Klasse: Optimist - Optimist A |
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 3852
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 3817
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3689
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3504
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maud Mariann Myhre |
Bærum Seilforening |
NOR 3532
Iselin Ruud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3532
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iselin Ruud |
Bærum Seilforening |
NOR 3880
Jacob Wærsten
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Wærsten |
Bærum Seilforening |
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3934
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3951
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3951
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenny Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3765
Una Bryhni Utheim
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3765
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Una Bryhni Utheim |
Bærum Seilforening |
NOR 3847
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anine Skjæret Halstensen |
Bærum Seilforening |
USA 19476
Landon Cormie
Seilforening: Club Vineyard Haven Yacht Club Seilnummer: USA 19476
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Landon Cormie |
Club Vineyard Haven Yacht Club |
USA 21833.
Pearse Dowd
Seilforening: Corinthian YC / JK Sailing Seilnummer: USA 21833.
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pearse Dowd |
Corinthian YC / JK Sailing |
NOR 3649
Mia Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3870
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3870
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 3613
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3613
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marte Wenneck Rasmussen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julie Leren Ellingsen |
Hjellestad Seilforening |
USA 21662
Jonnie Ciffolillo
Seilforening: JK Sailing Seilnummer: USA 21662
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonnie Ciffolillo |
JK Sailing |
USA 14399
Sophia Peck
Seilforening: JK Sailing Seilnummer: USA 14399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sophia Peck |
JK Sailing |
NOR 3775
Fredrik Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3919
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 4004
Nilas Goa Diab
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 4004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nilas Goa Diab |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3922
Mikkel Jansen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3922
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mikkel Jansen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nikolai Løhren Kuhle |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3326
Sofie Juriks
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sofie Juriks |
Moss Seilforening |
NOR 3939
Sara Louise Syrrist
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3939
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sara Louise Syrrist |
Moss Seilforening |
NOR 3583
Agnes Pettersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3583
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Agnes Pettersen |
Moss Seilforening |
NOR 3822
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 3881
Vetle Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vetle Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3887
Balder Støen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Balder Støen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3819
Philip Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Philip Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3981
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3981
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 3820
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emilie K. Nilsen |
Ran Seilforening |
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3522
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erland Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3911
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 3901
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 3912
Henrik Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3948
Hedvig Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3948
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedvig Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3993
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3993
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christine Gyllenhammar-Wiig |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3897
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Edvin Iver Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3972
Liva Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liva Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3767
Hanne Birkeland
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3767
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanne Birkeland |
Soon Seilforening |
NOR 3250
Søren Homme Håland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Søren Homme Håland |
Stavanger Seilforening |
NOR 3556
Daniel Nising Lundal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3556
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Nising Lundal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3003
Gudleik Berg Kjøpsnes
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gudleik Berg Kjøpsnes |
Stavanger Seilforening |
NOR 3940
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3940
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3089
Anna Helene Salvanes
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 3089
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna Helene Salvanes |
Søgne Seilforening |
NOR 3918
Caroline Karlsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3918
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Karlsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 383
Linus Ekdahl
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 383
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linus Ekdahl |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sivert Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3970
Isabella Petterson
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3970
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Isabella Petterson |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3830
Noah Boge
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Noah Boge |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3885
Marie Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3885
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3930
Felix Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3930
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felix Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3671
Georg Grønfur
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Georg Grønfur |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3238
Maja Moen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3238
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Maja Moen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3995
Erik Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3995
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Bøen |
Ålesunds Seilforening |
Deltagere i klassen: 61 |
Klasse: Optimist - Optimist B |
NOR 3883
Aksel Næshagen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Seilnummer: NOR 3883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aksel Næshagen |
Fredrikstad Seilforening |
NOR 2836
Aleksander Ljungstrøm
Seilforening: Grimstad Seilforening Seilnummer: NOR 2836
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aleksander Ljungstrøm |
Grimstad Seilforening |
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frida Bakke Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3622
Jenny Pøhner
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 3622
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenny Pøhner |
Horten Seilforening |
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3397
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mette Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3750
Vilde bjørland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde bjørland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3796
Ingeborg S. Kvendseth
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3796
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingeborg S. Kvendseth |
Moss Seilforening |
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3675
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3921
Magnus Sletten Hansen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Sletten Hansen |
Ran Seilforening |
NOR 3501
Pelayo Salvadores
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3501
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pelayo Salvadores |
Stavanger Seilforening |
NOR 3567
Ole willy Salvanes
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 3567
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ole willy Salvanes |
Søgne Seilforening |
NOR 3404
Selmer Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Selmer Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3927
Ferdinand Toll-Kjær
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3927
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ferdinand Toll-Kjær |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oliver Mellingen |
Åsane Seilforening |
NOR 3523
Lars Sjursen
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Sjursen |
Åsane Seilforening |
NOR 3614
Jakob Begall
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jakob Begall |
Åsane Seilforening |
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Rolland |
Åsane Seilforening |
NOR 3521
Even Begall
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Even Begall |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |