Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtTeamnavnSkipperForening
Klasse: Melges 24
NOR 560

Karoline Folgerø Dale

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR 560
Seilnummer: NOR 560

Jakob Molland

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR 560
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NOR 560

Karoline Folgerø Dale

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR 560
Seilnummer: NOR 560

Jakob Molland

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR 560
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karoline Folgerø Dale Stord Seilforening
NOR 743

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 743

Kurt Furnes

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 743
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
salt 6

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 743

Kurt Furnes

Seilforening: Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: salt 6
Seilnummer: NOR 743
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leif Kristian Garvik Ran Seilforening
NOR 754

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Black Jack

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Jack
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dag Buch Farsund Seilforening
NOR 755

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: 2 OB
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Kristoffer Jansen Vardøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: 2 OB
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lille 2 OB

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: 2 OB
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Kristoffer Jansen Vardøy

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: 2 OB
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
2 OB Carl Edward Jansen Askøy Seilforening
NOR 799

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: HTB Racing
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: HTB Racing
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HTB Racing - Party Girl

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: HTB Racing
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: HTB Racing
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HTB Racing Jens Altern Wathne Askøy Seilforening
NOR 748

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Java Joy

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Java Joy
Båtnavn: Java Joy
Seilnummer: NOR 748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Java Joy Sandra McCarley Askøy Seilforening
NOR 745

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Javacup U30
Båtnavn: Javacup U30
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Javacup U30

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Javacup U30
Båtnavn: Javacup U30
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Javacup U30 Jens Altern Wathne Askøy Seilforening
NOR 796

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Chatrix

Karl Petter Haugen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Magiske Arne
Båtnavn: Chatrix
Seilnummer: NOR 796
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Magiske Arne Karl Petter Haugen Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 8
 
Klasse: Yngling
NOR 344

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Solveig Eliassen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RedWhiteBlue

Jan Hopland

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344

Solveig Eliassen

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RedWhiteBlue
Seilnummer: NOR 344
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jan Hopland Askøy Seilforening
NOR 311

Mira Høstaker

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR311
Seilnummer: NOR 311

Linn Kirkeli

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR311
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NOR311

Mira Høstaker

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR311
Seilnummer: NOR 311

Linn Kirkeli

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NOR311
Seilnummer: NOR 311
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Mira Høstaker Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-05-09 01:48:34Cache read