Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NM Slalom

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7Race 8Race 9
1 NOR-41

Martin Møller Hovda

Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U20

Martin Møller Hovda

Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Møller Hovda (Karmøy Brettseilerklubb)
5 11111OCS (22)11
2 NOR-22

Alexander G Buch

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Alexander G Buch

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander G Buch (Sola Brettseilerforening)
11 97532222
3 NOR-75

Sondre Krey

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Sondre Krey

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sondre Krey (Sola Brettseilerforening)
12 22DNF (22)4OCS (22)134
4 NOR-17

Miriam Rasmussen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Miriam Rasmussen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Miriam Rasmussen (Drøbaksund Seilforening)
21 55286OCS (22)93
5 NOR-4

Magne Frønsdal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Magne Frønsdal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magne Frønsdal (Sola Brettseilerforening)
21 441055355
6 NOR-0

Bent Bakke

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Bent Bakke

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bent Bakke (Flekkerøy Brettseilerklubb)
22 36763OCS (22)410
7 NOR-125

Thomas Manger

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Thomas Manger

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Manger (Flekkerøy Brettseilerklubb)
25 6362OCS (22)OCS (22)88
8 NOR-39

Helle Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U17

Helle Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Helle Oppedal (Stavanger Seilforening)
28 78377666
9 NOR-27

Christoffer Agasøster Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U20

Christoffer Agasøster Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christoffer Agasøster Gangdal (Stord Seilforening)
33 81081044109
10 NOR-52

Erik Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Erik Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Rondeel (Drøbaksund Seilforening)
36 1011998577
11 NOR-223

Sofie Farstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 223
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U17

Sofie Farstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 223
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sofie Farstad (Sola Brettseilerforening)
62 1614DNF (22)1110DNF (22)11DNS (22)
12 NOR-50

Karl Aksel Aubert

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GRAND MASTER

Karl Aksel Aubert

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Karl Aksel Aubert (Kongelig Norsk Seilforening)
79 DNC (22)94DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
13 NOR-157

Christian Linnerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 157
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U17

Christian Linnerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 157
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christian Linnerud (Kongelig Norsk Seilforening)
79 121211DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
14 NOR-170

Christian Hilmerson

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Christian Hilmerson

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Christian Hilmerson (Lysakerfjorden Brettseilerklubb)
82 131312DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
15 NOR-142

Rune Nilsen

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Rune Nilsen

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rune Nilsen (Sola Brettseilerforening)
84 111613DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
16 NOR-399

Kristian Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GRAND MASTER

Kristian Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Kristian Oppedal (Stavanger Seilforening)
93 DNC (22)18DNC (22)DNS (22)9DNF (22)DNS (22)DNC (22)
17 NOR-150

Øyvind Birkeland

Seilforening: Bergen Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Øyvind Birkeland

Seilforening: Bergen Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øyvind Birkeland (Bergen Brettseilerklubb)
97 1417DNF (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
18 NOR-29

Tuva Oppedal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U17

Tuva Oppedal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tuva Oppedal (Sola Brettseilerforening)
98 1715DNF (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
19 NOR-313

Leif Holst-Larsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Leif Holst-Larsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Leif Holst-Larsen (Arendals Seilforening)
103 15DNF (22)DNF (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
20 NOR-171

Lars Aaness

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 171
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Lars Aaness

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 171
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Aaness (Arendals Seilforening)
106 18DNF (22)DNF (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
21 NOR-20

Kjell Strand Jacobsen

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GRAND MASTER

Kjell Strand Jacobsen

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 20
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Kjell Strand Jacobsen (Tønsberg Brettseilerklubb)
110 DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-17 23:24:21