:34 2:46:54 8
AMARONE

Geir Melby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573

Jørn Husemoen

Seilforening:
Båtnavn: Amarone
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 13573
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:02:34 2:57:34 2:46:54 8
Total 27.05.2016 21:02:34 2:57:34 2:46:54 8

Geir Melby (Asker Seilforening
Jørn Husemoen ())
Elan 340 17 89
11 NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
ELDORADO

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Alf Magne Andersen (Nesodden Seilforening)
X-37 19 DNS (14)5
12 NOR-11605

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11605

Pia Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11605
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:15:18 3:10:18 2:56:47 11
Total 27.05.2016 21:15:18 3:10:18 2:56:47 11
SIRKUS

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11605

Pia Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Sirkus
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11605
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:15:18 3:10:18 2:56:47 11
Total 27.05.2016 21:15:18 3:10:18 2:56:47 11

Finn Thon (Bærum Seilforening
Pia Andersen ())
Bavaria 36 22 1111
13 NOR-4960

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mathilde
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4960

Eivind Hjermstad Sollerud

Seilforening:
Båtnavn: Mathilde
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12
MATHILDE

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mathilde
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4960

Eivind Hjermstad Sollerud

Seilforening:
Båtnavn: Mathilde
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 12

Morten Sollerud (Asker Seilforening
Eivind Hjermstad Sollerud ())
Albin Nova 28 DNS (14)DNS (14)

Doublehanded Fredag og Lørdag rating ≥ 0,99

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng FredagLørdag
1 NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639

Øyvind Rishoff

Seilforening:
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:32:16 2:17:16 2:24:57 1
Total 27.05.2016 20:32:16 2:17:16 2:24:57 1
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639

Øyvind Rishoff

Seilforening:
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:32:16 2:17:16 2:24:57 1
Total 27.05.2016 20:32:16 2:17:16 2:24:57 1

Elling Rishoff (Asker Seilforening
Øyvind Rishoff ())
First 40 4 13
2 NOR-160

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160

Carl Petter Simonsen

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:00:27 2:45:27 2:45:17 5
Total 27.05.2016 21:00:27 2:45:27 2:45:17 5
POINT 2 POINT

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160

Carl Petter Simonsen

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:00:27 2:45:27 2:45:17 5
Total 27.05.2016 21:00:27 2:45:27 2:45:17 5

Anders Larsson (Asker Seilforening
Carl Petter Simonsen ())
11 Meter 6 51
3 NOR-15333

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333

Rikke Viksjø

Seilforening:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:59:17 2:44:17 2:44:26 4
Total 27.05.2016 20:59:17 2:44:17 2:44:26 4
TOXIFIA

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333

Rikke Viksjø

Seilforening:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:59:17 2:44:17 2:44:26 4
Total 27.05.2016 20:59:17 2:44:17 2:44:26 4

Kai Viksjø (Bærum Seilforening
Rikke Viksjø ())
Xp 33 6 42
4 NOR-11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541

Frode Reppe Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:00:31 2:45:31 2:44:21 3
Total 27.05.2016 21:00:31 2:45:31 2:44:21 3
JJ FLASH

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541

Frode Reppe Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:00:31 2:45:31 2:44:21 3
Total 27.05.2016 21:00:31 2:45:31 2:44:21 3

Geir Inge Juriks (Kongelig Norsk Seilforening
Frode Reppe Sørensen ())
J/109 8 35
5 NOR-11796

Thomas Martinsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Roxy
Båttype: x-46
Seilnummer: NOR 11796

Jan Jansen

Seilforening:
Båtnavn: Roxy
Båttype: x-46
Seilnummer: NOR 11796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:40:22 2:25:22 2:37:08 2
Total 27.05.2016 20:40:22 2:25:22 2:37:08 2
ROXY

Thomas Martinsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Roxy
Båttype: x-46
Seilnummer: NOR 11796

Jan Jansen

Seilforening:
Båtnavn: Roxy
Båttype: x-46
Seilnummer: NOR 11796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:40:22 2:25:22 2:37:08 2
Total 27.05.2016 20:40:22 2:25:22 2:37:08 2

