Resultater

Foreløpige resultater      Startlister     

Foreløpige resultater

Velg dato:
Klasse: Seilas:

D

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
16.05.18
Race 1
23.05.18
Race 1
06.06.18
Race 1
13.06.18
Race 1
20.06.18
Race 1
15.08.18
Race 1
22.08.18
Race 1
29.08.18
Race 1
12.09.18
Race 1
19.09.18
1 NOR-21

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,02
Barcarole opus IV

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,02

Skipper: BJØRN VADHOLM (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 One design 10 111DNC (16)21211DNC (16)
2 NOR-11197

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,992
Mulen

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,992

Skipper: Henning Carlsen (Bærum Seilforening)
First 36,7 13 DNC (16)22DNC (16)121221
3 NOR-12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0130
Bris

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0130

Skipper: RAGNAR ANDREASSEN (Bundefjorden Seilforening)
Arcona 370 40 465DNF (4)57458DNC (16)
4 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360
Mika

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0360

Skipper: HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
JPK 1080 45 343DNC (16)35DNC (16)47DNC (16)
5 NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,978
cebina

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 0,978

Skipper: Eirik Bjargo (Bærum Seilforening)
grand soleil 40 46 234DNC (16)DNC (16)4DNC (16)64OCS (7)
6 NOR-15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0310
Winifi

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0310

Skipper: Arne Sørlie (Bærum Seilforening)
Dehler 38 49 556DNC (16)467DNF (13)DNC (16)3
7 NOR-14073

Pål Rødseth

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,971
Bloom

Pål Rødseth

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bloom
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14073
NOR Rating: NOR 0,971

Skipper: Pål Rødseth (Bærum Seilforening)
X-34 62 DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)33332
8 NOR-9979

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9680
Ripstick

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9680

Skipper: Peter Holm (Bærum Seilforening)
J/92 67 DNC (16)DNC (16)DNC (16)1686OCS (13)10OCS (7)
9 NOR-174

Martin Høy

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11 metre
Seilnummer: NOR 174
NOR Rating: NOR 1,0290
DNV GL

Martin Høy

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11 metre
Seilnummer: NOR 174
NOR Rating: NOR 1,0290

Skipper: Martin Høy (Bærum Seilforening)
11 metre 78 DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)95754
10 NOR-14971

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 1,0010
Seayou 2

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 1,0010

Skipper: Harald Masst (Bærum Seilforening)
Seascape 27 82 6DNC (16)82711DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)
11 NOR-14739

Steingrim Bersvendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0170
Deidres Samba IV

Steingrim Bersvendsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Deidres Samba IV
Båttype: Bavaria 40 Cruiser Sport
Seilnummer: NOR 14739
NOR Rating: NOR 1,0170

Skipper: Steingrim Bersvendsen (Bærum Seilforening)
Bavaria 40 Cruiser Sport 101 DNC (16)DNC (16)7DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)86DNC (16)
12 NOR-15425

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520
Marlin

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0520

Skipper: Bjørn Dalen (Bærum Seilforening)
Arcona 380 101 DNC (16)DNF (8)DNC (16)DNC (16)DNC (16)10910DNC (16)DNC (16)
13 NOR-15829

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 0,979
Negroni

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 0,979

Skipper: Øyvind Bangsund (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria C45 106 DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)899DNC (16)
14 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9880
Lucky Lady II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9880

Skipper: Morten Lycke (Bærum Seilforening)
First 36.7 128 DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)
14 NOR-20

Arild Andresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0200
Babar

Arild Andresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0200

Skipper: Arild Andresen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
X-35 128 DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)DNC (16)

F

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1
16.05.18
Race 1
23.05.18
Race 1
06.06.18
Race 1
13.06.18
Race 1
20.06.18
Race 1
15.08.18
Race 1
22.08.18
Race 1
29.08.18
Race 1
12.09.18
Race 1
19.09.18
1 NOR-147

Jan Petter Håkonsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Blue Peter
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR 0,818
Blue Peter

Jan Petter Håkonsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Blue Peter
Båttype: Drake
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR 0,818

Skipper: Jan Petter Håkonsen (Bærum Seilforening)
Drake 13 2213221212
2 NOR-15453

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C 55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,748
4ALL

Endre Christensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: 4ALL
Båttype: C 55
Seilnummer: NOR 15453
NOR Rating: NOR 0,748

Skipper: Endre Christensen (Bærum Seilforening)
C 55 14 1331352121
3 NOR-10750

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
NOR Rating: NOR 0,9040
Duppen

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
NOR Rating: NOR 0,9040

Skipper: Jon Liverud (Bærum Seilforening)
Elan 31 21 414271333DNC (10)
4 NOR-21

kjell kristoffersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Expresso
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 0,851
Expresso

kjell kristoffersen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Expresso
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 0,851

Skipper: kjell kristoffersen (Bærum Seilforening)
Express 29 342DNC (10)14465DNC (10)
5 NOR-14710

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,859
Livlig

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
NOR Rating: NOR 0,859

Skipper: John Harald Henriksen (Bærum Seilforening)
Jeanneau Sun Odessey 30i 47 567DNC (10)877DNC (10)43
6 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,909
Sinbad

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,909

Skipper: Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 49 DNC (10)DNC (10)5DNC (10)4364RET (7)DNC (10)
7 NOR-6251

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,933
Red lady

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
NOR Rating: NOR 0,933

Skipper: Petter Albrektsen (Bærum Seilforening)
Contrast 36 56 DNC (10)5DNC (10)DNC (10)5655DNC (10)DNC (10)
8 NOR-9401

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,835
Fryd

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,835

Skipper: Ingrid Fladmark (Ålesunds Seilforening)
Maxi909 70 DNC (10)DNC (10)6DNC (10)68DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)
9 NOR-91

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,825
Juno VI

Geir Grinde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno VI
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 91
NOR Rating: NOR 0,825

Skipper: Geir Grinde (Bærum Seilforening)
H-båt 80 DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)DNC (10)
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-09-19 20:53:13Cache read