Klasse: NOR Rating - D/H |
NOR 8104
Jo G. Brand
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: FRI Båttype: Jeanneau 51 Seilnummer: NOR 8104
|
|
Peder E. Brand
Seilforening: Båtnavn: FRI Båttype: Jeanneau 51 Seilnummer: NOR 8104
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 22:35:05 |
36:35:05 |
37:46:38 |
|
2 |
Total |
27.06.2019 22:35:05 |
36:35:05 |
37:46:38 |
|
2 |
|
FRI
Jo G. Brand
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: FRI Båttype: Jeanneau 51 Seilnummer: NOR 8104
|
|
Peder E. Brand
Seilforening: Båtnavn: FRI Båttype: Jeanneau 51 Seilnummer: NOR 8104
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 22:35:05 |
36:35:05 |
37:46:38 |
|
2 |
Total |
27.06.2019 22:35:05 |
36:35:05 |
37:46:38 |
|
2 |
|
Jeanneau 51 |
Hvit |
Jo G. Brand |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 15553
Bård Singstad
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Vandal Båttype: VQ 32 Seilnummer: NOR 15553
|
|
Jonas Grefsrud
Seilforening: Båtnavn: Vandal Båttype: VQ 32 Seilnummer: NOR 15553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 22:38:21 |
36:38:21 |
34:57:13 |
|
1 |
Total |
27.06.2019 22:38:21 |
36:38:21 |
34:57:13 |
|
1 |
|
Vandal
Bård Singstad
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Vandal Båttype: VQ 32 Seilnummer: NOR 15553
|
|
Jonas Grefsrud
Seilforening: Båtnavn: Vandal Båttype: VQ 32 Seilnummer: NOR 15553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 22:38:21 |
36:38:21 |
34:57:13 |
|
1 |
Total |
27.06.2019 22:38:21 |
36:38:21 |
34:57:13 |
|
1 |
|
VQ 32 |
Mørk blå |
Bård Singstad |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: NOR Rating - Fully crewed |
NOR 7871
Terje Sætre
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Amante Båttype: Mørebas 33 Seilnummer: NOR 7871
|
|
Lene Albæk
Seilforening: Båtnavn: Amante Båttype: Mørebas 33 Seilnummer: NOR 7871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 03:41:12 |
41:41:12 |
35:01:30 |
|
4 |
Total |
28.06.2019 03:41:12 |
41:41:12 |
35:01:30 |
|
4 |
|
Amante
Terje Sætre
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Amante Båttype: Mørebas 33 Seilnummer: NOR 7871
|
|
Lene Albæk
Seilforening: Båtnavn: Amante Båttype: Mørebas 33 Seilnummer: NOR 7871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 03:41:12 |
41:41:12 |
35:01:30 |
|
4 |
Total |
28.06.2019 03:41:12 |
41:41:12 |
35:01:30 |
|
4 |
|
Mørebas 33 |
Hvit |
Terje Sætre |
Nordhordland Seilforening |
NOR 9701
Inge André Utåker
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701
|
|
Stein-Håvard Bergstad
Seilforening: Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 15:53:02 |
29:53:02 |
31:11:01 |
|
1 |
Total |
27.06.2019 15:53:02 |
29:53:02 |
31:11:01 |
|
1 |
|
Amaryllis
Inge André Utåker
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701
|
|
Stein-Håvard Bergstad
Seilforening: Båtnavn: Amaryllis Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 9701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 15:53:02 |
29:53:02 |
31:11:01 |
|
1 |
Total |
27.06.2019 15:53:02 |
29:53:02 |
31:11:01 |
|
1 |
|
First 40.7 |
Hvit |
Inge André Utåker |
Bergens Seilforening |
NOR 14873
Rune Fanebust
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: ANCHRISSI Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 14873
|
|
Bjørn Rune Blomvågnes
Seilforening: Båtnavn: ANCHRISSI Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 14873
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 00:34:05 |
