Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 035
NOR 649

Jens Altern Wathne

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 649
NOR Rating: NOR

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 649
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 649
NOR Rating: NOR

Jørgen Altern Wathne

Seilforening:
Båtnavn: Party Girl
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 649
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Jens Altern Wathne, Haugesund Seilforening
Jørgen Altern Wathne,
Erling Holler,
Magnus Brun,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 138

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
NOR Rating: NOR

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    KON LEAKY

Svein Andre Hol

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
NOR Rating: NOR

Eivind Mellingen

Seilforening:
Båtnavn: Kon Leaky
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 138
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Svein Andre Hol, Askøy Seilforening
Eivind Mellingen,
Fabian Bruvik,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

SWE 41

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE

Helge Holmbek

Seilforening:
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    UNTITLED 1

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE

Helge Holmbek

Seilforening:
Båtnavn: Untitled 1
Båttype: Formula 18
Seilnummer: SWE 41
NOR Rating: SWE
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Trond Aarø, Ran Seilforening
Helge Holmbek,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:

NOR 147

Morten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ebba grøn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR

Janne Louise Bergesen

Seilforening:
Båtnavn: Ebba grøn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    EBBA GRøN

Morten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ebba grøn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR

Janne Louise Bergesen

Seilforening:
Båtnavn: Ebba grøn
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 147
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Morten Hansen, Bergens Seilforening
Janne Louise Bergesen,
Jan-Eirik Bergesen,
Kjartan Madsen,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:

NOR 755

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krona
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
NOR Rating: NOR

Birger Bjerke

Seilforening:
Båtnavn: Krona
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    KRONA

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krona
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
NOR Rating: NOR

Birger Bjerke

Seilforening:
Båtnavn: Krona
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 755
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Karl Otto Book, Bergens Seilforening
Birger Bjerke,
Øyvind Krokeide,
Maren Krogstad,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 239

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 2
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR

Dag Erik Fotland

Seilforening:
Båtnavn: salt 2
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    SALT 2

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: salt 2
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR

Dag Erik Fotland

Seilforening:
Båtnavn: salt 2
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 239
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Leif Kristian Garvik, Ran Seilforening
Dag Erik Fotland,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:

NOR 418

Henrik Sletsjøe

Seilforening: NTNUI Seiling
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PARODY

Henrik Sletsjøe

Seilforening: NTNUI Seiling
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR

Henrik Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Parody
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 418
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Henrik Sletsjøe, NTNUI Seiling
Henrik Larsen,
Annette Haugsdal,
Aina 2.0,
Knut Osen,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:
NOR 14798

Torbjørn Kaland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: Bavaria 36 CR
Seilnummer: NOR 14798
NOR Rating: NOR 1,16 S
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:59:49 3:02:49 3:32:04 10
Total 30.09.2012 14:59:49 3:02:49 3:32:04 10
    MADELEINE

Torbjørn Kaland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: Bavaria 36 CR
Seilnummer: NOR 14798
NOR Rating: NOR 1,16 S
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:59:49 3:02:49 3:32:04 10
Total 30.09.2012 14:59:49 3:02:49 3:32:04 10
Torbjørn Kaland, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Bavaria 36 CR
Måltall: 1,16 S

NOR 221

Nils Olav Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nr 9
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
NOR Rating: NOR

Steinar Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Nr 9
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NR 9

Nils Olav Handegard

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nr 9
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
NOR Rating: NOR

Steinar Vestad

Seilforening:
Båtnavn: Nr 9
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 221
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Nils Olav Handegard, Askøy Seilforening
Steinar Vestad,
Øyvind Fiksen,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

NOR 369

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    GUFFEN

Chris Skogen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Guffen
Båttype: yngling
Seilnummer: NOR 369
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Chris Skogen, Askøy Seilforening Klasse: Yngling
Båttype: yngling
Måltall:

NOR 26

Jean-Marc Launay

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Wild Cat
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR

Sebastien Tessier

Seilforening:
Båtnavn: Wild Cat
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    WILD CAT

Jean-Marc Launay

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Wild Cat
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR

Sebastien Tessier

Seilforening:
Båtnavn: Wild Cat
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jean-Marc Launay, Stavanger Seilforening
Sebastien Tessier,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:

NOR 159

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: We´re here
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    WE´RE HERE

Sandra McCarley

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: We´re here
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 159
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sandra McCarley, Askøy Seilforening Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

NOR 306

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Big D
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR

Torodd Ingolf Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Big D
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    BIG D

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Big D
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR

Torodd Ingolf Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Big D
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rolf Granli Gangdal, Stord Seilforening
Torodd Ingolf Olsen,
Tore på Sporet Føyen,
Arne David-Andersen,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 745

Aage Hedegaard

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: NORsteam Vest
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
NOR Rating: NOR

Eirk Berglund

Seilforening:
Båtnavn: NORsteam Vest
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NORSTEAM VEST

Aage Hedegaard

Seilforening: Haugesund Seilforening
Båtnavn: NORsteam Vest
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
NOR Rating: NOR

Eirk Berglund

Seilforening:
Båtnavn: NORsteam Vest
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 745
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Aage Hedegaard, Haugesund Seilforening
Eirk Berglund,
Hans Fjell,
Fredrik Karlsen,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 185

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Placebo (Mavi)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 185
NOR Rating: NOR

Morten Konttorp

Seilforening:
Båtnavn: Placebo (Mavi)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 185
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    PLACEBO (MAVI)

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Placebo (Mavi)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 185
NOR Rating: NOR

Morten Konttorp

Seilforening:
Båtnavn: Placebo (Mavi)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 185
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Arne Liebich Rise, Seilforeningen 1928
Morten Konttorp,
Sveinar Vadla,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:

NOR 506

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: F-18
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 506
NOR Rating: NOR

Jan Vidar Norstrand

Seilforening:
Båtnavn: F-18
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 506
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    F-18

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: F-18
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 506
NOR Rating: NOR

Jan Vidar Norstrand

Seilforening:
Båtnavn: F-18
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 506
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Torvald Fossestøl, Bergens Seilforening
Jan Vidar Norstrand,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:

NOR 191

Leif Sandtorv

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chaos
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR

Eldar Trapez jr.

Seilforening:
Båtnavn: Chaos
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    CHAOS

Leif Sandtorv

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Chaos
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR

Eldar Trapez jr.

Seilforening:
Båtnavn: Chaos
Båttype: Formula 18
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Leif Sandtorv, Bergens Seilforening
Eldar Trapez jr.,
Klasse: Formula 18
Båttype: Formula 18
Måltall:

NOR 733

Stian Østlund

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: General Lee
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 733
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    GENERAL LEE

Stian Østlund

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: General Lee
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 733
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Stian Østlund, Trondhjems Seilforening Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 12522

Harald Blø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12522
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
    ANITRA

Harald Blø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12522
NOR Rating: NOR 1,26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 11
Total DNC 11
Harald Blø, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Hanse 370e
Måltall: 1,26

NOR 311

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
NOR Rating: NOR

Stian Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SKVETTLAPPEN

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
NOR Rating: NOR

Stian Soltvedt

Seilforening:
Båtnavn: Skvettlappen
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 311
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eivind Skog, Askøy Seilforening
Stian Soltvedt,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

NOR 9666

Sissel Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9666
NOR Rating: NOR 1,18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:31:47 2:34:47 3:02:38 7
Total 30.09.2012 14:31:47 2:34:47 3:02:38 7
    SPIN OFF

Sissel Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Spin Off
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9666
NOR Rating: NOR 1,18
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:31:47 2:34:47 3:02:38 7
Total 30.09.2012 14:31:47 2:34:47 3:02:38 7
Sissel Børresen, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Beneteau First 31.7
Måltall: 1,18

