Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeLengdeTeamnavnSkipperForeningHCP
Klasse: Kjølbåter - Start Aarhus - Dansk Handicap
DEN 8

Tue Steen Andersen

Seilforening: Snaptun Sejlklub
Teamnavn: Tem FeOs
Båtnavn: FeOs
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: DEN 8
NOR Rating: DEN 510,6

Jonathan Christensen

Seilforening:
Teamnavn: Tem FeOs
Båtnavn: FeOs
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: DEN 8
NOR Rating: DEN 510,6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 09:07:23 14:27:23 7381:25:55 2
Total 30.05.2019 09:07:23 14:27:23 7381:25:55 2
FeOs

Tue Steen Andersen

Seilforening: Snaptun Sejlklub
Teamnavn: Tem FeOs
Båtnavn: FeOs
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: DEN 8
NOR Rating: DEN 510,6

Jonathan Christensen

Seilforening:
Teamnavn: Tem FeOs
Båtnavn: FeOs
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: DEN 8
NOR Rating: DEN 510,6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 09:07:23 14:27:23 7381:25:55 2
Total 30.05.2019 09:07:23 14:27:23 7381:25:55 2
Grand Soleil 43 12,90 Tem FeOs Tue Steen Andersen Snaptun Sejlklub 510,600
DEN 1

Jakob Frost

Seilforening: Faaborg Sejlklub
Teamnavn: Frostboxen
Båtnavn: Frostboxen
Båttype: Frost 38
Seilnummer: DEN 1
NOR Rating: DEN 508,8

Jonas Pedersen

Seilforening: Faaborg Sejlklub
Teamnavn: Frostboxen
Båtnavn: Frostboxen
Båttype: Frost 38
Seilnummer: DEN 1
NOR Rating: DEN 508,8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 08:09:00 13:29:00 6860:19:12 1
Total 30.05.2019 08:09:00 13:29:00 6860:19:12 1
Frostboxen

Jakob Frost

Seilforening: Faaborg Sejlklub
Teamnavn: Frostboxen
Båtnavn: Frostboxen
Båttype: Frost 38
Seilnummer: DEN 1
NOR Rating: DEN 508,8

Jonas Pedersen

Seilforening: Faaborg Sejlklub
Teamnavn: Frostboxen
Båtnavn: Frostboxen
Båttype: Frost 38
Seilnummer: DEN 1
NOR Rating: DEN 508,8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 08:09:00 13:29:00 6860:19:12 1
Total 30.05.2019 08:09:00 13:29:00 6860:19:12 1
Frost 38 11,50 Frostboxen Jakob Frost Faaborg Sejlklub 508,800
DEN 16305

Henrik Ottesen

Seilforening: Aalborg Sejlklub
Teamnavn:
Båtnavn: VALKIRIA
Båttype: Dufour 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 507,8000

Henrik Mørkholt

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VALKIRIA
Båttype: Dufour 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 507,8000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 09:35:05 14:55:05 7575:23:19 3
Total 30.05.2019 09:35:05 14:55:05 7575:23:19 3
VALKIRIA

Henrik Ottesen

Seilforening: Aalborg Sejlklub
Teamnavn:
Båtnavn: VALKIRIA
Båttype: Dufour 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 507,8000

Henrik Mørkholt

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VALKIRIA
Båttype: Dufour 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 507,8000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 09:35:05 14:55:05 7575:23:19 3
Total 30.05.2019 09:35:05 14:55:05 7575:23:19 3
Dufour 45e 13,60 Henrik Ottesen Aalborg Sejlklub 507,800
Deltagere i klassen: 3
 
Klasse: Kjølbåter - Start Aarhus - Turklasse
DEN 3947

Simon Møgelvang Bang

Seilforening: Aarhus Nordhavn
Teamnavn: Vild Rosé
Båtnavn: Wild Rose
Båttype: Dufour GibSea '43
Seilnummer: DEN 3947
NOR Rating: DEN

Anders Staugaard

Seilforening:
Teamnavn: Vild Rosé
Båtnavn: Wild Rose
Båttype: Dufour GibSea '43
Seilnummer: DEN 3947
NOR Rating: DEN
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:59:50 20:19:50 20:19:50 1
Total 30.05.2019 14:59:50 20:19:50 20:19:50 1
Wild Rose

Simon Møgelvang Bang

Seilforening: Aarhus Nordhavn
Teamnavn: Vild Rosé
Båtnavn: Wild Rose
Båttype: Dufour GibSea '43
Seilnummer: DEN 3947
NOR Rating: DEN

Anders Staugaard

Seilforening:
Teamnavn: Vild Rosé
Båtnavn: Wild Rose
Båttype: Dufour GibSea '43
Seilnummer: DEN 3947
NOR Rating: DEN
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:59:50 20:19:50 20:19:50 1
Total 30.05.2019 14:59:50 20:19:50 20:19:50 1
Dufour GibSea '43 12,83 Vild Rosé Simon Møgelvang Bang Aarhus Nordhavn 0,000
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Kjølbåter - Start Arendal - NOR Rating
NOR 14869

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9781

Nina Vehus

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9781
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Soul Kitch'n

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9781

Nina Vehus

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9781
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
First 34.7 9,99 Pål Widem Arendals Seilforening 0,978
Deltagere i klassen: 1
 
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - Doublehanded
NOR 15427

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9665

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Stutt-Tjukken

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9665

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Pogo 30 9,14 Team Tjukken Kristian Fæste Drøbaksund Seilforening 0,967
NOR 12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ragnhild
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9214

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ragnhild
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Ragnhild

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ragnhild
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9214

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ragnhild
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
First 31.7 9,85 Ragnhild Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening 0,921
NOR 28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9665

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9665

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
SunFast 3200 9,79 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening 0,967
NOR 10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0398

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0398
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Xbox

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0398

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0398
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
IMX 40 12,10 Fredrik Holm Kongelig Norsk Seilforening 1,040
NOR 12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Mia Mara

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Elan 37 11,20 Jon Moholth Tønsberg Seilforening 0,985
NOR 13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Vindtora

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Pogo 8.50 8,50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,916
NOR 10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Jakobine

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
J/92 9,14 Yngve Lønmo Hurum Seilforening 0,926
NOR 8104

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Brand
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0395

Peder E. Brand

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn: Brand
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Fri

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Brand
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0395

Peder E. Brand

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn: Brand
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Jeanneau 51 15,00 Brand Jo G. Brand Kongelig Norsk Seilforening 1,040
NOR 15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
Flying Scotsman

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
Sun Fast 3600 11,90 Colin Campbell Hurum Seilforening 1,027
NOR 15674