38:34:05 |
36:31:26 |
|
8 |
Total |
28.06.2019 00:34:05 |
38:34:05 |
36:31:26 |
|
8 |
|
ANCHRISSI
Rune Fanebust
| Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: ANCHRISSI Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 14873
|
|
Bjørn Rune Blomvågnes
Seilforening: Båtnavn: ANCHRISSI Båttype: Hanse 385 Seilnummer: NOR 14873
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 00:34:05 |
38:34:05 |
36:31:26 |
|
8 |
Total |
28.06.2019 00:34:05 |
38:34:05 |
36:31:26 |
|
8 |
|
Hanse 385 |
hvit |
Rune Fanebust |
Nordhordland Seilforening |
NOR 13333
Ole Birger Giæver
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: ASISS Båttype: A40rc Seilnummer: NOR 13333
|
|
John Sanderød
Seilforening: Båtnavn: ASISS Båttype: A40rc Seilnummer: NOR 13333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 15:04:33 |
29:04:33 |
31:30:34 |
|
3 |
Total |
27.06.2019 15:04:33 |
29:04:33 |
31:30:34 |
|
3 |
|
ASISS
Ole Birger Giæver
Seilforening: Trondhjems Seilforening Båtnavn: ASISS Båttype: A40rc Seilnummer: NOR 13333
|
|
John Sanderød
Seilforening: Båtnavn: ASISS Båttype: A40rc Seilnummer: NOR 13333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 15:04:33 |
29:04:33 |
31:30:34 |
|
3 |
Total |
27.06.2019 15:04:33 |
29:04:33 |
31:30:34 |
|
3 |
|
A40rc |
Hvit |
Ole Birger Giæver |
Trondhjems Seilforening |
NOR 10901
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Bjørn Saltvik
Seilforening: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
10 |
Total |
|
|
|
DNC |
10 |
|
Betty Boop
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Bjørn Saltvik
Seilforening: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
10 |
Total |
|
|
|
DNC |
10 |
|
Bavaria 35 Match |
Hvit |
Morten Christensen |
Skøyen Seilforening |
NOR 10854
Roy Kenneth Hansen
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Blue Dawn Båttype: First 47.7 Seilnummer: NOR 10854
|
|
Otto Hægland
Seilforening: Båtnavn: Blue Dawn Båttype: First 47.7 Seilnummer: NOR 10854
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:27:09 |
33:27:09 |
35:22:57 |
|
7 |
Total |
27.06.2019 19:27:09 |
33:27:09 |
35:22:57 |
|
7 |
|
Blue Dawn
Roy Kenneth Hansen
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Blue Dawn Båttype: First 47.7 Seilnummer: NOR 10854
|
|
Otto Hægland
Seilforening: Båtnavn: Blue Dawn Båttype: First 47.7 Seilnummer: NOR 10854
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:27:09 |
33:27:09 |
35:22:57 |
|
7 |
Total |
27.06.2019 19:27:09 |
33:27:09 |
35:22:57 |
|
7 |
|
First 47.7 |
Blå |
Roy Kenneth Hansen |
Bergens Seilforening |
NOR 14447
Frode Tveranger Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Endre Eliassen
Seilforening: Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 23:22:38 |
37:22:38 |
34:38:41 |
|
3 |
Total |
27.06.2019 23:22:38 |
37:22:38 |
34:38:41 |
|
3 |
|
Calluna
Frode Tveranger Haugland
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Endre Eliassen
Seilforening: Båtnavn: Calluna Båttype: Hanse 325 Seilnummer: NOR 14447
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 23:22:38 |
37:22:38 |
34:38:41 |
|
3 |
Total |
27.06.2019 23:22:38 |
37:22:38 |
34:38:41 |
|
3 |
|
Hanse 325 |
Hvit |
Frode Tveranger Haugland |
Askøy Seilforening |
NOR 8915
Otto Book
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Capriccio Båttype: Victory 42 Seilnummer: NOR 8915
|
|
Karl Otto Book
Seilforening: Båtnavn: Capriccio Båttype: Victory 42 Seilnummer: NOR 8915
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:25:28 |