Thomas Martinsen (Asker Seilforening
Jan Jansen ())
x-46 9 27
6 NOR-14777

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:00:53 2:45:53 2:48:12 6
Total 27.05.2016 21:00:53 2:45:53 2:48:12 6
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:00:53 2:45:53 2:48:12 6
Total 27.05.2016 21:00:53 2:45:53 2:48:12 6

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening
Erling Moen Synnes ())
Elan 350 12 66
7 NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036

Anna Gregersson

Seilforening:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:59:39 2:44:39 2:56:00 9
Total 27.05.2016 20:59:39 2:44:39 2:56:00 9
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036

Anna Gregersson

Seilforening:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:59:39 2:44:39 2:56:00 9
Total 27.05.2016 20:59:39 2:44:39 2:56:00 9

Sigmund Andre Hertzberg (Bærum Seilforening
Anna Gregersson ())
Elan 400S 13 94
8 NOR-11565

Lasse Bjerkestrand

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: escape
Båttype: hanse 400
Seilnummer: NOR 11565

Sven Eskil Erlingsen

Seilforening:
Båtnavn: escape
Båttype: hanse 400
Seilnummer: NOR 11565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:06:00 2:51:00 2:53:33 8
Total 27.05.2016 21:06:00 2:51:00 2:53:33 8
ESCAPE

Lasse Bjerkestrand

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: escape
Båttype: hanse 400
Seilnummer: NOR 11565

Sven Eskil Erlingsen

Seilforening:
Båtnavn: escape
Båttype: hanse 400
Seilnummer: NOR 11565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:06:00 2:51:00 2:53:33 8
Total 27.05.2016 21:06:00 2:51:00 2:53:33 8

Lasse Bjerkestrand (Asker Seilforening
Sven Eskil Erlingsen ())
hanse 400 16 88
9 NOR-11201

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201

Eira Naustvik

Seilforening:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:57:59 2:42:59 2:49:39 7
Total 27.05.2016 20:57:59 2:42:59 2:49:39 7
ZOMBRERO2

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201

Eira Naustvik

Seilforening:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:57:59 2:42:59 2:49:39 7
Total 27.05.2016 20:57:59 2:42:59 2:49:39 7

Per Erik Johansen (Oppegård Seilforening
Eira Naustvik ())
K43 17 7DNF (10)

Doublehanded Fredag rating < 0,95

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Fredag
1 NOR-9282

Øyvind Degnes

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xred Dingo
Båttype: X-342
Seilnummer: NOR 9282

Line Katrin Rødseth

Seilforening:
Båtnavn: Xred Dingo
Båttype: X-342
Seilnummer: NOR 9282
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:48:29 2:48:29 2:36:00 1
Total 27.05.2016 20:48:29 2:48:29 2:36:00 1
XRED DINGO

Øyvind Degnes

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Xred Dingo
Båttype: X-342
Seilnummer: NOR 9282

Line Katrin Rødseth

Seilforening:
Båtnavn: Xred Dingo
Båttype: X-342
Seilnummer: NOR 9282
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:48:29 2:48:29 2:36:00 1
Total 27.05.2016 20:48:29 2:48:29 2:36:00 1

Øyvind Degnes (Nesodden Seilforening
Line Katrin Rødseth ())
X-342 2:48:29 2:36:00 1 1
2 NOR-493

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493

Morten Ring-Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:14:09 3:14:09 2:42:06 2
Total 27.05.2016 21:14:09 3:14:09 2:42:06 2
MANI TO

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493

Morten Ring-Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:14:09 3:14:09 2:42:06 2
Total 27.05.2016 21:14:09 3:14:09 2:42:06 2

Dag Tønder (Kongelig Norsk Seilforening
Morten Ring-Andersen ())
Albin Express 3:14:09 2:42:06 2 2
3 NOR-10071

Sergey Zaikov

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:53:11 2:53:11 2:42:26 3
Total 27.05.2016 20:53:11 2:53:11 2:42:26 3
DULCINEA

Sergey Zaikov

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:53:11 2:53:11 2:42:26 3
Total 27.05.2016 20:53:11 2:53:11 2:42:26 3

Sergey Zaikov (Asker Seilforening
Olga Zaikova ())
Jeanneau Sun Fast 37 2:53:11 2:42:16 3 3
4 NOR-14648

snorre strandrud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648

Eivind Aker

Seilforening:
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:00:10 3:00:10 2:45:01 4
Total 27.05.2016 21:00:10 3:00:10 2:45:01 4
VELA

snorre strandrud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648

Eivind Aker

Seilforening:
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:00:10 3:00:10 2:45:01 4
Total 27.05.2016 21:00:10 3:00:10 2:45:01 4

snorre strandrud (Asker Seilforening
Eivind Aker ())
First 31.7 3:00:10 2:44:40 4 4
5 NOR-11154

Tore Langballe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154

Ole Øyvind Lømo

Seilforening:
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:04:35 3:04:35 2:49:04 5
Total 27.05.2016 21:04:35 3:04:35 2:49:04 5
TERNA

Tore Langballe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154

Ole Øyvind Lømo

Seilforening:
Båtnavn: Terna
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:04:35 3:04:35 2:49:04 5
Total 27.05.2016 21:04:35 3:04:35 2:49:04 5

Tore Langballe (Asker Seilforening
Ole Øyvind Lømo ())
First 31.7 3:04:35 2:48:42 5 5
6 NOR-12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:05:40 3:05:40 2:49:41 6
Total 27.05.2016 21:05:40 3:05:40 2:49:41 6
FORTISSIMO

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:05:40 3:05:40 2:49:41 6
Total 27.05.2016 21:05:40 3:05:40 2:49:41 6

Emil Kjellesvik (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7 3:05:40 2:49:41 6 6
7 NOR-12512

Ketil Samuelsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512

Stine Lien

Seilforening:
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:02:54 3:02:54 2:51:11 7
Total 27.05.2016 21:02:54 3:02:54 2:51:11 7
ENDORFINE

Ketil Samuelsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512

Stine Lien

Seilforening:
Båtnavn: Endorfine
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:02:54 3:02:54 2:51:11 7
Total 27.05.2016 21:02:54 3:02:54 2:51:11 7

Ketil Samuelsen (Asker Seilforening
Stine Lien ())
Elan 340 3:02:54 2:51:11 7 7
8 NOR-10760

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Naomi
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760

Steinar Butterdal

Seilforening:
Båtnavn: Naomi
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:04:16 3:04:16 2:53:34 8
Total 27.05.2016 21:04:16 3:04:16 2:53:34 8
NAOMI

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Naomi
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760

Steinar Butterdal

Seilforening:
Båtnavn: Naomi
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:04:16 3:04:16 2:53:34 8
Total 27.05.2016 21:04:16 3:04:16 2:53:34 8

Ole Gunnar Tveiten (Asker Seilforening
Steinar Butterdal ())
Jeanneau Sun Fast 35 3:04:16 2:53:34 8 8
9 NOR-13638

Finn Kr Aamodt

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Eneste søster
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13638

Marianne Aamodt

Seilforening:
Båtnavn: Eneste søster
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13638
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:11:16 3:11:16 3:00:56 9
Total 27.05.2016 21:11:16 3:11:16 3:00:56 9
ENESTE SøSTER

Finn Kr Aamodt

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Eneste søster
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13638

Marianne Aamodt

Seilforening:
Båtnavn: Eneste søster
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13638
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:11:16 3:11:16 3:00:56 9
Total 27.05.2016 21:11:16 3:11:16 3:00:56 9

Finn Kr Aamodt (Ullern Seilforening
Marianne Aamodt ())
Hanse 350 3:11:16 3:00:56 9 9

Doublehanded Fredag rating ≥ 0,95

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Fredag
1 NOR-9299

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:36:50 2:26:50 2:29:55 1
Total 27.05.2016 20:36:50 2:26:50 2:29:55 1
OLISABETH

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:36:50 2:26:50 2:29:55 1
Total 27.05.2016 20:36:50 2:26:50 2:29:55 1

Svein Are Løtveit (Asker Seilforening)
Luffe 40MH 2:26:50 2:29:55 1 1
2 NOR-11655

Joachim Amland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655

Henrik Terjesen

Seilforening:
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:43:54 2:33:54 2:30:21 2
Total 27.05.2016 20:43:54 2:33:54 2:30:21 2
TIDIG 3

