Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Melges 24

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9Race 10
1 NOR-600

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Altern Wathne (Askøy Seilforening
Jørgen Altern Wathne (Askøy Seilforening)
Henrik Rye Jakobsen (Ran Seilforening)
Mikkel Storm Berger (Drøbaksund Seilforening))
14 2432311141
2 ita-799

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SALT 6
Seilnummer: ita 799

leif gunnar sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SALT 6
Seilnummer: ita 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SALT 6

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SALT 6
Seilnummer: ita 799

leif gunnar sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SALT 6
Seilnummer: ita 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Leif Kristian Garvik (Ran Seilforening
leif gunnar sandtorv (Ran Seilforening)
kurt furnes (Ran Seilforening)
steffen berthelsen (Ran Seilforening)
alexander daghl høgheim (Ran Seilforening))
17 3113136324
3 NOR-796

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: ASF SL TEAM
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: ASF SL TEAM
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CHATRIX

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: ASF SL TEAM
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: ASF SL TEAM
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karl Petter Haugen (Askøy Seilforening
Stian Soltvedt (Askøy Seilforening)
Karl Emil Haugen (Askøy Seilforening)
Jon Lystrup (Askøy Seilforening))
18 1261443412
4 NOR-342

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Very Happy !
Seilnummer: NOR 342

Joachim Nordlie

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Very Happy !
Seilnummer: NOR 342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VERY HAPPY !

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Very Happy !
Seilnummer: NOR 342

Joachim Nordlie

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Very Happy !
Seilnummer: NOR 342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gisle Bjørsrud Bø (Christianssands Seilforening
Joachim Nordlie (Christianssands Seilforening)
Erik Børresen (Christianssands Seilforening)
No Name (Christianssands Seilforening))
29 6348522256
5 ITA-1799

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: ITA 1799

Frank Johansen

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: ITA 1799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BLACK JACK

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: ITA 1799

Frank Johansen

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: ITA 1799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dag Buch (Farsund Seilforening
Frank Johansen (Farsund Seilforening)
Kjell Cato Jensen (Farsund Seilforening))
32 5525654533
6 NOR-305

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 305

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ILTER

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 305

Erling Tobias Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ilter
Seilnummer: NOR 305
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celia Valeur Børresen (Ran Seilforening
Erling Tobias Wiik (Ran Seilforening)
Thomas Frigstad (Lillesand Seilforening)
nn nn (Ran Seilforening))
38 4674265OCS (11)65
7 NOR-755

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LILLE 2 OB

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Ida Kristine Jansen Vardøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Carl Edward Jansen (Askøy Seilforening
Ida Kristine Jansen Vardøy (Askøy Seilforening)
Espen Markhus ()
Erling Holler ())
56 8856897689
8 NOR-7

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 7

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JAVA JOY

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 7

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sandra McCarley (Askøy Seilforening
Gordon Wright (Askøy Seilforening)
Bernt Svendsen (Askøy Seilforening)
Nick Toybee (Askøy Seilforening))
57 7787778877
9 NOR-560

Karoline Folgerø Dale

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 560

Knut-Ove Eidsnes

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Folgerø Dale

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 560

Knut-Ove Eidsnes

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Folgerø Dale (Stord Seilforening
Knut-Ove Eidsnes (Stord Seilforening)
Svein Sandvik (Stord Seilforening)
Jon Lund (Stord Seilforening)
Inge Skaar (Stord Seilforening))
68 9999989798
10 NOR-628

Bård ove Hansen

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn: Team do it
Båtnavn: Do it
Seilnummer: NOR 628

Knut erik Hjort

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team do it
Båtnavn: Do it
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DO IT

Bård ove Hansen

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn: Team do it
Båtnavn: Do it
Seilnummer: NOR 628

Knut erik Hjort

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team do it
Båtnavn: Do it
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bård ove Hansen (Ran Seilforening
Knut erik Hjort (Askøy Seilforening)
Fredrik Karlsen (Askøy Seilforening)
Chris Skogen (Askøy Seilforening)
Torbjørn Halvorsen (Askøy Seilforening))
88 RET (11)RET (11)RET (11)RET (11)RET (11)RET (11)RET (11)RET (11)RET (11)RET (11)

Yngling

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
NOR-344

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: RedWhiteBlue
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Linn Kirkeli

Seilforening:
Teamnavn: RedWhiteBlue
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
REDWHITEBLUE

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: RedWhiteBlue
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Linn Kirkeli

Seilforening:
Teamnavn: RedWhiteBlue
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jan Hopland (Askøy Seilforening)
Linn Kirkeli ()
Mira Høstaker ()
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-07 16:26:48Cache read