Resultater

Endelige resultater      Startlister     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Kjølbåter - Start Aarhus - Dansk Handicap

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 DEN-1

Jakob Frost

Seilforening: Faaborg Sejlklub
Teamnavn: Frostboxen
Båtnavn: Frostboxen
Båttype: Frost 38
Seilnummer: DEN 1
NOR Rating: DEN 508,8

Jonas Pedersen

Seilforening: Faaborg Sejlklub
Teamnavn: Frostboxen
Båtnavn: Frostboxen
Båttype: Frost 38
Seilnummer: DEN 1
NOR Rating: DEN 508,8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 08:09:00 13:29:00 6860:19:12 1
Total 30.05.2019 08:09:00 13:29:00 6860:19:12 1
FROSTBOXEN

Jakob Frost

Seilforening: Faaborg Sejlklub
Teamnavn: Frostboxen
Båtnavn: Frostboxen
Båttype: Frost 38
Seilnummer: DEN 1
NOR Rating: DEN 508,8

Jonas Pedersen

Seilforening: Faaborg Sejlklub
Teamnavn: Frostboxen
Båtnavn: Frostboxen
Båttype: Frost 38
Seilnummer: DEN 1
NOR Rating: DEN 508,8
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 08:09:00 13:29:00 6860:19:12 1
Total 30.05.2019 08:09:00 13:29:00 6860:19:12 1

Jakob Frost (Faaborg Sejlklub)
Frost 38 13:29:00 6860:19:12 1 1
2 DEN-8

Tue Steen Andersen

Seilforening: Snaptun Sejlklub
Teamnavn: Tem FeOs
Båtnavn: FeOs
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: DEN 8
NOR Rating: DEN 510,6

Jonathan Christensen

Seilforening:
Teamnavn: Tem FeOs
Båtnavn: FeOs
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: DEN 8
NOR Rating: DEN 510,6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 09:07:23 14:27:23 7381:25:55 2
Total 30.05.2019 09:07:23 14:27:23 7381:25:55 2
FEOS

Tue Steen Andersen

Seilforening: Snaptun Sejlklub
Teamnavn: Tem FeOs
Båtnavn: FeOs
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: DEN 8
NOR Rating: DEN 510,6

Jonathan Christensen

Seilforening:
Teamnavn: Tem FeOs
Båtnavn: FeOs
Båttype: Grand Soleil 43
Seilnummer: DEN 8
NOR Rating: DEN 510,6
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 09:07:23 14:27:23 7381:25:55 2
Total 30.05.2019 09:07:23 14:27:23 7381:25:55 2

Tue Steen Andersen (Snaptun Sejlklub)
Grand Soleil 43 14:27:23 7381:25:55 2 2
3 DEN-16305

Henrik Ottesen

Seilforening: Aalborg Sejlklub
Teamnavn:
Båtnavn: VALKIRIA
Båttype: Dufour 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 507,8000

Henrik Mørkholt

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VALKIRIA
Båttype: Dufour 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 507,8000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 09:35:05 14:55:05 7575:23:19 3
Total 30.05.2019 09:35:05 14:55:05 7575:23:19 3
VALKIRIA

Henrik Ottesen

Seilforening: Aalborg Sejlklub
Teamnavn:
Båtnavn: VALKIRIA
Båttype: Dufour 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 507,8000

Henrik Mørkholt

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: VALKIRIA
Båttype: Dufour 45e
Seilnummer: DEN 16305
NOR Rating: DEN 507,8000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 09:35:05 14:55:05 7575:23:19 3
Total 30.05.2019 09:35:05 14:55:05 7575:23:19 3

Henrik Ottesen (Aalborg Sejlklub)
Dufour 45e 14:55:05 7575:23:19 3 3

Kjølbåter - Start Aarhus - Turklasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 DEN-3947

Simon Møgelvang Bang

Seilforening: Aarhus Nordhavn
Teamnavn: Vild Rosé
Båtnavn: Wild Rose
Båttype: Dufour GibSea '43
Seilnummer: DEN 3947
NOR Rating: DEN

Anders Staugaard

Seilforening:
Teamnavn: Vild Rosé
Båtnavn: Wild Rose
Båttype: Dufour GibSea '43
Seilnummer: DEN 3947
NOR Rating: DEN
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:59:50 20:19:50 20:19:50 1
Total 30.05.2019 14:59:50 20:19:50 20:19:50 1
WILD ROSE

Simon Møgelvang Bang

Seilforening: Aarhus Nordhavn
Teamnavn: Vild Rosé
Båtnavn: Wild Rose
Båttype: Dufour GibSea '43
Seilnummer: DEN 3947
NOR Rating: DEN

Anders Staugaard

Seilforening:
Teamnavn: Vild Rosé
Båtnavn: Wild Rose
Båttype: Dufour GibSea '43
Seilnummer: DEN 3947
NOR Rating: DEN
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:59:50 20:19:50 20:19:50 1
Total 30.05.2019 14:59:50 20:19:50 20:19:50 1

Simon Møgelvang Bang (Aarhus Nordhavn)
Dufour GibSea '43 20:19:50 20:19:50 1 1

Kjølbåter - Start Arendal - NOR Rating

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
NOR-14869

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9781

Nina Vehus

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9781
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SOUL KITCH'N

Pål Widem

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9781

Nina Vehus

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Soul Kitch'n
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 14869
NOR Rating: NOR 0,9781
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Pål Widem (Arendals Seilforening)
First 34.7

Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - Doublehanded 1

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
NOR-5

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: sun fast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9583

Kristian Jannson

Seilforening: Östertälje Båtklubb
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: sun fast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: sun fast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9583

Kristian Jannson

Seilforening: Östertälje Båtklubb
Teamnavn:
Båtnavn:
Båttype: sun fast 3200
Seilnummer: NOR 5
NOR Rating: NOR 0,9583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Steffen Skjønberg (Bærum Seilforening)
Kristian Jannson (Östertälje Båtklubb)
sun fast 3200
NOR-11454

Carl Christoffer Bruenech

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Team Ally
Båtnavn: ALLY
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11454
NOR Rating: NOR 0,9471

Thomas St. Bernhard. III Goller

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Ally
Båtnavn: ALLY
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11454
NOR Rating: NOR 0,9471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
ALLY

Carl Christoffer Bruenech

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Team Ally
Båtnavn: ALLY
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11454
NOR Rating: NOR 0,9471

Thomas St. Bernhard. III Goller

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Ally
Båtnavn: ALLY
Båttype: Dufour 34 Performance
Seilnummer: NOR 11454
NOR Rating: NOR 0,9471
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Carl Christoffer Bruenech (Larvik Seilforening)
Thomas St. Bernhard. III Goller (Asker Seilforening)
Dufour 34 Performance
NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
ELDORADO

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799

Børre Søraas Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Alf Magne Andersen (Nesodden Seilforening)
Børre Søraas Sæther (Nesodden Seilforening)
X-37
NOR-15858

André Sønstrød

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 15858
NOR Rating: NOR 0,9886

Jens Petter Andresen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 15858
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
FELICIA

André Sønstrød

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 15858
NOR Rating: NOR 0,9886

Jens Petter Andresen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: Jeanneau 409
Seilnummer: NOR 15858
NOR Rating: NOR 0,9886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

André Sønstrød (Drammens Seilforening)
Jens Petter Andresen (Åsgårdstrand Seilforening)
Jeanneau 409
NOR-12119

Bjørn E. Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489

Tom Hexeberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
LUPI

Bjørn E. Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489

Tom Hexeberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: LUPI
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Bjørn E. Børresen (Bærum Seilforening)
Tom Hexeberg (Bærum Seilforening)
HR43
NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening)
Emil Moholth (Tønsberg Seilforening)
Elan 37
NOR-8724

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther III
Båttype: Dehler 33 cr
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9439

Jens Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther III
Båttype: Dehler 33 cr
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
POOL PANTHER III

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther III
Båttype: Dehler 33 cr
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9439

Jens Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther III
Båttype: Dehler 33 cr
Seilnummer: NOR 8724
NOR Rating: NOR 0,9439
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Karl Wilhelm Weldingh (Larvik Seilforening)
Jens Kristian Jensen (Larvik Seilforening)
Dehler 33 cr
NOR-11643

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SPIRALIS
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9621

Dag Arve Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SPIRALIS
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SPIRALIS

Sven Olav Olvin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SPIRALIS
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9621

Dag Arve Rosmo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SPIRALIS
Båtnavn: Spiralis
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 11643
NOR Rating: NOR 0,9621
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Sven Olav Olvin (Bundefjorden Seilforening)
Dag Arve Rosmo (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 370
NOR-15427