Joachim Amland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655

Henrik Terjesen

Seilforening:
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:43:54 2:33:54 2:30:21 2
Total 27.05.2016 20:43:54 2:33:54 2:30:21 2

Joachim Amland (Ullern Seilforening
Henrik Terjesen ())
Elan 37 2:33:54 2:30:21 2 2
3 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:41:39 2:31:39 2:35:08 3
Total 27.05.2016 20:41:39 2:31:39 2:35:08 3
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:41:39 2:31:39 2:35:08 3
Total 27.05.2016 20:41:39 2:31:39 2:35:08 3

Audun Gjøstein (Asker Seilforening
Tom Haugen ())
First 40.7 2:31:39 2:35:08 3 3
4 NOR-10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:46:26 2:36:26 2:35:48 4
Total 27.05.2016 20:46:26 2:36:26 2:35:48 4
BETTY BOOP

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:46:26 2:36:26 2:35:48 4
Total 27.05.2016 20:46:26 2:36:26 2:35:48 4

Morten Christensen (Skøyen Seilforening
Jarle Bjørn Hansen ())
Bavaria 35 Match 2:36:26 2:35:48 4 4
5 NOR-11172

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:36:22 2:26:22 2:38:22 5
Total 27.05.2016 20:36:22 2:26:22 2:38:22 5
GRåTASS

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:36:22 2:26:22 2:38:22 5
Total 27.05.2016 20:36:22 2:26:22 2:38:22 5

Bente Vikenes (Asker Seilforening)
Grand Soleil 42R 2:26:22 2:38:22 5 5
6 NOR-11606

Geir Lerkerød

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Jacetti
Båttype: J/92 S
Seilnummer: NOR 11606

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Jacetti
Båttype: J/92 S
Seilnummer: NOR 11606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:02:16 2:52:16 2:43:49 6
Total 27.05.2016 21:02:16 2:52:16 2:43:49 6
JACETTI

Geir Lerkerød

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Jacetti
Båttype: J/92 S
Seilnummer: NOR 11606

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Jacetti
Båttype: J/92 S
Seilnummer: NOR 11606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 21:02:16 2:52:16 2:43:49 6
Total 27.05.2016 21:02:16 2:52:16 2:43:49 6

Geir Lerkerød (Frognerkilen Seilforening Av 1860
Jon Ramm-Pettersen ())
J/92 S 2:52:16 2:43:49 6 6
7 NOR-11733

Kai Erlend Aas

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mairi Bhan II
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733

Vidar Hartvigsen

Seilforening:
Båtnavn: Mairi Bhan II
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:57:19 2:47:19 2:47:29 7
Total 27.05.2016 20:57:19 2:47:19 2:47:29 7
MAIRI BHAN II

Kai Erlend Aas

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mairi Bhan II
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733

Vidar Hartvigsen

Seilforening:
Båtnavn: Mairi Bhan II
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 27.05.2016 20:57:19 2:47:19 2:47:29 7
Total 27.05.2016 20:57:19 2:47:19 2:47:29 7

Kai Erlend Aas (Asker Seilforening
Vidar Hartvigsen ())
Elan 40 2:47:19 2:47:29 7 7

NOR Rating Lørdag rating < 0,987

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Lørdag
1 NOR-535

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535

Cecilie Melbye

Seilforening:
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:17:35 3:07:35 2:38:52 1
Total 28.05.2016 14:17:35 3:07:35 2:38:52 1
THUNDERCHICKEN

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535

Cecilie Melbye

Seilforening:
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:17:35 3:07:35 2:38:52 1
Total 28.05.2016 14:17:35 3:07:35 2:38:52 1

Erling Guderud (Bærum Seilforening)
Express 3:07:35 2:38:52 1 1
2 NOR-9660

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:04:31 2:54:31 2:45:36 2
Total 28.05.2016 14:04:31 2:54:31 2:45:36 2
ANDANTE

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:04:31 2:54:31 2:45:36 2
Total 28.05.2016 14:04:31 2:54:31 2:45:36 2

Terje Hall Torgersen (Bundefjorden Seilforening)
X-332 2:54:31 2:45:36 2 2
3 NOR-493

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To+
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:26:44 3:16:44 2:46:37 3
Total 28.05.2016 14:26:44 3:16:44 2:46:37 3
MANI TO+