Victoria espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Rhumbline
Båtnavn: Rhumbline
Båttype: x-50
Seilnummer: NOR 15674
NOR Rating: NOR 1,1209

christian espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Rhumbline
Båtnavn: Rhumbline
Båttype: x-50
Seilnummer: NOR 15674
NOR Rating: NOR 1,1209
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
Rhumbline

Victoria espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Rhumbline
Båtnavn: Rhumbline
Båttype: x-50
Seilnummer: NOR 15674
NOR Rating: NOR 1,1209

christian espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Rhumbline
Båtnavn: Rhumbline
Båttype: x-50
Seilnummer: NOR 15674
NOR Rating: NOR 1,1209
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
x-50 15,21 Rhumbline Victoria espeseth Kongelig Norsk Seilforening 1,121
NOR 15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690

Tim Sandberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Kraftkar

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690

Tim Sandberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Elan 400S 11,90 Apparent Sailing Sigmund Andre Hertzberg Oslofjorden Seilklubb 1,069
NOR 11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400

Jan Reyer Elders

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Tusså

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400

Jan Reyer Elders

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Sun Fast 35 10,43 Frank Sandberg Drøbaksund Seilforening 0,940
NOR 15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Crumbles

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
First 40 12,24 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening 1,064
NOR 8724

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther III
Båttype: Dehler 33 cr
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9439

Jens Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther III
Båttype: Dehler 33 cr
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Pool Panther III

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther III
Båttype: Dehler 33 cr
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9439

Jens Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther III
Båttype: Dehler 33 cr
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Dehler 33 cr 9,99 Karl Wilhelm Weldingh Larvik Seilforening 0,944
NOR 11100

Petter Andreassen

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leajon
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9659

Tor Jarle Djuve

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leajon
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9659
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Leajon

Petter Andreassen

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leajon
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9659

Tor Jarle Djuve

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leajon
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9659
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Hanse 411 12,35 Petter Andreassen Søgne Seilforening 0,966
NOR 11643

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SPIRALIS
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9621

Dag Arve Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SPIRALIS
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Spiralis

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SPIRALIS
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9621

Dag Arve Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SPIRALIS
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Hanse 370 11,25 SPIRALIS Sven Olav Olvin Bundefjorden Seilforening 0,962
NOR 12510

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Breezin
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0173

Lars Jan Løwe

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Team Breezin
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Breezin

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Breezin
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0173

Lars Jan Løwe

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Team Breezin
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
X 40 12,19 Team Breezin Morten Gaarud Kongelig Norsk Seilforening 1,017
NOR 15858

André Sønstrød

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 15858
NOR Rating: NOR 0,9886

Jens Petter Andresen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 15858
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Felicia

André Sønstrød

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 15858
NOR Rating: NOR 0,9886

Jens Petter Andresen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 15858
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Jeanneau 409 11,99 Team Felicia André Sønstrød Drammens Seilforening 0,989
NOR 11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Eldorado

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
X-37 11,35 Alf Magne Andersen Nesodden Seilforening 0,980
NOR 11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
JJ Flash

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
J/109 10,75 Geir Inge Juriks Kongelig Norsk Seilforening 0,996
NOR 10078

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862

Dag Øyvind Askheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Sweet Jane

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862

Dag Øyvind Askheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
IMX 38 11,36 Kai Abrahamsen Asker Seilforening 0,986
NOR 14430

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025

Fredrik Myhre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
null stress

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025

Fredrik Myhre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Elan 350 10,6 Steinar Torsvik Kongelig Norsk Seilforening 1,003
NOR 12119

Bjørn E. Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489

Tom Hexeberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
LUPI

Bjørn E. Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489

Tom Hexeberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
HR43 13,57 LUPI Bjørn E. Børresen Bærum Seilforening 0,949
NOR 11001

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9967

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 31.05.2019 06:30:35 35:10:35 35:03:37 4
Total 31.05.2019 06:30:35 35:10:35 35:03:37 4
Easy Match

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9967

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 31.05.2019 06:30:35 35:10:35 35:03:37 4
Total 31.05.2019 06:30:35 35:10:35 35:03:37 4
Bavaria 38 Match 11,39 Albert Roll Asker Seilforening 0,997
NOR 11560

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9844

Per Lund

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9844
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Next Christine

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9844

Per Lund

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9844
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
X-37 11,35 Terje Roaas Hurum Seilforening 0,984
NOR 13975

Esben Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565

Jan-Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
PING

Esben Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565

Jan-Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
A31 9,55 PING Esben Hall Torgersen Bundefjorden Seilforening 0,957
NOR 15788

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951

Bjørn Petter Carlsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Off Course

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951

Bjørn Petter Carlsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Dehler 44 13,67 Marius Løken Røyken Seilforening 1,095
NOR 15393

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Redline

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Sun Fast 3200 9,79 Andreas Lawson Bærum Seilforening 0,965
NOR 14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887

Helga Therese Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Caromilla

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887

Helga Therese Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Elan 350 10,60 Gato Petter Johansen Fredrikstad Seilforening 0,989
NOR 21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 15:53:29 20:33:29 23:48:37 3
Total 30.05.2019 15:53:29 20:33:29 23:48:37 3
Astragale

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 15:53:29 20:33:29 23:48:37 3
Total 30.05.2019 15:53:29 20:33:29 23:48:37 3
Pogo 40 12,18 Jan-Helge Furnesvik Røyken Seilforening 1,158
NOR 14538

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Venus
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0273

Grete Lusie Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Venus
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0273
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Venus

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Venus
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0273

Grete Lusie Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Venus
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0273
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Xp 38 11,90 Team Venus Egil Norli Fredrikstad Seilforening 1,027
NOR 13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1635

Sverre Gunnar Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1635
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
Black Pearl

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1635

Sverre Gunnar Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1635
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
Pogo 40 12,18 Sverre Marius Ellingsen Kongelig Norsk Seilforening 1,164
NOR 10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
Fritt Fram!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
First 40.7 11,98 Audun Gjøstein Asker Seilforening 1,025
NOR 10910

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team Halann og Helann
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390

Einar Plahte

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Halann og Helann
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
ILLE MORO

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team Halann og Helann
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390

Einar Plahte

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Halann og Helann
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Bavaria 42Match 12,46 Team Halann og Helann LUDVIG DAAE Bundefjorden Seilforening 1,039
NOR 9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saman seiler vi
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328

Øivinn Brudevoll

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saman seiler vi
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:23:50 19:03:50 21:35:44 2
Total 30.05.2019 14:23:50 19:03:50 21:35:44 2
Jokerman

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saman seiler vi
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328