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9665

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
STUTT-TJUKKEN

Kristian Fæste

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9665

Lars Erik Svendsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Team Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Kristian Fæste (Drøbaksund Seilforening)
Lars Erik Svendsen (Drøbaksund Seilforening)
Pogo 30
NOR-10078

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862

Dag Øyvind Askheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SWEET JANE

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862

Dag Øyvind Askheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9862
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Kai Abrahamsen (Asker Seilforening)
Dag Øyvind Askheim (Asker Seilforening)
IMX 38
NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400

Jan Reyer Elders

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400

Jan Reyer Elders

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Frank Sandberg (Drøbaksund Seilforening)
Jan Reyer Elders (Drøbaksund Seilforening)
Sun Fast 35
NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Klas Ekeland (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Pogo 8.50
NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9665

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9665

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9665
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening)
Erling Moen Synnes (Kongelig Norsk Seilforening)
SunFast 3200
NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259

Asbjørn Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening)
Asbjørn Lønmo (Hurum Seilforening)
J/92
NOR-11100

Petter Andreassen

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leajon
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9659

Tor Jarle Djuve

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leajon
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9659
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
LEAJON

Petter Andreassen

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leajon
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9659

Tor Jarle Djuve

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leajon
Båttype: Hanse 411
Seilnummer: NOR 11100
NOR Rating: NOR 0,9659
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Petter Andreassen (Søgne Seilforening)
Tor Jarle Djuve (Søgne Seilforening)
Hanse 411
NOR-10083

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9289

Ingve Halvorsen

Seilforening: Jessenløkken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9289
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
LEKEN

Bjarne Birkeland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9289

Ingve Halvorsen

Seilforening: Jessenløkken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Leken
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10083
NOR Rating: NOR 0,9289
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Bjarne Birkeland (Bærum Seilforening)
Ingve Halvorsen (Jessenløkken Seilforening)
J/92
NOR-11560

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9844

Per Lund

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9844
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
NEXT CHRISTINE

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9844

Per Lund

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9844
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Terje Roaas (Hurum Seilforening)
Per Lund (Hurum Seilforening)
X-37
NOR-13975

Esben Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565

Jan-Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
PING

Esben Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565

Jan-Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: PING
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Esben Hall Torgersen (Bundefjorden Seilforening)
Jan-Martin Brodin (Bundefjorden Seilforening)
A31
NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ragnhild
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9214

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ragnhild
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ragnhild
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9214

Vegard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ragnhild
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9214
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Edvard Aspelund (Bundefjorden Seilforening)
Vegard Aspelund (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7
NOR-15393

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
REDLINE

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Andreas Lawson (Bærum Seilforening)
Erik Lawson (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Sun Fast 3200
NOR-6972

svein olav moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9777

Anne Skogheim

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
VENNINNA

svein olav moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9777

Anne Skogheim

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9777
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

svein olav moe (Fredrikstad Seilforening)
Anne Skogheim (Fredrikstad Seilforening)
Cayenne 42

Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - Doublehanded 2

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-14643

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0469

Bjørn Frode Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0469
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:37:19 19:17:19 20:11:35 1
Total 30.05.2019 14:37:19 19:17:19 20:11:35 1
BEGGE DEHLER

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0469

Bjørn Frode Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Begge Dehler
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14643
NOR Rating: NOR 1,0469
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:37:19 19:17:19 20:11:35 1
Total 30.05.2019 14:37:19 19:17:19 20:11:35 1

Truls Olsen (Fredrikstad Seilforening
Bjørn Frode Nilsen (Fredrikstad Seilforening))
Dehler 41 JV 19:17:19 20:11:35 1 1
2 NOR-9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saman seiler vi
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328

Øivinn Brudevoll

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saman seiler vi
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:23:50 19:03:50 21:35:44 2
Total 30.05.2019 14:23:50 19:03:50 21:35:44 2
JOKERMAN

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saman seiler vi
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328

Øivinn Brudevoll

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saman seiler vi
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 14:23:50 19:03:50 21:35:44 2
Total 30.05.2019 14:23:50 19:03:50 21:35:44 2

Per Ottar Skaaret (Asker Seilforening
Øivinn Brudevoll (Asker Seilforening))
X-50 19:03:50 21:35:44 2 2
3 NOR-21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 15:53:29 20:33:29 23:48:37 3
Total 30.05.2019 15:53:29 20:33:29 23:48:37 3
ASTRAGALE

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 15:53:29 20:33:29 23:48:37 3
Total 30.05.2019 15:53:29 20:33:29 23:48:37 3

Jan-Helge Furnesvik (Røyken Seilforening
Rune Aasberg (Bundefjorden Seilforening))
Pogo 40 20:33:29 23:48:37 3 3
4 NOR-11001

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9967

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 31.05.2019 06:30:35 35:10:35 35:03:37 4
Total 31.05.2019 06:30:35 35:10:35 35:03:37 4
EASY MATCH

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9967

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 0,9967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 31.05.2019 06:30:35 35:10:35 35:03:37 4
Total 31.05.2019 06:30:35 35:10:35 35:03:37 4

Albert Roll (Asker Seilforening
Eira Naustvik (Asker Seilforening))
Bavaria 38 Match 35:10:35 35:03:37 4 4
5 NOR-12510

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Breezin
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0173

Lars Jan Løwe

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Team Breezin
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
BREEZIN

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Breezin
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0173

Lars Jan Løwe

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Team Breezin
Båtnavn: Breezin
Båttype: X 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,0173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Morten Gaarud (Kongelig Norsk Seilforening)
Lars Jan Løwe (Larvik Seilforening)
X 40 DNF (22)
5 NOR-14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887

Helga Therese Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
CAROMILLA

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887

Helga Therese Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 0,9887
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Petter Johansen (Fredrikstad Seilforening)
Helga Therese Nilsen (Fredrikstad Seilforening)
Elan 350 DNF (22)
5 NOR-15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
CRUMBLES

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening)
Arne Vidar Sjønøst (Trondhjems Seilforening)
First 40 DNF (22)
5 NOR-8104

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Brand
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0395

Peder E. Brand

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn: Brand
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
FRI

Jo G. Brand

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Brand
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0395

Peder E. Brand

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn: Brand
Båtnavn: Fri
Båttype: Jeanneau 51
Seilnummer: NOR 8104
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Jo G. Brand (Kongelig Norsk Seilforening)
Peder E. Brand (Åsgårdstrand Seilforening)
Jeanneau 51 DNF (22)
5 NOR-10910

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team Halann og Helann
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390

Einar Plahte

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Halann og Helann
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
ILLE MORO

LUDVIG DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team Halann og Helann
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390

Einar Plahte

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Halann og Helann
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

LUDVIG DAAE (Bundefjorden Seilforening)
Einar Plahte (Asker Seilforening)
Bavaria 42Match DNF (22)
5 NOR-11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
JJ FLASH

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Geir Inge Juriks (Kongelig Norsk Seilforening)
Cecilia Løyning Stokkeland (Ullern Seilforening)
J/109 DNF (22)
5 NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690

Tim Sandberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690

Tim Sandberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Teamnavn: Apparent Sailing
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Sigmund Andre Hertzberg (Oslofjorden Seilklubb)
Tim Sandberg (Oslofjorden Seilklubb)
Elan 400S DNF (22)
5 NOR-14430

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025

Fredrik Myhre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
NULL STRESS

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025

Fredrik Myhre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Steinar Torsvik (Kongelig Norsk Seilforening)
Fredrik Myhre (Kongelig Norsk Seilforening)
Elan 350 DNF (22)
5 NOR-15788

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951

Bjørn Petter Carlsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
OFF COURSE

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951

Bjørn Petter Carlsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Marius Løken (Røyken Seilforening)
Bjørn Petter Carlsen (Asker Seilforening)
Dehler 44 DNF (22)
5 NOR-14538

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Venus
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0273

Grete Lusie Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Venus
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0273
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
VENUS

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Venus
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0273

Grete Lusie Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Venus
Båtnavn: Venus
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 14538
NOR Rating: NOR 1,0273
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Egil Norli (Fredrikstad Seilforening)
Grete Lusie Norli (Fredrikstad Seilforening)
Xp 38 DNF (22)
5 NOR-10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0398

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0398
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
XBOX

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0398

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0398
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Fredrik Holm (Kongelig Norsk Seilforening)
Andreas Drøsdal (Kongelig Norsk Seilforening)
IMX 40 DNF (22)
5 NOR-11201

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0346

Pål Ruud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0346
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5
ZOMBRERO2

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0346

Pål Ruud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0346
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 5
Total DNF 5

Per Erik Johansen (Oppegård Seilforening)
Pål Ruud (Kongelig Norsk Seilforening)
K43 DNF (22)
5 NOR-13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1635

Sverre Gunnar Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1635
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
BLACK PEARL

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1635

Sverre Gunnar Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1635
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

Sverre Marius Ellingsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Sverre Gunnar Ellingsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Pogo 40 DNC (22)
5 NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

Colin Campbell (Hurum Seilforening)
Edward Campbell (Hurum Seilforening)
Sun Fast 3600 DNC (22)
5 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
Tom Haugen ()
First 40.7 DNC (22)
5 NOR-15674

Victoria espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Rhumbline
Båtnavn: Rhumbline
Båttype: x-50
Seilnummer: NOR 15674
NOR Rating: NOR 1,1209

christian espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Rhumbline
Båtnavn: Rhumbline
Båttype: x-50
Seilnummer: NOR 15674
NOR Rating: NOR 1,1209
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
RHUMBLINE

Victoria espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Rhumbline
Båtnavn: Rhumbline
Båttype: x-50
Seilnummer: NOR 15674
NOR Rating: NOR 1,1209

christian espeseth

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Rhumbline
Båtnavn: Rhumbline
Båttype: x-50
Seilnummer: NOR 15674
NOR Rating: NOR 1,1209
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

Victoria espeseth (Kongelig Norsk Seilforening)
christian espeseth (Kongelig Norsk Seilforening)
x-50 DNC (22)
5 NOR-12105

terje sorteberg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saaga
Båtnavn: Saaga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12105
NOR Rating: NOR 1,0300

Anders Gulbrandsen

Seilforening: Færder Seilforening
Teamnavn: Saaga
Båtnavn: Saaga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12105
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
SAAGA

terje sorteberg

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Saaga
Båtnavn: Saaga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12105
NOR Rating: NOR 1,0300

Anders Gulbrandsen

Seilforening: Færder Seilforening
Teamnavn: Saaga
Båtnavn: Saaga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12105
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

terje sorteberg (Asker Seilforening)
Anders Gulbrandsen (Færder Seilforening)
First 40.7 DNC (22)

Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating 1

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
NOR-9775

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bilbo 31.7
Båtnavn: Bilbo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
BILBO

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bilbo 31.7
Båtnavn: Bilbo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Jonas Smitt-Amundsen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 31.7
NOR-4737

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9450

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
BLUE SPIRIT

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9450

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Stein Amundsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Oceanis 473
NOR-11738

Ketil Sollien

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 11738
NOR Rating: NOR 0,9417

Nina Sollien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 11738
NOR Rating: NOR 0,9417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
DUVA

Ketil Sollien

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 11738
NOR Rating: NOR 0,9417

Nina Sollien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 11738
NOR Rating: NOR 0,9417
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Ketil Sollien (Tønsberg Seilforening)
Bavaria 37
NOR-5105

Susanne Kaun

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn: Eir
Båtnavn: Eir
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105
NOR Rating: NOR 0,8572

Rune Søgnen

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn: Eir
Båtnavn: Eir
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105
NOR Rating: NOR 0,8572
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
EIR

Susanne Kaun

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn: Eir
Båtnavn: Eir
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105
NOR Rating: NOR 0,8572

Rune Søgnen

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn: Eir
Båtnavn: Eir
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105
NOR Rating: NOR 0,8572
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Susanne Kaun (Ullern Seilforening)
Albin Delta
NOR-9320

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9765

Vince Taksdal

Seilforening:
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9765
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
EMPIRE

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9765

Vince Taksdal

Seilforening:
Teamnavn: Empire
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9765
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Eivind Bogerud (Bundefjorden Seilforening)
Bavaria 42 AC
NOR-5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8920

Frode Bjerke

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
EXCITER

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8920

Frode Bjerke

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Oddvar Eide (Hurum Seilforening)
Scanmar 33
NOR-12575

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9702

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9702
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
EXTASE

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9702

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9702
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Nils Kamfjord (Tønsberg Seilforening)
X34
NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9466

Kirill Miazin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9466

Kirill Miazin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: makTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

jan nic. langfeldt (Asker Seilforening)
makTEN
NOR-11718

Torgeir Moringen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fast Raven
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11718
NOR Rating: NOR 0,9715

Lene Ravnevand

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fast Raven
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11718
NOR Rating: NOR 0,9715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
FAST RAVEN

Torgeir Moringen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fast Raven
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11718
NOR Rating: NOR 0,9715

Lene Ravnevand

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fast Raven
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11718
NOR Rating: NOR 0,9715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Torgeir Moringen (Soon Seilforening)
Sun Fast 35
NOR-12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Fortissimo
Båtnavn: Fortisimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
FORTISIMO

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Fortissimo
Båtnavn: Fortisimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Emil Kjellesvik (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7
NOR-14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9606

Linda Røssland

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
LUNA

TROND MÅRVIK

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9606

Linda Røssland

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,9606
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

TROND MÅRVIK (Soon Seilforening)
Hanse 355
NOR-11243

Trond Jensen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: SHAMAN sailing team
Båtnavn: METTRE
Båttype: Delher 34
Seilnummer: NOR 11243
NOR Rating: NOR 0,9682

Marthe Jensen

Seilforening:
Teamnavn: SHAMAN sailing team
Båtnavn: METTRE
Båttype: Delher 34
Seilnummer: NOR 11243
NOR Rating: NOR 0,9682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
METTRE

Trond Jensen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: SHAMAN sailing team
Båtnavn: METTRE
Båttype: Delher 34
Seilnummer: NOR 11243
NOR Rating: NOR 0,9682

Marthe Jensen

Seilforening:
Teamnavn: SHAMAN sailing team
Båtnavn: METTRE
Båttype: Delher 34
Seilnummer: NOR 11243
NOR Rating: NOR 0,9682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Trond Jensen (Drammens Seilforening)
Delher 34
NOR-14522

Lars-Petter Traa

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Mizar Rookies
Båtnavn: Mizar
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9130

Jørgen Juel Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Mizar Rookies
Båtnavn: Mizar
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
MIZAR

Lars-Petter Traa

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Mizar Rookies
Båtnavn: Mizar
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9130

Jørgen Juel Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Mizar Rookies
Båtnavn: Mizar
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14522
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Lars-Petter Traa (Asker Seilforening)
Hanse 325
NOR-14736

Øivind Andersen-Gott

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Flugel Gutta
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
NOR Rating: NOR 0,9505

Andre Riis-Mysen

Seilforening:
Teamnavn: Flugel Gutta
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
NOR Rating: NOR 0,9505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
NOFINT II

Øivind Andersen-Gott

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Flugel Gutta
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
NOR Rating: NOR 0,9505

Andre Riis-Mysen

Seilforening:
Teamnavn: Flugel Gutta
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
NOR Rating: NOR 0,9505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Øivind Andersen-Gott (Bundefjorden Seilforening)
Bavaria 39 Cruiser
NOR-11418

Terje Turøy

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Comfort 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8890

Thor Christian Jensen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Comfort 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
PATOS

Terje Turøy

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Comfort 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8890

Thor Christian Jensen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Comfort 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Terje Turøy (Moss Seilforening)
Comfort 34
NOR-12271

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510

Pål Simen Hem

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
RABALDER

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510

Pål Simen Hem

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Ivar Christiansen (Brevik Seilforening)
Sun Od 42,2
NOR-15409

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8826

Jørn Halvorsen

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
RASPUTIN

LARS FRODE HAUGEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8826

Jørn Halvorsen

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR 0,8826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

LARS FRODE HAUGEN (Kongelig Norsk Seilforening)
Hallberg Rassy 342
NOR-15022

Espen Sørbel

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Selima
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,9734

Ole Damman

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Selima
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,9734
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SELIMA

Espen Sørbel

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Selima
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,9734

Ole Damman

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Selima
Båttype: Hanse 385
Seilnummer: NOR 15022
NOR Rating: NOR 0,9734
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Espen Sørbel (Brevik Seilforening)
Hanse 385
NOR-7111

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9655

Robert Larsen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SOMLE

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9655

Robert Larsen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9655
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Morten Hansen (Oppegård Seilforening)
Omega 36
NOR-15027

Axel Borchgrevink

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
NOR Rating: NOR 0,974

Ellen Hofsvang

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
NOR Rating: NOR 0,974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SOUTHERN CROSS

Axel Borchgrevink

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
NOR Rating: NOR 0,974

Ellen Hofsvang

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Southern Cross
Båttype: Eversail 40
Seilnummer: NOR 15027
NOR Rating: NOR 0,974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Axel Borchgrevink (Bundefjorden Seilforening)
Eversail 40
NOR-1537

Rune Huseby

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn: Spetakkel
Båtnavn: Spetakkel
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 1537
NOR Rating: NOR 0,8814

Richard Gulbrandsen

Seilforening:
Teamnavn: Spetakkel
Båtnavn: Spetakkel
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 1537
NOR Rating: NOR 0,8814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
SPETAKKEL

Rune Huseby

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn: Spetakkel
Båtnavn: Spetakkel
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 1537
NOR Rating: NOR 0,8814