33:25:28 |
33:46:55 |
|
4 |
Total |
27.06.2019 19:25:28 |
33:25:28 |
33:46:55 |
|
4 |
|
Capriccio
Otto Book
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Capriccio Båttype: Victory 42 Seilnummer: NOR 8915
|
|
Karl Otto Book
Seilforening: Båtnavn: Capriccio Båttype: Victory 42 Seilnummer: NOR 8915
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:25:28 |
33:25:28 |
33:46:55 |
|
4 |
Total |
27.06.2019 19:25:28 |
33:25:28 |
33:46:55 |
|
4 |
|
Victory 42 |
Hvit |
Otto Book |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 15634
Hege Kvalnes
| Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: EGO Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15634
|
|
Morten Wilmann
Seilforening: Båtnavn: EGO Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15634
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 20:30:25 |
34:30:25 |
34:17:59 |
|
7 |
Total |
27.06.2019 20:30:25 |
34:30:25 |
34:17:59 |
|
7 |
|
EGO
Hege Kvalnes
| Seilforening: Bodø Seilforening Båtnavn: EGO Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15634
|
|
Morten Wilmann
Seilforening: Båtnavn: EGO Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15634
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 20:30:25 |
34:30:25 |
34:17:59 |
|
7 |
Total |
27.06.2019 20:30:25 |
34:30:25 |
34:17:59 |
|
7 |
|
Dehler 38 |
Hvit |
Hege Kvalnes |
Bodø Seilforening |
NOR 2649
John Murphy
Seilforening: PEYC Båtnavn: Erin Båttype: SunOd49 Seilnummer: NOR 2649
|
|
Emma Scott
Seilforening: Båtnavn: Erin Båttype: SunOd49 Seilnummer: NOR 2649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 17:34:04 |
31:34:04 |
33:03:05 |
|
4 |
Total |
27.06.2019 17:34:04 |
31:34:04 |
33:03:05 |
|
4 |
|
Erin
John Murphy
Seilforening: PEYC Båtnavn: Erin Båttype: SunOd49 Seilnummer: NOR 2649
|
|
Emma Scott
Seilforening: Båtnavn: Erin Båttype: SunOd49 Seilnummer: NOR 2649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 17:34:04 |
31:34:04 |
33:03:05 |
|
4 |
Total |
27.06.2019 17:34:04 |
31:34:04 |
33:03:05 |
|
4 |
|
SunOd49 |
White |
John Murphy |
PEYC |
NOR 9723
SVERRE FAUGSTAD
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Fryd Båttype: Linjett 33 Seilnummer: NOR 9723
|
|
Rune Stølsnes
Seilforening: Båtnavn: Fryd Båttype: Linjett 33 Seilnummer: NOR 9723
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 01:13:45 |
39:13:45 |
35:55:33 |
|
7 |
Total |
28.06.2019 01:13:45 |
39:13:45 |
35:55:33 |
|
7 |
|
Fryd
SVERRE FAUGSTAD
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Fryd Båttype: Linjett 33 Seilnummer: NOR 9723
|
|
Rune Stølsnes
Seilforening: Båtnavn: Fryd Båttype: Linjett 33 Seilnummer: NOR 9723
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 01:13:45 |
39:13:45 |
35:55:33 |
|
7 |
Total |
28.06.2019 01:13:45 |
39:13:45 |
35:55:33 |
|
7 |
|
Linjett 33 |
Hvit |
SVERRE FAUGSTAD |
Ran Seilforening |
NOR 11102
Morten Fotland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FRØKEN SMILLA Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 11102
|
|
Stein Arne Kvåle
Seilforening: Båtnavn: FRØKEN SMILLA Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 11102
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:51:47 |
33:51:47 |
35:14:52 |
|
6 |
Total |
27.06.2019 19:51:47 |
33:51:47 |
35:14:52 |
|
6 |
|
FRØKEN SMILLA
Morten Fotland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FRØKEN SMILLA Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 11102
|
|
Stein Arne Kvåle