Øivinn Brudevoll

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saman seiler vi
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:23:50 19:03:50 21:35:44 2
Total 30.05.2019 14:23:50 19:03:50 21:35:44 2
X-50 15,20 Saman seiler vi Per Ottar Skaaret Asker Seilforening 1,133
NOR 6972

svein olav moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9777

Anne Skogheim

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Venninna

svein olav moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9777

Anne Skogheim

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Cayenne 42 12,52 svein olav moe Fredrikstad Seilforening 0,978
NOR 10083

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9289

Ingve Halvorsen

Seilforening: Jessenløkken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9289
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Leken

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9289

Ingve Halvorsen

Seilforening: Jessenløkken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9289
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
J/92 9,14 Bjarne Birkeland Bærum Seilforening 0,929
NOR 11201

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0346

Pål Ruud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0346
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
Zombrero2

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0346

Pål Ruud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0346
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
K43 13,10 Per Erik Johansen Oppegård Seilforening 1,035
NOR 11454

Carl Christoffer Bruenech

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Team Ally
Båtnavn: ALLY
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11454
NOR Rating: NOR 0,9471

Thomas St. Bernhard. III Goller

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Ally
Båtnavn: ALLY
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11454
NOR Rating: NOR 0,9471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
ALLY

Carl Christoffer Bruenech

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Team Ally
Båtnavn: ALLY
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11454
NOR Rating: NOR 0,9471

Thomas St. Bernhard. III Goller

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Ally
Båtnavn: ALLY
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11454
NOR Rating: NOR 0,9471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Dufour 34 Performance 10,60 Team Ally Carl Christoffer Bruenech Larvik Seilforening 0,947
NOR 5

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: sun fast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9583

Kristian Jannson

Seilforening: Östertälje Båtklubb
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: sun fast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: sun fast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9583

Kristian Jannson

Seilforening: Östertälje Båtklubb
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: sun fast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
sun fast 3200 9,70 Steffen Skjønberg Bærum Seilforening 0,958
NOR 14643

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0469

Bjørn Frode Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0469
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:37:19 19:17:19 20:11:35 1
Total 30.05.2019 14:37:19 19:17:19 20:11:35 1
Begge Dehler

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0469

Bjørn Frode Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0469
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:37:19 19:17:19 20:11:35 1
Total 30.05.2019 14:37:19 19:17:19 20:11:35 1
Dehler 41 JV 12,38 Begge Dehler Truls Olsen Fredrikstad Seilforening 1,047
NOR 12105

terje sorteberg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saaga
Båtnavn: Saaga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12105
NOR Rating: NOR 1,0300

Anders Gulbrandsen

Seilforening: Færder Seilforening
Teamnavn: Saaga
Båtnavn: Saaga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12105
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
Saaga

terje sorteberg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saaga
Båtnavn: Saaga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12105
NOR Rating: NOR 1,0300

Anders Gulbrandsen

Seilforening: Færder Seilforening
Teamnavn: Saaga
Båtnavn: Saaga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12105
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
First 40.7 11,96 Saaga terje sorteberg Asker Seilforening 1,030
Deltagere i klassen: 42
 
Klasse: Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating
NOR 8311

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0298

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Baloo

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0298

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
X-412 12,51 Torger Lien Asker Seilforening 1,030
NOR 11073

Jan Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: match35
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0062

Christian Barth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: match35
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0062
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
match35

Jan Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: match35
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0062

Christian Barth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: match35
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0062
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Bavaria Match 35 10,79 Jan Sylte Drøbaksund Seilforening 1,006
NOR 14736

Øivind Andersen-Gott

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Flugel Gutta
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
NOR Rating: NOR 0,9505

Andre Riis-Mysen

Seilforening:
Teamnavn: Flugel Gutta
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
NOR Rating: NOR 0,9505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Nofint II

Øivind Andersen-Gott

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Flugel Gutta
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
NOR Rating: NOR 0,9505

Andre Riis-Mysen

Seilforening:
Teamnavn: Flugel Gutta
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
NOR Rating: NOR 0,9505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bavaria 39 Cruiser 11,93 Flugel Gutta Øivind Andersen-Gott Bundefjorden Seilforening 0,951
NOR 8542

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0677

Jørgen Vangsnes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Vela Felicia

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0677

Jørgen Vangsnes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Dynamic 43 13,00 Odd Aandal Drøbaksund Seilforening 1,068
NOR 15027

Axel Borchgrevink

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
NOR Rating: NOR 0,974

Ellen Hofsvang

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
NOR Rating: NOR 0,974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Southern Cross

Axel Borchgrevink

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
NOR Rating: NOR 0,974

Ellen Hofsvang

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
NOR Rating: NOR 0,974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Eversail 40 11,92 Axel Borchgrevink Bundefjorden Seilforening 0,974
NOR 9050

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060

Åke Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Lady XL

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060

Åke Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
X-512 15,59 Jon Letting Kongelig Norsk Seilforening 1,106
NOR 11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0845

Halvor seiløe Smith

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0845

Halvor seiløe Smith

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Dufour 44 13,35 Kristian Hersløv Kongelig Norsk Seilforening 1,085
NOR 15829

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0662

Tonje Pettersen

Seilforening:
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Negroni

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0662

Tonje Pettersen

Seilforening:
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Bavaria C45 13,98 Team Spirit Øyvind Bangsund Kongelig Norsk Seilforening 1,066
NOR 11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0568

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0568
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Trimar 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0568

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0568
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Bavaria 42 Match 12,55 Trimar Sailing Team Martin Borg Bærum Seilforening 1,057
NOR 7111

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9655

Robert Larsen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
somle

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9655

Robert Larsen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Omega 36 11,00 Morten Hansen Oppegård Seilforening 0,966
NOR 11441

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9920

Hans Inge Søvik

Seilforening:
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Just do it

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9920

Hans Inge Søvik

Seilforening:
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Bavaria AC 11,83 Team Just Do It Edvin Borgheim Bærum Seilforening 0,992
NOR 10535

Allan Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Windsong
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jenneau
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR 0,9255

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Windsong
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jenneau
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR 0,9255
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Windsong

Allan Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Windsong
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jenneau
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR 0,9255

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Windsong
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jenneau
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR 0,9255
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Jenneau 10,09 Windsong Allan Bjørnstad Asker Seilforening 0,926
NOR 11313

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Snakkas

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Bavaria 42 Match 12,00 Brevik Racing Team Per Sortedal Brevik Seilforening 1,054
NOR 10417

BÅRD JERVAN

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlen
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9404

Torgeir Svolsbru

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlen
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Mymlen

BÅRD JERVAN

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlen
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9404

Torgeir Svolsbru

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlen
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Elan 333 9,99 Mymlen BÅRD JERVAN Larvik Seilforening 0,940
NOR 12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9816

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Lethe

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9816

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
First 34.7 9,98 Øyvind Knudsen Moss Seilforening 0,982
NOR 15409

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8826

Jørn Halvorsen

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Rasputin

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8826

Jørn Halvorsen

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Hallberg Rassy 342 10,32 Computas LARS FRODE HAUGEN Kongelig Norsk Seilforening 0,883
NOR 1537

Rune Huseby

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn: Spetakkel
Båtnavn: Spetakkel
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 1537
NOR Rating: NOR 0,8814

Richard Gulbrandsen

Seilforening:
Teamnavn: Spetakkel
Båtnavn: Spetakkel
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 1537
NOR Rating: NOR 0,8814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Spetakkel

Rune Huseby

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn: Spetakkel
Båtnavn: Spetakkel
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 1537
NOR Rating: NOR 0,8814

Richard Gulbrandsen

Seilforening:
Teamnavn: Spetakkel
Båtnavn: Spetakkel
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 1537
NOR Rating: NOR 0,8814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Hero 101 10,00 Spetakkel Rune Huseby Hurum Seilforening 0,881
NOR 15235

Jacob Natvig Skolleborg

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magie
Båttype: Dehler 38C
Seilnummer: NOR 15235
NOR Rating: NOR 0,9950

Andreas Natvig Skolleborg

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magie
Båttype: Dehler 38C
Seilnummer: NOR 15235
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Magie

Jacob Natvig Skolleborg

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magie
Båttype: Dehler 38C
Seilnummer: NOR 15235
NOR Rating: NOR 0,9950

Andreas Natvig Skolleborg

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magie
Båttype: Dehler 38C
Seilnummer: NOR 15235
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Dehler 38C 11,29 Jacob Natvig Skolleborg Halden Seilforening 0,995
NOR 15281

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9735

Therese Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Felicita

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9735

Therese Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Bavaria cruiser 40 11,99 Felicita Henrik Wollenberg Brevik Seilforening 0,974
NOR 15655

Øyvind Husby

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Naomi III
Båttype: Hanse 455
Seilnummer: NOR 15655
NOR Rating: NOR 1,0575

Jon Anders Husby

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Naomi III
Båttype: Hanse 455
Seilnummer: NOR 15655
NOR Rating: NOR 1,0575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Naomi III

Øyvind Husby

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Naomi III
Båttype: Hanse 455
Seilnummer: NOR 15655
NOR Rating: NOR 1,0575

Jon Anders Husby

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Naomi III
Båttype: Hanse 455
Seilnummer: NOR 15655
NOR Rating: NOR 1,0575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Hanse 455 13,95 Øyvind Husby Oppegård Seilforening 1,058
NOR 15425

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Marlin

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Arcona 380 11,28 Team Marlin Bjørn Dalen Bærum Seilforening 1,055
NOR 15041

Leonard Bijl

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Swell
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0807

Monica Hvidsten

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Swell
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Swell

Leonard Bijl

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Swell
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0807

Monica Hvidsten

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Swell
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Arcona 410 12,20 Swell Leonard Bijl Fredrikstad Seilforening 1,081
NOR 12246

Torbjørn Holthe

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Go’ Tid
Båtnavn: Go’ Tid 2
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12246
NOR Rating: NOR 1,0284

Jon Nilheim

Seilforening:
Teamnavn: Go’ Tid
Båtnavn: Go’ Tid 2
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12246
NOR Rating: NOR 1,0284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Go’ Tid 2

Torbjørn Holthe

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Go’ Tid
Båtnavn: Go’ Tid 2
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12246
NOR Rating: NOR 1,0284

Jon Nilheim

Seilforening:
Teamnavn: Go’ Tid
Båtnavn: Go’ Tid 2
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12246
NOR Rating: NOR 1,0284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Hanse 400 11,99 Go’ Tid Torbjørn Holthe Bærum Seilforening 1,028
NOR 14777

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0334

Anders Holm

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Aava

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0334

Anders Holm

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Elan 350 10,97 Team Aava Erlend Heli Drammens Seilforening 1,033
NOR 12561

Michael Heldre

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team Margaritas
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9940

Jan Rønning

Seilforening:
Teamnavn: Team Margaritas
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Margaritaville

Michael Heldre

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team Margaritas
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9940

Jan Rønning

Seilforening:
Teamnavn: Team Margaritas
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Hanse 370 11,25 Team Margaritas Michael Heldre Hvaler Seilforening 0,994
NOR 14887

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0053

Ole André Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0053
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Jubel

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0053

Ole André Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0053
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
J/109 10,75 Team Jubel Jon Holm Oslo Seilforening 1,005
NOR 11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Tempo
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903

Kjell Arne Olsen

Seilforening:
Teamnavn: Tempo
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Tempo

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Tempo
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903

Kjell Arne Olsen

Seilforening:
Teamnavn: Tempo
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
First 36,7 10,90 Tempo Rune Pedersen Vågsbygd Seilforening 0,990
NOR 11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Helge Ingstad
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0719

Arve Roaas

Seilforening:
Teamnavn: Team Helge Ingstad
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 15:42:30 19:02:30 20:24:38 1
Total 30.05.2019 15:42:30 19:02:30 20:24:38 1
piXeline

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Helge Ingstad
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0719

Arve Roaas

Seilforening:
Teamnavn: Team Helge Ingstad
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 15:42:30 19:02:30 20:24:38 1
Total 30.05.2019 15:42:30 19:02:30 20:24:38 1
X-442 MK-1 13,50 Team Helge Ingstad Henning Hansen Drammens Seilforening 1,072
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298

Simen Hauland

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
WilDa

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298

Simen Hauland

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
SO 409 Performance 11,99 Wilda Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening 1,030
NOR 12789

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0100

Ragnar Wisløff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Sea Lemon

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0100

Ragnar Wisløff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Jeanneau Sun Oddyssy 12,52 Kristin Wien Kongelig Norsk Seilforening 1,010
NOR 14884

Lars Marius Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Havkatt S
Båtnavn: Havkatt S
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0142

Paul KNUTSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Havkatt S
Båtnavn: Havkatt S
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Havkatt S

Lars Marius Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Havkatt S
Båtnavn: Havkatt S
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0142

Paul KNUTSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Havkatt S
Båtnavn: Havkatt S
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Salona 38 11,50 Havkatt S Lars Marius Valstad Oslo Seilforening 1,014
NOR 11243

Trond Jensen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: SHAMAN sailing team
Båtnavn: METTRE
Båttype: Delher 34
Seilnummer: NOR 11243
NOR Rating: NOR 0,9682

Marthe Jensen

Seilforening:
Teamnavn: SHAMAN sailing team
Båtnavn: METTRE
Båttype: Delher 34
Seilnummer: NOR 11243
NOR Rating: NOR 0,9682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
METTRE

Trond Jensen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: SHAMAN sailing team
Båtnavn: METTRE
Båttype: Delher 34
Seilnummer: NOR 11243
NOR Rating: NOR 0,9682

Marthe Jensen

Seilforening:
Teamnavn: SHAMAN sailing team
Båtnavn: METTRE
Båttype: Delher 34
Seilnummer: NOR 11243
NOR Rating: NOR 0,9682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Delher 34 10,22 SHAMAN sailing team Trond Jensen Drammens Seilforening 0,968
NOR 15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0365
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0365
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
JPK 1080 10,80 HARALD WALDER Bærum Seilforening 1,037
NOR 14031

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9917

Tor Helge Dal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Blue Fox

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9917

Tor Helge Dal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
First 36.7 10,88 Thor Erik Karlsen Horten Seilforening 0,992
NOR 10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0529

Bjørn Mordal

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0529
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0529

Bjørn Mordal

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0529
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
IMX-40 12,10 DILL Arne Hammersland Bærum Seilforening 1,053
NOR 15576

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Alle skal med!
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1000

Endre Bjørnsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Alle skal med!
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Victoria II

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Alle skal med!
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1000

Endre Bjørnsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Alle skal med!
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Jeanneau Sun Odyssey 57 17,28 Alle skal med! Eirik Dahl Asker Seilforening 1,100
NOR 11172

Iver Iversen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Båtlaget Tango
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015

Jakob Fahlstadius

Seilforening:
Teamnavn: Båtlaget Tango
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Tango II

Iver Iversen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Båtlaget Tango
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015

Jakob Fahlstadius

Seilforening:
Teamnavn: Båtlaget Tango
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Grand Soleil 42R 12,69 Båtlaget Tango Iver Iversen Nesodden Seilforening 1,102
NOR 14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0241

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Marialene

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0241

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Elan 350 10,60 Steinar Jørgensen Drøbaksund Seilforening 1,024
NOR 12117

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0779

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Capraia III

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0779

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Sweden Yacht 45 14,15 Hallstein Mørk Kongelig Norsk Seilforening 1,078
NOR 12804

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0806

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
The White Pearl

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0806

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Dufour 44 13,27 Håkon Ramde Horten Seilforening 1,081
NOR 15392

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0408

Trygve Isaksen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Grayce

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0408

Trygve Isaksen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Hanse 400 11,99 Arne Engen Oslo Seilforening 1,041
NOR 12538

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:07:29 22:37:29 23:42:14 1
Total 30.05.2019 19:07:29 22:37:29 23:42:14 1
MASITO

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:07:29 22:37:29 23:42:14 1
Total 30.05.2019 19:07:29 22:37:29 23:42:14 1
Hanse 430 13,30 TEAM MASITO EIVIND BAKKE Bundefjorden Seilforening 1,048
NOR 11718

Torgeir Moringen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fast Raven
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11718
NOR Rating: NOR 0,9715

Lene Ravnevand

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fast Raven
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11718
NOR Rating: NOR 0,9715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Fast Raven

Torgeir Moringen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fast Raven
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11718
NOR Rating: NOR 0,9715

Lene Ravnevand

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fast Raven
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11718
NOR Rating: NOR 0,9715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Sun Fast 35 10,43 Torgeir Moringen Soon Seilforening 0,972
NOR 10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:58:47 23:38:47 23:59:55 2
Total 30.05.2019 19:58:47 23:38:47 23:59:55 2
Betty Boop

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:58:47 23:38:47 23:59:55 2
Total 30.05.2019 19:58:47 23:38:47 23:59:55 2
Bavaria 35 Match 10,79 Betty Boop Morten Christensen Skøyen Seilforening 1,015
NOR 9320

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9765

Vince Taksdal

Seilforening:
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9765
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Empire

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9765

Vince Taksdal

Seilforening:
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9765
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bavaria 42 AC 12,72 Empire Eivind Bogerud Bundefjorden Seilforening 0,977
NOR 13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Bagheera

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Dehler 39sq 11,99 Eivind Carlsen Fredrikstad Seilforening 1,023
NOR 9155

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9826

Trond Strøm

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Havhesten

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9826

Trond Strøm

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
First 41S5 12,60 Magnus Lingjærde Bærum Seilforening 0,983
NOR 10058

Tor Kramvik Sivertsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lillefot
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 1,0194
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Lillefot

Tor Kramvik Sivertsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lillefot
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 1,0194
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Elan 40 11,90 Tor Kramvik Sivertsen Kongelig Norsk Seilforening 1,019
NOR 15666

Jon Sverre Høiden

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: Gro Næss
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706

Gro Næss

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: Gro Næss
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Gro Næss

Jon Sverre Høiden

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: Gro Næss
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706

Gro Næss

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: Gro Næss
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Sinergia 40 12,12 SONS OF HURRICANES Jon Sverre Høiden Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,071
NOR 10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Easygoing
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1022

Knut Lind

Seilforening:
Teamnavn: Easygoing
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1022
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Easygoing

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Easygoing
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1022

Knut Lind

Seilforening:
Teamnavn: Easygoing
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1022
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
X-46 14,20 Easygoing Mikkel Vislie Bærum Seilforening 1,102
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8920

Frode Bjerke

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8920

Frode Bjerke

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Scanmar 33 10,10 Oddvar Eide Hurum Seilforening 0,892
NOR 14522

Lars-Petter Traa

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Mizar Rookies
Båtnavn: Mizar
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9130

Jørgen Juel Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Mizar Rookies
Båtnavn: Mizar
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Mizar

Lars-Petter Traa

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Mizar Rookies
Båtnavn: Mizar
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9130

Jørgen Juel Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Mizar Rookies
Båtnavn: Mizar
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Hanse 325 9,55 Mizar Rookies Lars-Petter Traa Asker Seilforening 0,913
NOR 12443

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1415

Eirik Rosenberg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1415
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
White Shadow

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1415

Eirik Rosenberg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1415
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Landmark 43 13,10 Torkjel Valland Bergens Seilforening 1,142
NOR 14903

Harald Usterud

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: VELOX FUTUO
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9801

Mariann Nornes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: VELOX FUTUO
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Seileren

Harald Usterud

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: VELOX FUTUO
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9801

Mariann Nornes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: VELOX FUTUO
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Salona 38 11,50 VELOX FUTUO Harald Usterud Oppegård Seilforening 0,980
NOR 11418

