Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 031
NOR 12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Ole Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:53:22 30:53:22 32:48:38 2
Total 28.06.2018 16:53:22 30:53:22 32:48:38 2
    SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141

Ole Bergmann

Seilforening:
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:53:22 30:53:22 32:48:38 2
Total 28.06.2018 16:53:22 30:53:22 32:48:38 2
Fridtjov Bergmann, Bergens Seilforening
Ole Bergmann,
Morten Bergmann,
Magne Aalen,
Erling Iversen,
Sebastian Lie-Strømme,
Kjell Magnus Økland,
Sjur Axel Pehrson,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 44.7
Måltall: 1,0622

NOR 9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Eskil Karstein Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:27:38 31:27:38 32:48:25 5
Total 28.06.2018 17:27:38 31:27:38 32:48:25 5
    AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701

Eskil Karstein Holme

Seilforening:
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:27:38 31:27:38 32:48:25 5
Total 28.06.2018 17:27:38 31:27:38 32:48:25 5
Inge André Utåker, Bergens Seilforening
Eskil Karstein Holme,
Jarle Vika,
Stein Håvard Bergstad,
Petter Sørhaug,
Arne Østvedt,
Carlos Wretman,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0428

NOR 12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:36:21 33:36:21 33:11:32 6
Total 28.06.2018 19:36:21 33:36:21 33:11:32 6
    FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144

Karen Drange

Seilforening:
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:36:21 33:36:21 33:11:32 6
Total 28.06.2018 19:36:21 33:36:21 33:11:32 6
Jan Vidar Nordstrand, Nordhordland Seilforening
Karen Drange,
Mariann Nornes,
Johan Skylstad,
Ida Mari Skylstad,
Thea Karin Skylstad,
Marius N. Sund,
Håvar Yndestad,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9877

NOR 6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Otto Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:59:18 31:59:18 31:37:48 2
Total 28.06.2018 17:59:18 31:59:18 31:37:48 2
    KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874

Otto Hægland

Seilforening:
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:59:18 31:59:18 31:37:48 2
Total 28.06.2018 17:59:18 31:59:18 31:37:48 2
Jon Hardie, Milde Båtlag
Otto Hægland,
Terje Klyve,
Johnny Njøten,
Terje Boge,
Kaspar Skjulhaug,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Crown 39
Måltall: 0,9888

NOR 12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:03:17 30:03:17 31:25:09 2
Total 28.06.2018 16:03:17 30:03:17 31:25:09 2
    WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700

Carl Johan Wickmann

Seilforening:
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:03:17 30:03:17 31:25:09 2
Total 28.06.2018 16:03:17 30:03:17 31:25:09 2
Carl Olav Wickmann, Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann,
Erik A Wickmann,
Ole Petter Wickmann,
Stig Henrik Wickmann,
Kristianb Halstensen Foss,
Lars Jo Røsberg,
Marius Hole Isager,
Marcus Schjøtt,
Egil Bru Overaa,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0454

NOR 9050

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050

Åke Letting

Seilforening:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:05:03 31:05:03 34:23:07 8
Total 28.06.2018 17:05:03 31:05:03 34:23:07 8
    LADY XL

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050

Åke Letting

Seilforening:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:05:03 31:05:03 34:23:07 8
Total 28.06.2018 17:05:03 31:05:03 34:23:07 8
Jon Letting, Kongelig Norsk Seilforening
Åke Letting,
Nikolai Falck Heggen,
Andreas Falck,
Guri Verne,
Katrine Falck Heggen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: X-512
Måltall: 1,1062

NOR 10854

Roy Kenneth Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854

Thomas Fiksdal

Seilforening:
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:31:59 31:31:59 33:19:15 3
Total 28.06.2018 17:31:59 31:31:59 33:19:15 3
    BLUE DAWN

Roy Kenneth Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854

Thomas Fiksdal

Seilforening:
Båtnavn: Blue Dawn
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 10854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:31:59 31:31:59 33:19:15 3
Total 28.06.2018 17:31:59 31:31:59 33:19:15 3
Roy Kenneth Hansen, Bergens Seilforening
Thomas Fiksdal,
Bjarte Karlsen,
Herman Brandt,
David Martin,
Anders Nordvik,
Eirik Vågenes,
Espen Sandøy,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 47.7
Måltall: 1,0567