Seilforening: Båtnavn: FRØKEN SMILLA Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 11102
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:51:47 |
33:51:47 |
35:14:52 |
|
6 |
Total |
27.06.2019 19:51:47 |
33:51:47 |
35:14:52 |
|
6 |
|
First 40.7 |
Grå |
Morten Fotland |
Bergens Seilforening |
NOR 12144
Jan Vidar Nordstrand
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Karen Drange
Seilforening: Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:05:44 |
33:05:44 |
32:38:43 |
|
1 |
Total |
27.06.2019 19:05:44 |
33:05:44 |
32:38:43 |
|
1 |
|
FS 2
Jan Vidar Nordstrand
| Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Karen Drange
Seilforening: Båtnavn: FS 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 12144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:05:44 |
33:05:44 |
32:38:43 |
|
1 |
Total |
27.06.2019 19:05:44 |
33:05:44 |
32:38:43 |
|
1 |
|
First 34.7 |
Hvit |
Jan Vidar Nordstrand |
Bergens Seilforening |
NOR 84
Bjørn Lindgren
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Galactic Viking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
11 |
Total |
|
|
|
DNC |
11 |
|
Galactic Viking
Bjørn Lindgren
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Galactic Viking Båttype: Open 60 Seilnummer: NOR 84
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNC |
11 |
Total |
|
|
|
DNC |
11 |
|
Open 60 |
rød |
Bjørn Lindgren |
Soon Seilforening |
NOR 6874
Jon Hardie
| Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Rune Myrvågnes
Seilforening: Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:40:56 |
33:40:56 |
33:23:08 |
|
2 |
Total |
27.06.2019 19:40:56 |
33:40:56 |
33:23:08 |
|
2 |
|
Kelso
Jon Hardie
| Seilforening: Milde Båtlag Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Rune Myrvågnes
Seilforening: Båtnavn: Kelso Båttype: Crown 39 Seilnummer: NOR 6874
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:40:56 |
33:40:56 |
33:23:08 |
|
2 |
Total |
27.06.2019 19:40:56 |
33:40:56 |
33:23:08 |
|
2 |
|
Crown 39 |
hvit |
Jon Hardie |
Milde Båtlag |
NOR 11312
Steinar Hansen
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Kilroy Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11312
|
|
Kjell Hansen
Seilforening: Båtnavn: Kilroy Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:40:42 |
33:40:42 |
33:27:21 |
|
3 |
Total |
27.06.2019 19:40:42 |
33:40:42 |
33:27:21 |
|
3 |
|
Kilroy
Steinar Hansen
Seilforening: Nordhordland Seilforening Båtnavn: Kilroy Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11312
|
|
Kjell Hansen
Seilforening: Båtnavn: Kilroy Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:40:42 |
33:40:42 |
33:27:21 |
|
3 |
Total |
27.06.2019 19:40:42 |
33:40:42 |
33:27:21 |
|
3 |
|
First 36.7 |
Hvit |
Steinar Hansen |
Nordhordland Seilforening |
NOR 37
Paolo Laverda
Seilforening: Lega Navale Italiana Båtnavn: L'Esprit Båttype: Breehorn 37 Seilnummer: NOR 37
|
|
Guido Soloni
Seilforening: Båtnavn: L'Esprit Båttype: Breehorn 37 Seilnummer: NOR 37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 02:22:27 |
40:22:27 |
48:26:56 |
|
10 |
Total |
28.06.2019 02:22:27 |
40:22:27 |
48:26:56 |
|
10 |
|
L'Esprit
Paolo Laverda
Seilforening: Lega Navale Italiana Båtnavn: L'Esprit Båttype: Breehorn 37 Seilnummer: NOR 37
|
|
Guido Soloni
Seilforening: Båtnavn: L'Esprit Båttype: Breehorn 37 Seilnummer: NOR 37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 02:22:27 |
40:22:27 |
48:26:56 |
|
10 |
Total |
28.06.2019 02:22:27 |
40:22:27 |
48:26:56 |
|
