|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
060 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13335
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0424
|
|
Morten Jancey
Seilforening: Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:59:58 |
2:39:58 |
2:46:44 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HYGGEN
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0424
|
|
Morten Jancey
Seilforening: Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335 NOR Rating: NOR 1,0424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:59:58 |
2:39:58 |
2:46:44 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ole Gunnar Tveiten, Asker Seilforening Morten Jancey, Øivind Ekeberg, Tore Kjellevand, Christian Steenfeldt-Foss, Arne Dale, Steinar Buttedal, Uno Eriksen, |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag
Båttype: Hanse 430e
Måltall: 1,0424
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10107
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9240
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:55:59 |
2:45:59 |
2:33:22 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
JOY IV
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9240
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:55:59 |
2:45:59 |
2:33:22 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TROND GUNDERSEN, Asker Seilforening Sergey Zaikov, Olga Zaikova, Rolf Krohg-Sørensen, Per Remme Sørensen, |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag
Båttype: First 31.7
Måltall: 0,9240
|
|
|
|
NOR 14628
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0370
|
|
Jørgen Næss
Seilforening: Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:57:15 |
2:37:15 |
2:43:04 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VINDFANG
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0370
|
|
Jørgen Næss
Seilforening: Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0370
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:57:15 |
2:37:15 |
2:43:04 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tormod S. Petersen, Nesodden Seilforening Jørgen Næss, Linn Dammann, Pawel Krzeminski, Katia Saggio, Christian Berger, |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag
Båttype: HP1030
Måltall: 1,0370
|
|
|
|
NOR 9155
Magnus Lingjærde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Kim Christensen
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 14:02:15 |
2:52:15 |
2:51:12 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HAVHESTEN
Magnus Lingjærde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Kim Christensen
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 0,9940
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 14:02:15 |
2:52:15 |
2:51:12 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Lingjærde, Bærum Seilforening Kim Christensen, Marius Edwardsen, Øystein Edwardsen, Lars Markussen, |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag
Båttype: First 41S5
Måltall: 0,9940
|
|
|
|
NOR 7051
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051 NOR Rating: NOR 0,8900
|
|
Erik Foss
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051 NOR Rating: NOR 0,8900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 14:01:10 |
2:51:10 |
2:32:20 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FRIDA
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051 NOR Rating: NOR 0,8900
|
|
Erik Foss
Seilforening: Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051 NOR Rating: NOR 0,8900
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 14:01:10 |
2:51:10 |
2:32:20 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Husevåg, Asker Seilforening Erik Foss, Mihkel Kasik, Matthe Contant, Sverre Arntzen, |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag
Båttype: Scanmar 345
Måltall: 0,8900
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11172
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,092
|
|
Ole Aabel
Seilforening: Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,092
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:37:52 |
2:17:52 |
2:30:33 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GRåTASS
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,092
|
|
Ole Aabel
Seilforening: Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172 NOR Rating: NOR 1,092
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:37:52 |
2:17:52 |
2:30:33 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bente Vikenes, Asker Seilforening Ole Aabel, Erika Lindholm, Fredrik Backe, Nina Bråthen, Jonas Monstad, Emilie Homstvedt, Lars Olav Gaden, |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag
Båttype: Grand Soleil 42R
Måltall: 1,092
|
|
|
|
|
|
|
NOR 88
G. Yngve Amundsen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Akhillevs-X Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 88 NOR Rating: NOR 1,0130
|
|
Åsmund Svendsen
Seilforening: Båtnavn: Akhillevs-X Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 88 NOR Rating: NOR 1,0130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:53:58 |
2:33:58 |
2:35:58 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
AKHILLEVS-X
G. Yngve Amundsen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: Akhillevs-X Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 88 NOR Rating: NOR 1,0130
|
|
Åsmund Svendsen
Seilforening: Båtnavn: Akhillevs-X Båttype: X-35 Seilnummer: NOR 88 NOR Rating: NOR 1,0130
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:53:58 |
2:33:58 |
2:35:58 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
G. Yngve Amundsen, Ullern Seilforening Åsmund Svendsen, Trine Grann, Arne Lanatowitz, Ole Martin Nodenes, |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag
Båttype: X-35
Måltall: 1,0130
|
|
|
|
NOR 10016
Erik Toftenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016 NOR Rating: NOR 1,0190
|
|
Snorre Strandrud
Seilforening: Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016 NOR Rating: NOR 1,0190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:53:27 |
2:33:27 |
2:36:21 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LUFELIA
Erik Toftenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016 NOR Rating: NOR 1,0190
|
|
Snorre Strandrud
Seilforening: Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016 NOR Rating: NOR 1,0190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:53:27 |
2:33:27 |
2:36:21 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Toftenes, Asker Seilforening Snorre Strandrud, KJell Holtskog, Hjalmar Håland, Knut Halvorsen, |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag
Båttype: Luffe 43 DS
Måltall: 1,0190
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14660
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Tango Båttype: Mumm 36 Seilnummer: NOR 14660 NOR Rating: NOR 1,0540
|
|
Marit Sletten
Seilforening: Båtnavn: Tango Båttype: Mumm 36 Seilnummer: NOR 14660 NOR Rating: NOR 1,0540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:54:08 |
2:34:08 |
2:42:27 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TANGO
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Tango Båttype: Mumm 36 Seilnummer: NOR 14660 NOR Rating: NOR 1,0540
|
|
Marit Sletten
Seilforening: Båtnavn: Tango Båttype: Mumm 36 Seilnummer: NOR 14660 NOR Rating: NOR 1,0540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
20.05.2017 13:54:08 |
2:34:08 |
2:42:27 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iver Iversen, Nesodden Seilforening Marit Sletten, Gitte Mårtensen, Kenneth Andre Isaksen, Aina Tangen, Margrete Velund, |
Klasse: NOR Rating - NOR Rating lørdag
Båttype: Mumm 36
Måltall: 1,0540
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|