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To+
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:26:44 3:16:44 2:46:37 3
Total 28.05.2016 14:26:44 3:16:44 2:46:37 3

Dag Tønder (Kongelig Norsk Seilforening)
Albin Express 3:16:44 2:46:37 3 3
4 NOR-463

Jon Håvard Loge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Xess
Båttype: X99
Seilnummer: NOR 463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:02:13 2:52:13 2:48:25 4
Total 28.05.2016 14:02:13 2:52:13 2:48:25 4
XESS

Jon Håvard Loge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Xess
Båttype: X99
Seilnummer: NOR 463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:02:13 2:52:13 2:48:25 4
Total 28.05.2016 14:02:13 2:52:13 2:48:25 4

Jon Håvard Loge (Bærum Seilforening)
X99 2:52:13 2:48:25 4 4
5 NOR-7051

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:19:19 3:09:19 2:48:29 5
Total 28.05.2016 14:19:19 3:09:19 2:48:29 5
FRIDA

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:19:19 3:09:19 2:48:29 5
Total 28.05.2016 14:19:19 3:09:19 2:48:29 5

Arne Husevåg (Asker Seilforening)
Scanmar 345 3:09:19 2:48:29 5 5
6 NOR-10107

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107

Sergey Zaikov

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:12:37 3:02:37 2:49:06 6
Total 28.05.2016 14:12:37 3:02:37 2:49:06 6
JOY IV

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107

Sergey Zaikov

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:12:37 3:02:37 2:49:06 6
Total 28.05.2016 14:12:37 3:02:37 2:49:06 6

TROND GUNDERSEN (Asker Seilforening)
First 31.7 3:02:37 2:49:06 6 6
7 NOR-10912

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912

Øystein Aasprong

Seilforening:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:06:01 2:56:01 2:53:12 7
Total 28.05.2016 14:06:01 2:56:01 2:53:12 7
FIRST WE TAKE

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912

Øystein Aasprong

Seilforening:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:06:01 2:56:01 2:53:12 7
Total 28.05.2016 14:06:01 2:56:01 2:53:12 7

Stian Mæland (Bundefjorden Seilforening)
First 36,7 2:56:01 2:53:12 7 7
8 NOR-12081

Kevin J. Tuttle

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081

Lise Sørbø

Seilforening:
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:18:24 3:08:24 2:54:27 8
Total 28.05.2016 14:18:24 3:08:24 2:54:27 8
NORDANATT

Kevin J. Tuttle

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081

Lise Sørbø

Seilforening:
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:18:24 3:08:24 2:54:27 8
Total 28.05.2016 14:18:24 3:08:24 2:54:27 8

Kevin J. Tuttle (Asker Seilforening)
First 31.7 3:08:24 2:54:27 8 8
9 NOR-12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortissimo+
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:24:36 3:14:36 2:57:51 9
Total 28.05.2016 14:24:36 3:14:36 2:57:51 9
FORTISSIMO+

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortissimo+
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:24:36 3:14:36 2:57:51 9
Total 28.05.2016 14:24:36 3:14:36 2:57:51 9

Emil Kjellesvik (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7 3:14:36 2:57:51 9 9
10 NOR-12512

Ketil Samuelsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Endorfine+
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:20:57 3:10:57 2:58:43 10
Total 28.05.2016 14:20:57 3:10:57 2:58:43 10
ENDORFINE+

Ketil Samuelsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Endorfine+
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 12512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:20:57 3:10:57 2:58:43 10
Total 28.05.2016 14:20:57 3:10:57 2:58:43 10

Ketil Samuelsen (Asker Seilforening)
Elan 340 3:10:57 2:58:43 10 10
11 NOR-10760

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Naomi+
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:19:34 3:09:34 3:00:05 11
Total 28.05.2016 14:19:34 3:09:34 3:00:05 11
NAOMI+

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Naomi+
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:19:34 3:09:34 3:00:05 11
Total 28.05.2016 14:19:34 3:09:34 3:00:05 11

Ole Gunnar Tveiten (Asker Seilforening)
Jeanneau Sun Fast 35 3:09:34 3:00:05 11 11
12 NOR-14135

Nisl Petter Flatner

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Adrenalina
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14135

