Klasse: Finnjolle |
NOR 13
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Fosse |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 203265
Joachim Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joachim Bergsbakk
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Joachim Bergsbakk |
Bærum Seilforening |
NOR 210995
Henrik Haaland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 210995
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 210995
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 192715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 203261
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kjappfot
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 208533
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Laser Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Laser
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Laser Seilnummer: NOR 210994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 19413
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 19413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 19413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 183276
Oda Skeide Bates
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 183276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 183276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: OK-jolle |
NOR 463
Reidar Sårheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 463
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Sårheim
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 463
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Reidar Sårheim |
Tønsberg Seilforening |
NOR 444
ROLF WAHLQVIST
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 444
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ROLF WAHLQVIST
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 444
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ROLF WAHLQVIST |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Optimist - Optimist A |
NOR 3688
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3688
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3847
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anine Skjæret Halstensen |
Bærum Seilforening |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3887
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3790
Pontus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pontus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pontus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3786
Mats Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mats Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nikolai Løhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3860
stian BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
stian BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
stian BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 3880
Jacob Wærsten
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: . Seilnummer: NOR 3880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
.
Jacob Wærsten
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: . Seilnummer: NOR 3880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Wærsten |
Bærum Seilforening |
NOR 3850
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kaisa Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaisa
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Kaisa Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaisa Sofie Kleven |
Bærum Seilforening |
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kjappfot
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kjappfot Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 3910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 3910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Optimist Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Optimist
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Optimist Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 17 |
Klasse: Optimist - Optimist B |
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3221
Vetle Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vetle Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3221
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vetle Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3397
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mette Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3397
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mette Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3532
Iselin Ruud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3532
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iselin Ruud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3532
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Iselin Ruud |
Asker Seilforening |
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 2994
Oliver Werner
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 2994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oliver Werner
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 2994
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oliver Werner |
Nesodden Seilforening |
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3694
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Slaatrem-Hammer |
Soon Seilforening |
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Fortuna Seilnummer: NOR 3861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fortuna
Magnus Pollen Briså
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Fortuna Seilnummer: NOR 3861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Pollen Briså |
Bærum Seilforening |
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: NN Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 977
Olav Alexander Rød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NOR 977 Seilnummer: NOR 977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NOR 977
Olav Alexander Rød
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: NOR 977 Seilnummer: NOR 977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Alexander Rød |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Tusseline Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tusseline
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Tusseline Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Una Seilnummer: NOR 3550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Una
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Una Seilnummer: NOR 3550
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Una Bryhni Utheim |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Optimist - Optimist C |
NOR 0000
Arthur Christiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Christiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Christiansen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 6
Maria Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 6
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 43
Oscar Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3804
Ida Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 5
Henrik Nordquist
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Nordquist
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Nordquist |
Bærum Seilforening |
NOR 3426
Elise Alexandra Høegh
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3426
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Alexandra Høegh
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3426
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Alexandra Høegh |
Bærum Seilforening |
NOR 0000
Victor Christiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Christiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Christiansen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2564
Tim Roswall
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sjøstjerne Seilnummer: NOR 2564
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjøstjerne
Tim Roswall
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sjøstjerne Seilnummer: NOR 2564
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tim Roswall |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |
Klasse: RS Feva |
NOR 0000
Karen Krogenæs
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Filip Valen
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Krogenæs
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Filip Valen
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karen Krogenæs |
Bærum Seilforening |
NOR 6745
Øyvind Solbakken
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 6745
|
|
Gjermund Ihlebekk
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 6745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Solbakken
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 6745
|
|
Gjermund Ihlebekk
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 6745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Solbakken |
Soon Seilforening |
NOR 0000
Caroline Borchsenius
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Cornelia Duun Benjaminsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Borchsenius
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Cornelia Duun Benjaminsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Caroline Borchsenius |
Bærum Seilforening |
NOR 5928
Sigurd Kallum
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5928
|
|
Filip Kallum
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5928
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Kallum
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5928
|
|
Filip Kallum
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 5928
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sigurd Kallum |
Oslo Seilforening |
NOR 5211
Filippa Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Fi & Ag Seilnummer: NOR 5211
|
|
August Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Fi & Ag Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fi & Ag
Filippa Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Fi & Ag Seilnummer: NOR 5211
|
|
August Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Fi & Ag Seilnummer: NOR 5211
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filippa Nilsson |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Snipe |
NOR 30840
Geir Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 30840
|
|
Benedicte Frostad
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 30840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 30840
|
|
Benedicte Frostad
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 30840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Geir Hansen |
Bærum Seilforening |
NOR 28576
Paal HH Lindenskov
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Big Hug Seilnummer: NOR 28576
|
|
Mathilde Lindenskov
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Big Hug Seilnummer: NOR 28576
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Big Hug
Paal HH Lindenskov
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Big Hug Seilnummer: NOR 28576
|
|
Mathilde Lindenskov
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Big Hug Seilnummer: NOR 28576
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paal HH Lindenskov |
Bærum Seilforening |
NOR 31015
Arild Figenschou
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Cachaca Seilnummer: NOR 31015
|
|
Linda Vos
Seilforening: Båtnavn: Cachaca Seilnummer: NOR 31015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cachaca
Arild Figenschou
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Cachaca Seilnummer: NOR 31015
|
|
Linda Vos
Seilforening: Båtnavn: Cachaca Seilnummer: NOR 31015
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arild Figenschou |
Bærum Seilforening |
NOR 31173
Johan G Mejlænder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: FUN4US Seilnummer: NOR 31173
|
|
Verena Weissmann
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: FUN4US Seilnummer: NOR 31173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
FUN4US
Johan G Mejlænder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: FUN4US Seilnummer: NOR 31173
|
|
Verena Weissmann
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: FUN4US Seilnummer: NOR 31173
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johan G Mejlænder |
Bærum Seilforening |
NOR 30556
T.Thorgeir Harsem
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Gissur Hvite Seilnummer: NOR 30556
|
|
Henriette Halvorsen
Seilforening: Båtnavn: Gissur Hvite Seilnummer: NOR 30556
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gissur Hvite
T.Thorgeir Harsem
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Gissur Hvite Seilnummer: NOR 30556
|
|
Henriette Halvorsen
Seilforening: Båtnavn: Gissur Hvite Seilnummer: NOR 30556
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
T.Thorgeir Harsem |
Bærum Seilforening |
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: VK1 Seilnummer: NOR 29896
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: VK1 Seilnummer: NOR 29896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
VK1
Øyvind Parken
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: VK1 Seilnummer: NOR 29896
|
|
Hilde Høvik
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: VK1 Seilnummer: NOR 29896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Øyvind Parken |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |