Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     
Seilas:

Seiler fortsatt

Race 1

BIC-BRETT
Seilnr Båtnavn Starttid Båttype Skipper SkroForeningfarge
NOR-130

Mikkel Løtveit

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MIKKEL

Mikkel Løtveit

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Mikkel Løtveit Åsane Seilforening

Race 1

BRETT REKRUTT
Seilnr Båtnavn Starttid Båttype Skipper SkroForeningfarge
NOR-000

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
STARBOARD...

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Tuva Skjold-Rosenvinge Åsane Seilforening
NOR-0000

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ÅSANE SEILFORENING

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Even Fuhr Midtgaard Åsane Seilforening

Race 1

Race 1

Race 1

Optimist A
Seilnr Båtnavn Starttid Båttype Skipper SkroForeningfarge
NOR-3820

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
OPTIMIST A

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Marius Bjelkarøy Westervik Ran Seilforening

Race 1

Race 1

Optimist C
Seilnr Båtnavn Starttid Båttype Skipper SkroForeningfarge
NOR-3512

Iben Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
-----

Iben Offerdal

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Iben Offerdal Ran Seilforening
NOR-0

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
0

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Oliver Mellingen Åsane Seilforening
NOR-10

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
10

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 10
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Magnus Sletten Hansen Bergens Seilforening
NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
OPTIMIST

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Jon Henrik De Boer Åsane Seilforening
NOR-3778

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VIOLETTA

Pia Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Pia Tveita Åsane Seilforening
NOR-0000

Sindre Berven

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ÅS2

Sindre Berven

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
14.04.2016 17:54:54 Sindre Berven Åsane Seilforening

Race 2

Race 3

Race 4

Race 2

Race 3

Race 4

Race 2

Race 3

Race 4

Race 2

Race 3

Race 4

Race 2

Race 3

Race 4

Race 2

Race 3

Race 4

Race 2

Race 3

Race 4



Last updated: 2017-05-07 04:57:58Cache read