Erik Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Adrenalina
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:30:30 3:20:30 3:04:03 12
Total 28.05.2016 14:30:30 3:20:30 3:04:03 12
ADRENALINA

Nisl Petter Flatner

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Adrenalina
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14135

Erik Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: Adrenalina
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:30:30 3:20:30 3:04:03 12
Total 28.05.2016 14:30:30 3:20:30 3:04:03 12

Nisl Petter Flatner (Drøbaksund Seilforening)
Bavaria 39 Cruiser 3:20:30 3:04:03 12 12
13 NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: LYS
Seilnummer: NOR 12312

Kirill Miazine

Seilforening:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: LYS
Seilnummer: NOR 12312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:28:13 3:18:13 3:08:30 13
Total 28.05.2016 14:28:13 3:18:13 3:08:30 13
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: LYS
Seilnummer: NOR 12312

Kirill Miazine

Seilforening:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: LYS
Seilnummer: NOR 12312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:28:13 3:18:13 3:08:30 13
Total 28.05.2016 14:28:13 3:18:13 3:08:30 13

jan nic. langfeldt (Asker Seilforening)
LYS 3:18:13 3:08:30 13 13
14 NOR-6366

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Cilantra
Båttype: Twostar 36
Seilnummer: NOR 6366

Gro Astri Nissen-Lie

Seilforening:
Båtnavn: Cilantra
Båttype: Twostar 36
Seilnummer: NOR 6366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:28:20 3:18:20 3:12:23 14
Total 28.05.2016 14:28:20 3:18:20 3:12:23 14
CILANTRA

Axel Nissen-Lie

Seilforening: Nesøya Seilforening
Båtnavn: Cilantra
Båttype: Twostar 36
Seilnummer: NOR 6366

Gro Astri Nissen-Lie

Seilforening:
Båtnavn: Cilantra
Båttype: Twostar 36
Seilnummer: NOR 6366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:28:20 3:18:20 3:12:23 14
Total 28.05.2016 14:28:20 3:18:20 3:12:23 14

Axel Nissen-Lie (Nesøya Seilforening)
Twostar 36 3:18:20 3:12:23 14 14
15 NOR-11324

Mariann Nornes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Nemi
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11324

Svein Erik Nornes

Seilforening:
Båtnavn: Nemi
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:51:09 3:41:09 3:28:45 15
Total 28.05.2016 14:51:09 3:41:09 3:28:45 15
NEMI

Mariann Nornes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Nemi
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11324

Svein Erik Nornes

Seilforening:
Båtnavn: Nemi
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:51:09 3:41:09 3:28:45 15
Total 28.05.2016 14:51:09 3:41:09 3:28:45 15

Mariann Nornes (Oppegård Seilforening)
Bavaria 36 3:41:09 3:28:45 15 15
16 NOR-14064

Espen Thoegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Urban Jungle
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.05.2016 14:11:22 27:01:22 26:25:41 16
Total 29.05.2016 14:11:22 27:01:22 26:25:41 16
URBAN JUNGLE

Espen Thoegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Urban Jungle
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.05.2016 14:11:22 27:01:22 26:25:41 16
Total 29.05.2016 14:11:22 27:01:22 26:25:41 16

Espen Thoegersen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 35 27:01:22 26:25:41 16 16

NOR Rating Lørdag rating ≥ 0,987

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Lørdag
1 NOR-14109

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109

Dag Magnus Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:04:07 2:44:07 2:42:08 1
Total 28.05.2016 14:04:07 2:44:07 2:42:08 1
LITTLE WING

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109

Dag Magnus Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:04:07 2:44:07 2:42:08 1
Total 28.05.2016 14:04:07 2:44:07 2:42:08 1

Kristian Heder (Asker Seilforening)
T-34 2:44:07 2:42:08 1 1
2 NOR-9299

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth+
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 13:59:44 2:39:44 2:43:05 2
Total 28.05.2016 13:59:44 2:39:44 2:43:05 2
OLISABETH+

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth+
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 13:59:44 2:39:44 2:43:05 2
Total 28.05.2016 13:59:44 2:39:44 2:43:05 2