Terje Turøy

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Comfort 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8890

Thor Christian Jensen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Comfort 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Patos

Terje Turøy

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Comfort 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8890

Thor Christian Jensen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Comfort 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Comfort 34 10,20 Patos Terje Turøy Moss Seilforening 0,889
NOR 15022

Espen Sørbel

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Selima
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,9734

Ole Damman

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Selima
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,9734
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Selima

Espen Sørbel

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Selima
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,9734

Ole Damman

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Selima
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,9734
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Hanse 385 10,94 Espen Sørbel Brevik Seilforening 0,973
NOR 35

HÅVARD DALE

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sval
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 35
NOR Rating: NOR 1,0910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Sval

HÅVARD DALE

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sval
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 35
NOR Rating: NOR 1,0910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
X-41 12,25 HÅVARD DALE Askøy Seilforening 1,091
NOR 15558

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0237

Lars Forberg

Seilforening:
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Pamina

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0237

Lars Forberg

Seilforening:
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Wauquiez 11,47 Pamina Johan Mowinckel Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,024
NOR 10745

Eivind Nysether Tytlandsvik

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eowyn
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10745
NOR Rating: NOR 0,9948

Steffen Nysæther

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Eowyn
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10745
NOR Rating: NOR 0,9948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Eowyn

Eivind Nysether Tytlandsvik

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eowyn
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10745
NOR Rating: NOR 0,9948

Steffen Nysæther

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Eowyn
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10745
NOR Rating: NOR 0,9948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
First 36,7 10,97 Eivind Nysether Tytlandsvik Åsgårdstrand Seilforening 0,995
NOR 8967

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXCALIBUR
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0123

Øivind Berg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: EXCALIBUR
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0123
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
EXCALIBUR

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXCALIBUR
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0123

Øivind Berg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: EXCALIBUR
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0123
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
X-412 12,50 Nils Gunnar Bøe Sandefjord Seilforening 1,012
NOR 12221

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0364

Ane Torvanger Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
milliways

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0364

Ane Torvanger Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
Seaquest 36 11,00 Andreas S.T Brunvoll Bærum Seilforening 1,036
NOR 11882

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9580

Trond Oscar Svae

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Kong Neptun

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9580

Trond Oscar Svae

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Bavaria 36 AC 10,96 The Neptuners Paul Holst Kongelig Norsk Seilforening 0,958
NOR 7616

Alexander Onstad Jørgensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Coral
Båttype: Grand Soleil 46
Seilnummer: NOR 7616
NOR Rating: NOR 1,0010

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Coral
Båttype: Grand Soleil 46
Seilnummer: NOR 7616
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Coral

Alexander Onstad Jørgensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Coral
Båttype: Grand Soleil 46
Seilnummer: NOR 7616
NOR Rating: NOR 1,0010

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Coral
Båttype: Grand Soleil 46
Seilnummer: NOR 7616
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Grand Soleil 46 14,55 Team Spirit Alexander Onstad Jørgensen Kongelig Norsk Seilforening 1,001
NOR 9373

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0441

Hanne W. Anthonsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Happy

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0441

Hanne W. Anthonsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
First 40.7 11,99 Happy Gunnar Krogh-Hansen Kongelig Norsk Seilforening 1,044
NOR 10528

Hugo Hansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Wind power team
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9915

Kalle Hesstvedt

Seilforening:
Teamnavn: Wind power team
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Felicia

Hugo Hansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Wind power team
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9915

Kalle Hesstvedt

Seilforening:
Teamnavn: Wind power team
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
First 36.7 11,00 Wind power team Hugo Hansen Tønsberg Seilforening 0,992
NOR 11461

Morten Halleraker

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: veslekuling
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11461
NOR Rating: NOR 1,1195

Edvard Haug

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: veslekuling
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11461
NOR Rating: NOR 1,1195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
veslekuling

Morten Halleraker

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: veslekuling
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11461
NOR Rating: NOR 1,1195

Edvard Haug

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: veslekuling
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11461
NOR Rating: NOR 1,1195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Hanse 461 14,20 Morten Halleraker Kragerø Seilforening 1,120
NOR 12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107

Aksel Andreassen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Bris

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107

Aksel Andreassen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Arcona 370 11,10 RAGNAR ANDREASSEN Bundefjorden Seilforening 1,011
NOR 5019

Jan Muren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Proxdrive
Båtnavn: Proxflyer
Båttype: Club Swan 50
Seilnummer: NOR 5019
NOR Rating: NOR 1,3000

Nils M Kristensen

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn: Proxdrive
Båtnavn: Proxflyer
Båttype: Club Swan 50
Seilnummer: NOR 5019
NOR Rating: NOR 1,3000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 11:43:30 14:53:30 19:21:33 1
Total 30.05.2019 11:43:30 14:53:30 19:21:33 1
Proxflyer

Jan Muren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Proxdrive
Båtnavn: Proxflyer
Båttype: Club Swan 50
Seilnummer: NOR 5019
NOR Rating: NOR 1,3000

Nils M Kristensen

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn: Proxdrive
Båtnavn: Proxflyer
Båttype: Club Swan 50
Seilnummer: NOR 5019
NOR Rating: NOR 1,3000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 11:43:30 14:53:30 19:21:33 1
Total 30.05.2019 11:43:30 14:53:30 19:21:33 1
Club Swan 50 15,24 Proxdrive Jan Muren Asker Seilforening 1,300
NOR 12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1409

Ståle Hirth

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Zorro

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1409

Ståle Hirth

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Swan 45 13,83 Zorro Thomas Robberstad Stavanger Seilforening 1,141
SWE 69

Peter Gustafsson

Seilforening: GYC
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0860

Pelle Pedersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Blur

Peter Gustafsson

Seilforening: GYC
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0860

Pelle Pedersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
J/111 11,00 Peter Gustafsson GYC 1,086
NOR 14037

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Slappa

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
X-34 10,34 Tobias Brodtkorb Holmestrand Seilforening 0,967
NOR 15159

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2156

Espen Fridtjof Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Karma Police

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2156

Espen Fridtjof Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Shaw 9 9,16 Øystein Misje Holmestrand Seilforening 1,216
NOR 13697

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0654
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Flash V

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0654
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
First 40 12,24 Erik Krister Sandefjord Seilforening 1,065
NOR 13540

Aasmund Drolsum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,1025

Tom Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,1025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Magic

Aasmund Drolsum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,1025

Tom Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,1025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
King40 12,13 Magic Aasmund Drolsum Bundefjorden Seilforening 1,103
NOR 11733