Richard Gulbrandsen

Seilforening:
Teamnavn: Spetakkel
Båtnavn: Spetakkel
Båttype: Hero 101
Seilnummer: NOR 1537
NOR Rating: NOR 0,8814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Rune Huseby (Hurum Seilforening)
Hero 101
NOR-10535

Allan Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Windsong
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jenneau
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR 0,9255

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Windsong
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jenneau
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR 0,9255
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
WINDSONG

Allan Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Windsong
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jenneau
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR 0,9255

Jens Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Windsong
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jenneau
Seilnummer: NOR 10535
NOR Rating: NOR 0,9255
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Allan Bjørnstad (Asker Seilforening)
Jenneau
NOR-11213

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xanthippe 3
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9651

harald Hagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Xanthippe 3
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
XANTHIPPE 3

Arne Isaksen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xanthippe 3
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9651

harald Hagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Xanthippe 3
Båttype: hanse 371
Seilnummer: NOR 11213
NOR Rating: NOR 0,9651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1

Arne Isaksen (Bundefjorden Seilforening)
hanse 371
NOR-15715

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anuk
Båttype: Jeanneau SO 36i
Seilnummer: NOR 15715
NOR Rating: NOR 0,9184

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Anuk
Båttype: Jeanneau SO 36i
Seilnummer: NOR 15715
NOR Rating: NOR 0,9184
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
ANUK

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anuk
Båttype: Jeanneau SO 36i
Seilnummer: NOR 15715
NOR Rating: NOR 0,9184

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Anuk
Båttype: Jeanneau SO 36i
Seilnummer: NOR 15715
NOR Rating: NOR 0,9184
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Lasse Kristiansen (Bundefjorden Seilforening)
Jeanneau SO 36i
NOR-6272

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: RAN
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8776

Rune Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: RAN
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
BAAT

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: RAN
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8776

Rune Nygaard

Seilforening:
Teamnavn: RAN
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8776
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Trond Tjemsland (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Arcona 32
NOR-3571

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Birger Sevaldson
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9423

Torkild Strand

Seilforening:
Teamnavn: Birger Sevaldson
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
DON QUIXOTE

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Birger Sevaldson
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9423

Torkild Strand

Seilforening:
Teamnavn: Birger Sevaldson
Båtnavn: Don Quixote
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
NOR Rating: NOR 0,9423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Birger Sevaldson (Tønsberg Seilforening)
x-102
NOR-10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9662

Morten Henriksen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
EXITA

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9662

Morten Henriksen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Svein Arild Nilsen (Fredrikstad Seilforening)
X-332
NOR-15281

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9735

Therese Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
FELICITA

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9735

Therese Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9735
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Henrik Wollenberg (Brevik Seilforening)
Bavaria cruiser 40
NOR-11882

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9580

Trond Oscar Svae

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
KONG NEPTUN

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9580

Trond Oscar Svae

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Paul Holst (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 36 AC
NOR-14392

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8854

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
MILEN

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8854

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8854
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

Vidar Ljungstrøm (Grimstad Seilforening)
Hanse 320
NOR-10417

BÅRD JERVAN

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlen
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9404

Torgeir Svolsbru

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlen
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1
MYMLEN

BÅRD JERVAN

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlen
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9404

Torgeir Svolsbru

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlen
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9404
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 1
Total DNC 1

BÅRD JERVAN (Larvik Seilforening)
Elan 333
NOR-14037

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SLAPPA

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tobias Brodtkorb (Holmestrand Seilforening)
X-34

Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating 2

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923

Ivar Lycke

Seilforening:
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 17:37:51 21:17:51 21:08:00 1
Total 30.05.2019 17:37:51 21:17:51 21:08:00 1
LUCKY LADY II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923

Ivar Lycke

Seilforening:
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9923
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 17:37:51 21:17:51 21:08:00 1
Total 30.05.2019 17:37:51 21:17:51 21:08:00 1

Morten Lycke (Bærum Seilforening)
First 36.7 21:17:51 21:08:00 1 1
2 NOR-10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:58:47 23:38:47 23:59:55 2
Total 30.05.2019 19:58:47 23:38:47 23:59:55 2
BETTY BOOP

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn: Betty Boop
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0149
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:58:47 23:38:47 23:59:55 2
Total 30.05.2019 19:58:47 23:38:47 23:59:55 2

Morten Christensen (Skøyen Seilforening)
Bavaria 35 Match 23:38:47 23:59:55 2 2
3 NOR-12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107

Aksel Andreassen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
BRIS

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107

Aksel Andreassen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

RAGNAR ANDREASSEN (Bundefjorden Seilforening)
Arcona 370 DNF (31)
3 NOR-8915

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
NOR Rating: NOR 1,0107

Per Holt

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
CAPRICCIO

Otto Book

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
NOR Rating: NOR 1,0107

Per Holt

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capriccio
Båttype: Victory 42
Seilnummer: NOR 8915
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Otto Book (Åsgårdstrand Seilforening)
Victory 42 DNF (31)
3 NOR-12591

Morten Ingebretsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0167

Mathis Hordvei

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
CHRISTIAN IV

Morten Ingebretsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0167

Mathis Hordvei

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Morten Ingebretsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Oceanis 46 DNF (31)
3 NOR-7616

Alexander Onstad Jørgensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Coral
Båttype: Grand Soleil 46
Seilnummer: NOR 7616
NOR Rating: NOR 1,0010

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Coral
Båttype: Grand Soleil 46
Seilnummer: NOR 7616
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
CORAL

Alexander Onstad Jørgensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Coral
Båttype: Grand Soleil 46
Seilnummer: NOR 7616
NOR Rating: NOR 1,0010

Jon Ramm-Pettersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Coral
Båttype: Grand Soleil 46
Seilnummer: NOR 7616
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Alexander Onstad Jørgensen (Kongelig Norsk Seilforening)
Grand Soleil 46 DNF (31)
3 NOR-13882

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9850

Øyvind Gjone

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
EL DRAGòN III

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9850

Øyvind Gjone

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragòn III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Marius Frenvik Odberg (Larvik Seilforening)
A31 DNF (31)
3 NOR-10745

Eivind Nysether Tytlandsvik

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eowyn
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10745
NOR Rating: NOR 0,9948

Steffen Nysæther

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Eowyn
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10745
NOR Rating: NOR 0,9948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
EOWYN

Eivind Nysether Tytlandsvik

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Eowyn
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10745
NOR Rating: NOR 0,9948

Steffen Nysæther

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Eowyn
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10745
NOR Rating: NOR 0,9948
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Eivind Nysether Tytlandsvik (Åsgårdstrand Seilforening)
First 36,7 DNF (31)
3 NOR-3250

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Topptur
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9946

Lone Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Topptur
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9946
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
ESKALOPE

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Topptur
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9946

Lone Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Topptur
Båtnavn: Eskalope
Båttype: First 42
Seilnummer: NOR 3250
NOR Rating: NOR 0,9946
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Per Arne Skjeggestad (Fredrikstad Seilforening)
First 42 DNF (31)
3 NOR-8967

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXCALIBUR
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0123

Øivind Berg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: EXCALIBUR
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0123
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
EXCALIBUR

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXCALIBUR
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0123

Øivind Berg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: EXCALIBUR
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0123
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Nils Gunnar Bøe (Sandefjord Seilforening)
X-412 DNF (31)
3 NOR-10528

Hugo Hansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Wind power team
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9915

Kalle Hesstvedt

Seilforening:
Teamnavn: Wind power team
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
FELICIA

Hugo Hansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Wind power team
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9915

Kalle Hesstvedt

Seilforening:
Teamnavn: Wind power team
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Hugo Hansen (Tønsberg Seilforening)
First 36.7 DNF (31)
3 NOR-14884

Lars Marius Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Havkatt S
Båtnavn: Havkatt S
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0142

Paul KNUTSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Havkatt S
Båtnavn: Havkatt S
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
HAVKATT S

Lars Marius Valstad

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Havkatt S
Båtnavn: Havkatt S
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0142

Paul KNUTSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Havkatt S
Båtnavn: Havkatt S
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14884
NOR Rating: NOR 1,0142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Lars Marius Valstad (Oslo Seilforening)
Salona 38 DNF (31)
3 NOR-14887

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0053

Ole André Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0053
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
JUBEL

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0053

Ole André Hansen

Seilforening:
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 1,0053
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Jon Holm (Oslo Seilforening)
J/109 DNF (31)
3 NOR-11441

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9920

Hans Inge Søvik

Seilforening:
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
JUST DO IT

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9920

Hans Inge Søvik

Seilforening:
Teamnavn: Team Just Do It
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Edvin Borgheim (Bærum Seilforening)
Bavaria AC DNF (31)
3 NOR-12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9816