Svein Are Løtveit (Asker Seilforening)
Luffe 40MH 2:39:44 2:43:05 2 2
3 NOR-306

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306

Christian Lund

Seilforening:
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:05:46 2:45:46 2:44:26 3
Total 28.05.2016 14:05:46 2:45:46 2:44:26 3
MELGES 24/7 SAILING TEAM

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306

Christian Lund

Seilforening:
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:05:46 2:45:46 2:44:26 3
Total 28.05.2016 14:05:46 2:45:46 2:44:26 3

Steinar Waler (Røyken Seilforening)
Melges 24 2:45:46 2:44:26 3 3
4 NOR-10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop+
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:05:37 2:45:37 2:44:57 4
Total 28.05.2016 14:05:37 2:45:37 2:44:57 4
BETTY BOOP+

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Betty Boop+
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:05:37 2:45:37 2:44:57 4
Total 28.05.2016 14:05:37 2:45:37 2:44:57 4

Morten Christensen (Skøyen Seilforening)
Bavaria 35 Match 2:45:37 2:44:57 4 4
5 NOR-11172

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Gråtass+
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 13:53:28 2:33:28 2:46:03 5
Total 28.05.2016 13:53:28 2:33:28 2:46:03 5
GRåTASS+

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Gråtass+
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 13:53:28 2:33:28 2:46:03 5
Total 28.05.2016 13:53:28 2:33:28 2:46:03 5

Bente Vikenes (Asker Seilforening)
Grand Soleil 42R 2:33:28 2:46:03 5 5
6 NOR-11400

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:06:27 2:46:27 2:51:26 6
Total 28.05.2016 14:06:27 2:46:27 2:51:26 6
X´EST LA VIE

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:06:27 2:46:27 2:51:26 6
Total 28.05.2016 14:06:27 2:46:27 2:51:26 6

Ketil Fridheim (Kongelig Norsk Seilforening)
X-40 2:46:27 2:51:26 6 6
7 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!+
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:08:02 2:48:02 2:51:53 7
Total 28.05.2016 14:08:02 2:48:02 2:51:53 7
FRITT FRAM!+

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!+
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:08:02 2:48:02 2:51:53 7
Total 28.05.2016 14:08:02 2:48:02 2:51:53 7

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 2:48:02 2:51:53 7 7
8 NOR-11733

Kai Erlend Aas

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mairi Bhan II+
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:12:38 2:52:38 2:52:48 8
Total 28.05.2016 14:12:38 2:52:38 2:52:48 8
MAIRI BHAN II+

Kai Erlend Aas

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mairi Bhan II+
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 11733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:12:38 2:52:38 2:52:48 8
Total 28.05.2016 14:12:38 2:52:38 2:52:48 8

Kai Erlend Aas (Asker Seilforening)
Elan 40 2:52:38 2:52:48 8 8
9 NOR-9555

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555

Mohsen Shaddidi

Seilforening:
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:10:13 2:50:13 2:54:18 9
Total 28.05.2016 14:10:13 2:50:13 2:54:18 9
SNEHVIT

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555

Mohsen Shaddidi

Seilforening:
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:10:13 2:50:13 2:54:18 9
Total 28.05.2016 14:10:13 2:50:13 2:54:18 9

ARILD BERG (Bærum Seilforening)
N-Yachts 41 2:50:13 2:54:18 9 9
10 NOR-14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628

Erik Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:09:24 2:49:24 2:56:10 10
Total 28.05.2016 14:09:24 2:49:24 2:56:10 10
VINDFANG

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628

Erik Eriksen

Seilforening:
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:09:24 2:49:24 2:56:10 10
Total 28.05.2016 14:09:24 2:49:24 2:56:10 10

Tormod S. Petersen (Nesodden Seilforening)
HP1030 2:49:24 2:56:10 10 10
11 NOR-10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:02:20 2:42:20 2:57:06 11
Total 28.05.2016 14:02:20 2:42:20 2:57:06 11
EASYGOING

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:02:20 2:42:20 2:57:06 11
Total 28.05.2016 14:02:20 2:42:20 2:57:06 11

Mikkel Vislie (Bærum Seilforening)
X-46 2:42:20 2:57:06 11 11
12 NOR-9155

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155

Marius Edwardsen

Seilforening:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:18:45 2:58:45 2:57:19 12
Total 28.05.2016 14:18:45 2:58:45 2:57:19 12
HAVHESTEN