10 |
|
Breehorn 37 |
Blue |
Paolo Laverda |
Lega Navale Italiana |
NOR 11341
Willy Forland
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: ELAN 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Kåre Forland
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: ELAN 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:51:15 |
33:51:15 |
34:08:55 |
|
5 |
Total |
27.06.2019 19:51:15 |
33:51:15 |
34:08:55 |
|
5 |
|
Levens
Willy Forland
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Levens Båttype: ELAN 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Kåre Forland
Seilforening: Båtnavn: Levens Båttype: ELAN 37 Seilnummer: NOR 11341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 19:51:15 |
33:51:15 |
34:08:55 |
|
5 |
Total |
27.06.2019 19:51:15 |
33:51:15 |
34:08:55 |
|
5 |
|
ELAN 37 |
Hvit |
Willy Forland |
Ran Seilforening |
NOR 15523
Knud Nagell Dahl
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Memento Mori Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 15523
|
|
Torodd Olsen
Seilforening: Båtnavn: Memento Mori Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 15523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 23:23:42 |
37:23:42 |
35:16:42 |
|
5 |
Total |
27.06.2019 23:23:42 |
37:23:42 |
35:16:42 |
|
5 |
|
Memento Mori
Knud Nagell Dahl
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Memento Mori Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 15523
|
|
Torodd Olsen
Seilforening: Båtnavn: Memento Mori Båttype: Hanse 350 Seilnummer: NOR 15523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 23:23:42 |
37:23:42 |
35:16:42 |
|
5 |
Total |
27.06.2019 23:23:42 |
37:23:42 |
35:16:42 |
|
5 |
|
Hanse 350 |
Grå |
Knud Nagell Dahl |
Stord Seilforening |
NOR 15627
Øystein Horneland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Minmin Båttype: HR34 Seilnummer: NOR 15627
|
|
Roald Skjoldal
Seilforening: Båtnavn: Minmin Båttype: HR34 Seilnummer: NOR 15627
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
9 |
Total |
|
|
|
DNF |
9 |
|
Minmin
Øystein Horneland
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Minmin Båttype: HR34 Seilnummer: NOR 15627
|
|
Roald Skjoldal
Seilforening: Båtnavn: Minmin Båttype: HR34 Seilnummer: NOR 15627
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
9 |
Total |
|
|
|
DNF |
9 |
|
HR34 |
Hvit |
Øystein Horneland |
Bergens Seilforening |
NOR 11356
BJØRN VIE
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Nemo Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11356
|
|
Gry Hove Vie
Seilforening: Båtnavn: Nemo Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11356
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 21:02:47 |
35:02:47 |
35:18:33 |
|
8 |
Total |
27.06.2019 21:02:47 |
35:02:47 |
35:18:33 |
|
8 |
|
Nemo
BJØRN VIE
| Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Nemo Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11356
|
|
Gry Hove Vie
Seilforening: Båtnavn: Nemo Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11356
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 21:02:47 |
35:02:47 |
35:18:33 |
|
8 |
Total |
27.06.2019 21:02:47 |
35:02:47 |
35:18:33 |
|
8 |
|
Elan 37 |
hvit |
BJØRN VIE |
Ran Seilforening |
NOR 15120
Joar Størksen
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: PolePole Båttype: Jeanneau SO 439 Seilnummer: NOR 15120
|
|
Jørgen Lieng
Seilforening: Båtnavn: PolePole Båttype: Jeanneau SO 439 Seilnummer: NOR 15120
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 23:14:28 |