NOR 254

Inga Potter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Sjøpølsa
Båttype: West kapp 23
Seilnummer: NOR 254
NOR Rating: NOR 0,95

Pål Kvalnes

Seilforening:
Båtnavn: Sjøpølsa
Båttype: West kapp 23
Seilnummer: NOR 254
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
    SJøPøLSA

Inga Potter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Sjøpølsa
Båttype: West kapp 23
Seilnummer: NOR 254
NOR Rating: NOR 0,95

Pål Kvalnes

Seilforening:
Båtnavn: Sjøpølsa
Båttype: West kapp 23
Seilnummer: NOR 254
NOR Rating: NOR 0,95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 11
Total DNF 11
Inga Potter, Ran Seilforening
Pål Kvalnes,
Kajsa Parding,
Klasse: Tur & Hav
Båttype: West kapp 23
Måltall: 0,95

NOR 81

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Dont't Panic (Nicoline)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR

Vidar Bjørnerem

Seilforening:
Båtnavn: Dont't Panic (Nicoline)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    DONT'T PANIC (NICOLINE)

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Dont't Panic (Nicoline)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR

Vidar Bjørnerem

Seilforening:
Båtnavn: Dont't Panic (Nicoline)
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 81
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anders Bjørnerem, Giske Seilforening
Vidar Bjørnerem,
Norman Heggtveit,
Mats Mulelid,
Jonas Roald Nordstrand,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:

NOR 9701

Inge Andre Utåker

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:02:48 2:05:48 2:48:34 2
Total 30.09.2012 14:02:48 2:05:48 2:48:34 2
    AMARYLLIS

Inge Andre Utåker

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:02:48 2:05:48 2:48:34 2
Total 30.09.2012 14:02:48 2:05:48 2:48:34 2
Inge Andre Utåker, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,34

NOR 247 (406)

Joakim Skovly

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blue Track
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 247 (406)
NOR Rating: NOR

Ludvig August Nøttingnes Skovly

Seilforening:
Båtnavn: Blue Track
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 247 (406)
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BLUE TRACK

Joakim Skovly

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blue Track
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 247 (406)
NOR Rating: NOR

Ludvig August Nøttingnes Skovly

Seilforening:
Båtnavn: Blue Track
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 247 (406)
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Joakim Skovly, Askøy Seilforening
Ludvig August Nøttingnes Skovly,
Simen Granviken,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

NOR 7106

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
NOR Rating: NOR 1,14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:28:31 2:31:31 2:52:43 4
Total 30.09.2012 14:28:31 2:31:31 2:52:43 4
    ANITRA

Axel Sømme

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Anitra
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7106
NOR Rating: NOR 1,14
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:28:31 2:31:31 2:52:43 4
Total 30.09.2012 14:28:31 2:31:31 2:52:43 4
Axel Sømme, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Maxi 999
Måltall: 1,14

NOR 210

Mats Mæland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 210
NOR Rating: NOR

Pål Knutson

Seilforening:
Båtnavn: Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 210
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    EXPRESS

Mats Mæland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 210
NOR Rating: NOR

Pål Knutson

Seilforening:
Båtnavn: Express
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 210
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mats Mæland, Ran Seilforening
Pål Knutson,
Didrik Venge,
Andreas Benedict Dueholm,
Klasse: Express
Båttype: Express
Måltall:

NOR 748

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Capt'n Marius & Crew
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
NOR Rating: NOR

lene hjellestad

Seilforening:
Båtnavn: Capt'n Marius & Crew
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    CAPT'N MARIUS & CREW

Lars Henrik Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Capt'n Marius & Crew
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
NOR Rating: NOR

lene hjellestad

Seilforening:
Båtnavn: Capt'n Marius & Crew
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 748
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Lars Henrik Hjellestad, Bergens Seilforening
lene hjellestad,
lars Henrik hjellestad,
karl emil staubo,
gotfred andenes,
Klasse: Melges 24
Båttype: Melges 24
Måltall:

NOR 29

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: NullogNix Mix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 29
NOR Rating: NOR

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: NullogNix Mix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 29
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
    NULLOGNIX MIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: NullogNix Mix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 29
NOR Rating: NOR

Ole Jørgen Michelsen

Seilforening:
Båtnavn: NullogNix Mix
Båttype: Yngling
Seilnummer: NOR 29
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Knut Erik Hjorth, Askøy Seilforening
Ole Jørgen Michelsen,
Nn Nn,
Klasse: Yngling
Båttype: Yngling
Måltall:

NOR 1461

Thor Olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Josefine III
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 1461
NOR Rating: NOR 1,05
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:36:47 2:39:47 2:47:46 1
Total 30.09.2012 14:36:47 2:39:47 2:47:46 1
    JOSEFINE III

Thor Olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Josefine III
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 1461
NOR Rating: NOR 1,05
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:36:47 2:39:47 2:47:46 1
Total 30.09.2012 14:36:47 2:39:47 2:47:46 1
Thor Olsen, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Maxi 95
Måltall: 1,05

NOR 12408

Amund Nordland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Pedro
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12408
NOR Rating: NOR 1,25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:36:52 2:39:52 3:19:50 9
Total 30.09.2012 14:36:52 2:39:52 3:19:50 9
    PEDRO

Amund Nordland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Pedro
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12408
NOR Rating: NOR 1,25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:36:52 2:39:52 3:19:50 9
Total 30.09.2012 14:36:52 2:39:52 3:19:50 9
Amund Nordland, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Hanse 370e
Måltall: 1,25

NOR 203

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X35
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:05:16 2:08:16 2:51:52 3
Total 30.09.2012 14:05:16 2:08:16 2:51:52 3
    RANEGUTT II

Jan Henrik Nordeide

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ranegutt II
Båttype: X35
Seilnummer: NOR 203
NOR Rating: NOR 1,34
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:05:16 2:08:16 2:51:52 3
Total 30.09.2012 14:05:16 2:08:16 2:51:52 3
Jan Henrik Nordeide, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: X35
Måltall: 1,34

NOR 7100

Ivar Telle

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Zappa
Båttype: Comfortina 38
Seilnummer: NOR 7100
NOR Rating: NOR 1,27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:27:52 2:30:52 3:11:36 8
Total 30.09.2012 14:27:52 2:30:52 3:11:36 8
    ZAPPA

Ivar Telle

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Zappa
Båttype: Comfortina 38
Seilnummer: NOR 7100
NOR Rating: NOR 1,27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:27:52 2:30:52 3:11:36 8
Total 30.09.2012 14:27:52 2:30:52 3:11:36 8
Ivar Telle, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Comfortina 38
Måltall: 1,27

NOR 6816

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 1,08
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:39:51 2:42:51 2:55:52 5
Total 30.09.2012 14:39:51 2:42:51 2:55:52 5
    GOD TID

Håvard Dahl

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: God Tid
Båttype: First 305
Seilnummer: NOR 6816
NOR Rating: NOR 1,08
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:39:51 2:42:51 2:55:52 5
Total 30.09.2012 14:39:51 2:42:51 2:55:52 5
Håvard Dahl, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: First 305
Måltall: 1,08

NOR 14419

Wenche Iren Bjelkarøy

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 1,22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:21:21 2:24:21 2:56:06 6
Total 30.09.2012 14:21:21 2:24:21 2:56:06 6
    OCEAN VIKING

Wenche Iren Bjelkarøy

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 1,22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 30.09.2012 14:21:21 2:24:21 2:56:06 6
Total 30.09.2012 14:21:21 2:24:21 2:56:06 6
Wenche Iren Bjelkarøy, Ran Seilforening Klasse: Tur & Hav
Båttype: Bavaria 38
Måltall: 1,22

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-02 08:22:49Cache read