NOR 8500

Sverre Frich

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mistress
Båttype: Wasa 530
Seilnummer: NOR 8500

Alexander Ferner

Seilforening:
Båtnavn: Mistress
Båttype: Wasa 530
Seilnummer: NOR 8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:29:03 33:29:03 38:09:18 9
Total 28.06.2018 19:29:03 33:29:03 38:09:18 9
    MISTRESS

Sverre Frich

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mistress
Båttype: Wasa 530
Seilnummer: NOR 8500

Alexander Ferner

Seilforening:
Båtnavn: Mistress
Båttype: Wasa 530
Seilnummer: NOR 8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:29:03 33:29:03 38:09:18 9
Total 28.06.2018 19:29:03 33:29:03 38:09:18 9
Sverre Frich, Kongelig Norsk Seilforening
Alexander Ferner,
Jacob Brinchmann,
Peter Marstrander,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Wasa 530
Måltall: 1,1395

GBR 226

Jamie Abdy Collins

Seilforening: Household Division
Båtnavn: Tomahawk
Båttype: 1938 S&S Yawl
Seilnummer: GBR 226

Fiona Davies

Seilforening:
Båtnavn: Tomahawk
Båttype: 1938 S&S Yawl
Seilnummer: GBR 226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:22:26 35:22:26 36:08:54 9
Total 28.06.2018 21:22:26 35:22:26 36:08:54 9
    TOMAHAWK

Jamie Abdy Collins

Seilforening: Household Division
Båtnavn: Tomahawk
Båttype: 1938 S&S Yawl
Seilnummer: GBR 226

Fiona Davies

Seilforening:
Båtnavn: Tomahawk
Båttype: 1938 S&S Yawl
Seilnummer: GBR 226
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:22:26 35:22:26 36:08:54 9
Total 28.06.2018 21:22:26 35:22:26 36:08:54 9
Jamie Abdy Collins, Household Division
Fiona Davies,
Richard Westover,
Harry Abdy Collins,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: 1938 S&S Yawl
Måltall: 1,0219
NOR 14444

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:01:25 32:01:25 33:59:00 7
Total 28.06.2018 18:01:25 32:01:25 33:59:00 7
    WILL

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:01:25 32:01:25 33:59:00 7
Total 28.06.2018 18:01:25 32:01:25 33:59:00 7
Rolf eero Dyrnes, Kongelig Norsk Seilforening Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Ridas 46
Måltall: 1,0612

NOR 11201

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:20:34 33:20:34 34:58:59 8
Total 28.06.2018 19:20:34 33:20:34 34:58:59 8
    ZOMBRERO2

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:20:34 33:20:34 34:58:59 8
Total 28.06.2018 19:20:34 33:20:34 34:58:59 8
Per Erik Johansen, Oppegård Seilforening Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: K43
Måltall: 1,0492

NOR 11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:00:30 32:00:30 33:19:25 7
Total 28.06.2018 18:00:30 32:00:30 33:19:25 7
    FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102

Stein Arne Kvåle

Seilforening:
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:00:30 32:00:30 33:19:25 7
Total 28.06.2018 18:00:30 32:00:30 33:19:25 7
Morten Fotland, Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle,
Sindre Fotland,
Aksel Mjøs,
Bjørn Helge Kleppe,
Sondre Kleppe,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,0411

NOR 14909

Erik Ruyter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Beeonsea
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening:
Båtnavn: Beeonsea
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:27:57 32:27:57 32:51:31 6
Total 28.06.2018 18:27:57 32:27:57 32:51:31 6
    BEEONSEA

Erik Ruyter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Beeonsea
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909

Håkon Magne Fjæreide

Seilforening:
Båtnavn: Beeonsea
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:27:57 32:27:57 32:51:31 6
Total 28.06.2018 18:27:57 32:27:57 32:51:31 6
Erik Ruyter, Ran Seilforening
Håkon Magne Fjæreide,
Tom Inge Nesheim,
Andreas Anderssøn Wold,
Erling Nyttingnes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Elan 350
Måltall: 1,0121