37:14:28 |
37:54:54 |
|
9 |
Total |
27.06.2019 23:14:28 |
37:14:28 |
37:54:54 |
|
9 |
|
PolePole
Joar Størksen
Seilforening: Haugesund Seilforening Båtnavn: PolePole Båttype: Jeanneau SO 439 Seilnummer: NOR 15120
|
|
Jørgen Lieng
Seilforening: Båtnavn: PolePole Båttype: Jeanneau SO 439 Seilnummer: NOR 15120
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 23:14:28 |
37:14:28 |
37:54:54 |
|
9 |
Total |
27.06.2019 23:14:28 |
37:14:28 |
37:54:54 |
|
9 |
|
Jeanneau SO 439 |
hvit |
Joar Størksen |
Haugesund Seilforening |
NOR 15651
Einar Gundersen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: Poniente Båttype: Jeanneau SO 479 Seilnummer: NOR 15651
|
|
Svein Erik Barstad
Seilforening: Båtnavn: Poniente Båttype: Jeanneau SO 479 Seilnummer: NOR 15651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 22:13:33 |
36:13:33 |
37:49:11 |
|
9 |
Total |
27.06.2019 22:13:33 |
36:13:33 |
37:49:11 |
|
9 |
|
Poniente
Einar Gundersen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Båtnavn: Poniente Båttype: Jeanneau SO 479 Seilnummer: NOR 15651
|
|
Svein Erik Barstad
Seilforening: Båtnavn: Poniente Båttype: Jeanneau SO 479 Seilnummer: NOR 15651
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 22:13:33 |
36:13:33 |
37:49:11 |
|
9 |
Total |
27.06.2019 22:13:33 |
36:13:33 |
37:49:11 |
|
9 |
|
Jeanneau SO 479 |
Hvit |
Einar Gundersen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 6045
Rune Lodden
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Inge Utbjoe
Seilforening: Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 21:22:49 |
35:22:49 |
34:11:42 |
|
6 |
Total |
27.06.2019 21:22:49 |
35:22:49 |
34:11:42 |
|
6 |
|
Sea-Girl
Rune Lodden
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Inge Utbjoe
Seilforening: Båtnavn: Sea-Girl Båttype: Comfortina 36 Seilnummer: NOR 6045
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 21:22:49 |
35:22:49 |
34:11:42 |
|
6 |
Total |
27.06.2019 21:22:49 |
35:22:49 |
34:11:42 |
|
6 |
|
Comfortina 36 |
Hvit |
Rune Lodden |
Stord Seilforening |
NOR 12141
Fridtjov Bergmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Morten Bergmann
Seilforening: Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 17:19:28 |
31:19:28 |
33:21:49 |
|
5 |
Total |
27.06.2019 17:19:28 |
31:19:28 |
33:21:49 |
|
5 |
|
Serenity
Fridtjov Bergmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Morten Bergmann
Seilforening: Båtnavn: Serenity Båttype: First 44.7 Seilnummer: NOR 12141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 17:19:28 |
31:19:28 |
33:21:49 |
|
5 |
Total |
27.06.2019 17:19:28 |
31:19:28 |
33:21:49 |
|
5 |
|
First 44.7 |
Grå |
Fridtjov Bergmann |
Bergens Seilforening |
NOR 14452
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Halvor Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 21:14:41 |
35:14:41 |
33:45:13 |
|
2 |
Total |
27.06.2019 21:14:41 |
35:14:41 |
33:45:13 |
|
2 |
|
Skarven
Per Aga
Seilforening: Os Seilforening Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Halvor Aga
Seilforening: Båtnavn: Skarven Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 21:14:41 |
35:14:41 |
33:45:13 |
|
2 |
Total |
27.06.2019 21:14:41 |
35:14:41 |
33:45:13 |
|
2 |
|
Jeanneau Sun Fast 37 |
Kvit |
Per Aga |
Os Seilforening |
NOR 13951
Audun Midttveit
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Stormen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 13951
|
|
Knut Olaussen
