Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
For deltagerne
Egenmeldingsskjema
Seilingbestemmelser
For publikum
Resultater
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
063
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 204355
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Theodor Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 203538
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Skaar
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203262
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aron Heimonen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 186398
ATobiasd Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 186398
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ATobiasd Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 152803
August Hanevik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 152803
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Hanevik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203265
Caroline Rosmo
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Rosmo
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 20571
Christoffer Sørlie
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 20571
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christoffer Sørlie
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Nystad
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 196988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eirik Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206868
Erling Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 210993
Even Baanrud
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Baanrud
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fredrik Andresen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Guro Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203263
Halvor Fladsrud Boe
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203263
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Fladsrud Boe
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 188599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hannah Sofie Kjellevold
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210995
Henrik Haaland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210995
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Haaland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Kaastad Ørjavik
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203907
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Reiersen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 186381
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 201735
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 201735
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Skjønborg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 198747
Jacob Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 198747
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 208464
Johannes Hammervik Molvik
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 208464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Hammervik Molvik
, Molde Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210222
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 210222
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Nesheim Dahl
, Haugesund Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John Butler Wang
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207541
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein August Wikesland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 197762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kaja Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207540
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207540
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Brudevoll Rognlien
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 204354
karoline comiskey olsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
karoline comiskey olsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 207105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 211142
Knuta Bugge
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 211142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knuta Bugge
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 1
Kristian Fæste
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Fæste
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203972
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Wilhelmsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liv Cornelia Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 198950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Severin Hassum-Olsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 201735
Magnus Behrens
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 201735
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Behrens
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205714
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Malin Elvingdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine Bjørve Thuen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 209762
Mats Offerdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mats Offerdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3
Nicolai Jacobsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nicolai Jacobsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 107446
Oda Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 107446
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 207545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206862
Peder Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peder Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 201276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Preben Moberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 208461
Sigrid Hammervik Molvik
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 208461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sigrid Hammervik Molvik
, Molde Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207547
sigurd tveit
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207547
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
sigurd tveit
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208683
Sindre Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 208683
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203908
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tarjei Mo Batalden
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 210225
Thomas J. Frigstad
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 210225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas J. Frigstad
, Lillesand Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 161427
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thorbjørn Thomas Hansen
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 1
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 209553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205716
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207543
Victoria Espeseth
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207543
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victoria Espeseth
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203285
Øystein Homstvedt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203285
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øystein Homstvedt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Standard
Last ned CSV fil