NOR 15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553

Rasmus Tørnquist

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:08:22 34:08:22 32:46:01 3
Total 28.06.2018 20:08:22 34:08:22 32:46:01 3
    VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553

Rasmus Tørnquist

Seilforening:
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: NOR 15553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:08:22 34:08:22 32:46:01 3
Total 28.06.2018 20:08:22 34:08:22 32:46:01 3
Bård Singstad, Ran Seilforening
Rasmus Tørnquist,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: VQ32
Måltall: 0,9598

NOR 12538

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538

Per Haugen

Seilforening:
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:14:18 31:14:18 32:44:15 4
Total 28.06.2018 17:14:18 31:14:18 32:44:15 4
    MASITO

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538

Per Haugen

Seilforening:
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:14:18 31:14:18 32:44:15 4
Total 28.06.2018 17:14:18 31:14:18 32:44:15 4
EIVIND BAKKE, Bundefjorden Seilforening
Per Haugen,
Roger Kolstad,
Pål Bakke,
Mikael Heimonen,
Arne Isaksen,
Marius Bakke,
Sindre Bakke,
Tobias Bakke,
Kristian Østlie,
Dag Harald Østlie,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Hanse 430
Måltall: 1,0477

NOR 11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:38:50 31:38:50 31:52:30 3
Total 28.06.2018 17:38:50 31:38:50 31:52:30 3
    LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341

Kåre Forland

Seilforening:
Båtnavn: Levens
Båttype: ELAN 37
Seilnummer: NOR 11341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:38:50 31:38:50 31:52:30 3
Total 28.06.2018 17:38:50 31:38:50 31:52:30 3
Willy Forland, Ran Seilforening
Kåre Forland,
Harald Håkonsen,
Johan Riisøen,
Torvald Fossestøl,
Håkon Ones,
Erling Myrseth,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: ELAN 37
Måltall: 1,0072

NOR 11843

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843

Sven Schwermer

Seilforening:
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:20:58 35:20:58 33:59:44 9
Total 28.06.2018 21:20:58 35:20:58 33:59:44 9
    RABBAGAST

Paul Høiskar

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843

Sven Schwermer

Seilforening:
Båtnavn: Rabbagast
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 11843
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:20:58 35:20:58 33:59:44 9
Total 28.06.2018 21:20:58 35:20:58 33:59:44 9
Paul Høiskar, Trondhjems Seilforening
Sven Schwermer,
Alistar Frank Sunde,
Mathias Landaas Johannessen,
Marte Solberg,
Rolv-Erik Berge,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 34.7
Måltall: 0,9617

NOR 13048

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Consensus
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 13048

Nicolai Omejer

Seilforening:
Båtnavn: Consensus
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 13048
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:21:15 34:21:15 33:22:17 8
Total 28.06.2018 20:21:15 34:21:15 33:22:17 8
    CONSENSUS

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Båtnavn: Consensus
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 13048

Nicolai Omejer

Seilforening:
Båtnavn: Consensus
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 13048
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:21:15 34:21:15 33:22:17 8
Total 28.06.2018 20:21:15 34:21:15 33:22:17 8
Harald Hamran, Kragerø Seilforening
Nicolai Omejer,
Jens Hamran,
Gunnar Flugsrud,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: X-34
Måltall: 0,9714

NOR 7541

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541

Harald Matland

Seilforening:
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:28:16 35:28:16 32:03:06 4
Total 28.06.2018 21:28:16 35:28:16 32:03:06 4
    MIXER

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541

Harald Matland

Seilforening:
Båtnavn: Mixer
Båttype: Mixer CR
Seilnummer: NOR 7541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 21:28:16 35:28:16 32:03:06 4
Total 28.06.2018 21:28:16 35:28:16 32:03:06 4
Eivind Tysse, Hardanger Seglklubb
Harald Matland,
Torkjell Tolo,
Lars Sørheim,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Mixer CR
Måltall: 0,9036