Pål Saltvedt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0178

Øyvind Amundsgård

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Jonna

Pål Saltvedt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0178

Øyvind Amundsgård

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Elan40 11,86 Pål Saltvedt Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,018
NOR 14951

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team arcKAOS
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0764

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team arcKAOS
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0764
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Arckaos

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team arcKAOS
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0764

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team arcKAOS
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0764
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Arcona 410 11,20 Team arcKAOS Kjell Petter Bruun Kongelig Norsk Seilforening 1,076
NOR 14788

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 Cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9870

Mari Krogh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 Cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Storefri

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 Cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9870

Mari Krogh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 Cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Bavaria 40 Cr 11,99 Lars Krogh Bundefjorden Seilforening 0,987
NOR 9775

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bilbo 31.7
Båtnavn: Bilbo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Bilbo

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bilbo 31.7
Båtnavn: Bilbo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
First 31.7 9,61 Bilbo 31.7 Jonas Smitt-Amundsen Kongelig Norsk Seilforening 0,931
NOR 11046

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: MeWind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,3600

Annette Hatlo

Seilforening:
Teamnavn: MeWind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,3600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Intermesso

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: MeWind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,3600

Annette Hatlo

Seilforening:
Teamnavn: MeWind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,3600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Bavaria Match 42 12,46 MeWind andreas hatlo Gåsøkalven Seilselskab 1,360
NOR 12575

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9702

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9702
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Extase

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9702

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9702
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
X34 10,36 Nils Kamfjord Tønsberg Seilforening 0,970
NOR 14392

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8854

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Milen

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8854

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Hanse 320 9,55 Vidar Ljungstrøm Grimstad Seilforening 0,885
NOR 15678

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0564

Nina Klavenes

Seilforening:
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0564
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Berenike

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0564

Nina Klavenes

Seilforening:
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0564
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Elan 410 12,28 Berenike Pål Klavenes Brevik Seilforening 1,056
SWE 15

Jonas Grander

Seilforening: Runmarö Yacht Club
Teamnavn: Matador
Båtnavn: Matador
Båttype: Elliott 44 cr
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,2078

Fredrik Nilsson

Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap
Teamnavn: Matador
Båtnavn: Matador
Båttype: Elliott 44 cr
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,2078
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 13:27:40 16:37:40 20:04:58 2
Total 30.05.2019 13:27:40 16:37:40 20:04:58 2
Matador

Jonas Grander

Seilforening: Runmarö Yacht Club
Teamnavn: Matador
Båtnavn: Matador
Båttype: Elliott 44 cr
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,2078

Fredrik Nilsson

Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap
Teamnavn: Matador
Båtnavn: Matador
Båttype: Elliott 44 cr
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,2078
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 13:27:40 16:37:40 20:04:58 2
Total 30.05.2019 13:27:40 16:37:40 20:04:58 2
Elliott 44 cr 13,64 Matador Jonas Grander Runmarö Yacht Club 1,208
NOR 14927

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Verdiløse menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0631

Ivar Krøger

Seilforening:
Teamnavn: Verdiløse menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
TAMARA

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Verdiløse menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0631

Ivar Krøger

Seilforening:
Teamnavn: Verdiløse menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Jeanneau 439 12,99 Verdiløse menn Lars-Fredrik Moe-Helgesen Drøbaksund Seilforening 1,063
NOR 11227

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0498

Tone Galaasen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0498
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Mango

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0498

Tone Galaasen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0498
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Bavaria 42 Match 12,50 Frode Lund Bærum Seilforening 1,050
NOR 4737

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9450

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Blue Spirit

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9450

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Oceanis 473 14,30 6etter40 Stein Amundsen Kongelig Norsk Seilforening 0,945
NOR 13934

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9931

Jon Fredrik Stuestøl

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
FelixDenStore

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9931

Jon Fredrik Stuestøl

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
First 35 10,6 Henning Høyte Tønsberg Seilforening 0,993
NOR 13882

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9850

Øyvind Gjone

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
El Dragòn III

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9850

Øyvind Gjone

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
A31 9,50 Marius Frenvik Odberg Larvik Seilforening 0,985
NOR 3250

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Topptur
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9946

Lone Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Topptur
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9946
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Eskalope

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Topptur
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9946

Lone Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Topptur
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9946
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
First 42 12,80 Team Topptur Per Arne Skjeggestad Fredrikstad Seilforening 0,995
NOR 15771

Eskild Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida G
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15771
NOR Rating: NOR 1,0562

Kjell Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida G
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15771
NOR Rating: NOR 1,0562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 20:40:45 24:00:45 25:21:43 2
Total 30.05.2019 20:40:45 24:00:45 25:21:43 2
Frida G

Eskild Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida G
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15771
NOR Rating: NOR 1,0562

Kjell Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida G
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15771
NOR Rating: NOR 1,0562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 20:40:45 24:00:45 25:21:43 2
Total 30.05.2019 20:40:45 24:00:45 25:21:43 2
Jeanneau SO 440 13,00 Eskild Larsen Bærum Seilforening 1,056
NOR 15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322

Eivind Sørlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 23:13:51 26:43:51 27:35:29 3
Total 30.05.2019 23:13:51 26:43:51 27:35:29 3
Winifi

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322

Eivind Sørlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 23:13:51 26:43:51 27:35:29 3
Total 30.05.2019 23:13:51 26:43:51 27:35:29 3
Dehler 38 11,30 Arne Sørlie Bærum Seilforening 1,032
NOR 9131

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Overload
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1365
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Overload

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Overload
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1365
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Elliott 9ss 9,14 Overload Erik Brunborg Christianssands Seilforening 1,137
NOR 14444

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0614

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Will

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0614

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Ridas 46 ds 14,00 Will Rolf eero Dyrnes Kongelig Norsk Seilforening 1,061
NOR 15715

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anuk
Båttype: Jeanneau SO 36i
Seilnummer: NOR 15715
NOR Rating: NOR 0,9184

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Anuk
Båttype: Jeanneau SO 36i
Seilnummer: NOR 15715
NOR Rating: NOR 0,9184
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Anuk

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anuk
Båttype: Jeanneau SO 36i
Seilnummer: NOR 15715
NOR Rating: NOR 0,9184

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Anuk
Båttype: Jeanneau SO 36i
Seilnummer: NOR 15715
NOR Rating: NOR 0,9184
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Jeanneau SO 36i 10,69 Lasse Kristiansen Bundefjorden Seilforening 0,918
NOR 12271

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510

Pål Simen Hem

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
RaBalder

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510

Pål Simen Hem

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Sun Od 42,2 12,80 Ivar Christiansen Brevik Seilforening 0,951
NOR 12247

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0804

Frode Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Hansemann

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0804

Frode Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Hanse 470e 12,20 EXPON Ketil Hebnes Oppegård Seilforening 1,080
NOR 10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9662

Morten Henriksen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Exita

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9662

Morten Henriksen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
X-332 10,06 Svein Arild Nilsen Fredrikstad Seilforening 0,966
NOR 13509

Eivind Nordlid

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 1,0018

Reidar Olsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 1,0018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Kilden

Eivind Nordlid

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 1,0018

Reidar Olsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 1,0018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Elan 37 11,16 Eivind Nordlid Tønsberg Seilforening 1,002
NOR 14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0581

Øyvind Brattum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Friskus VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0581

Øyvind Brattum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Hanse 445 13,52 Frode Brattum Asker Seilforening 1,058
NOR 12042

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0553

Trygve Sundby Hall

Seilforening:
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Bjørnstjerne

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0553

Trygve Sundby Hall

Seilforening:
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
X-43 12,93 Bjørnstjerne Christian Hall Kongelig Norsk Seilforening 1,055
NOR 14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0583

Christian Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Illuminati

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0583

Christian Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Grand Soleil 43B 12,95 Håkon Hjorthøy Asker Seilforening 1,058
NOR 3571

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Birger Sevaldson
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9423

Torkild Strand

Seilforening:
Teamnavn: Birger Sevaldson
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Don Quixote

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Birger Sevaldson
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9423

Torkild Strand

Seilforening:
Teamnavn: Birger Sevaldson
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
x-102 10,03 Birger Sevaldson Birger Sevaldson Tønsberg Seilforening 0,942
NOR 14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0507

Christopher Rustad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0507
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Diva

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0507

Christopher Rustad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0507
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Hanse 430 13,15 Bjørn Strand Jacobsen Bundefjorden Seilforening 1,051
NOR 10804

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0434

Roal Egeland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0434
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Norbreez2

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0434

Roal Egeland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0434
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
First 47,7 14,50 BENGT DE Vylder Larsen Vågsbygd Seilforening 1,043
NOR 10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923

Ivar Lycke

Seilforening:
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 17:37:51 21:17:51 21:08:00 1
Total 30.05.2019 17:37:51 21:17:51 21:08:00 1
Lucky Lady II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923

Ivar Lycke

Seilforening:
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 17:37:51 21:17:51 21:08:00 1
Total 30.05.2019 17:37:51 21:17:51 21:08:00 1
First 36.7 10,64 Team Lucky Lady Morten Lycke Bærum Seilforening 0,992
NOR 12591

Morten Ingebretsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0167

Mathis Hordvei

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Christian IV

Morten Ingebretsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0167

Mathis Hordvei

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Oceanis 46 13,68 Morten Ingebretsen Kongelig Norsk Seilforening 1,017
NOR 14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9606

Linda Røssland

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Luna

TROND MÅRVIK

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9606

Linda Røssland

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Hanse 355 10,50 TROND MÅRVIK Soon Seilforening 0,961
NOR 13924

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0472

Anders Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0472
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Sjiraff

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0472

Anders Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0472
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Hanse 430 13,15 Team Sjiraff Yngve Lindvig Kongelig Norsk Seilforening 1,047
NOR 14064

Espen Thoegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Urban Jungle
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9851

Monika Valm

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Urban Jungle
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Black Magic

Espen Thoegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Urban Jungle
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9851

Monika Valm

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Urban Jungle
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
First 35 10,85 Urban Jungle Espen Thoegersen Kongelig Norsk Seilforening 0,985
NOR 26

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Pakalolo II

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Farr 30 9,43 Pakalolo Sailing Team Marius Andersen Frognerkilen Seilforening Av 1860 1,046
NOR 84

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5356

Arne Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Galactic Viking

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5356

Arne Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Open 60 18,30 Bjørn William Lindgren Soon Seilforening 1,536
NOR 9

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Anarchy

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
X-41 OD 12,35 Andreas Enger Kongelig Norsk Seilforening 1,096
NOR 12566

Richard von Mansfeldt Asheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0304

Monica Lauritzen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Ruffen

Richard von Mansfeldt Asheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0304

Monica Lauritzen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Hanse 400e 11,99 Richard von Mansfeldt Asheim Asker Seilforening 1,030
NOR 15415

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: WALLAX
Båtnavn: C'est nous!
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,0475

Petter Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: WALLAX
Båtnavn: C'est nous!
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,0475
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
C'est nous!

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: WALLAX
Båtnavn: C'est nous!
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,0475

Petter Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: WALLAX
Båtnavn: C'est nous!
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,0475
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
First 40CR 12,24 WALLAX Pål Sture Skogfelt Kongelig Norsk Seilforening 1,048
NOR 9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: Team Furia III
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0642

Morten Skagen

Seilforening:
Teamnavn: Team Furia III
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
Furia III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: Team Furia III
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0642

Morten Skagen

Seilforening:
Teamnavn: Team Furia III
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
X-442 13,51 Team Furia III Stig Waagbø Molde Seilforening 1,064
NOR 11604

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Skagerrak
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0748

Arnt-Olav Håøya

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Skagerrak
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Skagerrak

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Skagerrak
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0748

Arnt-Olav Håøya

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Skagerrak
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Dufour 44 13,35 Team Skagerrak Thorstein Saanum Kongelig Norsk Seilforening 1,075
NOR 13853

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Matchless
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266

Michael Borge

Seilforening: KNS
Teamnavn: Matchless
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MATCHLESS 2

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Matchless
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266

Michael Borge

Seilforening: KNS
Teamnavn: Matchless
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
IMX 45 13,67 Matchless Hans Christian Holst Kongelig Norsk Seilforening 1,127
NOR 6272

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: RAN
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8776

Rune Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: RAN
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Baat

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: RAN
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8776

Rune Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: RAN
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
Arcona 32 10,00 RAN Trond Tjemsland Frognerkilen Seilforening Av 1860 0,878
NOR 13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0500

Morten Jancey

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Hyggen

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0500

Morten Jancey

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
Hanse 430e 13,15 Team Hyggen Ole Gunnar Tveiten Asker Seilforening 1,050
NOR 12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9466

Kirill Miazin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Fadernes beslutning

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9466

Kirill Miazin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
makTEN 10,00 jan nic. langfeldt Asker Seilforening 0,947
NOR 10971

Ebba Friis Eriksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Mixed Crew
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 1,0015

Trine Roald

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Mixed Crew
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 1,0015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
Miss Match

Ebba Friis Eriksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Mixed Crew
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 1,0015

Trine Roald

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Mixed Crew
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 1,0015
Etappe Målgang Seilt tid Justert