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
LETHE

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9816

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9816
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Øyvind Knudsen (Moss Seilforening)
First 34.7 DNF (31)
3 NOR-12561

Michael Heldre

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team Margaritas
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9940

Jan Rønning

Seilforening:
Teamnavn: Team Margaritas
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MARGARITAVILLE

Michael Heldre

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team Margaritas
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9940

Jan Rønning

Seilforening:
Teamnavn: Team Margaritas
Båtnavn: Margaritaville
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12561
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Michael Heldre (Hvaler Seilforening)
Hanse 370 DNF (31)
3 NOR-11073

Jan Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: match35
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0062

Christian Barth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: match35
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0062
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MATCH35

Jan Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: match35
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0062

Christian Barth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: match35
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 1,0062
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Jan Sylte (Drøbaksund Seilforening)
Bavaria Match 35 DNF (31)
3 NOR-8801

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9929

Atle Johannessen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
OLLIE

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9929

Atle Johannessen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9929
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Rino Fred Jensen (Fredrikstad Seilforening)
Finngulf 38 DNF (31)
3 NOR-12789

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0100

Ragnar Wisløff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SEA LEMON

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0100

Ragnar Wisløff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Kristin Wien (Kongelig Norsk Seilforening)
Jeanneau Sun Oddyssy DNF (31)
3 NOR-14903

Harald Usterud

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: VELOX FUTUO
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9801

Mariann Nornes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: VELOX FUTUO
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SEILEREN

Harald Usterud

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: VELOX FUTUO
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9801

Mariann Nornes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: VELOX FUTUO
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
NOR Rating: NOR 0,9801
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Harald Usterud (Oppegård Seilforening)
Salona 38 DNF (31)
3 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Tempo
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903

Kjell Arne Olsen

Seilforening:
Teamnavn: Tempo
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Tempo
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903

Kjell Arne Olsen

Seilforening:
Teamnavn: Tempo
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
First 36,7 DNF (31)
3 NOR-14064

Espen Thoegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Urban Jungle
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9851

Monika Valm

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Urban Jungle
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
BLACK MAGIC

Espen Thoegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Urban Jungle
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9851

Monika Valm

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Urban Jungle
Båtnavn: Black Magic
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 14064
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Espen Thoegersen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 35 DNC (31)
3 NOR-14031

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9917

Tor Helge Dal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
BLUE FOX

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9917

Tor Helge Dal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Thor Erik Karlsen (Horten Seilforening)
First 36.7 DNC (31)
3 NOR-13934

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9931

Jon Fredrik Stuestøl

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
FELIXDENSTORE

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9931

Jon Fredrik Stuestøl

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9931
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Henning Høyte (Tønsberg Seilforening)
First 35 DNC (31)
3 NOR-9155

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9826

Trond Strøm

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
HAVHESTEN

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9826

Trond Strøm

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Magnus Lingjærde (Bærum Seilforening)
First 41S5 DNC (31)
3 NOR-13509

Eivind Nordlid

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 1,0018

Reidar Olsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 1,0018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
KILDEN

Eivind Nordlid

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 1,0018

Reidar Olsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 1,0018
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Eivind Nordlid (Tønsberg Seilforening)
Elan 37 DNC (31)
3 NOR-11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 1,0065
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
LISA

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 1,0065
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Morten Fernløf (Fredrikstad Seilforening)
Bavaria 35 Match DNC (31)
3 NOR-15235

Jacob Natvig Skolleborg

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magie
Båttype: Dehler 38C
Seilnummer: NOR 15235
NOR Rating: NOR 0,9950

Andreas Natvig Skolleborg

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magie
Båttype: Dehler 38C
Seilnummer: NOR 15235
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
MAGIE

Jacob Natvig Skolleborg

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magie
Båttype: Dehler 38C
Seilnummer: NOR 15235
NOR Rating: NOR 0,9950

Andreas Natvig Skolleborg

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Magie
Båttype: Dehler 38C
Seilnummer: NOR 15235
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Jacob Natvig Skolleborg (Halden Seilforening)
Dehler 38C DNC (31)
3 NOR-10971

Ebba Friis Eriksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Mixed Crew
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 1,0015

Trine Roald

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Mixed Crew
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 1,0015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
MISS MATCH

Ebba Friis Eriksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Mixed Crew
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 1,0015

Trine Roald

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Mixed Crew
Båtnavn: Miss Match
Båttype: Bavaria Match 35
Seilnummer: NOR 10971
NOR Rating: NOR 1,0015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Ebba Friis Eriksen (Brevik Seilforening)
Bavaria Match 35 DNC (31)
3 NOR-14788

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 Cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9870

Mari Krogh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 Cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
STOREFRI

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 Cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9870

Mari Krogh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 Cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Lars Krogh (Bundefjorden Seilforening)
Bavaria 40 Cr DNC (31)

Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating 3

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12538

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:07:29 22:37:29 23:42:14 1
Total 30.05.2019 19:07:29 22:37:29 23:42:14 1
MASITO

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:07:29 22:37:29 23:42:14 1
Total 30.05.2019 19:07:29 22:37:29 23:42:14 1

EIVIND BAKKE (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 430 22:37:29 23:42:14 1 1
2 NOR-9770

Dag Svendsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0484

Kristoffer Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0484
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:35:14 23:05:14 24:12:16 2
Total 30.05.2019 19:35:14 23:05:14 24:12:16 2
QUADRIGA

Dag Svendsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0484

Kristoffer Olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0484
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 19:35:14 23:05:14 24:12:16 2
Total 30.05.2019 19:35:14 23:05:14 24:12:16 2

Dag Svendsen (Brevik Seilforening)
First 40.7 23:05:14 24:12:16 2 2
3 NOR-15229

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322

Eivind Sørlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 23:13:51 26:43:51 27:35:29 3
Total 30.05.2019 23:13:51 26:43:51 27:35:29 3
WINIFI

Arne Sørlie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322

Eivind Sørlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Winifi
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15229
NOR Rating: NOR 1,0322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 23:13:51 26:43:51 27:35:29 3
Total 30.05.2019 23:13:51 26:43:51 27:35:29 3

Arne Sørlie (Bærum Seilforening)
Dehler 38 26:43:51 27:35:29 3 3
4 NOR-8311

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0298

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
BALOO

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0298

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Torger Lien (Asker Seilforening)
X-412 DNF (32)
4 NOR-15415

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: WALLAX
Båtnavn: C'est nous!
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,0475

Petter Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: WALLAX
Båtnavn: C'est nous!
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,0475
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
C'EST NOUS!

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: WALLAX
Båtnavn: C'est nous!
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,0475

Petter Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: WALLAX
Båtnavn: C'est nous!
Båttype: First 40CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,0475
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Pål Sture Skogfelt (Kongelig Norsk Seilforening)
First 40CR DNF (32)
4 NOR-14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0507

Christopher Rustad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0507
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
DIVA

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0507

Christopher Rustad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0507
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Bjørn Strand Jacobsen (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 430 DNF (32)
4 NOR-14405

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team Hera
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0301

Trond Augestad

Seilforening:
Teamnavn: Team Hera
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
FENRIS

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team Hera
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0301

Trond Augestad

Seilforening:
Teamnavn: Team Hera
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0301
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Pål Bergan (Tønsberg Seilforening)
Sun Oddessey 409 DNF (32)
4 NOR-11040

Peter Jenkins

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Circus
Båttype: Salona 40
Seilnummer: NOR 11040
NOR Rating: NOR 1,0291
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
FLYING CIRCUS

Peter Jenkins

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Circus
Båttype: Salona 40
Seilnummer: NOR 11040
NOR Rating: NOR 1,0291
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Peter Jenkins (Kongelig Norsk Seilforening)
Salona 40 DNF (32)
4 NOR-12246

Torbjørn Holthe

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Go’ Tid
Båtnavn: Go’ Tid 2
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12246
NOR Rating: NOR 1,0284

Jon Nilheim

Seilforening:
Teamnavn: Go’ Tid
Båtnavn: Go’ Tid 2
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12246
NOR Rating: NOR 1,0284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
GO’ TID 2

Torbjørn Holthe

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Go’ Tid
Båtnavn: Go’ Tid 2
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12246
NOR Rating: NOR 1,0284

Jon Nilheim

Seilforening:
Teamnavn: Go’ Tid
Båtnavn: Go’ Tid 2
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 12246
NOR Rating: NOR 1,0284
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Torbjørn Holthe (Bærum Seilforening)
Hanse 400 DNF (32)
4 NOR-9373

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0441

Hanne W. Anthonsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
HAPPY

Gunnar Krogh-Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0441

Hanne W. Anthonsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Happy
Båtnavn: Happy
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9373
NOR Rating: NOR 1,0441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Gunnar Krogh-Hansen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 40.7 DNF (32)
4 NOR-13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0500

Morten Jancey

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
HYGGEN

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0500

Morten Jancey

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Hyggen
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Ole Gunnar Tveiten (Asker Seilforening)
Hanse 430e DNF (32)
4 NOR-11733

Pål Saltvedt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0178

Øyvind Amundsgård

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
JONNA

Pål Saltvedt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0178

Øyvind Amundsgård

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Jonna
Båttype: Elan40
Seilnummer: NOR 11733
NOR Rating: NOR 1,0178
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Pål Saltvedt (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Elan40 DNF (32)
4 NOR-9683

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: GRAND SOLEIL 40 C
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0138

Line Jeanette Svendsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: GRAND SOLEIL 40 C
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
LANCING

Anstein Næverdal

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: GRAND SOLEIL 40 C
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0138

Line Jeanette Svendsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lancing
Båttype: GRAND SOLEIL 40 C
Seilnummer: NOR 9683
NOR Rating: NOR 1,0138
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Anstein Næverdal (Fredrikstad Seilforening)
GRAND SOLEIL 40 C DNF (32)
4 NOR-11227

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0498

Tone Galaasen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0498
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
MANGO

Frode Lund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0498

Tone Galaasen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Mango
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11227
NOR Rating: NOR 1,0498
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Frode Lund (Bærum Seilforening)
Bavaria 42 Match DNF (32)
4 NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0241

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
MARIALENE

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0241

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0241
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening)
Elan 350 DNF (32)
4 NOR-10804

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0434

Roal Egeland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0434
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
NORBREEZ2

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0434

Roal Egeland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,0434
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

BENGT DE Vylder Larsen (Vågsbygd Seilforening)
First 47,7 DNF (32)
4 NOR-26

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
PAKALOLO II

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pakalolo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Marius Andersen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Farr 30 DNF (32)
4 NOR-15558

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0237

Lars Forberg

Seilforening:
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
PAMINA

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0237

Lars Forberg

Seilforening:
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0237
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Johan Mowinckel (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Wauquiez DNF (32)
4 NOR-640

Anders Onsager

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sky is Not the Limit
Båtnavn: Queen Anne
Båttype: Baltic 46
Seilnummer: NOR 640
NOR Rating: NOR 1,0202

Terje Wollman

Seilforening:
Teamnavn: Sky is Not the Limit
Båtnavn: Queen Anne
Båttype: Baltic 46
Seilnummer: NOR 640
NOR Rating: NOR 1,0202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
QUEEN ANNE

Anders Onsager

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sky is Not the Limit
Båtnavn: Queen Anne
Båttype: Baltic 46
Seilnummer: NOR 640
NOR Rating: NOR 1,0202

Terje Wollman

Seilforening:
Teamnavn: Sky is Not the Limit
Båtnavn: Queen Anne
Båttype: Baltic 46
Seilnummer: NOR 640
NOR Rating: NOR 1,0202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Anders Onsager (Kongelig Norsk Seilforening)
Baltic 46 DNF (32)
4 NOR-12566

Richard von Mansfeldt Asheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0304

Monica Lauritzen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
RUFFEN

Richard von Mansfeldt Asheim

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0304

Monica Lauritzen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ruffen
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 12566
NOR Rating: NOR 1,0304
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Richard von Mansfeldt Asheim (Asker Seilforening)
Hanse 400e DNF (32)
4 NOR-13924

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0472

Anders Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0472
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
SJIRAFF

Yngve Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0472

Anders Lindvig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Sjiraff
Båtnavn: Sjiraff
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 13924
NOR Rating: NOR 1,0472
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Yngve Lindvig (Kongelig Norsk Seilforening)
Hanse 430 DNF (32)
4 NOR-14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0423

Guy Maekussen

Seilforening:
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
VINDFANG

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0423

Guy Maekussen

Seilforening:
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Tormod S. Petersen (Nesodden Seilforening)
HP1030 DNF (32)
4 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298

Simen Hauland

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298

Simen Hauland

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance DNF (32)
4 NOR-15038

Rune Øverås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM PRONTO
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0540

kjell steinstad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: TEAM PRONTO
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
XPRONTO

Rune Øverås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: TEAM PRONTO
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0540

kjell steinstad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: TEAM PRONTO
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Rune Øverås (Kongelig Norsk Seilforening)
Xp 38 DNF (32)
4 NOR-14777

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0334

Anders Holm

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
AAVA

Erlend Heli

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0334

Anders Holm

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Aava
Båtnavn: Aava
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0334
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Erlend Heli (Drammens Seilforening)
Elan 350 DNC (32)
4 NOR-13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
BAGHEERA

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0231
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Eivind Carlsen (Fredrikstad Seilforening)
Dehler 39sq DNC (32)
4 NOR-15183

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: GRANVILLE EXPRESS
Båtnavn: GRANVILLE EXPRESS
Båttype: FARR 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0470

Christopher Østby Andersen

Seilforening:
Teamnavn: GRANVILLE EXPRESS
Båtnavn: GRANVILLE EXPRESS
Båttype: FARR 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
GRANVILLE EXPRESS

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: GRANVILLE EXPRESS
Båtnavn: GRANVILLE EXPRESS
Båttype: FARR 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0470

Christopher Østby Andersen

Seilforening:
Teamnavn: GRANVILLE EXPRESS
Båtnavn: GRANVILLE EXPRESS
Båttype: FARR 30
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Birger Lie (Bundefjorden Seilforening)
FARR 30 DNC (32)
4 NOR-15392

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0408

Trygve Isaksen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
GRAYCE

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0408

Trygve Isaksen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0408
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Arne Engen (Oslo Seilforening)
Hanse 400 DNC (32)
4 NOR-10058

Tor Kramvik Sivertsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lillefot
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 1,0194
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
LILLEFOT

Tor Kramvik Sivertsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lillefot
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 10058
NOR Rating: NOR 1,0194
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Tor Kramvik Sivertsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Elan 40 DNC (32)
4 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0365
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0365
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
JPK 1080 DNC (32)
4 NOR-12221

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0364

Ane Torvanger Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4
MILLIWAYS

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0364

Ane Torvanger Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 4
Total DNC 4

Andreas S.T Brunvoll (Bærum Seilforening)
Seaquest 36 DNC (32)

Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating 4

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Helge Ingstad
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0719

Arve Roaas

Seilforening:
Teamnavn: Team Helge Ingstad
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 15:42:30 19:02:30 20:24:38 1
Total 30.05.2019 15:42:30 19:02:30 20:24:38 1
PIXELINE

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn: Team Helge Ingstad
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0719

Arve Roaas

Seilforening:
Teamnavn: Team Helge Ingstad
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0719
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 15:42:30 19:02:30 20:24:38 1
Total 30.05.2019 15:42:30 19:02:30 20:24:38 1

Henning Hansen (Drammens Seilforening)
X-442 MK-1 19:02:30 20:24:38 1 1
2 NOR-15771

Eskild Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida G
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15771
NOR Rating: NOR 1,0562

Kjell Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida G
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15771
NOR Rating: NOR 1,0562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 20:40:45 24:00:45 25:21:43 2
Total 30.05.2019 20:40:45 24:00:45 25:21:43 2
FRIDA G

Eskild Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida G
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15771
NOR Rating: NOR 1,0562

Kjell Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida G
Båttype: Jeanneau SO 440
Seilnummer: NOR 15771
NOR Rating: NOR 1,0562
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 20:40:45 24:00:45 25:21:43 2
Total 30.05.2019 20:40:45 24:00:45 25:21:43 2

Eskild Larsen (Bærum Seilforening)
Jeanneau SO 440 24:00:45 25:21:43 2 2
3 NOR-14951

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team arcKAOS
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0764

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team arcKAOS
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0764
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
ARCKAOS

Kjell Petter Bruun

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team arcKAOS
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0764

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team arcKAOS
Båtnavn: Arckaos
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 14951
NOR Rating: NOR 1,0764
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Kjell Petter Bruun (Kongelig Norsk Seilforening)
Arcona 410 DNF (32)
3 NOR-15678

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0564

Nina Klavenes

Seilforening:
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0564
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
BERENIKE

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0564

Nina Klavenes

Seilforening:
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0564
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Pål Klavenes (Brevik Seilforening)
Elan 410 DNF (32)
3 NOR-12117

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0779

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
CAPRAIA III

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0779

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Hallstein Mørk (Kongelig Norsk Seilforening)
Sweden Yacht 45 DNF (32)
3 NOR-10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0529

Bjørn Mordal

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0529
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0529

Bjørn Mordal

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0529
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Arne Hammersland (Bærum Seilforening)
IMX-40 DNF (32)
3 NOR-13697

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0654
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
FLASH V

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0654
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Erik Krister (Sandefjord Seilforening)
First 40 DNF (32)
3 NOR-14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0581