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155

Marius Edwardsen

Seilforening:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:18:45 2:58:45 2:57:19 12
Total 28.05.2016 14:18:45 2:58:45 2:57:19 12

Magnus Lingjærde (Bærum Seilforening)
First 41S5 2:58:45 2:57:19 12 12
13 NOR-3

Jens Gran

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:12:29 2:52:29 2:58:31 13
Total 28.05.2016 14:12:29 2:52:29 2:58:31 13
ANAHITA

Jens Gran

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:12:29 2:52:29 2:58:31 13
Total 28.05.2016 14:12:29 2:52:29 2:58:31 13

Jens Gran (Kongelig Norsk Seilforening)
Laurin One Off 2:52:29 2:58:31 13 13
14 NOR-10016

Erik Toftenes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016

Øistein Skyberg

Seilforening:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:15:07 2:55:07 2:59:19 14
Total 28.05.2016 14:15:07 2:55:07 2:59:19 14
LUFELIA

Erik Toftenes

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016

Øistein Skyberg

Seilforening:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:15:07 2:55:07 2:59:19 14
Total 28.05.2016 14:15:07 2:55:07 2:59:19 14

Erik Toftenes (Asker Seilforening)
Luffe 43 DS 2:55:07 2:59:19 14 14
15 NOR-13348

Johan Chr. Hovland

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Andrik
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 13348

Asle Aass

Seilforening:
Båtnavn: Andrik
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 13348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 15:11:42 3:51:42 3:50:32 15
Total 28.05.2016 15:11:42 3:51:42 3:50:32 15
ANDRIK

Johan Chr. Hovland

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Andrik
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 13348

Asle Aass

Seilforening:
Båtnavn: Andrik
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 13348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 15:11:42 3:51:42 3:50:32 15
Total 28.05.2016 15:11:42 3:51:42 3:50:32 15

Johan Chr. Hovland (Oslo Seilforening)
Hanse 370 3:51:42 3:50:32 15 15

TUR klasse u/spinnaker Lørdag

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Lørdag
1 NOR-245

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana III
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 245

Gunnar Rogne

Seilforening:
Båtnavn: Musikana III
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 245
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:20:09 3:20:09 3:20:09 1
Total 28.05.2016 14:20:09 3:20:09 3:20:09 1
MUSIKANA III

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana III
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 245

Gunnar Rogne

Seilforening:
Båtnavn: Musikana III
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 245
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:20:09 3:20:09 3:20:09 1
Total 28.05.2016 14:20:09 3:20:09 3:20:09 1

Jan Birger Jansen (Kongelig Norsk Seilforening)
Dragonfly 25 3:20:09 3:20:09 1 1
2 NOR-11328

Maarten Van der Harst

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: IL Temporale
Båttype: Sun fast 32i
Seilnummer: NOR 11328

Mathias Van der Harst

Seilforening:
Båtnavn: IL Temporale
Båttype: Sun fast 32i
Seilnummer: NOR 11328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:45:10 3:45:10 3:45:10 2
Total 28.05.2016 14:45:10 3:45:10 3:45:10 2
IL TEMPORALE

Maarten Van der Harst

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: IL Temporale
Båttype: Sun fast 32i
Seilnummer: NOR 11328

Mathias Van der Harst

Seilforening:
Båtnavn: IL Temporale
Båttype: Sun fast 32i
Seilnummer: NOR 11328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.05.2016 14:45:10 3:45:10 3:45:10 2
Total 28.05.2016 14:45:10 3:45:10 3:45:10 2

Maarten Van der Harst (Hurum Seilforening)
Sun fast 32i 3:45:10 3:45:10 2 2
3 NOR-0000

Tore Skjulstad Bryhni

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: Mamba 33
Seilnummer: NOR 0000

Tomas Drefvelin

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: Mamba 33
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SOL

Tore Skjulstad Bryhni

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: Mamba 33
Seilnummer: NOR 0000

Tomas Drefvelin

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: Mamba 33
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Tore Skjulstad Bryhni (Kongelig Norsk Seilforening)
Mamba 33 DNF (4)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-20 21:49:50Cache read