NOR 11500

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500

Torbjørn Kalleklev

Seilforening:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:16:30 31:16:30 31:19:30 1
Total 28.06.2018 17:16:30 31:16:30 31:19:30 1
    PROMINEO RACING

Leif Arild Åsheim

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500

Torbjørn Kalleklev

Seilforening:
Båtnavn: Promineo Racing
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 17:16:30 31:16:30 31:19:30 1
Total 28.06.2018 17:16:30 31:16:30 31:19:30 1
Leif Arild Åsheim, Stavanger Seilforening
Torbjørn Kalleklev,
Hans Gerlach Sørensen,
Per Lund,
Hans Martin Veding,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: J/109
Måltall: 1,0016

NOR 12666

Magne Dybvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A-40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Roger Welle

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A-40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:53:55 30:53:55 33:36:08 5
Total 28.06.2018 16:53:55 30:53:55 33:36:08 5
    UREDD II

Magne Dybvik

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A-40 rc
Seilnummer: NOR 12666

Roger Welle

Seilforening:
Båtnavn: Uredd II
Båttype: A-40 rc
Seilnummer: NOR 12666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:53:55 30:53:55 33:36:08 5
Total 28.06.2018 16:53:55 30:53:55 33:36:08 5
Magne Dybvik, Ålesunds Seilforening
Roger Welle,
Terje Molnes,
Kjetil Vassbakk,
Kjell-Arne Reknes,
Geir Mjeltevik,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: A-40 rc
Måltall: 1,0875

NOR 10824

Odd Erik Dahlen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: TELLA
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10824

Odin Kvalvåg Dahlen

Seilforening:
Båtnavn: TELLA
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10824
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:24:10 34:24:10 32:59:56 5
Total 28.06.2018 20:24:10 34:24:10 32:59:56 5
    TELLA

Odd Erik Dahlen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: TELLA
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10824

Odin Kvalvåg Dahlen

Seilforening:
Båtnavn: TELLA
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10824
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 20:24:10 34:24:10 32:59:56 5
Total 28.06.2018 20:24:10 34:24:10 32:59:56 5
Odd Erik Dahlen, Trondhjems Seilforening
Odin Kvalvåg Dahlen,
Brage Kvalvåg Dahlen,
Snorre Kvalvåg Dahlen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Sun Fast 37
Måltall: 0,9592

NOR 11261

Ketil Hauge

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261

Carl Erik Moe

Seilforening:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2018 00:09:56 38:09:56 35:47:43 10
Total 29.06.2018 00:09:56 38:09:56 35:47:43 10
    JæRBUEN

Ketil Hauge

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261

Carl Erik Moe

Seilforening:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.06.2018 00:09:56 38:09:56 35:47:43 10
Total 29.06.2018 00:09:56 38:09:56 35:47:43 10
Ketil Hauge, Søgne Seilforening
Carl Erik Moe,
Klas Ekeland,
Christian Stensholt,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Bavaria 36
Måltall: 0,9379

NOR 14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Johannes Larsson Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:09:07 33:09:07 31:35:49 1
Total 28.06.2018 19:09:07 33:09:07 31:35:49 1
    SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452

Halvor Johannes Larsson Aga

Seilforening:
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Seilnummer: NOR 14452
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:09:07 33:09:07 31:35:49 1
Total 28.06.2018 19:09:07 33:09:07 31:35:49 1
Per Aga, Os Seilforening
Halvor Johannes Larsson Aga,
Atle Jan Røyrvik,
Pekka Einar Andersen Heinänen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Jeanneau SunFast 37
Måltall: 0,9531

NOR 9000

Jan-Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000

Arne Lundøy

Seilforening:
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 15:39:28 29:39:28 33:25:06 4
Total 28.06.2018 15:39:28 29:39:28 33:25:06 4
    XFRAM