Øyvind Brattum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
FRISKUS VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0581

Øyvind Brattum

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0581
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Frode Brattum (Asker Seilforening)
Hanse 445 DNF (32)
3 NOR-9558

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: Team Furia III
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0642

Morten Skagen

Seilforening:
Teamnavn: Team Furia III
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
FURIA III

Stig Waagbø

Seilforening: Molde Seilforening
Teamnavn: Team Furia III
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0642

Morten Skagen

Seilforening:
Teamnavn: Team Furia III
Båtnavn: Furia III
Båttype: X-442
Seilnummer: NOR 9558
NOR Rating: NOR 1,0642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Stig Waagbø (Molde Seilforening)
X-442 DNF (32)
3 NOR-15666

Jon Sverre Høiden

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: Gro Næss
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706

Gro Næss

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: Gro Næss
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
GRO NæSS

Jon Sverre Høiden

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: Gro Næss
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706

Gro Næss

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: SONS OF HURRICANES
Båtnavn: Gro Næss
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Jon Sverre Høiden (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Sinergia 40 DNF (32)
3 NOR-12247

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0804

Frode Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
HANSEMANN

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0804

Frode Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: EXPON
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0804
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Ketil Hebnes (Oppegård Seilforening)
Hanse 470e DNF (32)
3 NOR-14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0583

Christian Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
ILLUMINATI

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0583

Christian Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Håkon Hjorthøy (Asker Seilforening)
Grand Soleil 43B DNF (32)
3 NOR-13540

Aasmund Drolsum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,1025

Tom Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,1025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MAGIC

Aasmund Drolsum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,1025

Tom Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,1025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Aasmund Drolsum (Bundefjorden Seilforening)
King40 DNF (32)
3 NOR-15425

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MARLIN

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547

Håkon Haarr

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Marlin
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Bjørn Dalen (Bærum Seilforening)
Arcona 380 DNF (32)
3 NOR-15655

Øyvind Husby

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Naomi III
Båttype: Hanse 455
Seilnummer: NOR 15655
NOR Rating: NOR 1,0575

Jon Anders Husby

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Naomi III
Båttype: Hanse 455
Seilnummer: NOR 15655
NOR Rating: NOR 1,0575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
NAOMI III

Øyvind Husby

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Naomi III
Båttype: Hanse 455
Seilnummer: NOR 15655
NOR Rating: NOR 1,0575

Jon Anders Husby

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Naomi III
Båttype: Hanse 455
Seilnummer: NOR 15655
NOR Rating: NOR 1,0575
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Øyvind Husby (Oppegård Seilforening)
Hanse 455 DNF (32)
3 NOR-15829

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0662

Tonje Pettersen

Seilforening:
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
NEGRONI

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0662

Tonje Pettersen

Seilforening:
Teamnavn: Team Spirit
Båtnavn: Negroni
Båttype: Bavaria C45
Seilnummer: NOR 15829
NOR Rating: NOR 1,0662
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Øyvind Bangsund (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria C45 DNF (32)
3 NOR-11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0845

Halvor seiløe Smith

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0845

Halvor seiløe Smith

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0845
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Kristian Hersløv (Kongelig Norsk Seilforening)
Dufour 44 DNF (32)
3 NOR-11313

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SNAKKAS

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0541
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Per Sortedal (Brevik Seilforening)
Bavaria 42 Match DNF (32)
3 NOR-15041

Leonard Bijl

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Swell
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0807

Monica Hvidsten

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Swell
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
SWELL

Leonard Bijl

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Swell
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0807

Monica Hvidsten

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Swell
Båtnavn: Swell
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15041
NOR Rating: NOR 1,0807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Leonard Bijl (Fredrikstad Seilforening)
Arcona 410 DNF (32)
3 NOR-14927

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Verdiløse menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0631

Ivar Krøger

Seilforening:
Teamnavn: Verdiløse menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
TAMARA

Lars-Fredrik Moe-Helgesen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Verdiløse menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0631

Ivar Krøger

Seilforening:
Teamnavn: Verdiløse menn
Båtnavn: TAMARA
Båttype: Jeanneau 439
Seilnummer: NOR 14927
NOR Rating: NOR 1,0631
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Lars-Fredrik Moe-Helgesen (Drøbaksund Seilforening)
Jeanneau 439 DNF (32)
3 NOR-11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0568

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0568
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
TRIMAR 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0568

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0568
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Martin Borg (Bærum Seilforening)
Bavaria 42 Match DNF (32)
3 NOR-8542

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0677

Jørgen Vangsnes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
VELA FELICIA

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0677

Jørgen Vangsnes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0677
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Odd Aandal (Drøbaksund Seilforening)
Dynamic 43 DNF (32)
3 NOR-15576

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Alle skal med!
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1000

Endre Bjørnsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Alle skal med!
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
VICTORIA II

Eirik Dahl

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Alle skal med!
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1000

Endre Bjørnsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Alle skal med!
Båtnavn: Victoria II
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 57
Seilnummer: NOR 15576
NOR Rating: NOR 1,1000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Eirik Dahl (Asker Seilforening)
Jeanneau Sun Odyssey 57 DNF (32)
3 NOR-14444

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0614

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
WILL

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0614

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46 ds
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR 1,0614
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Rolf eero Dyrnes (Kongelig Norsk Seilforening)
Ridas 46 ds DNF (32)
3 NOR-9

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
ANARCHY

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Andreas Enger (Kongelig Norsk Seilforening)
X-41 OD DNC (32)
3 NOR-12042

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0553

Trygve Sundby Hall

Seilforening:
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
BJøRNSTJERNE

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0553

Trygve Sundby Hall

Seilforening:
Teamnavn: Bjørnstjerne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0553
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Christian Hall (Kongelig Norsk Seilforening)
X-43 DNC (32)
3 SWE-69

Peter Gustafsson

Seilforening: GYC
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0860

Pelle Pedersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
BLUR

Peter Gustafsson

Seilforening: GYC
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0860

Pelle Pedersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Blur
Båttype: J/111
Seilnummer: SWE 69
NOR Rating: SWE 1,0860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Peter Gustafsson (GYC)
J/111 DNC (32)
3 NOR-11604

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Skagerrak
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0748

Arnt-Olav Håøya

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Skagerrak
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
SKAGERRAK

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Skagerrak
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0748

Arnt-Olav Håøya

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Skagerrak
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0748
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Thorstein Saanum (Kongelig Norsk Seilforening)
Dufour 44 DNC (32)
3 NOR-35

HÅVARD DALE

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sval
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 35
NOR Rating: NOR 1,0910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
SVAL

HÅVARD DALE

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sval
Båttype: X-41
Seilnummer: NOR 35
NOR Rating: NOR 1,0910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

HÅVARD DALE (Askøy Seilforening)
X-41 DNC (32)
3 NOR-11172

Iver Iversen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Båtlaget Tango
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015

Jakob Fahlstadius

Seilforening:
Teamnavn: Båtlaget Tango
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
TANGO II

Iver Iversen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Båtlaget Tango
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015

Jakob Fahlstadius

Seilforening:
Teamnavn: Båtlaget Tango
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Iver Iversen (Nesodden Seilforening)
Grand Soleil 42R DNC (32)
3 NOR-12804

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0806

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
THE WHITE PEARL

Håkon Ramde

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0806

Stein Pauli

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: The White Pearl
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 12804
NOR Rating: NOR 1,0806
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Håkon Ramde (Horten Seilforening)
Dufour 44 DNC (32)

Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating 5

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-5019

Jan Muren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Proxdrive
Båtnavn: Proxflyer
Båttype: Club Swan 50
Seilnummer: NOR 5019
NOR Rating: NOR 1,3000

Nils M Kristensen

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn: Proxdrive
Båtnavn: Proxflyer
Båttype: Club Swan 50
Seilnummer: NOR 5019
NOR Rating: NOR 1,3000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 11:43:30 14:53:30 19:21:33 1
Total 30.05.2019 11:43:30 14:53:30 19:21:33 1
PROXFLYER

Jan Muren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Proxdrive
Båtnavn: Proxflyer
Båttype: Club Swan 50
Seilnummer: NOR 5019
NOR Rating: NOR 1,3000

Nils M Kristensen

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn: Proxdrive
Båtnavn: Proxflyer
Båttype: Club Swan 50
Seilnummer: NOR 5019
NOR Rating: NOR 1,3000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 11:43:30 14:53:30 19:21:33 1
Total 30.05.2019 11:43:30 14:53:30 19:21:33 1

Jan Muren (Asker Seilforening)
Club Swan 50 14:53:30 19:21:33 1 1
2 SWE-15

Jonas Grander

Seilforening: Runmarö Yacht Club
Teamnavn: Matador
Båtnavn: Matador
Båttype: Elliott 44 cr
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,2078

