Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
For deltagerne
Seilingsbestemmelser
Endringer i seilingsbestemmelsene
Egenerklæring HordaCup 2017
KIOSK etter seilasene
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
032
NOR 28779
Tine Lekve
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 28779
Audun Lekve
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 28779
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tine Lekve
,
Audun Lekve,
Klasse: Snipe
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC-U15
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC-U17
NOR 1
Helle Oppedal
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helle Oppedal
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC-U19
NOR 3950
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3403
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3403
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Sletten Hansen
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC-U19
NOR 161
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 161
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC-U17
NOR 28775
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 28775
Sølvi Uthaug
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 28775
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Julius Nilsen
, Bergens Seilforening
Sølvi Uthaug,
Klasse: Snipe
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frida Bakke Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 2437
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 2437
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marte Wenneck Rasmussen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 30672
Trond Aarø
Seilforening:
Milde Båtlag
Seilnummer:
NOR 30672
Ida T. Sætersdal, MB
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30672
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Trond Aarø
, Milde Båtlag
Ida T. Sætersdal, MB,
Klasse: Snipe
NOR 30070
Erling Nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Seilnummer:
NOR 30070
Helge Holmbek, MB
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 30070
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Nesse
, Milde Båtlag
Helge Holmbek, MB,
Klasse: Snipe
NOR 15566
Jan Malmin Hansen
Seilforening:
Milde Båtlag
Seilnummer:
NOR 15566
Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 15566
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Malmin Hansen
, Milde Båtlag
Jan Vee, Båtlaget Njord/Tysnes,
Klasse: Snipe
NOR 28755
George Martin Børve
Seilforening:
Milde Båtlag
Seilnummer:
NOR 28755
Marita Børve, MB
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 28755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
George Martin Børve
, Milde Båtlag
Marita Børve, MB,
Klasse: Snipe
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3856
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Alexander Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - C
NOR 3254
Jon Henrik De Boer
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jon Henrik De Boer
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC-U15
NOR 01
Maren Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 01
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maren Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett - Rekrutt
NOR 01
Anniken Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 01
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anniken Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Brett - Rekrutt
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oliver Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pia Henriette Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3523
Lars Sjursen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Sjursen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3801
Michele Gannau
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3801
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Michele Gannau
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - C
Last ned CSV fil