Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
Historie - tidligere regatta
Askøy Race Weekend 2016
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Teamnavn
Skipper
Forening
Klasse: Melges 24
NOR 628
Bård ove Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Team do it
Båtnavn:
Do it
Seilnummer:
NOR 628
Knut erik Hjort
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Team do it
Båtnavn:
Do it
Seilnummer:
NOR 628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Do it
Bård ove Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Team do it
Båtnavn:
Do it
Seilnummer:
NOR 628
Knut erik Hjort
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Team do it
Båtnavn:
Do it
Seilnummer:
NOR 628
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Team do it
Bård ove Hansen
Ran Seilforening
NOR 755
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lille 2 OB
Carl Edward Jansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Ida Kristine Jansen Vardøy
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Lille 2 OB
Seilnummer:
NOR 755
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl Edward Jansen
Askøy Seilforening
NOR 305
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Ilter
Seilnummer:
NOR 305
Erling Tobias Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Ilter
Seilnummer:
NOR 305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ilter
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Ilter
Seilnummer:
NOR 305
Erling Tobias Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Ilter
Seilnummer:
NOR 305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeur Børresen
Ran Seilforening
ITA 1799
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
ITA 1799
Frank Johansen
Seilforening:
Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
ITA 1799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Black Jack
Dag Buch
Seilforening:
Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
ITA 1799
Frank Johansen
Seilforening:
Farsund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Black Jack
Seilnummer:
ITA 1799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Dag Buch
Farsund Seilforening
NOR 342
Gisle Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Joachim Nordlie
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Very Happy !
Gisle Bjørsrud Bø
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Joachim Nordlie
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Very Happy !
Seilnummer:
NOR 342
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gisle Bjørsrud Bø
Christianssands Seilforening
NOR 600
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Team J&J
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Team J&J
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Party Girl
Jens Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Team J&J
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Jørgen Altern Wathne
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Team J&J
Båtnavn:
Party Girl
Seilnummer:
NOR 600
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Team J&J
Jens Altern Wathne
Askøy Seilforening
NOR 796
Karl Petter Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
ASF SL TEAM
Båtnavn:
Chatrix
Seilnummer:
NOR 796
Stian Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
ASF SL TEAM
Båtnavn:
Chatrix
Seilnummer:
NOR 796
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Chatrix
Karl Petter Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
ASF SL TEAM
Båtnavn:
Chatrix
Seilnummer:
NOR 796
Stian Soltvedt
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
ASF SL TEAM
Båtnavn:
Chatrix
Seilnummer:
NOR 796
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ASF SL TEAM
Karl Petter Haugen
Askøy Seilforening
NOR 560
Karoline Folgerø Dale
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 560
Knut-Ove Eidsnes
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Folgerø Dale
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 560
Knut-Ove Eidsnes
Seilforening:
Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 560
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Folgerø Dale
Stord Seilforening
ita 799
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ita 799
leif gunnar sandtorv
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ita 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SALT 6
Leif Kristian Garvik
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ita 799
leif gunnar sandtorv
Seilforening:
Ran Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
SALT 6
Seilnummer:
ita 799
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Kristian Garvik
Ran Seilforening
NOR 7
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Java Joy
Båtnavn:
Java Joy
Seilnummer:
NOR 7
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Java Joy
Båtnavn:
Java Joy
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Java Joy
Sandra McCarley
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Java Joy
Båtnavn:
Java Joy
Seilnummer:
NOR 7
Gordon Wright
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
Java Joy
Båtnavn:
Java Joy
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Java Joy
Sandra McCarley
Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 10
Klasse: Yngling
NOR 344
Jan Hopland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
RedWhiteBlue
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Linn Kirkeli
Seilforening:
Teamnavn:
RedWhiteBlue
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
RedWhiteBlue
Jan Hopland
Seilforening:
Askøy Seilforening
Teamnavn:
RedWhiteBlue
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Linn Kirkeli
Seilforening:
Teamnavn:
RedWhiteBlue
Båtnavn:
RedWhiteBlue
Seilnummer:
NOR 344
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
RedWhiteBlue
Jan Hopland
Askøy Seilforening
Deltagere i klassen: 1
Last ned CSV fil