Fredrik Nilsson

Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap
Teamnavn: Matador
Båtnavn: Matador
Båttype: Elliott 44 cr
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,2078
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 13:27:40 16:37:40 20:04:58 2
Total 30.05.2019 13:27:40 16:37:40 20:04:58 2
MATADOR

Jonas Grander

Seilforening: Runmarö Yacht Club
Teamnavn: Matador
Båtnavn: Matador
Båttype: Elliott 44 cr
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,2078

Fredrik Nilsson

Seilforening: Vikingarnas Segelsällskap
Teamnavn: Matador
Båtnavn: Matador
Båttype: Elliott 44 cr
Seilnummer: SWE 15
NOR Rating: SWE 1,2078
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 13:27:40 16:37:40 20:04:58 2
Total 30.05.2019 13:27:40 16:37:40 20:04:58 2

Jonas Grander (Runmarö Yacht Club)
Elliott 44 cr 16:37:40 20:04:58 2 2
3 NOR-7901

Trygve Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: CoCo
Båtnavn: CoCo
Båttype: Baltic Yachts 52
Seilnummer: NOR 7901
NOR Rating: NOR 1,1244

Per Tveiten

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: CoCo
Båtnavn: CoCo
Båttype: Baltic Yachts 52
Seilnummer: NOR 7901
NOR Rating: NOR 1,1244
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
COCO

Trygve Gustavsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: CoCo
Båtnavn: CoCo
Båttype: Baltic Yachts 52
Seilnummer: NOR 7901
NOR Rating: NOR 1,1244

Per Tveiten

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: CoCo
Båtnavn: CoCo
Båttype: Baltic Yachts 52
Seilnummer: NOR 7901
NOR Rating: NOR 1,1244
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Trygve Gustavsen (Arendals Seilforening)
Baltic Yachts 52 DNF (15)
3 NOR-10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Easygoing
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1022

Knut Lind

Seilforening:
Teamnavn: Easygoing
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1022
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
EASYGOING

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Easygoing
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1022

Knut Lind

Seilforening:
Teamnavn: Easygoing
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1022
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Mikkel Vislie (Bærum Seilforening)
X-46 DNF (15)
3 NOR-84

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5356

Arne Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
GALACTIC VIKING

Bjørn William Lindgren

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5356

Arne Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Galactic Viking
Båttype: Open 60
Seilnummer: NOR 84
NOR Rating: NOR 1,5356
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Bjørn William Lindgren (Soon Seilforening)
Open 60 DNF (15)
3 NOR-11046

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: MeWind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,3600

Annette Hatlo

Seilforening:
Teamnavn: MeWind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,3600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
INTERMESSO

andreas hatlo

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: MeWind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,3600

Annette Hatlo

Seilforening:
Teamnavn: MeWind
Båtnavn: Intermesso
Båttype: Bavaria Match 42
Seilnummer: NOR 11046
NOR Rating: NOR 1,3600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

andreas hatlo (Gåsøkalven Seilselskab)
Bavaria Match 42 DNF (15)
3 NOR-9050

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060

Åke Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
LADY XL

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060

Åke Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
NOR Rating: NOR 1,1060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Jon Letting (Kongelig Norsk Seilforening)
X-512 DNF (15)
3 NOR-13853

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Matchless
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266

Michael Borge

Seilforening: KNS
Teamnavn: Matchless
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
MATCHLESS 2

Hans Christian Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Matchless
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266

Michael Borge

Seilforening: KNS
Teamnavn: Matchless
Båtnavn: MATCHLESS 2
Båttype: IMX 45
Seilnummer: NOR 13853
NOR Rating: NOR 1,1266
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Hans Christian Holst (Kongelig Norsk Seilforening)
IMX 45 DNF (15)
3 NOR-11461

Morten Halleraker

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: veslekuling
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11461
NOR Rating: NOR 1,1195

Edvard Haug

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: veslekuling
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11461
NOR Rating: NOR 1,1195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
VESLEKULING

Morten Halleraker

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: veslekuling
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11461
NOR Rating: NOR 1,1195

Edvard Haug

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: veslekuling
Båttype: Hanse 461
Seilnummer: NOR 11461
NOR Rating: NOR 1,1195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Morten Halleraker (Kragerø Seilforening)
Hanse 461 DNF (15)
3 NOR-12443

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1415

Eirik Rosenberg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1415
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
WHITE SHADOW

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1415

Eirik Rosenberg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1415
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Torkjel Valland (Bergens Seilforening)
Landmark 43 DNF (15)
3 NOR-12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1409

Ståle Hirth

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
ZORRO

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1409

Ståle Hirth

Seilforening: Stavanger Seilforening
Teamnavn: Zorro
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1409
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening)
Swan 45 DNF (15)
3 NOR-12243

Calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn:
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1423

Espen Guttormsen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn:
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Calle Andersen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn:
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1423

Espen Guttormsen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Santa
Båtnavn:
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12243
NOR Rating: NOR 1,1423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Calle Andersen (Asker Seilforening)
Landmark 43 DNC (15)
3 NOR-15159

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2156

Espen Fridtjof Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
KARMA POLICE

Øystein Misje

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2156

Espen Fridtjof Hansen

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Karma Police
Båttype: Shaw 9
Seilnummer: NOR 15159
NOR Rating: NOR 1,2156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Øystein Misje (Holmestrand Seilforening)
Shaw 9 DNC (15)
3 NOR-9131

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Overload
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1365
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3
OVERLOAD

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Overload
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1365
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 3
Total DNC 3

Erik Brunborg (Christianssands Seilforening)
Elliott 9ss DNC (15)

Kjølbåter - Start Åsgårdstrand - NOR Rating u/ spinnaker

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15731

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EnderPearl
Båttype: CNB 76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR 1,2475

Daniela Hedaya

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: EnderPearl
Båttype: CNB 76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR 1,2475
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 10:46:16 14:46:16 18:25:37 1
Total 30.05.2019 10:46:16 14:46:16 18:25:37 1
ENDERPEARL

Kenneth Bjørklund

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EnderPearl
Båttype: CNB 76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR 1,2475

Daniela Hedaya

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: EnderPearl
Båttype: CNB 76
Seilnummer: NOR 15731
NOR Rating: NOR 1,2475
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.05.2019 10:46:16 14:46:16 18:25:37 1
Total 30.05.2019 10:46:16 14:46:16 18:25:37 1

Kenneth Bjørklund (Holmestrand Seilforening)
CNB 76 14:46:16 18:25:37 1 1
2 NOR-11791

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,945

Magnus Mølsæter

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
ARIA

Karl Erik Rønstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,945

Magnus Mølsæter

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aria
Båttype: Bavaria42
Seilnummer: NOR 11791
NOR Rating: NOR 0,945
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Karl Erik Rønstad (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria42 DNF (21)
2 NOR-15719

Kyrre Beenfeldt

Seilforening: Annen
Teamnavn: Bellevue
Båtnavn: Bellevue
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15719
NOR Rating: NOR 0,9674

Christian Mo

Seilforening:
Teamnavn: Bellevue
Båtnavn: Bellevue
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15719
NOR Rating: NOR 0,9674
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
BELLEVUE

Kyrre Beenfeldt

Seilforening: Annen
Teamnavn: Bellevue
Båtnavn: Bellevue
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15719
NOR Rating: NOR 0,9674

Christian Mo

Seilforening:
Teamnavn: Bellevue
Båtnavn: Bellevue
Båttype: Bavaria Vision 46
Seilnummer: NOR 15719
NOR Rating: NOR 0,9674
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Kyrre Beenfeldt (Annen)
Bavaria Vision 46 DNF (21)
2 NOR-15650

Tom Richard Rasmussen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team D. AMY
Båtnavn: D AMY
Båttype: Bavaria 50CR
Seilnummer: NOR 15650
NOR Rating: NOR 0,9583

Frode Daniel Bergheim

Seilforening:
Teamnavn: Team D. AMY
Båtnavn: D AMY
Båttype: Bavaria 50CR
Seilnummer: NOR 15650
NOR Rating: NOR 0,9583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
D AMY

Tom Richard Rasmussen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team D. AMY
Båtnavn: D AMY
Båttype: Bavaria 50CR
Seilnummer: NOR 15650
NOR Rating: NOR 0,9583

Frode Daniel Bergheim

Seilforening:
Teamnavn: Team D. AMY
Båtnavn: D AMY
Båttype: Bavaria 50CR
Seilnummer: NOR 15650
NOR Rating: NOR 0,9583
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Tom Richard Rasmussen (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 50CR DNF (21)
2 NOR-8960

Jan-Erik Lassen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Team Danae
Båtnavn: Danae
Båttype: Jeanneau
Seilnummer: NOR 8960
NOR Rating: NOR 0,8848
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
DANAE