Jan-Åge Langeland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000

Arne Lundøy

Seilforening:
Båtnavn: Xfram
Båttype: ILC40
Seilnummer: NOR 9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 15:39:28 29:39:28 33:25:06 4
Total 28.06.2018 15:39:28 29:39:28 33:25:06 4
Jan-Åge Langeland, Nordhordland Seilforening
Arne Lundøy,
Arild Hovland,
Ole Lund,
Victor Andreu,
Ronny Tømmerbakke,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: ILC40
Måltall: 1,1268

NOR 14445

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:32:08 30:32:08 33:56:57 6
Total 28.06.2018 16:32:08 30:32:08 33:56:57 6
    ARGO

Kenneth Midttun

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445

Ole-Jan Midttun

Seilforening:
Båtnavn: Argo
Båttype: First 45
Seilnummer: NOR 14445
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:32:08 30:32:08 33:56:57 6
Total 28.06.2018 16:32:08 30:32:08 33:56:57 6
Kenneth Midttun, Askøy Seilforening
Ole-Jan Midttun,
Svein Egil Aarbu,
Benjamin Venø,
Terje Løvstakken,
Ivar Olaf Jacobsen,
Erik Bastiansen,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 45
Måltall: 1,1118

NOR 9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558

Albert Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:16:15 30:16:15 32:10:40 1
Total 28.06.2018 16:16:15 30:16:15 32:10:40 1
    FURIA III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558

Albert Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 16:16:15 30:16:15 32:10:40 1
Total 28.06.2018 16:16:15 30:16:15 32:10:40 1
Stig Waagbø, Molde Seilforening
Albert Vestad,
Bjørnar Næss,
Stig Nordal,
Rune Skotheim,
Geir Oterhals,
Vidar Skaar,
Kristian Backmann,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: X-442
Måltall: 1,0630

NOR 11312

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Frode T Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:03:26 32:03:26 31:45:32 3
Total 28.06.2018 18:03:26 32:03:26 31:45:32 3
    KILROY

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312

Frode T Haugland

Seilforening:
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 18:03:26 32:03:26 31:45:32 3
Total 28.06.2018 18:03:26 32:03:26 31:45:32 3
Kjell Hansen, Nordhordland Seilforening
Frode T Haugland,
Rune Fanebust,
Steinar Olsnes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: First 36.7
Måltall: 0,9907

NOR 14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:35:53 33:35:53 33:13:54 7
Total 28.06.2018 19:35:53 33:35:53 33:13:54 7
    VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 19:35:53 33:35:53 33:13:54 7
Total 28.06.2018 19:35:53 33:35:53 33:13:54 7
Nina Rosenlund, Ran Seilforening
Petter Ankjær-Jensen,
Torgeir Børnes,
Britt-Lise Bjånes,
Klasse: NOR Rating - Fully crewed
Båttype: Elan 37
Måltall: 0,9891

NOR 7871

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Roald Myklebusthaug

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 22:58:26 36:58:26 30:55:16 1
Total 28.06.2018 22:58:26 36:58:26 30:55:16 1
    AMANTE

Terje Sætre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871

Roald Myklebusthaug

Seilforening:
Båtnavn: Amante
Båttype: Mørebas 33
Seilnummer: NOR 7871
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 22:58:26 36:58:26 30:55:16 1
Total 28.06.2018 22:58:26 36:58:26 30:55:16 1
Terje Sætre, Nordhordland Seilforening
Roald Myklebusthaug,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Mørebas 33
Måltall: 0,8363

NOR 12212

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212

Espen Børresen

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 13:47:35 27:47:35 32:11:03 2
Total 28.06.2018 13:47:35 27:47:35 32:11:03 2
    RUBBER DUCK

Morten Offerdal

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212

Espen Børresen

Seilforening:
Båtnavn: Rubber Duck
Båttype: Express 40
Seilnummer: NOR 12212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 28.06.2018 13:47:35 27:47:35 32:11:03 2
Total 28.06.2018 13:47:35 27:47:35 32:11:03 2
Morten Offerdal, Askøy Seilforening
Espen Børresen,
Klasse: NOR Rating - D/H
Båttype: Express 40
Måltall: 1,1580

Last ned CSV fil


Last updated: 2018-07-02 18:47:32Cache read