Seilforening: Båtnavn: Stormen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 13951
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 01:41:08 |
39:41:08 |
35:55:24 |
|
6 |
Total |
28.06.2019 01:41:08 |
39:41:08 |
35:55:24 |
|
6 |
|
Stormen
Audun Midttveit
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Stormen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 13951
|
|
Knut Olaussen
Seilforening: Båtnavn: Stormen Båttype: Hanse 320 Seilnummer: NOR 13951
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
28.06.2019 01:41:08 |
39:41:08 |
35:55:24 |
|
6 |
Total |
28.06.2019 01:41:08 |
39:41:08 |
35:55:24 |
|
6 |
|
Hanse 320 |
Hvit |
Audun Midttveit |
Askøy Seilforening |
NOR 7888
magnus valland
Seilforening: Voss Siglarlaug Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Sverre Lorentzen
Seilforening: Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
11 |
Total |
|
|
|
DNF |
11 |
|
Vilje
magnus valland
Seilforening: Voss Siglarlaug Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Sverre Lorentzen
Seilforening: Båtnavn: Vilje Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
11 |
Total |
|
|
|
DNF |
11 |
|
X-119 |
Kvit |
magnus valland |
Voss Siglarlaug |
NOR 12700
Carl Olav Wickmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Carl Johan Wickmann
Seilforening: Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 15:52:34 |
29:52:34 |
31:15:33 |
|
2 |
Total |
27.06.2019 15:52:34 |
29:52:34 |
31:15:33 |
|
2 |
|
Winocean
Carl Olav Wickmann
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Carl Johan Wickmann
Seilforening: Båtnavn: Winocean Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 12700
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 15:52:34 |
29:52:34 |
31:15:33 |
|
2 |
Total |
27.06.2019 15:52:34 |
29:52:34 |
31:15:33 |
|
2 |
|
First 40.7 |
Hvit |
Carl Olav Wickmann |
Bergens Seilforening |
NOR 9000
OVE GULLBRÅ
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: X -Fram Båttype: Farr 40 ILC Seilnummer: NOR 9000
|
|
Arne Lundøy
Seilforening: Båtnavn: X -Fram Båttype: Farr 40 ILC Seilnummer: NOR 9000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 18:06:42 |
32:06:42 |
36:12:09 |
|
8 |
Total |
27.06.2019 18:06:42 |
32:06:42 |
36:12:09 |
|
8 |
|
X -Fram
OVE GULLBRÅ
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: X -Fram Båttype: Farr 40 ILC Seilnummer: NOR 9000
|
|
Arne Lundøy
Seilforening: Båtnavn: X -Fram Båttype: Farr 40 ILC Seilnummer: NOR 9000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 18:06:42 |
32:06:42 |
36:12:09 |
|
8 |
Total |
27.06.2019 18:06:42 |
32:06:42 |
36:12:09 |
|
8 |
|
Farr 40 ILC |
Hvit |
OVE GULLBRÅ |
Hjellestad Seilforening |
NOR 10350
John Cooper
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Xanadu Båttype: Comfortina 35 Seilnummer: NOR 10350
|
|
Snorre Risa
Seilforening: Båtnavn: Xanadu Båttype: Comfortina 35 Seilnummer: NOR 10350
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 20:18:54 |
34:18:54 |
32:40:16 |
|
1 |
Total |
27.06.2019 20:18:54 |
34:18:54 |
32:40:16 |
|
1 |
|
Xanadu
John Cooper
Seilforening: Stavanger Seilforening Båtnavn: Xanadu Båttype: Comfortina 35 Seilnummer: NOR 10350
|
|
Snorre Risa
Seilforening: Båtnavn: Xanadu Båttype: Comfortina 35 Seilnummer: NOR 10350
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
27.06.2019 20:18:54 |
34:18:54 |
32:40:16 |
|
1 |
Total |
27.06.2019 20:18:54 |
34:18:54 |
32:40:16 |
|
1 |
|
Comfortina 35 |
Hvit |
John Cooper |
Stavanger Seilforening |
Deltagere i klassen: 31 |